Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] Rayan Murray

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Kodor2154 18/02/2010 - 07:29

Kodor
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Rayan Murray

Administrator/moduł nadający karę: Mickul (Emilie Valeriano)

Powód kary: "Rano się śpi, a nie odwala"

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Od początku:

Godzina już nie pamiętam która, jakos po 7:00 wszedłem na serwer. Na początek robię to co zawsze- przenoszę przedmioty z auta do domu, gdyż tam są bezpieczniejsze. Chwilę poszedłem na forum. Poczytałem 2-3 wątki i wszedłem i zauważyłem Andka, który popisywał się stylem walki.

Dalsza część:

Otóż miałem mało HP. On chciał się popisać i przypadkowo mnie uderzył. Ja by szybko go ostrzec przed tym, że może mi nabić te BW na czacie IC napisałem "Kurwa, zaraz będę miał BW". On dalej bił powietrze, ja 2 razy uderzyłem jego auto z boku, a potem zacząłem uciekać przed nim, by mnie nie zahaczył.

Końcówka akcji:

No więc podszedłem pod drzwi domu, by go zamknąć, gdyż miałem się już zbierać z serwera, Andek wbił mi do domu, ja poczekałem aż wyjdzie. Gdy zaś wpisywałem komendę /zamknij dostałem blokadę i napis Server Closed The Connection.

Po wejściu w panel gracza ujrzałem co następuje:

Blokada Adaś. (Emilie Valeriano) Rano sie spi, an ie odwala.

Tylko przepraszam bardzo, jeżeli wystrzelę, ale co to komu przeszkadzało? Byliśmy przy moim domu, dość daleko od centrum, ludzi było mało, a Mickul podejrzewam specjalnie wszedł i chciał udupić Andka, to przy okazji także mnie udupił. Czy moja gra, trochę gorsza niż zwykle rano, w godzinach, gdy jest 4-5 osób przeszkodziła komuś? Czy to co zrobiłem zasługiwało w pełni na blocka? Czy to ma zruinować moją pracę, którą włożyłem w kościół, by działał mimo małej popularności?

Decyzje zostawiam wam- administracji.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 18/02/2010 - 07:35

Mickul
  • Gracz

a Mickul podejrzewam specjalnie wszedł i chciał udupić Andka, to przy okazji także mnie udupił.

Dokładnie za taką gadkę nie powinieneś mieć unblocka. Wszedłem wcześnie rano na serwer, aby naprawić drzwi w apartamencie Niwka. Jeżelibym coś spieprzył - spieprzę to przy 8, a nie 200 graczach. Przed wyjściem wszedłem na /rc i szybko przejrzałem wszystkich graczy.

Decyzja należy i tak do Franka, o.
  • Back to top
    • 0

Kodor2154 18/02/2010 - 15:19

Kodor
  • Gracz

a Mickul podejrzewam specjalnie wszedł i chciał udupić Andka, to przy okazji także mnie udupił.

Dokładnie za taką gadkę nie powinieneś mieć unblocka. Wszedłem wcześnie rano na serwer, aby naprawić drzwi w apartamencie Niwka. Jeżelibym coś spieprzył - spieprzę to przy 8, a nie 200 graczach. Przed wyjściem wszedłem na /rc i szybko przejrzałem wszystkich graczy.

Decyzja należy i tak do Franka, o.

Mickul, mogło to i tak dziwnie wyglądać, przez brak cudzysłowia przed i za tym stwierdzeniem, gdyz było one autorstwa Andka. Więc wiesz...
  • Back to top
    • 0

Dziobak 17 18/02/2010 - 19:52

Dziobak
  • Świeżak
Jestem, Za Kodora znam IC to dobry gracz, nie odwala. Należy mu się unblock.
  • Back to top
    • 0

Lipton18918 18/02/2010 - 21:22

Lipton189
  • Gracz
Un ban . Kodorek dobre gra, na dodatek nie miałbym kto kościoła prowadzić.
  • Back to top
    • 0

skb5267 18/02/2010 - 21:46

skb
  • Gracz
W zamian dostajesz 500 minut adminjaila.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic