Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unblokada] Kamo (konto globalne)

• Please log in to reply
No replies to this topic

fyk0 17/02/2010 - 13:05

fyk
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: (Konto globalne) Kamo

Administrator/moduł nadający karę: William

Powód kary: "Durny post w apelacjach (+10 punktów)"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Kumpel poprosił mnie o wypowiedzenie się na temat bana którego dostał, znam go i wiem że to dobry gracz więc go poparłem, cytuję :
Szatan jest bardzo dobrym graczem, grałem z nim dość długo i mogę przyznać ze spokojem duszy że jest ogarnięty, zasługuje na unbana." za co dostałem blokadę na 5 dni, jako że nie widzę w tym nic "Idiotycznego" za co mógłbym dostać nawet 10%, napisałem do Williama PW.

Witaj, spoglądam sobie na forum i widzę 100% w moim profilu? czym to jest spowodowane? w tym co napisałem w apelacji poświadczyłem tylko o Szatanie jako o dobrym graczu który powinien według mnie dostać unbana. Rozumiem że pilnujesz porządku na forum ale nie do przesady nie widzę w moim poście niczego co by zasługiwało na 100% jeśli by tam pisało "UnBan one one!!111"

Szatan jest bardzo dobrym graczem, grałem z nim dość długo i mogę przyznać ze spokojem duszy że jest ogarnięty, zasługuje na unbana.

Tak, Cwaniak jest dobrym graczem. Świetnie się z nim odgrywa akcje RP, jak i gada na skype Wink Oczywiście za UnBanem.

Miedzy tymi dwoma postami nie ma wielkiej różnicy a jednak blokada na 5 dni przypadła mi a jemu nic, nie chodzi o żeby mu dawać procenty czy coś lecz o to że mój post nie zasługuje na procenty.

Proste i logiczne. Byłem akurat w tym temacie, gdzie zostałeś ukarany, a nie w tamtym, gdzie tamten gracz nie został ukarany.

Otóż tu się mylisz, ten post był nade mną, ale nie chodzi mi o ukaranie tamtego użytkownika, wręcz przeciwnie, nie rozumiem po prostu za co ja dostałem tą blokadę, napisałem po ludzku, nie jak dziecko neo czy jak to się teraz nazywa, wyraziłem swoją opinię i poparłem kumpla chyba to nie jest nic zabronionego?

I potem nastała cisza, no nic myślę, skoro nawet nie raczył napisać jaki był powód kary to napiszę do kogoś "wyżej". I tak jak postanowiłem tak zrobiłem napisałem do Konrada

Witaj na samym początku chciałbym cię przeprosić że załatwiam to na PW no ale nie mam innej możliwości.
Otóż w dniu dzisiejszym zostałem nagrodzony blokadą konta na okres pięciu dni przez William'a, oczywiście jeśli by to było słuszne nie pisał bym, lecz jednak taka blokada za całkowicie niewinne wstawienie się za kumplem w prośbie o unBana jest według mnie nie słuszna.

Dostałem tą blokadę za ten post z powodem "Durny post w apelacjach (+10 punktów)"

Szatan jest bardzo dobrym graczem, grałem z nim dość długo i mogę przyznać ze spokojem duszy że jest ogarnięty, zasługuje na unbana.

a tu dla porównania

Tak, Cwaniak jest dobrym graczem. Świetnie się z nim odgrywa akcje RP, jak i gada na skype Wink Oczywiście za UnBanem.

Miedzy tymi dwoma postami nie ma wielkiej różnicy a jednak blokada na 5 dni przypadła mi a jemu nic, nie chodzi o żeby mu dawać procenty czy coś lecz o to że mój post nie zasługuje na procenty. Również pisałem z Williamem lecz odpisał raz, nawet nie zawierając powodów dlaczego.

Co chcę osiągnąć ? najlepiej odblokowanie możliwości pisania, jeśli jednak ten mój post jest nieodpowiedni chciałbym wiedzieć tylko co zrobiłem nie dobrze.

I tutaj również nie otrzymałem odpowiedzi, no ale nie mam tego za złe, wiadomo admin ma dość dużo roboty. Postanowiłem jednak "odpokutować" te 5 dni, chociaż i tak według mnie nie post ten na taką karę nie zasługuje. Nie było by tej apelacji gdyby nie to że o dziwo ktoś mi przedłużył karę, aż do 28 lutego. No i powiem szczeże zdenerwowałem się, podczas pisania do Williama czy Konrada byłem grzeczny, a tutaj któryś z nich obdarował mnie blokadą na 2 tygodnie (od 14.02.2009) nawet nie racząc odpowiedzieć co niby zrobiłem źle, poczułem się jak wyrzutek, pisze jak do ludzi a któryś z nich zamiast po ludzku odpowiedzieć dowalił mi więcej, a co tam!.

# Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.

Rozumiem, lecz nie miałem innego wyjścia, konto jest kolegi który już nie gra więc użyczył mi na tą okoliczność dostępu.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic