Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] daria711

• Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 roseanna656 14/02/2010 - 12:05

roseanna
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Konto globalne daria711 - klik.

Administrator/moduł nadający karę: Xenon

Powód kary: Nie pamiętam dokładnie.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wczoraj, około godziny 24, Daria miała włamanie na konto. Byłyśmy zalogowane, Daria zauważyła, że GS-y zaczęły jej się cofać. Weszłam na jej profil globalny, gdzie wyświetlało, że postać Jennifer_Morgan jest InGame. Weszłam w logi, aby sprawdzić, dlaczego GS zaczęły się cofać, i jakie IP logowało się na tą postać. Wyświetlone logi były z września/października. Zastałyśmy dwie kary od Vagansa, a mianowicie AJ i kick:

AdminJail Vagans (Chester Felucii) cheat 14/02/2010, 02:04
Kick Vagans (Chester Felucii) cheat 14/02/2010, 02:04

Napisałam do kuzyna, myślałam, że mógłby mieć coś z tym wspólnego, lecz on także był ingame. Kilka dni temu także miał włamanie na konto. Weszłam w panel gracza, aby zmienić hasło. Nie wyświetlił mi się żaden komunikat, że hasło zostało zmienione. Wylogowało nas. Nie mogłyśmy się ponownie zalogować, więc zadzwoniłyśmy do Enerva. Do konferencji został dołączony Xenon i wyjaśnił nam, za co Daria dostała bana. Osoba włamująca się na konto wyzywała administratorów, wyciągał noże i latał JetPackiem, jeśli dobrze zapamiętałam...

Nie posiadamy żadnych dowodów, nie wiemy, jakie mogłybyśmy tutaj wstawić. Prosiłabym o logi ostatniego wejścia na postać Jennifer_Morgan.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 1

#2 dober 0 14/02/2010 - 12:16

dober
  • Gracz
I macie nauczkę, że nie robimy haseł typu 123456, lub też nie używamy tych samych haseł na innych witrynach, gdyż każdy kto jest administratorem forum i ma dostęp do FTP serwera ma gotowe hasło po przetworzeniu na odpowiedniej stronie. Hasła powinny składać się liter i cyfr :)
  • Do góry
    • 0

#3 roseanna656 14/02/2010 - 12:42

roseanna
  • Gracz
Hasło nie było aż tak prawdopodobne, nie sądzę, aby ktoś na nie wpadł.
  • Do góry
    • 0

#4 Krawiec.0 14/02/2010 - 12:53

Krawiec.
  • Gracz
Potwierdzam, byłem wtedy online i zobaczyłem, że dostała od Vagansa AJ i Kicka za cheata. Powiadomiłem tego GM'a, że Daria nie Cheatuje, bo mieszka za ścianą i jest Newbie. Na to, 2 minuty później wyświetlił się komunikat o Banie od Xenona z powodem: 'Możesz mi possac', czy coś takiego. Z jednej stronie dobrze, że konto zostało zbanowane na czas, gdyż mogliby na tym ucierpiec inni gracze, jak i administratorzy. Sprawdzcie logi i zajmijcie się tą osobą, która dokonała tego czynu. Jestem za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#5 gtamxenon 44 14/02/2010 - 19:09

gtamxenon
  • Gracz
Zajmiemy się tą sprawą. Musimy sprawdzić logi a to trochę potrwa. Uzbroicie się w cierpliwość i tak z tego co wiem strona na razie nie ma dostępu do internetu :)
  • Do góry
    • 0

#6 roseanna656 14/02/2010 - 22:02

roseanna
  • Gracz
Dzisiaj kuzyn mi powiedział, że widział ogłoszenie "Sprzedam wayfrajera", nadane przez San News. Krawiec, znając numer Jennifer IC na pamięć, myślał, że to Daria i umówił się z nią. Na miejscu pasażera siedział Wayne_Browner - link do konta globalnego: KLIK. Nie potrafię określić, czy osoba jest związana ze sprawą. Enerv zmienił hasło do konta, po zalogowaniu na postaci Sarah_Roberts zginęło 1000$, z Isabel_Depres ok. 2000$, z Jennifer_Morgan jedynie 200$. Nie mamy pojęcia, czy Wayfarer został sprzedany/oddany/przelany, ponieważ nie możemy zalogować się na serwer (ban). Postać ta posiadała także rower. Dzisiaj zobaczyłyśmy, że w nocy - godzina 1:00-2:00 było włamanie na postać Sarah oraz Isabel [reszta jest nieaktywna, a Jennifer została "okradziona" ok. północy].

GS Jennifer Morgan 14/02/2010, 02:07 101h 12m
GS Isabel Depres 14/02/2010, 01:04 39h 14m
GS Sarah Roberts 14/02/2010, 01:09 16h 53m

Osoba kilkakrotnie logowała się na postać Jennifer, być może w celu przelania majątku.
  • Do góry
    • 0

#7 Darja1 16/02/2010 - 15:54

Darja
  • Gracz
Ja pierdole nikt się nie zajmie tą sprawą ?! Już kilka dni minęło....
  • Do góry
    • 0

#8 Olekx4179 16/02/2010 - 20:54

Olekx
  • Gracz
To ogłoszenie prawdopodobnie ja nadałem. Potwierdzam, jakiś gościu zlecił reklamę na "wayfrajera".
  • Do góry
    • 0

#9 Kosior_P.O174 17/02/2010 - 10:59

Kosior_P.O
  • Świeżak
Daria, słyszałem, że macie stałe IP - dajcie listę IP z logowania na postacie...

Czyli jak ktoś się włamie na konto trzeba czekać, a czekać...?
  • Do góry
    • 0

#10 Pazur 79 17/02/2010 - 11:07

Pazur
  • Świeżak
Parę dni temu mieliśmy przykry przypadek z Aki_Ratoyama - Cheater, nie wiem jak on to zrobił ale używał TP i God'a :D, zniszczył stację i zrobił pięścioma ok. 20 osobom bw..
Wiem ,że one nic nie zawiniły dlatego trzeba wykminić tego włamywacza :/. Oczywiście za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#11 D-Generation-X 1 17/02/2010 - 19:22

D-Generation-X
  • Zbanowani
ja powiem tak, miałem włam, ale dzieki szybkiemu który wiedział co i jak i stałemu IP wszysko doszło do sprawy że moge być dalej z wami.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych