Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Luca Zucchi

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 K@cz0r 21090 17/02/2010 - 19:24

K@cz0r 2109
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Luca Zucchi

Administrator/moduł nadający karę: Konrad.

Powód kary: Pomoc w przelewaniu pieniędzy.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Piszę tą prośbę, z tego względu, iż bardzo chciałbym grać na tym serwerze. Pomogłem koledze przelać pieniądze, prosił mnie o to, a ja byłem tak głupi, że to zrobiłem. Chciałbym dostać unbana. Zdaje sobie sprawę, że może być to niesprawiedliwe, w stosunku do innych graczy, którzy też dostali bana za takie same przewinienie. Na prawdę, bardzo żałuję tego co zrobiłem i chciałbym obiecać, że jeżeli dostałbym unbana(w co bardzo bardzo wątpie) to nigdyby się to już nie powtórzyło. Wiem, że zrobiłem źle i, że ban którego dostałem jest słuszny, ale wcześniej nigdy niczym nie zawiniłem, dlatego proszę jednak o pozytywne rozpatrzenie tej prośby.

Z poważaniem
K@cz0r 2109

• Do góry
    • 0

#2 Krecik0 17/02/2010 - 20:02

Krecik
  • Świeżak
Byłem przy tej rozmowie na Skyp. Błagał go jak nie wiem co o przelanie tej kasy więc kaczor z wielkim wkur...em się zgodził żeby Ryszard zamkną buzię ...
  • Do góry
    • 0

#3 Pan Odkurzacz209 17/02/2010 - 20:05

Pan Odkurzacz
  • Gracz
A jak będzie prosił go na skype, żeby wskoczył w ogień to wskoczy dla świętego spokoju :D?

Panowie, takich ludzi się ignoruje ("neło") :D

Myślę że ostry AJot, dla Ciebie będzie wystarczający, a jak nie to ban na ip.
  • Do góry
    • 0

#4 Delavor21 17/02/2010 - 20:08

Delavor
  • Gracz

Byłem przy tej rozmowie na Skyp. Błagał go jak nie wiem co o przelanie tej kasy więc kaczor z wielkim wkur...em się zgodził żeby Ryszard zamkną buzię ...

Łgarz i oszust. Nie wiesz jak było, bo nawet nie było Cię przy komputerze. Dziękuję "pseudo" kolego za pogrążanie mnie. Nie zniżyłbym się do takiego poziomu, że kogoś błagać do takiego czegoś.
  • Do góry
    • 0

#5 Krecik0 17/02/2010 - 20:18

Krecik
  • Świeżak
[quote='Digital' pid='264478' dateline='1266433730']
[quote='Krecik' pid='264463' dateline='1266433330']
[/quote]

Łgarz i oszust. Nie wiesz jak było, bo nawet nie było Cię przy komputerze. Dziękuję "pseudo" kolego za pogrążanie mnie. Nie zniżyłbym się do takiego poziomu, że kogoś błagać do takiego czegoś.
[/quote]

Puk puk w główke ...
Jak chce się przelewać kasę to z głową , gra się kilka godzin a nie odrazu 20k .
po drugie nie rozumiem tego że pierw gadałeś ze jak dostaniesz bana to masz to w dupie a teraz prosisz o Unbana :D

[quote name=''Pan Odkurzacz' pid='264478' dateline='1266433730']Myślę że ostry AJot' date=' dla Ciebie będzie wystarczający, a jak nie to ban na ip. [/quote']

On dostał bana na servie juz.

P.S Digital przypomnij sobie jeszcze nabijanie GS'a :D
  • Do góry
    • 0

#6 Delavor21 17/02/2010 - 20:34

Delavor
  • Gracz

Puk puk w główke ...
Jak chce się przelewać kasę to z głową , gra się kilka godzin a nie odrazu 20k .
po drugie nie rozumiem tego że pierw gadałeś ze jak dostaniesz bana to masz to w dupie a teraz prosisz o Unbana :D

No jak widzi przejąłem się banem. Fakt, przelałem, trudno. Każdy popełnia błędy.
  • Do góry
    • 0

#7 K@cz0r 21090 17/02/2010 - 20:44

K@cz0r 2109
  • Świeżak
Dobra.. Przestańcie się kłócić.. Ja popełniłem błąd i przyznaje się do niego, wiem, że za pewne po napisaniu tej aplikacji o UnBan skończy się to banem na IP, ale chciałem spróbować chociaż się wytłumaczyć tym co zrobiłem źle.. Staram okazać się skruche, ponieważ chciałbym być dalej aktywnym graczem H-RP i chociaż popełniłem błąd bardzo prosiłbym o szanse i możliwość pokazania, że to co zrobiłem było głupie i nie przemyślane. Chciałbym pokazać administracji serwera, że potrafię grać uczciwie... Na prawdę... Żałuję tego co zrobiłem...
  • Do góry
    • 0

#8 Krecik0 17/02/2010 - 20:49

Krecik
  • Świeżak
Choć mam ochote trzepnąć Digitala w jego pusty łep uważam że obaj powinni dostać drugą szanse bo fajnie się z nimi grało i nie odwalają ...
  • Do góry
    • 0

#9 Krawiec.0 17/02/2010 - 20:56

Krawiec.
  • Gracz
Tak, Kaczor to dobry gracz, grałem z nim wiele razy, tak jak z Digitalem i moim zdaniem obaj zasługują na drugą szansę. Jako iż to jest ich pierwszy wybryk zabierzcie im tą kasę i dajcie porządnego AJ. Tyle ode mnie.
Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych