Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UNWARN i UN JAIL] Jean Povnyka

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheBill 0 17/02/2010 - 21:54

TheBill
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jean Povnyka

Administrator/moduł nadający karę: GameMaster 5EF

Powód kary: BH i niby sprint.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Szedłem owszem bez //idz ani z ctrl tylko normalnie bez sprintu. Zadzwonił do mnie kolega ze szkoły na skype, zrzuciłem na pasek i dostałem jaila i warna za BH i SPRINT. Nawet wejść nie zdążyłem, powinien być prędzej jail za afk przez 30 sekund... żałosne.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

@EDIT:
Ale jest też warn i chciałbym aby nei było go w logach i jaila też.
  • Do góry
    • 0

#2 Gleba 76 17/02/2010 - 21:57

Gleba
  • Gracz
7. Odwołania od kar w postaci AdminJaila poniżej 500 minut nie będą rozpatrywane.

Więc apelacja powinan być odrzucone.
  • Do góry
    • 0

#3 Kubizz 0 17/02/2010 - 22:00

Kubizz
  • Zbanowani
7. Odwołania od kar w postaci AdminJaila poniżej 500 minut nie będą rozpatrywane.
Kosz .
  • Do góry
    • 0

#4 grizly 128 17/02/2010 - 22:02

grizly
  • Świeżak

Więc apelacja powinan być odrzucone.

+ Administracja nie usuwa logów postaci
+ "W przypadku odrzuconej apelacji nt. AdminJaila, jego długość zwiększamy dwukrotnie."

Szedłem owszem bez //idz ani z ctrl tylko normalnie bez sprintu.

Ale biegłeś :D.

Jeśli uważasz, że Game Master dał Tobie niesłusznie karę, załatw to z nim na /w, lub w ostateczności wyraź swoją dezaprobatę w dziale Skargi.
  • Do góry
    • 0

#5 TheBill 0 17/02/2010 - 23:10

TheBill
  • Zbanowani
Dobrze nie zależy mi na jailu, a warn ??
  • Do góry
    • 0

#6 Banana 4 18/02/2010 - 11:44

Banana
  • Świeżak
Jestem na nie, kolega wsiada do auta i pyta się czy sprzedam, gdy kazałem mu w kulturalny sposób opuścić pojazd nie zrobił tego, potem doszło do wielkiego kozaczenia z jego strony oraz groźby, że załatwi mi Jaila. Poza tym, warna Ci nie zdejmą, ponieważ to jest tylko notka dla adminów i widać, że przyszedłeś tu z GF'a więc powinni dać Ci bana, a Ty wrócił byś na GF'a.
  • Do góry
    • 0

#7 ksiomal 0 18/02/2010 - 11:52

ksiomal
  • Zbanowani
A mnie wczoraj prosił żebym mu dał auto na chwile, bo chce wbić GS'y na forum ; o
  • Do góry
    • 0

#8 TheBill 0 18/02/2010 - 13:08

TheBill
  • Zbanowani
Banana mianowicie " wypierdalaj" to kulturalna prośba o wyjście. I kto kogo straszył, pozatym nie mówiłem załatwie Ci jajla tylko, że napisałem do GM że we mnie wjechałeś i dałeś odrazu /v i /q...

SS:

http://img85.imagesh...86/samp015a.png
  • Do góry
    • 0

#9 Banana 4 18/02/2010 - 13:16

Banana
  • Świeżak
A kto mi groził AJ? Poza tym po naprawie miałem kończyć grę, ponieważ wychodziłem z rodzicami na obiad, ale Ty musiałeś noobić, trzeba było wcześniej zrobić screeny powiedziałem "wyjdź z auta", a ty że nie i w ogóle, więc powiedziałem to co musiałem... Jestem i tak na nie. 
A i to nie było /q tylko już rodzicie w butach stali, a żebym szybciej skończył wyłączyli router który znajduję się u nich w pokoju.
  • Do góry
    • 0

#10 3ciW85 18/02/2010 - 13:25

3ciW
  • Świeżak
Kara słuszna, biegałeś, więc masz.
  • Do góry
    • 0

#11 Bejrut52 18/02/2010 - 13:39

Bejrut
  • Świeżak
Te apelacje od AJotów na 30 minut byście się wstydzili. Zanim zminimalizujecie grę, zanim wrzucie SSy, zanim napiszecie temat i zanim KTOKOLWIEK odpowie AJot się skończy. Zamiast pisać apelacje od takich kar lepiej przez czas AJota regulamin poczytać.
  • Do góry
    • 0

#12 Janek.29 18/02/2010 - 13:57

Janek.
  • Gracz
Boże..13 minut ci zostało to nie lepiej już odczekać i dać na looz ? tylko zaśmiecać forum takim czymś..
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych