Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Lazare Lacetti

• Please log in to reply
24 replies to this topic

root2 16/02/2010 - 18:21

root
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Lazare Lacetti

Administrator/moduł nadający karę: NumLock - Henry Felucii

Powód kary: Banicja przez WWW. ( Płacz OOC )

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dostałem blokade na czat ooc, /bron, 500minut AJ +bana... Ban za płacz ooc? Tłumaczyłem sie OOC że PD zrobiło akcje non-rp, nagle przyjechały trzy wozy PD i zaczynaja strzelać do auta jak na strzelnicy... Poczym dostałem te wszystkie blokady i banicje. Broń została odjęta poprzez panel, proszę administracje o drugą szansę.

Oskarżano mnie też o podszywanie się pod FBI co zostało już wyjaśnione.

Proszę nie pisać postów typu masz mutlikonto, bo to też już zostało wyjaśnione i żadnego multikonta, przekładania majątku nie było.
  • Back to top
    • 0

KumbaW445 16/02/2010 - 18:30

KumbaW
  • Gracz
Odegrałem z tym graczem klika akcji i uważam, że jego RP jest dobre. Temu panu należy się unban.

//William: Blokada pisania na 5 dni za ten post.
  • Back to top
    • 0

Olszak11 16/02/2010 - 18:54

Olszak
  • Gracz

Odegrałem z tym graczem klika akcji i uważam, że jego RP jest dobre. Temu panu należy się unban.

Ta, ta. Z tym graczem idzie odegrać dobre akcję, pogadać jak i pożartować czasami. Jest on graczem typu spokojnego, nie pląta się w jakieś bójki, gdy widzi coś takiego to podchodzi do nich i próbuje załagodzić sprawę. Może i zrobił wtedy jakieś tam głupstwo, ale teraz jest całkiem innym człowiekiem-lepszym oczywiście. Podszywał się za FBI w sposób RP -miał ubranie FBI na /u, nie wleciał na komendę i nie krzyczał, że jest z FBI i przejmuje sprawę i poszukiwanego, nie! Zrobił on to w dobry sposób spokojnie wszedł na komisariat miał na sobie plakietkę z Imieniem i Nazwiskiem, które wcześniej zrobili mu "koledzy"byłem przy Tym więc wiem swoje. Co do banu za płacz OOC. Jest to dla mnie porażką dawać za takie coś bana - ja kiedyś dostałem blocka za afk co też jest jakimś nieporozumieniem. Płacz OOC jest wtedy, gdy ktoś się żali nadmiernie z jakiejś niedogodności zaistniałej sytuacji, a on tylko chciał wyjaśnić owemu administratorowi jak przebiegła akcja, nawet wyjaśnił swój błąd. Po tym wszystkim dostał te wszelakie blokady i na koniec Banicję - wtf ?! Według mnie to Root powinien dostać unbana i zdjęcie blokady OOC, bo broni i ten AJ to był ten błąd z M4 do którego się przyznał i szczerze przeprosił, ale osoby które otrzymały przeprosiny po prostu zlały i pobiegły do Admina żeby zbanował Root'a. Nie wiem jak Wy administratorzy, ale ja bym mu dał tego unbana i un OOC plus jakiś tam AJ na trzy godziny- za ten wybryk z bronią. Powinniście więcej czasu poświęcić nad decyzjami o banach bądź innymi karami, bo wtedy to człowiek się denerwuje, że nie może wyjaśnić wszystkiego, przeprosić za ową sytuację co by na pewno pomogło w decyzji o karze. "Uczymy się na błędach, bo po życiowym błędzie możemy wywnioskować jak nie popełnić go drugi raz". Z tego co już dużo osób wie, Root nauczył się po tym wszystkim i nie popełnia nawet małego błędu, a jak już będzie to się poprawi i przeprosi. Powinniśmy mu dać tą szansę by nam pokazał kim się stał, by pokazał nam tego lepszego siebie - na pewno nie pożałujecie.

Pozdrawiam Olszak

• Back to top
    • 0

Ferox17 16/02/2010 - 18:58

Ferox
  • Gracz
Moim zdaniem to dobry gracz i zasługuje na UnBana da sie z nim odegrać ciekawe akcje oraz pogadać. A NumLock daje dziwne kary tak samo jak dał koledze AJ za to że jechał kawałek na jednym kole w dodatku na PROSTEJ drodze a dlaczego? ponieważ nie mógł go złapać..
  • Back to top
    • 0

Barus 24 16/02/2010 - 19:02

Barus
  • Gracz
Bana dostałeś za przelewanie majątku. Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

root2 16/02/2010 - 19:05

root
  • Świeżak

Proszę nie pisać postów typu masz mutlikonto, bo to też już zostało wyjaśnione i żadnego multikonta, przekładania majątku nie było.

Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

Enerv28 16/02/2010 - 19:14

Enerv
  • Gracz

Temu panu należy się unban.

Nawet tak nie żartuj. Odegrałem raptem jedną akcję z autorem tematu, a już miałem dość jego "płaczu".
Wystarczy spojrzeć w logi, ciągły płacz OOC i brak chęci do odegrania akcji Role Play z tą osobą.
  • Back to top
    • 0

Olszak11 16/02/2010 - 19:14

Olszak
  • Gracz

Chyba umiesz czytać że dostał bana za płacz OOC - jak jest w logach. Pozdrów mamę.
  • Back to top
    • 0

root2 16/02/2010 - 19:17

root
  • Świeżak

Nawet tak nie żartuj. Odegrałem raptem jedną akcję z autorem tematu, a już miałem dość jego "płaczu".
Wystarczy spojrzeć w logi, ciągły płacz OOC i brak chęci do odegrania akcji Role Play z tą osobą.

Nawet tak nie żartuj. Ja cały czas odgrywam akcje RP, a to że jestes w PD i robicie MG za co dostaje kary to już wasza sprawa - do ogarnięcia. Wielkie brawa dla Quentina że odszedł z PD. Średnio na jedną akcje z PD wychodzą trzy kary to wiadomo że mam logi zawalone...

Co do tej akcji - odspawnowałem auto już po odjechaniu z kolegą, jak dałeś /tp to już daleko byłem i nawet nie miałem pojęcia że koło mojego auta stało PD. Pisałem Ci to na OOC - uznałeś to za płacz...

Proszę o drugą szansę bo jeszcze jej nie dostałem.
  • Back to top
    • 0

Enerv28 16/02/2010 - 19:27

Enerv
  • Gracz
Cofnijmy się do tego tematu i spójrzmy na ostatni post.

Gracz zostaje permamentnie zbanowany.

// Decyzja zatwierdzona przez XenoN'a!

Mhm.
  • Back to top
    • 0

root2 16/02/2010 - 19:29

root
  • Świeżak

Cofnijmy się do tego tematu i spójrzmy na ostatni post.

Gracz zostaje permamentnie zbanowany.

// Decyzja zatwierdzona przez XenoN'a!

Mhm.

(mowa o koncie globalnym)

Zostałem odbanowany przez XenoN'a (mowa o koncie globalnym)
  • Back to top
    • 0

Barus 24 16/02/2010 - 19:35

Barus
  • Gracz
To ciekawe skad na postaci 1h miales cheetaha i m4 ?
  • Back to top
    • 0

root2 16/02/2010 - 19:35

root
  • Świeżak

To ciekawe skad na postaci 1h miales cheetaha i m4 ?

Nie rozumiem? Jakieś screeny masz? Nigdzie nie ma czegoś co by świadczyło o przekładaniu majątku, jak nawet ja na tyle głupi nie jestem by przekładać coś mając 1h online (mając 1h online nawet nie można jeszcze auta prowadzić).

Nauka czytania ze zrozumieniem sie kłania.
  • Back to top
    • 0

Damiano_Bolo55 16/02/2010 - 20:15

Damiano_Bolo
  • Gracz

mylisz się, uwierz mi widziałem wiele razy jego RP i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem za by dać mu szanse
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 16/02/2010 - 20:33

Cazzy
  • Świeżak

Wcale jej nie musisz dostać. Za powielanie apelacji jest ban. Nie chciałeś oddać broni dlatego zaczęła się dyskusja ooc. Na "Strzelnicy" niee chłopcze. Wjechał jeden radiowóz ostrzelał Cię bo niedawno coś obgadaliśmy i za kilka sekund inne radiowozy przyjechały.

Akurat z tematem związany NIE jesteś.

@down
Było ją oddać.:D
  • Back to top
    • 0

root2 16/02/2010 - 20:36

root
  • Świeżak

Wcale jej nie musisz dostać. Za powielanie apelacji jest ban. Nie chciałeś oddać broni dlatego zaczęła się dyskusja ooc. Na "Strzelnicy" niee chłopcze. Wjechał jeden radiowóz ostrzelał Cię bo niedawno coś obgadaliśmy i za kilka sekund inne radiowozy przyjechały.

A więc chłopcze, nie pisze że musza ją dostać. Xenon sam mi napisał że mam napisać. Broń została odjęta przez panel. Dokładnie tak jak na strzelnicy - świadek Bruce Belushi (cała stacja to widziała), dostał jeszcze aj i warna że napisał na ooc "żal non-rp". haha chłopcze.

@down
Było ją oddać.:D

Pisałem już że popełniłem błąd. Człowiek uczy sie na błędach ;>
  • Back to top
    • 0

Crea63 16/02/2010 - 20:54

Crea
  • Świeżak
Twój płacz jest tak irtytujący jak błoto pośniegowe na nie odśnieżonym chodniku...

Lazare Lacetti 03/02/2010, 13:10 40h 4m

mnie bardzo interesuje sprawa cheetaha, którego miałeś na 40godzinnej postaci.. Mnie na niego było stać po 380 godzinach. Zdradzisz nam Swój sekret ?
  • Back to top
    • 0

root2 16/02/2010 - 20:56

root
  • Świeżak

Twój płacz jest tak irtytujący jak błoto pośniegowe na nie odśnieżonym chodniku...

Jesteś moim idolem.

Lazare Lacetti 03/02/2010, 13:10 40h 4m

mnie bardzo interesuje sprawa cheetaha, którego miałeś na 40godzinnej postaci.. Mnie na niego było stać po 380 godzinach. Zdradzisz nam Swój sekret ?

Jestem pro, fajnie nie? - Wypowiedz na twoim poziomie.
Mam jeszcze więcej - współwłaściciel klubu energy2000 i wiele, wiele więcej.

Mnie na niego było stać po 380 godzinach.

Brain on i do roboty.
  • Back to top
    • 0

gtamxenon 44 16/02/2010 - 21:01

gtamxenon
  • Gracz
Co do multikotna to wyjaśnione, Więc tego tematu nie odgrzebujcie. Pozostaje temat OOC.
  • Back to top
    • 0

Radex a.k.a Roller29 16/02/2010 - 22:39

Radex a.k.a Roller
  • Gracz
Lazare to dobry gracz, znam go już trochę. Myślę, że zasługuje na drugą szansę - jak każdy.
  • Back to top
    • 0

HatsuHaru105 16/02/2010 - 23:52

HatsuHaru
  • Gracz
ta, nie mam do niego zastrzeżeń, dobry gracz - oglądając to forum chyba natrafiłem się kiedyś na zdanie "każdemu należy dać drugą szansę" popieram to zdanie w 100%, ponieważ Mądry Polak po szkodzie, Ma całkiem niezłe RP. Jestem za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

Grigor15 1 16/02/2010 - 23:53

Grigor15
  • Zbanowani
Mimo potyczek to jednak dobry gracz. Moim zdaniem zasługuje na drugą szanse.
  • Back to top
    • 0

Olszak11 18/02/2010 - 01:56

Olszak
  • Gracz
Może i tam coś płakał OOC, ale to nie powód do bana... Powinniście mu dać tego unbana, jest to aktualnie dobry gracz bez zarzutów.
  • Back to top
    • 0

Bula11 18/02/2010 - 11:23

Bula
  • Gracz
Jestem za tym aby mu dać szanse.. z jego postacią mi się bardzo dobrze grało.. szkoda by było stracić takiego gracza.. jego poziom RP jest bardzo dobry, mila osoba ooc, dużo mi pomogła.. nie chciał bym jej stracić.

Każdy popełnia błędy, Człowiek uczy się na błędach.
  • Back to top
    • 0

Szamy6 18/02/2010 - 12:08

Szamy
  • Gracz

Każdy popełnia błędy, Człowiek uczy się na błędach.

Dokładnie, a Lazare to dobry gracz i na taką drugą szanse zasługuje, za unbanem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic