Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unban]John Westers

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 D-Generation-X 1 17/02/2010 - 18:23

D-Generation-X
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:John Westers

Administrator/moduł nadający karę: Numlock

Powód kary: MG w PD, odpierdalanie

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Mineło równo miesiąc od kary, na koncie Shawn West poprawiłem się, każdy któremu nie pasowało jak grałem na Westersie i co robiłem przeprosiłem za to co zrobiłem.
http://h-rp.pl/thread-24542-page-1.html Temat skargi na mnie. Można powiedzieć że jest słuszna, nie składałem nawet aby od razu mnie unbanowani, nie jest to apelacja. Chciałbym powrócić i grać spowrotem na Johnie Westersie, ale chciałbym aby nie było że ot tak wróci i nagle będzie pracował spowrotem w policji, i tutaj nie chciałbym aby taka sama sytuacja powróciła i chciałbym z tego miejsca przeprosić każdą osobe którą naprawde nie chciałem zranić, jak każdy wiedział miałem włam, nauczyło mnie to jak trzeba być opiekuńczy do konta które się posiada i chciałbym powrócić i grać spokojnie jak jest to możliwie. Można powiedzieć że za te MG które zrobiłem spędziłem kare w AJ. Powtarzam, że chciałbym przeprosic za wyrządzone krzywdy które zrobiłem na koncie John Westers i chciałbym powrócić i mieć możliwośc grania na Johnie Westersie.
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 18/02/2010 - 15:00

skb
  • Gracz
Nie masz bana.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych