Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] Marta Nowelli, GameScore, to chyba kpiny...

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Tecktonik23 17/02/2010 - 21:16

Tecktonik
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Marta Nowelli

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: Niekonsekwentne kreowanie Mechanika
Posted Image

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Moim zdaniem to lekkie kpiny, ale wyjaśnijcie mi czemu nie mogę sam kreować mojej postaci tylko tak jak GM-y tego chcą ?

Za dużo na serwerze nie gram, przez te nieliczne godziny gry udało mi się uzbierać z ponad 1000 GS-ów do tego doszła nagroda za ukończenie treningu sztuki walki Kung Fu 1600 GS. Więc miałem tego około ponad 3 tysiące GS, nie jestem pewien dokładnie ile bo tylko czasem zerkam na swój licznik punktów.

A teraz do sedna sprawy, przebywając na stacji benzynowej kolo centrum, pracując jako Mechanik, Lakiernik w postaci kobiety. Zostałem upomniany przez GameMaster 23C2,
Posted Image
iż prowadząc postać mechanika w tym skinie:

Posted Image
(jeżeli zdjęcie nie działa, to widać zdjęcie skinu na screenie wyżej... kobieta obrócona tyłem)

Już nie pamiętam zbyt dobrze, ale chodziło o to że Jestem nie Ferr do innych mechaników którzy względem swojej pracy są poprawnie ubrani.
Chciała/chciał żebym zmienił skin na jakaś kobietę w szarej koszulce, oczywiście od razu to olałem.
Napisałem "nie", mi sie ten skin podoba i nie mam zamiaru go zmieniać.

Poszło pytanie "jesteś tego pewien ?" (sorka że nie mam screenów, ale nie spodziewałem się że nastąpi chwila w którym napisze ten post)

Odpowiedziałem:

Posted Image

Przecież to jest ewidentne że mój skin, był w porządku do innych graczy, przecież moja postać nie miała na sobie białej miniówki jak co nie raz widziałem kobietę, która w skinie z białą miniówką, wczołgała się pod samochód w celu naprawy pojazdu....

Na początku miałem skin o ID 69, akurat GM 23C2 wyżej na screenie go miał, i także kilka dni wcześniej chciał żebym go zmienił bowiem posiada go jakaś organizacja i nie mogę go nosić, skoro skin o ID 69 można kupić w sklepie !... a był najbardziej odpowiedni do pracy mechanika.
No okej... zmieniłem go na skin za, który zostały mi odjęte duże ilości punktów GS (zostało mi ich 900) chociaż skin w mojej wyobraźni fajnie się prezentował jako rola mechanika, a także inni to samo mówili.

Tak więc czemu zostałem tak chamsko ukarany ?, może dlatego że lekko podpadłem konradowi i GM 23C2 tym że się nie chce ich słuchać gdy się wtrącają w odgrywanie mojej postaci ?.

Proszę o zwrot moich punktów, ile ich było dokładnie... nie pamietam, kolega Konrad powinien wiedzieć... w końcu to on to zrobił. Chociaż GM 23C2 miał pretensje o skin. Aa... i do tego nikt mnie nie poinformował że jeżeli nie zmienię skin na inny ( co było kompletną głupotą) to taka kara mnie spotka...

Proszę o pozytywne rozpatrzenie aplikacji.
  • Back to top
    • 0

Grigor15 1 17/02/2010 - 21:41

Grigor15
  • Zbanowani
Marta dysponuje świetnym RP. Nie znam naprzykład lepszego mechanika od niej. Dobrze potrafi stosować animki co daje urok odgrywania akcji. A tak nawiasem to Konrad przesadza troche z tymi karami.
  • Back to top
    • 0

Tecktonik23 17/02/2010 - 22:37

Tecktonik
  • Gracz
Dzięki, wole więcej animek wpisywać niż zaśmiecać nadmiernym /me czat.

A poza tym, po ankiecie widać, większość nie widzi nic złego w owym skinie. :D
  • Back to top
    • 0

Oskar957 17/02/2010 - 22:46

Oskar95
  • Gracz

A tak nawiasem to Konrad przesadza troche z tymi karami.

Ja dostałem ostatni 200 minut za to, że potrąciłem swoim Freewayem przystanek autobusowy! Co do sprawy... Moim zdaniem należa się GS'y spowrotem.

//Konrad: Wjechałeś z impetem w przystanek i odjechałeś jak by nigdy nic. Chyba nie jesteś zdziwiony?
  • Back to top
    • 0

Orange 2128 17/02/2010 - 22:48

Orange
  • Świeżak

Przecież, oczywiste że jeżeli potrafisz wykazać jakąś akcje przez animację to nie musisz wykonywać przy tym akcji z '/me'.
  • Back to top
    • 0

Tecktonik23 17/02/2010 - 22:59

Tecktonik
  • Gracz

Przecież, oczywiste że jeżeli potrafisz wykazać jakąś akcje przez animację to nie musisz wykonywać przy tym akcji z '/me'.

Oczywiste nie oczywiste... więcej odwiedzaj stacje benzynową to zauważysz że 70 % mechaników robi na odwrót :D
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 18/02/2010 - 12:38

Konrad
  • Gracz
Niedługo będą w skinie eleganta pod krawatem malować wóz.
Nie, nie jesteś w niczym lepszy/wyższy od innych graczy, byś mógł sobie pozwolić na taki przywilej.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic