Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unblock postaci] John Jonson

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mirosław1606 17/02/2010 - 21:20

Mirosław
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Jonson

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: Blokada konta za odgrywanie postaci nijakiej (RC i gangster)

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Nie rozumiem Konrada, bo przyjechałem na Sevillę, gdyż było wezwanie, zacząłem ratować tych którzy byli ranni chyba z 5 osób i nie ogarniałem wszystkiego, każdy ranny, każdy postrzelony, nagle zaczynają się bić wpada jakiś gang i bójka. Ja jako pracownik LSRC, żeby zapanować nad sytuacją chciałem uspokoić ich jakoś. Wyciągnąłem sztormówkę i mówię: "Spokój"nic więcej, schowałem ją i cały czas pytaniami na /do chciałem uratować parę osób. (/do jest przytomny? itd.) Wychodzę z hotelu i na radiu mówię aby przyjechały jednostki, a patrze a tu Konrad mi daje blocka postaci, nie rozumiem za co(nikogo nie uderzyłem zachowywałem się normalnie, pomagałem ratować życie) Proszę administracje o unblocka postaci gdyż wiele osiągnąłem na tej postaci i nic nie zrobiłem, aby dostać tą blokadę.
W tym przypadku nie mam żadnych dowodów.
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 17/02/2010 - 21:45

Konrad
  • Gracz
Medyk podczas wjazdu gangu wyjmuje szturmówkę i kozaczy. Widziałem wszystko na /rc.

Tak nie zachowuje się cywil, medyk czyli osoba, która de facto życie ratuje a nie niszczy.
  • Do góry
    • 0

#3 Gator246 17/02/2010 - 21:53

Gator
  • Gracz
Wyjęcie pałki mogłeś sobie darować. Zawsze chodzisz z pałką na służbie? Konrad trochę chyba przesadziłeś. Jakiś AJ mały i by wystarczyło.

//Konrad: To nie jest serwer niskich lotów, by darować takie występki. Zobaczymy, co kolega ma do powiedzenia i zastanowimy się co dalej.

@ Edit

Dlatego właśnie AJ i chłopak ma czas do myślenia. Gdyby zaatakował gang i zrobił zwykły DM. No to blok postaci murowany.
  • Do góry
    • 0

#4 Mirosław1606 17/02/2010 - 23:44

Mirosław
  • Gracz
Wiem, że z wyjęciem szturmówki to przesadziłem, ale nie było żadnego kozaczenia Konradzie, bo tylko chciałem jako medyk zapanować nad sytuacją, a w ogóle nie wiedziałem, że zaraz wpadnie do hotelu masa innych osób...Przepraszam za wyjęcie pałki, ale to chyba nie zasługuje na [blokadę postaci], z tym że nie wyzwałem nikogo, nie uderzyłem i nie zrobiłem nic co mogło być związane z "kozaczeniem", jedynie te - za szybkie wyjęcie pałki, nie przemyślałem po prostu sytuacji, bo byłem zamotany tymi wszystkimi rannymi. Proszę administrację o przywrócenie postaci i przepraszam za całą sytuację. (Jako osoba ratująca życie jak wcześniej powiedział Konrad nie mogę pozwolić na to żeby ktoś się do nieprzytomności bił)
  • Do góry
    • 0

#5 Grigor15 1 17/02/2010 - 23:47

Grigor15
  • Zbanowani
Jestem za [UnBlockiem] sam dostałem za taką głupote Blocka. A na drugiej postaci za pobicie kolesia pałką AJ.
  • Do góry
    • 0

#6 Champion 589 18/02/2010 - 14:07

Champion
  • Gracz
Moim zdaniem powinien dostac unblocka ale powinien dostac jeszcze jakiegos ajota (100-200minut) , a następnym razem nie trzeba brac pałki na służbe .
  • Do góry
    • 0

#7 Mirosław1606 18/02/2010 - 15:02

Mirosław
  • Gracz
No dobra pałkę niepotrzebnie wyjmowałem, ale nie miałem najmniejszego pojęcia o tym, że zaraz wpadnie gang i poleje się krew. Na początku zauważyłem jednego z gangu, wyjąłem pałkę i tylko powiedziałem "uspokójcie się" (już nie pamiętam), więc to chyba nie zasługuje na blokadę postaci... Dobra czekam na odpowiedź administracji, tylko ona ma teraz coś do powiedzenia.
  • Do góry
    • 0

#8 skb5247 18/02/2010 - 21:55

skb
  • Gracz
Napisz biografię postaci.
  • Do góry
    • 0

#9 Mirosław1606 18/02/2010 - 23:02

Mirosław
  • Gracz
Życiorys Johna Jonsona

John Jonson urodził się 1981r. pierwszego marca w Dallas w Stanie Teksas. Mieszkał wraz z rodzicami i młodszym bratem w Dallas, zarabiając w młodości na rozwożeniu gazet. Jego rodzice prowadzili przydrożny bar z którego utrzymywała się cała rodzina. Mieli nie duży domek z ogródkiem gdzie John wraz z bratem dorastali w dzieciństwie. John nie miał problemów w szkole, zawsze dobrze się uczył i jego rodzice byli z niego dumni. W wakacje pomagał zawsze rodzicom w barze i opiekował się młodszym bratem, jak rodzice mieli dużo klientów w pracy. Miał dużo kolegów i założył z nimi nawet „bazę’ na drzewie, gdzie przesiadywali razem letnimi wieczorami opowiadając sobie straszne historyjki i nie raz kawały. Pewnego dnia, gdy John miał 15 lat jego brat Jack został potrącony przez pijanego kierowcę i na skutek tego zmarł w szpitalu. Cała rodzina opłakiwała Jacka i rok później przydrożny bar zbankrutował z powodu pijaństwa ojca. Matka nie mogąc pogodzić się z faktem, że straciła swojego młodszego syna wyjechała w nieznane, stąd John nigdy jej już nie zobaczył. Chłopak nie chciał spędzić reszty życia jako biedny syn nie mogący liczyć na ojca, który zaczął pić i nie dbał w ogóle o niego, więc mając 18lat wyjechał do Los Santos w stanie San Andreas. Długo nie mógł zapomnieć o swojej rodzinie i zmarłym bracie. Błąkał się po mieście i wdawał się w bójki, został raz mocno pobity przez miejscowych, młodocianych przestępców, którzy w tym czasie urządzali sobie na pewnej dzielnicy imprezę i natrafili na Johna. Po tym zdarzeniu odsiedział w szpitalu miesiąc na badaniach i rehabilitacji, gdyż miał połamane obydwie nogi. Po całym zdarzeniu dotarło do Johna, że musi się wziąć za siebie i zacząć na nowo swoje życie, dotychczas pełne nieszczęśliwych zdarzeń. John zaczął szukać po miejscowych knajpach i klubach miejsca do pracy. Pewnego razu natknął się na nie wielką pizzerie w centrum. Podjął się pracy w niej i bardzo się starał. Dostał po pewnym czasie podwyżkę, dzięki czemu miał pieniądze na wynajmowanie pokoju w hotelu Commerce, bo dotychczas z braku mieszkania przesiadywał nocami w barach. W późniejszym etapie zapoznał się z rodziną mieszkającą nie daleko wioski Dilmoore, gdzie potem zamieszkał. Pracował dorywczo na ich farmie, zbierając pieniądze na studia. Mając 22 lata pojechał na studia do College. Uczył się i studiował tam medycynę 5 lat. Mieszkał tam w hotelu dla uczniów i zdawał testy oraz egzaminy, aż wrócił ponownie do Los Santos. Wynajął kawalerkę i podjął pracę w firmie ochroniarskiej gdzie pracował krótko. Po nie udanej pracy w firmie ochroniarskiej wraz ze świadectwem ukończenia medycyny w College zaczął szukać pracy. Tydzień po jego szukaniu został przyjęty jako stażysta w szpitalu. Pracował dzielnie i ratował życie wielu osobom. Zaliczył kurs na trenera i w wolnym czasie dorabiał sobie jako trener Kung Fu. Mając dwie pracę uzbierał sobie nie małą sumkę i w najbliższym czasie zamierza kupić jakieś autko, aby przestać w końcu płacić za dojeżdżanie busem do pracy. John wkrótce
chce założyć rodzinę i zamieszkać gdzieś w spokojnej okolicy, aby zapomnieć o tragicznej przeszłości i cieszyć się własnym życiem.

• Do góry
    • 0

#10 PrivoXy7 18/02/2010 - 23:33

PrivoXy
  • Gracz
Sorry, że tak się wtrącam, w sumie nie jestem z tym związany, ale chciałbym, żeby wzięto to pod uwagę.

Biorąc pod uwagę iż postać zetknęła się już z działalnością gangów w Los Santos (pobili go, czy cuś) To dla swego bezpieczeństwa nosi teraz pałę zawsze przy sobie, żeby czuć się bezpiecznie i to jest logiczne myślenie normalnego człowieka, nie sądzicie? Sądzie że nie jeden z was nosiłby broń gazową, lub chociaż ASG gdyby go ktoś napadł. Tak więc może i ta postać miała taką przykrą sytuację, a uwieżcie takie coś daje poczucie bezpieczeństwa, mimo, że na końcu i tak dostajemy bęcki.
  • Do góry
    • 0

#11 Champion 589 19/02/2010 - 16:15

Champion
  • Gracz
Można tak podejrzewac jestem za unblockiem .
  • Do góry
    • 0

#12 Konrad1589 19/02/2010 - 18:23

Konrad
  • Gracz
Zastanów się kim Twoja postać ma być i próbuj ten cel osiągnąć. Zdejmuję blokadę.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych