Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Andreas Peterson

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 .ceka6 18/02/2010 - 07:35

.ceka
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Andreas Peterson

Administrator/moduł nadający karę: Emilie Valeriano

Powód kary: Rano się śpi, a nie odwala.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dziś wszedłem sobie na serwer i zauważyłem że jest Kodor, który jest moim dobrym znajomym. Pojechałem do Kodora, gdzie pochwaliłem się nowym autem i stylem walki. No, uderzyłem go kilka razy, później kilka razy w auto, lecz za chwile dostałem blocka. Dobra, rozumiem jak była by to godzina dziewiąta, gdzie jest więcej osób na serwerze, lecz to była godzina siódma, gdzie byliśmy w miejscu aby nikomu nie przeszkadzało. Za pewne Mickul szuka na mnie haka i go w tym momencie znalazł, gratuluję.
Wiele razy gdy było mało osob, czy to z Szybkim, czy z Konradem można był lekko się pobawić, nikt nie narzekał i nie płakał.
Staram się jak mogę, gram najlepiej jak potrafię, a tu przez jeden chwilowy wygłup mam tracić to, na co tyle pracowałem ?
Nie, ja tego nie mogę pojąć, żebym tylko komuś tym zaszkodził...

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 Mickul1638 18/02/2010 - 07:36

Mickul
  • Gracz
Nawet jeżeli byłaby to poranna zabawa, to jak z argumentujesz punkt regulaminu, który brzmi:

Karane jest kreowanie tzw. "postaci nijakiej". Objawia się ono w braku sprecyzowanych celów postaci, przechodzenia z frakcji do frakcji, pracy w kontrastujących organizacjach (np. bycie w gangu i w rządzie).

?

Za pewne Mickul szuka na mnie haka i go w tym momencie znalazł, gratuluję.

A co ja nie mam nic innego do roboty?
  • Do góry
    • 0

#3 .ceka6 18/02/2010 - 07:39

.ceka
  • Świeżak
Szukasz haka jak tylko możesz...
Robiłem to co robiłem kiedyś, później byłem cały czas w RC, lecz już nie chce mi się ciężko pracować i sprzedałem udziały firmy, odszedłem z RC i przeprowadziłem się na farmę. A na farmie zostaje już do końca.
  • Do góry
    • 0

#4 Mickul1638 18/02/2010 - 07:45

Mickul
  • Gracz

Robiłem to co robiłem kiedyś

No to na co czekasz? Zabieraj się do pisania biografii.
  • Do góry
    • 0

#5 Arcon2526 18/02/2010 - 08:08

Arcon
  • Gracz
Nie sądzisz, że jesteś troche chamski? (@Do Andka)
  • Do góry
    • 0

#6 .ceka6 18/02/2010 - 09:35

.ceka
  • Świeżak
Andreas Peterson, urodzony 16 lutego 1985 roku, w San Fiero. Miał brata Justina Petersona, z którym założył " Kebaba ", mała knajpka na wprost ratusza, dzięki czemu mieli duży ruch. Czas mijał, a Andreas stawał się znudzony, ciągłym staniem z ladą i zapachem kebaba, postanowił że chce robić coś ciekawego, więc zadzwonił do Justina i powiedział mu aby szybko przyjechał do " Kebaba ".
Gdy Justin przyjechał, Andreas szybko mu opowiedział mu, że dużej tak nie chce, że już nie może ciągle stać za ladą.
Justin zaproponował Andreasowi, że załatwi mu ciekawą robotę, lecz też odpowiedzialną. Na drugi dzień, gdy Andreas stał za ladą, otrzymał telefon od brata, który oznajmił mu że ma być naszykowany, w celu spotkania i rozmowy o pracę. Andreas wybiegł z lokalu, szybko zamknął drzwi i wsiadł do auta, którym odjechał w stronę domu, gdzie szybko się przebrał i czekał na brata. Justin przyjechał pod dom, po czym zawiózł Andreasa na komisariat, weszli do środka, gdzie udali się do biura Komendanta. Zaczęła się rozmowa, Komendant zrobił Andreasowi mały test, który zdał perfekcyjnie. Komendant zatrudnił Andreasa, na stanowisku Kadeta.
Czas mijał, Andreas dbał o swój lokal, oraz wypełniał wzorowo obowiązki w Policji, lecz z czasem wpływała to źle na niego. Pewnego dnia, Andreas nie nadążał robić dwóch rzeczy na raz, więc Komendant powiedział.
- Pracujesz w Policji, albo w swoim lokalu, wybieraj.
Andreas przez cały dzień, zastanawiał się co wybrać, aż w końcu dokonał wyboru. Postanowił że za dużo pracy włożył w swój lokal, oraz za dużo w niego zainwestował, tak więc odszedł z Policji. Czas mijał, Andreas z Bratem zajmowali się lokalem, który miał duże powodzenie, w śród klientów. Pewnego dnia, Justin nie pojawił się w kebabie, tak więc zmartwiony Andreas zadzwonił do niego. Justin nie odbierał telefonu, więc Andreas zaczął już się denerwować, po ponownych próbach dodzwonienia się do Brata, odpuścił. Minęło kilka dni, Andreas miał ciągle nadzieję że Justin zadzwoni, lecz nie zadzwonił. Andreas poszedł z tym na Policję, porozwieszał ogłoszenia o zaginięciu Brata i miał nadzieję, że Justin się odnajdzie. Mijały dni, miesiące, Andreas pogodził się z utratą najbliższej osoby. Kebab był już w stanie rozsypania, tak więc Andreas postanowił sprzedać lokal i wyprowadzić się. Pakowanie walizek rozpoczęło się wieczorem, zaś z rana Andreas wkładał je do auta i opuszczał San Fiero z łzami w oczach. Po kilkugodzinnej podróży, Andreas dojechał na miejsce, zameldował się w Motelu i wyszedł do baru, w celu napicia się i odreagowania. Wyjście do baru, nie zakończyło się dobrze, gdyż Andreas obudził się w celi. Po południu Andreas został wypuszczony i dowiedział się, że został zatrzymany za spanie na chodniku, pod wpływem alkoholu. Andreasowi kończyły się pieniądze, więc poszedł szukać pracy. Po kilku godzinach szukania, znalazł pracę w kasynie, tak więc bez wahania zgodził się. Czas mijał, a Andreas miał wiele pomysłów, jednym z nich było założenie własnego lokalu. Po wielkich przygotowaniach, Andreas założył swój lokal, zatrudnił wiele osób do pracy, w tym Sarę. Była to Kobieta, w której Andreas się zakochał, lecz na przeszkodzie stał jej chłopak. Pewnego dnia, Andreas poznał nowego kolegę Dexter'a, z którym świetnie się dogadywał. Andreas kupił dom i zamieszkał w nim razem ze swoim kolegą. Dexter miał w planach założenie swojego clubu, co zakończyło się sukcesem. Przyjaciele doszli do wniosku, że połączą siły i swoje lokale, tak więc Andreas przeniósł swój lokal do House Club'u, gdzie zajmował się jadalnią, a Dexter salą taneczną i barem. Życie Andreasa zmieniało się na lepsze, coraz to większe zarobki, oraz poznawanie nowych i wspaniałych osób. Najlepsze było to, że Andreas odnalazł swojego kuzyna, który mieszkał w Las Venturas i zajmował się tutejszym radiem. Przez jakiś czas, Andreas pomagał kuzynowi w radiu, lecz to był okres chwilowy.
Pewnego dnia, Andreas odebrał telefon.

- Andreas Peterson ?

- Tak, o co chodzi ?

- Proszę natychmiast przyjechać pod House Club.

- Dobrze, już jadę.

Gdy tylko przyjechał pod Club, ujrzał coś co powaliło go na plecy, a był to widok palącego się Clubu. Andreas leżał na ziemi i płakał jak małe dziecko, nie wiedział co ma robić. Straty oszacowano na 70,000$, lecz Andreas nie miał nic, nic oprócz auta, domu. Andreasa zaniepokoiło to, że Dexter nie odbierał telefonu, ani nie było go w domu. Nie mógł wyjechać, gdyż samochód stał pod domem, ubrania leżały w szafie.
Po pewnym czasie, okazało się że Dexter nie żyje, został brutalnie zamordowany. Andreas stracił najbliższego przyjaciela, oraz lokal. Tak więc po kilku dniach, Andreas wziął się w garść, wyprawił pogrzeb Dextera, sprzedał spalony klub i zapisał się na akademię medyczną.
Akademia zakończona sukcesem, więc nadzieja na lepsze życie ciągle jest.
Praca pochłonęła Andreasa, był dobrym lekarzem, któremu zależało na ratowaniu życia innym. Czas mijał, kuzyn Andreasa pożegnał się i wyjechał do Los Santos, sprzedając radio. Pewnego dnia, Andreas otrzymał propozycję, którą był wyjazd do Los Santos i praca w znacznie większym szpitalu. Po przemyśleniu, zgodził się, sprzedał dom i wyruszył w drogę, zostawiając tylko wspomnienia i osobę w którą kochał.
Andreas zameldował się w Hotelu, po czym szukał taniego i przytulnego mieszkania, czy domu. Na drugi dzień, Andreas zadzwonił do swojego kuzyna i powiedział, że teraz mieszka w Los Santos. Kuzyn Andreasa zaprosił go do siebie, po czym Andreas wsiadł w auto i pojechał.
Andreas zapytał Ali'ego, czy może z nim zamieszkać, oczywiście zgodził się. Andreas rozpoczął już pracę, która wymagała dwa razy większego poświęcenia, niż praca w Las Venturas.
Pewnego dnia, gdy Andreas wrócił wcześniej do domu, zobaczył coś, czego zobaczyć nie powinien. To co zobaczył, nie było zbyt przyjemne, był to widok Ali'ego i jego przyjaciół, którzy porwali mężczyznę. Andreas chciał udawać że nic nie widział, lecz Ali sam zaczął rozmowę na ten temat, poprosił Andreasa do pokoju i zaczęli rozmawiać. Ali opowiedział czym się zajmuje i dodał:

- Pamiętaj, jeżeli ktoś się o tym dowie, to nie będę patrzył czy jesteś moim Kuzynem, zabiję.

Andreas nie należy do grupy " konfident ", więc mógł być spokojny.
Po pewnym czasie, Ali zaproponował Andreasowi, by ten im pomagał.
Andreas nie wiedział co ma robić, pod wpływem emocji zgodził się, oraz na pewien czas zrezygnował z pracy w szpitalu, powiedział że musi pilnie wyjechać.
Ali zabrał go na pierwszą akcję, jaką było okradanie w bocznych uliczkach, Andreas nie dawał rady, nie miał sumienia by okradać bezbronne osoby.
Po minie kuzyna, można było wywnioskować że nie jest zadowolony.
Przy jednej z akcji, cała ekipa wpadła. Andreas nie wkopał kuzyna i jego kolegów, co dla niego było i nie było dobrym rozwiązaniem. Nie zostanie zabity, lecz pójdzie siedzieć. Po pewnym czasie, Andreas został wypuszczony, lecz jego kuzyn skazany za kierowanie grupą przestępczą, oraz handel bronią. Lekka uciecha i strach, lecz jakoś to poszło. Kuzyn siedzi, a ja mogę już powrócić do normalnego życia i pełnić dalej służbę.
Andreas powrócił do szpitala, lecz przez t wszystko musiał zaczynać od nowa, oraz ponawiać akademię. Zna się na tym i kocha to, więc nie było problemu. Ciężka praca, by odpracować to co stracił przez Kuzyna, zakończona sukcesem. Andreas ucieszony, lecz po chwili uśmiech go opuścił, gdy dostał tylko kartkę z pogróżkami. Wystraszony unikał ciemnych miejsc i nie wychodził prawie z domu, no chyba że do pracy, lecz nie jeździł na wezwania, tylko pracował w szpitalu. Z czasem sprawa ucichła, a Andreas miał nowe pomysły na życie. Dorobił się i postanowił to zainwestować, tak więc znalazł " Centrum Sportu i Rekreacji ", gdzie kupił połowę udziałów. Przez długi czas pełnił obowiązki medyka, oraz zajmował się biznesem, dzięki czemu osiągnął to o czym zawsze marzył, mianowicie sto tysięcy na kącie. Andreas znudzony ciężką pracą, oraz zajmowaniem się biznesem, postanowił przejść na bardzo wczesną emeryturę. Sprzedał udziały, odszedł ze szpitala i wyjechał na pobliską wieś. Dobrym trafem było to, że mieszkała tam Hanka, dobra koleżanka Andreasa, która załatwiła mu miejsce do spania. Andreas mieszkał i pomagał farmerom, dzięki czemu wiele się nauczył. Andreas zapytał, czy może zacząć pracę na wsi i zostać tu już na zawsze, Mietek po przemyśleniach, stwierdził iż Andreas to dobry chłop i nadaję się na farmie. Teraz Andreas pracuje na farmie i ma zamiar założyć rodzinę.

Dziękuję, dobranoc.

[b]
  • Do góry
    • 0

#7 skb5247 18/02/2010 - 14:52

skb
  • Gracz

Nie sądzisz, że jesteś troche chamski? (@Do Andka)

Zgadza się. Apelacja zostaje odrzucona.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych