Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Allan Banks, Ralphi Craxi

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Marrig 30 15/02/2010 - 23:01

Marrig
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Allan Banks, Ralphi Craxi

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem?

Powód kary: Nie wiem?

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Siedzę sobie na GG, na forum, a tutaj kumpel pisze na GG i pyta: Blocka masz?! No to odpowiadam, że nie mam, nie prosiłem, CK nie dostałem, więc nie. A on: To zobacz do profilu. No dobra, wbijam, a tam moja wszystkie konta block! Nie wiem dlaczego. Wbijam do gry, zobaczyć powód, a tam napisane, że permentalny block, i SPRINT SPRINT, te sprint to AJ był tylko. Nie grałem, patrze, a tutaj nagle block. Może mi ktoś to wyjaśnić, o co chodzi? Podobno jakiś "Matimor"... na innym serwerze grałem, był mapperem, miał wszystkie konta do innych graczy, mógł zdobyć, chodź nie wiem jak, mam zmienne IP. Jestem zirytowany jak nie wiem co, nie wiem, co się stało! Proszę o unblock konta, czy co to jest, bo te na czerwono są! Dzięki!

@EDIT!
HE?! Teraz chcę zrobić nowe konto... BAN?! Za co?!
  • Back to top
    • 0

Dravo13 16/02/2010 - 14:18

Dravo
  • Świeżak
Allan Banks - ban za ucieczkę z AJ, po teleportacji GM'a /q.

To znalazłem w TYM wątku na ostatniej stronie.
  • Back to top
    • 0

Marrig 30 16/02/2010 - 14:32

Marrig
  • Gracz
Właśnie, nie wiem co to było. Damn... wyszedłem z gry, to znaczy zminimalizowałem, ktoś na GG pisał, czy coś, wchodzę, a tutaj napisane, że koniec AJ za 30 min (to chyba ten sprint właśnie). Napisałem na /report, że coś nie tak, no ale reakcji nie było. Biegnę na stacje, nikt się nie ruszał, ani nic, nie widziałem nikogo - Ale czat widziałem, jak ktoś coś napisał. Nie wiem co się działo, przepraszam, jeżeli coś źle zrobiłem. Ja nic nie uciekałem, na czitach nie gram, żeby uciec, ani nic. TP GM'a? Dziwne, ja GM'a nie widziałem, zresztą nie widziałem nikogo.
http://iv.pl/images/...3hq6ftnrr2k.png
Tutaj nie miałęm czita włączonego, potem zminimalizowałem grę, wchodzę i AJ niby - Lecz mogłem po ulicy biegać. Może jest bug, że jak ktoś ma zminimalizowaną grę i AJ dostanie, to nie przenosi go do AJ? Proszę o rozpatrzenie kary.

@EDIT: Przed rozpatrzeniem zobaczcie, czy to bug, gdyż może wtedy będziecie mieli 100% pewność, że to bug? Proszę was.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic