Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBlock]Wayne Browner

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamiluniek 0 15/02/2010 - 21:27

kamiluniek
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wayne Browner

Administrator/moduł nadający karę: Styper

Powód kary: Brak reakcji na poważny wypadek.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Chciałem sprzedać Stratuma. Wziąłem z pod SN Katie Wenit i pojechaliśmy koło Velky Gym. Miałem straszne lagi. Gadałem tam z nią o sprzedaży. Sprzedałem auto, a po chwili kolega do mnie na /w "co ty odjebałeś? , co ty zrobiłeś?" Zapytałem go o co chodzi a on mówi, że dostałem bloka pojazdów. Strasznie się zdziwiłem, bo nawet jak byłem w grze nikt do mnie się TP, ani do mnie nie pisał, nawet nie wyświetliło mi się okienko że dostałem kare - to wszystko przez lagi. Chciałem zrobić reloga dałem /qs wszedłem na forum, patrze a tam blokada pojazdów. wszedłem do gry i zacząłem wypytywać Stypera o co chodziło i w ogóle. Dowiedziałem się, że miałem jakiś wypadek i zero reakcji, a wcześniej nie słuchałem się go. Proszę o szybkie i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
SS nie posiadam.
  • Do góry
    • 0

#2 Styper152 15/02/2010 - 21:32

Styper
  • Gracz
Były dwa reporty iż skosiłeś dwie latarnie. Gdy się teleportnąłem do Ciebie, zauważyłem przekrzywiony zderzak. Pisałem na . ale niestety nie zwracałeś na to żadnej uwagi. W końcu moja cierpliwość się skończyła i wymierzyłem ci karę. Gdy grasz z lagami to twój wybór. Nie możesz usprawiedliwiać psucie zabawy innym swoimi lagami.
  • Do góry
    • 0

#3 Szamy6 15/02/2010 - 21:32

Szamy
  • Gracz
Nie kłam.
Jechałeś z koleżanką obok SN, uderzyłeś mocno w lampę + ścianie (nick Ci się zaświecił na czerwono) i po chwili cofnąłeś i pojechałeś dalej.
  • Do góry
    • 0

#4 kamiluniek 0 15/02/2010 - 21:37

kamiluniek
  • Zbanowani
No, ale chyba w realu nie ma takiego czegoś jak lagi? nie moja wina, że je mam. Ja jechałem kulturalnie i nie skosiłem latarni, inie walnąłem w ścianę tak jak wy twierdzicie. Proszę o unblocka.
  • Do góry
    • 0

#5 Maniak2830 15/02/2010 - 22:20

Maniak283
  • Świeżak

No, ale chyba w realu nie ma takiego czegoś jak lagi?

Mnie tam czasami laguje w realu.
  • Do góry
    • 0

#6 kamiluniek 0 15/02/2010 - 22:26

kamiluniek
  • Zbanowani
no dobra mnie też, ale tak trochę.
  • Do góry
    • 0

#7 Pan Odkurzacz209 15/02/2010 - 23:04

Pan Odkurzacz
  • Gracz
podjeżdża do mnie

/k wpierdol ?!!

Takich ludzi powinno się tępić.
  • Do góry
    • 0

#8 kamiluniek 0 15/02/2010 - 23:32

kamiluniek
  • Zbanowani
Po pierwsze nie krzyknąłem do Ciebie bez celu, wcześniej na drodze uderzyłeś w samochód mojego kolegi. Miałem powód do zdenerwowania się.
  • Do góry
    • 0

#9 Pan Odkurzacz209 15/02/2010 - 23:35

Pan Odkurzacz
  • Gracz
i jeszcze chłopcze kłamiesz, GMowi powiedziałeś że "dla żartów",

rly? idziesz w zaparte? Misiek, zaserwuj logi z ich rozmów i z rozmowy z GM, koło 21 dziś.

Kolego, to nie serwer, gdzie pieprzysz smuty a oni Ci uwierzą. Tu albo jest w porządku, albo hasta lavista.
  • Do góry
    • 0

#10 Jizzy360 0 16/02/2010 - 14:02

Jizzy360
  • Zbanowani

No, ale chyba w realu nie ma takiego czegoś jak lagi?

Mnie tam czasami laguje w realu.

Boże, padłem!! ^^
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych