Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Odblokowanie postaci] Richard Sullivan - Totalne nieporozumienie

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ric0 328 17/02/2010 - 21:17

Ric0
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Richard Sullivan

Administrator/moduł nadający karę: NumLock

Powód kary: Niby jakieś non rp... (Link: http://h-rp.pl/threa...400-page-1.html )

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Gram RP zawsze, będę grał i nikt, ani nic tego nie zmieni... To było tak. John McCord chciał mi sprzedac admirala... Jak sie dowiedzialem, że miał 300hp to nie chciałem go... Poszedłem do centrum i se grałem... krzyknąłem, że sprzedam za 3k. Jakiś koles podszedł i mówi, że kupi... Napisałem na /bo Johnowi no i powiedział, że mamy przyjść pod stacje... Podeszliśmy john stał z admiralem... Wszystko oni załatwiali miedzy sobą OOC i IC... Ja tylko odpowiadałem tamtemu IC bo OOC nie pytał... John McCord Oszukał tamtego bo kazał mu sprawdzić komendą zbugowaną /dl na pojeździe... Napisał mu OOC ale nie wiedziałem nawet o tym... Poza tym to nie uciekłem z serwera... Sprawdzcie sobie kiedy sie wylogowałem... Grałem jeszcze długo dosyć i szukałem kto sprzeda admirala... Grałem może z 30 minut albo 40... Nikt nic nie pisał mi tylko oni to OOC rozgrywali miedzy sobą tak mi sie zdaje... Od kompa odszedłem bo brachol przyjechał z poznania i chciał usiąść... Wywalił mnie z kompa, no i tak to było... Żadne non rp z mojej strony... Nawet nie zdążyłem sie wybronić, tak szybko zamknęliście temat... Ja nie robiłem non rp żadnego więc nie wiem za co mam mieć blokade konta... Co najwyżej z 400minut AJ ale, ze nie wiem za co to wogóle to nie powinienem dostać... Tamten co John McCord mu sprzedał to terz niezły bajkopisarz... Ja tam nic nie ustalałem z nim OOC i powtarzam, że z serwa nie uciekałem... On chce uciec od tej sytuacji oczekując na to co na co admini dali sie nabrać... Czyli blokady kont dla nas... Ja nie wiem jak tam oni ale sie w to nie mieszam... Prosze o uniewinnienie... Tfu... Jeszcze nie dostałem blocka, więc prosze o nie blokowanie bo nie było tu mojej winy... prosze sprawdzić logi a sie przekonacie... :D Nic nie zrobiłem 
Chce dopisać, że tamten nie pytal mnie ooc ile mial HP samochod... Jak by spytal bym mu powiedzial ze okolo 300HP, a tak to z johnem se ustalil i john go wkopal... Powiedzial ze ma dac komende zbugowana i koniec...
Aha... Ja żadnej kasy nie brałem za to... Nic nie chciałem a McCord to świeżak... W przypadku mojej winy prosze o zamienienie tego blocka na minuty AJ... Myślę, że 1000 AJ wytrzymam, ale prosze o łagodną karę, ponieważ mam bardzo małą winę, wogóle jak jakąś mam...
  • Do góry
    • 0

#2 Ric0 328 18/02/2010 - 17:56

Ric0
  • Świeżak
I właśnie dostałem blocka KONTA, a nie POSTACI... Nie wiem dlaczego? Pisałem przecież Apelacje a admin nie sprawdził... Nie mogłem nawet wyjasnić sprawy, ale wyjaśniam wyżej napisanym postem...
  • Do góry
    • 0

#3 Nokey 27 18/02/2010 - 18:05

Nokey
  • Świeżak
Wszystko wytłumaczył mi on na gg. Może dostać tego unblocka, ale jak odsiedzi AJ.
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 18/02/2010 - 21:52

skb
  • Gracz
Apelacja zostaje odrzucona ze względu na błędy ortograficzne i interpunkcyjne.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych