Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock Prowadzenie Pojazdów] Frank Mcshot

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Michael_Waster2 15/02/2010 - 21:27

Michael_Waster
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Frank Mcshot

Administrator/moduł nadający karę: Voltage (Ethan Anderson)

Powód kary: Nie potrafisz jezdzic rowerem, powaznie.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dowodów raczej nie potrzebuję. A więc sprzedałem niedawno samochód i miałem zamiar założyć biznes, więc w tym celu kupiłem sobie rower. Przeważnie normalnie nim jeździłem lecz raz jadąc koło mojego baru natrafiłem na pewną "skałę" była trochę stroma więc zacząłem po niej szaleć jak po skateparku, i za to właśnie dostałem Blokadę na pojazdy. Nie sądzę że blokada nie była słuszna bo była, i bardzo za ten wybryk przepraszam i już więcej tak robić nie będę. Bardzo mi zależy na odblokowaniu Prowadzenia pojazdów ponieważ pracuję w szpitalu i bardzo ciężko jest przyjmować różne wezwania stojąc przed biurkiem. Po kupnie interioru miałem zamiar kupować jakiś nowy wóz, ale nie mogę ponieważ nawet nie będę go mógł prowadzić. Blokady nie mam długo, lecz prosiłbym o zdjęcie jej, choćby z tego powodu że dziś zacząłem ferie, a miałem co do nich i h-rp pewne plany z samochodem :D . Za cały incydent przepraszam i po odblokowaniu prowadzenia pojazdów już się więcej nie powtórzy.
  • Back to top
    • 0

Jizzy360 0 16/02/2010 - 14:09

Jizzy360
  • Zbanowani
Hmm, moim zdaniem należy się zawsze człowiekowi druga szansa;) Chyba że coś więcej zrobił czy cuś..
  • Back to top
    • 0

Kiper29 16/02/2010 - 16:04

Kiper
  • Gracz
Jestem za zdjęciem mu blokady to mój kumpel i dużo z nim gram , ma świetne RP 10/10 należy mu się druga szansa
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic