Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Zrealizowano] [UNAJ oraz zdjęcie blokady OOC] Carlo Rosso

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ValAri63 15/02/2010 - 09:36

ValAri
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Carlo Cosso

Administrator/moduł nadający karę: enerv

Powód kary:podwajam kare razy dwa

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Chyba się cos Enerv pomyliło ponieważ nie miałem aj w tej sprawie nie byłem stroną a wyjaśniłem tylko sytuacje z kilku godzin wcześniej, oraz nie było mnie na zamieszczonym filmiku więc za co blokada OOC jeśli nie płakałem co to ostrzeżenia od madźź to z nią wyjaśniłem ze to było lost i zaraz wszedłem na serwer pojawiając się znów na stacji a gdybym dał /q to bym się pojawił na spawn, dla niewtajemniczonych, o co chodzi podaje adres skargi, jaką złożył mój kolega na innego gracza i podkreślam ze nie byłem stroną w tej danej sytuacji, za którą w dziwny sposób ja dostałem kare http://h-rp.pl/threa...07-page-1.html. Proszę o zdjęcie kar z mojej postaci.

Sorry, że edytuje, ale po kolejnym razie czytania owej skargi Enerv pomyliłeś chyba osoby, piszesz ze ja zamieściłem filmik, na którym widać ze płacze ooc tylko, że to nie ja pisałem skargę i nie ja zamieszczałem filmik i nie ja na nim jestem. Możesz sprawdzić logi, że o tej godzinie to mnie nie było już dobrą godzinę na serwerze, więc wyjaśnij mi, za co ta kara, bo z tego, co napisałeś w owej skardze wynika, że właśnie za ta sytuacje, którą ukazuje filmik ( tylko, że mnie na tym filmiku nie ma)
  • Do góry
    • 0

#2 Fixu 1 15/02/2010 - 11:59

Fixu
  • Zbanowani
OOC porozumiewasz się z kolegami, dzięki temu dajesz /q jak nas zobaczą.
Nawet za to mógłby Ci dać tego blocka OOC.
Kara w postaci Aj? Za całokształt.
  • Do góry
    • 0

#3 ValAri63 15/02/2010 - 12:18

ValAri
  • Gracz
To ze mnie nie możecie złapać to proszę nie mów ze daje /q jak wpadacie, bo tak nie jest zawsze siedzę przy domu organizacji, tam mam widok na wszystkie wasze naloty, po czym uciekam do kanałów i na drugą stronę Sevilli i czekam jak odjedziecie to czy daje owe /q można sprawdzić, za całokształt ciekaw zawsze odgrywam akcje RP, więc jaki całokształt czy to ze nie udolnie przeprowadzacie nalot to moja wina najpierw kręcicie się kilka razy, po czym robicie wjazd, każdy się kapnie, że coś nie tak, a kare dostałem za nic za akcje, podczas której mnie nie było na serwie od ponad godziny to też można sprawdzić w logach, a sytuacje dotyczy ciebie i D-boya, bo to między wami jest konflikt ja przedstawiłem tylko to, co ja widziałem, czyli to ze dostałaś serie z M4 około godziny 13 i tyle nie ja cie przeszukiwałem i nie ja wezwałem GM do twojego przeszukania fakt w pokoju oddałaś DE i paralizator, po czym zaciągnęli cie do kuchni i tam podobno czegoś nie chciałaś oddać tego ja już nie mogę potwierdzić, bo mnie tam nie było, jedyne, o co proszę to o zdjęcie tej kary, bo ona nie dotyczy mnie, pewnie Enerv się pomylił czytając wątek, iż nie ja pisałem skargę i nie ja byłem na tym filmiku. Męczy mnie wasz mnie to ze mówisz ze daje /q bo tak nie jest i proszę jak będziecie robić kolejny nalot poproś admina, aby wszedł na speca i obserwował mnie.
  • Do góry
    • 0

#4 Enerv28 15/02/2010 - 15:33

Enerv
  • Gracz
Faktycznie, pomyliłem osoby - wybacz.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych