Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnAJ] Mark_Tisunin

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 rosolek0 17/02/2010 - 19:23

rosolek
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mark_Tisunin

Administrator/moduł nadający karę: Nie znam , Wyskoczyło "Server Closed Conection"

Powód kary: "Bron: 5/-1(Baseball Bat). Systemowa: 0/0:0 (Weap)"

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Sprawa wygląda tak : Grałem postacią Mark_Tisunin .Spotkałem kolegę i chciałem mu się pochwalić nowo nabytym Baseball Bat . Wyciągnełem go i coś zaczął mi szwankować internet . Miałem duże lagi . Wylogowało mnie , gdy się zalogowałem miałem Baseball w ręku . Napisałem komendę /u , i nic mi się nie pojawiło .Gdy chciałem coś napisać do kolegi to pisało żebym podał parametry itp. jakby już bylo włączone /u. Ja pamiętałem parametry bassebala i napisałem "1" , Wyskoczyła komenda :Mark_Tisunin chowa Baseball Bat. Niby został schowany , gdy zmieniłem broń naciskając "E" pojawił mi się Baseball i wtedy wyskoczyło Server Closed Conection . Gdy sie zalogowałem ponownie byłem w AJ i czas który mi pozostał to 6500 minut . W Panelu gracza w "Logach" pisze tak "Bron: 5/-1(Baseball Bat). Systemowa: 0/0:0 (Weap)" . Twierdzę że dostałem przez pomyłkę tego Aj'ota . Mam nadzieje , że to rozważnie rozpatrzycie . Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych