Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UNAJ] Quentin Ross

• Please log in to reply
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sater784 15/02/2010 - 19:58

Sater
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Quentin Ross

Administrator/moduł nadający karę: Pan Misiek.

Powód kary: Nie wolno jeździć na dachu

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Otóż to że byłem na pulpicie, podczas jazdy autem, obok mnie siedział jeszcze ktoś - Na dachu. Pewnie jak byłem afk to wyrzuciło mnie na dach wozu. Gdy wróciłem do gry dostałem crasha, spojrzałem w panel i zobaczyłem za co mam AJ. Prosiłbym o szybkie zdjęcie AJ.
  • Do góry
    • 0

#2 Carlos_Alvarez2 15/02/2010 - 23:44

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
To ty jesteś Quentin Ross? Kłócisz się o AJota, jesteś największym przykładem non-rp jakie spotkałem na tym serwerze. Nie wiem co jeszcze robisz w policji i do tego na tym serwerze, ale powinieneś dawno złapać bana. Nie wiem skąd się urwałeś, ale zamiast świecić przykładem RP jako policjant świecisz głupotą i kompletnym brakiem pojęcia o grze. Nie podważaj tylko moich słów i nie okradaj jako policjant na służbie więcej ludzi waląc im potem kolbą w łeb, okej?
  • Do góry
    • 0

#3 Maniak2830 15/02/2010 - 23:46

Maniak283
  • Świeżak

To ty jesteś Quentin Ross? Kłócisz się o AJota, jesteś największym przykładem non-rp jakie spotkałem na tym serwerze. Nie wiem co jeszcze robisz w policji i do tego na tym serwerze, ale powinieneś dawno złapać bana. Nie wiem skąd się urwałeś, ale zamiast świecić przykładem RP jako policjant świecisz głupotą i kompletnym brakiem pojęcia o grze. Nie podważaj tylko moich słów i nie okradaj jako policjant na służbie więcej ludzi waląc im potem kolbą w łeb, okej?

Dokładnie.
  • Do góry
    • 0

#4 Sater784 15/02/2010 - 23:49

Sater
  • Gracz
Em? O co Tobie teraz chodzi? Ja Ci nic nie zrobiłem, bynajmniej nie przypominam sobie. Okradając ludzi? Zastanów się nad tym co napisałeś. Poza tym nie pracuje już w pd. A tak poza tym z broni i tak nic nie mam bo wszystko się oddaje. Myślę że ten post jest nie w temat.
  • Do góry
    • 0

#5 Carlos_Alvarez2 15/02/2010 - 23:50

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Sater jesteś osobą, która najbardziej s*********a opinie frakcji Los Santos Police Departament, zapomniałbym dodać.
  • Do góry
    • 0

#6 Sater784 15/02/2010 - 23:52

Sater
  • Gracz
Nie offtopujcie, dla waszej dobrej wiadomości - Odszedłem z policji. AJ odsiedziałem. Temat do zamknięcia.
  • Do góry
    • 0

#7 HatsuHaru105 15/02/2010 - 23:54

HatsuHaru
  • Gracz

Sater jesteś osobą, która najbardziej s*********a opinie frakcji Los Santos Police Departament, zapomniałbym dodać.

O tak! Święte słowa, może pamiętasz twoje MG w stosunku do mojej postaci 'Wasilij_Sokolov' jesteś człowiekiem który nie nadaje się na ten serwer, tyle ode mnie - kolega wyżej dobrze to napisał.
  • Do góry
    • 0

#8 Naveen11190 15/02/2010 - 23:54

Naveen1119
  • Świeżak
Widze wiele osob zle ocenia Satera a taka prawda jest ze to wiecej ludzi gra non rp a nie on sam lecz jesli wiecej osob sie na kims uwzie to mysla ze 5 na 1 ktos inaczej bedzie patrzeć na to ktos bo 5 sie zgada na kogos.

#Down Niektorzy których czeka ck juz wszystko mają w du...ie i potem myślą sobie jak sie zemścić na kims i w ogole.
  • Do góry
    • 0

#9 Carlos_Alvarez2 15/02/2010 - 23:55

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Ja nie offtopuje, tylko chcę tu stwierdzić zasrane fakty. Gdybym miał wymieniać, ile spotkało mnie z tobą akcji non-rp, to pisałbym do rana. Najlepsze też było, jak pozwoliłeś się wykrwawić człowiekowi w radiowozie a najśmieszniejsze, gdy medyk chciał mnie wziąść do szpitala odparłeś NIE! Ja jako osoba, która trzyma poziom dałem /akceptujsmierc. Przestrzegam tylko innych, bo szkoda czasu na odgrywanie z tobą jakichkolwiek akcji, wiele osób to potwierdzi, ale nie musi. Ja mam swoje zdanie na twój temat i nigdy go nie zmienię.
  • Do góry
    • 0

#10 Sater784 15/02/2010 - 23:56

Sater
  • Gracz

O tak! Święte słowa, może pamiętasz twoje MG w stosunku do mojej postaci 'Wasilij_Sokolov' jesteś człowiekiem który nie nadaje się na ten serwer, tyle ode mnie - kolega wyżej dobrze to napisał.

Tak, tak. W szczególności do twojego nonrp, gdy podjechałeś ze swoim kolegą w ubraniu "FBI", po czym wyjąłeś M4 razem z nim zaczęliście do mnie strzelać, nic już nie mówiąc o odwalaniu pod komisariatem krzycząc "Jebać Policje" "Kocham was" 

Ja nie offtopuje, tylko chcę tu stwierdzić zasrane fakty. Gdybym miał wymieniać, ile spotkało mnie z tobą akcji non-rp, to pisałbym do rana. Najlepsze też było, jak pozwoliłeś się wykrwawić człowiekowi w radiowozie a najśmieszniejsze, gdy medyk chciał mnie wziąść do szpitala odparłeś NIE! Ja jako osoba, która trzyma poziom dałem /akceptujsmierc. Przestrzegam tylko innych, bo szkoda czasu na odgrywanie z tobą jakichkolwiek akcji, wiele osób to potwierdzi, ale nie musi. Ja mam swoje zdanie na twój temat i nigdy go nie zmienię.

Tak odparłem nie, jeżeli nie podoba Ci się to - Napisz do Numlocka. On kazał mi go trzymać w radiowozie, tyle mam do powiedzenia. Najlepiej mnie zbanujcie, bo ludzie którzy pewnie są nie lepsi ode mnie oczerniają mnie - A sami nie są tacy czyści.
  • Do góry
    • 0

#11 Sater784 16/02/2010 - 00:02

Sater
  • Gracz
Mat1993 Nie mówie tutaj o Tobie, tylko o HatsuHaru, który oczernia mnie - A sam odwala. Chodziło mi tu o Wasilija Sokolova oraz Lazare Lacettiego czy jakoś tak - Dostał banicje.
  • Do góry
    • 0

#12 Carlos_Alvarez2 16/02/2010 - 00:05

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Zauważyłem, usunąłem post. Saterze niestety prawda jest taka, że grasz w większości akcjach non-rp. NumLock kazał Ci mnie trzymać, bo uważał, że jak z nim wcześniej rozmawiałem w radiowozie, to nic mi nie jest. Jednak mi coś było, ale nie mówię już o tej sytuacji. Kiedyś podczas strzelaniny zamiast zachować się jak funkcjonariusz to zacząłeś napadać okradać i porzucać ludzi, potwierdzi to Bambosz i HatsuHaru. Nie pisałem na Ciebie skargi, bo myślałem, że się poprawisz. To między innymi przez Ciebie powstała sławna sygnatura STOP MG LSPD.
  • Do góry
    • 0

#13 Sater784 16/02/2010 - 00:09

Sater
  • Gracz
Jak już powiedziałem, każdy popełnia błędy, raz gorsze, raz lepsze. Dlatego odszedłem z PD, co do mojego non rp. Jeżeli uważacie ze jestem aż takim non-rp'em to proszę bardzo możecie mnie zbanować. Co do okradania i napadania, pokaż mi choć jeden przykład, lub dowód. Bo ja nie przypominam Sobie ani jednej takiej akcji.
  • Do góry
    • 0

#14 Carlos_Alvarez2 16/02/2010 - 00:12

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Strzelanina na Idlewood. Postrzeliłeś mnie, okradłeś, zamiast zabrać do aresztu jak normalnego przestępce zabrałeś mi co miałem i zostałem ogłuszony i porzucony na rogu pizzerii.
  • Do góry
    • 0

#15 Maniak2830 16/02/2010 - 00:13

Maniak283
  • Świeżak
Przestań się nuubsko bronić, to samo mógł napisać ten kolega http://h-rp.pl/threa...=Lazare Lacetti ...

http://fotoo.pl/zdje...01/aa6a31c4.png Hahaha.
  • Do góry
    • 0

#16 Sater784 16/02/2010 - 00:17

Sater
  • Gracz
To było tak, że Sokolov że tak powiem robił spam na /call 911 że okradają kogoś pod pizzerią czy coś. Ja z Davidem Jacksonem pojechaliśmy tam żeby sprawdzić co się dzieje, zastaliśmy was na dachu z bronią. Więc wzięliśmy jeszcze kogoś i pojechaliśmy "ogarnąć" sytuację. Co do mojego zagrania - Był mój błąd, przyznaję. Ale i tak owe bronie trafiły dalej do pd. Więc fakt okradania jest tu zbędny.

@UP
Postąpiłem źle - Zostałem ukarany, więc po co wyciągasz stare sprawy za które odpokutowałem? :/
  • Do góry
    • 0

#17 Carlos_Alvarez2 16/02/2010 - 00:18

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Fakt potraktowania mnie w głupi sposób jest tutaj uwzględniony, jest jeszcze trochę tego, ale nie będę wymieniał. Mam nadzieję, że moje słowa dadzą Ci chociaż trochę do myślenia i zmienisz swoją grę na lepszą.
  • Do góry
    • 0

#18 Maniak2830 16/02/2010 - 00:20

Maniak283
  • Świeżak

@UP
Postąpiłem źle - Zostałem ukarany, więc po co wyciągasz stare sprawy za które odpokutowałem? :/

No, Lazare Lacetti też za Ciebię odpokutował.
  • Do góry
    • 0

#19 Sater784 16/02/2010 - 00:21

Sater
  • Gracz
Oświadczam wam tu i teraz, że odszedłem z pd. Moje głupie, szczeniackie zagrywki które były w pd jednak były nie na miejscu. Przepraszam ludzi których w jakikolwiek sposób uraziłem, będę jak najbardziej starał się zmienić. Pozdrawiam, temat można zamknąć.

@Up
Nie wtrącajmy już starych spraw, nie byłem w jego temacie tzn. nie śledziłem tego raz miałem z nim doczynienia. Staram się zmienić aby poprawić swój poziom.
  • Do góry
    • 0

#20 Maniak2830 16/02/2010 - 00:22

Maniak283
  • Świeżak

Oświadczam wam tu i teraz, że odszedłem z pd. Moje głupie, szczeniackie zagrywki które były w pd jednak były nie na miejscu. Przepraszam ludzi których w jakikolwiek sposób uraziłem, będę jak najbardziej starał się zmienić. Pozdrawiam, temat można zamknąć.

Mamy nadzieje, proponuje administracji dać szanse Quentinowi.
  • Do góry
    • 0

#21 Carlos_Alvarez2 16/02/2010 - 00:25

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Jak to się mówi wszystko wyjdzie w "praniu" :D.
  • Do góry
    • 0

#22 Sater784 16/02/2010 - 00:29

Sater
  • Gracz
@Topic
Tego AJ'a którego dostałem za praktycznie zejście do pulpitu - Odsiedziałem te 200 minut. Więc co do topicu można Lock.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych