Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnWarn - Forum] Joint

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joint312 17/02/2010 - 11:28

Joint
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Joint

Administrator/moduł nadający karę: Fixu

Powód kary: Kolory, pogrubienia - zamiast [me], w dziale IC. (+2 punktów) - 20%

Wyjaśnienie wraz z dowodami: W regulaminie nie pisze nic o pisaniu [me] w poście, ani w regulaminie forum ani regulaminie działu In Character. Po napisaniu 3 postu się o tym dowiedziałem bo jakoś wszyscy mieli ten sam kolor że jest komenda [me] i raczej nigdzie nie pisze że trzeba stosować tego. Gram tu od nie dawna patrzałem na regulaminy i nic takie nie było. Moim zdaniem ten warn nie jest słuszny

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 Fixu 1 17/02/2010 - 11:46

Fixu
  • Zbanowani
Za pierwszym razem edytowałem twój post i napisałem abyś nauczył się używać [me] - bo tego w dziale IC używamy.
Zaś ty nadal wolałeś swoje kolorki, dostałeś warna - proste.
  • Do góry
    • 0

#3 ese Remik109 17/02/2010 - 11:51

ese Remik
  • Gracz
Warn to nic zlego... Zostanie zniesiony w konkretnej dacie;) Ja mam 80% na forum i zyje nie pisze apelacji :D Wiec temat do zamkniecia raczej.

(( Fixu fajna zygnaturka ^^ ))
  • Do góry
    • 0

#4 Joint312 17/02/2010 - 11:52

Joint
  • Gracz
A gdzie pisze to żeby to używać... Miałem napisane 3 posty w przeciągu 5-10 min... Nie wiedziałem o tej komendzie, dopiero przy 3 poście się o tym dowiedziałem a gdy sam chciałem zmienić nie mogłem (nie wiem dlaczego)

Za pierwszym razem edytowałem twój post i napisałem abyś nauczył się używać [me] - bo tego w dziale IC używamy.

O tym akurat nie wiedziałem i nigdzie nie pisze więc warn raczej nie słuszny
  • Do góry
    • 0

#5 Fixu 1 17/02/2010 - 12:00

Fixu
  • Zbanowani
W dziale IC zawsze używa się tego, przeglądając go zobaczyłbyś, że ludzie dostają warny za to.
Zaś ja dałem najpierw ostrzeżenie, bo widziałem że jesteś nowy - trudno. Na rozum nawet - zobaczyłbyś że wszyscy piszą tym samym kolorem i prawie tak samo, co jest dziwne, nie?

Nie mogłeś zmienić, tylko moderatorzy IC mogą. Gdyby każdy mógł, to ktoś dałby 'kupteraz', gdzie kupteraz to : 40$, a nagle założyciel zmieniałby na 400$, co jest nie 'helouu'.
  • Do góry
    • 0

#6 Joint312 17/02/2010 - 12:04

Joint
  • Gracz

W dziale IC zawsze używa się tego, przeglądając go zobaczyłbyś, że ludzie dostają warny za to.

W tym miejscu się mylisz, nie widziałem żeby nikt za to warna nie dostał i nigdzie to nie pisze... Zrozum to! W trzecim poście sprawdzając jaki kolor oni używają dając żeby to zacytować zauważyłem tą komendę ... Od tamtego momentu to używałem...
  • Do góry
    • 0

#7 Fixu 1 17/02/2010 - 12:39

Fixu
  • Zbanowani
Dobrze, nigdzie się nie mylę.
Warn jest słuszny, a aplikacja o niego nie poważna, to na tyle ode mnie.
  • Do góry
    • 0

#8 3ciW85 17/02/2010 - 12:47

3ciW
  • Świeżak
Warn jak najbardziej słuszny.
  • Do góry
    • 0

#9 Konrad.121 17/02/2010 - 14:10

Konrad.
  • Gracz
Większość nowych użytkowników, dostaje ostrzeżenia właśnie za to, ale idą drogą myślenia i patrzą kiedy im ten warn przeminie, warn jak najbardziej słuszny. A co do apelacji, jak dla mnie do archiwum.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych