Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unban] Philip Barker

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filipekk 659 17/02/2010 - 18:35

Filipekk
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Philip Barker

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: Przelewanie kasy.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No więc tak, kolega jedzie na ferie i chciał żebym to mu przechował, więc dał mi kase i rower , Marco Torectro. Chciałem to wyjaśnić konradowi ale już mi dał bana. Nie było to przelewanie majątku bo mam tylko jedno konto to. Nie przelewałem sobie kasy bo nie miałem z kąd, a z wladimira (2 postać) bym sobie sam nie przelał, tak czy siak nie zrobił bym tego ani nie przelałem sobię pieniędzy. Więc mam nadzieję że dostanę unbana, bardzo mi zależy, a dostałem go z niby przelewanie pieniędzy czego nie zrobiłem.

Dowod: Nie posiadam, bo odrazu po banie dałem /q

Proszę o UnBana, z Poważaniem Filip
  • Do góry
    • 0

#2 Alice. 63 17/02/2010 - 18:49

Alice.
  • Świeżak
Mhm .. to to samo co

Brat zna moje hasło, wszedł mi na konto i wyzywał wszystkich. ;/

Kłamiesz. Za pozostawieniem, o.
  • Do góry
    • 0

#3 Filipekk 659 17/02/2010 - 18:52

Filipekk
  • Gracz
@UP
Ehh, niech zobaczą w logach że kolega która dał mi kase nie dostał jej odemnie, więc nie kłamie.
  • Do góry
    • 0

#4 Nokey 27 17/02/2010 - 18:55

Nokey
  • Świeżak
Nie, nie kłamię, Filip nie przelewał by sobie kasy w życiu, znam go bardzo dobrze OOC, on nie jest taki. Za bardzo w ciągła go ta gra na h-rp, nie ryzykował by, aż tak! Nie wieże że przelewał sobie pieniądze!
  • Do góry
    • 0

#5 Alice. 63 17/02/2010 - 18:57

Alice.
  • Świeżak
Kolega, właśnie wystarczy Go poprosić, jeżeli jest twoim przyjacielem da Ci kase na wydatki IC, wiąże sie to z przelewaniem. Logi nic nie zmienią, decyzja GłównegoAdministratora w tej sytuacji jest niepodważalna.
  • Do góry
    • 0

#6 Filipekk 659 17/02/2010 - 19:00

Filipekk
  • Gracz
tak tylko że mój inny kolega, własnie od tego samego admina dostał bana i poźniej unbana za to samo. A tak w ogóle IC się znamy, znam go z dzieciństwa. (IC) W sumie tak czy siak można powiedzieć że mi pożyczył te pieniądze bo powiedział mi że jedzie na feriie i mi pożycza...
  • Do góry
    • 0

#7 polska007 0 17/02/2010 - 23:48

polska007
  • Zbanowani
Filip mowi prawde dokladnie ja Marco_Toretro jade na ferje to dlatego dalem mu kase i rower zeby sie zaopiekowal!Prosze mu dac unbana i jak bedzie potrzeba to mi to odda zaraz po unbanie!

Sory za ortografie
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych