Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Un Block] Amaru Shoun

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Amaru_Wright0 14/02/2010 - 11:51

Amaru_Wright
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Amaru Shoun

Administrator/moduł nadający karę: Skarga na forum.

Powód kary:
"/q po wypadku w czasie BW"

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam.
Około tydzień temu dostałem blocka postaci Amaru Shoun, którą już jakiś czas grałem. Powód był prosty - wyjście z gry po wypadku.
Więc może opowiem jak to było... Tamten tydzień był dziwny dla mnie bo przez cały jego okres domagałem się naprawy auta, które było zniszczone przez buga. Jak sie potem okazało auto, po naprawie znów mi go złapało tylko tym razem z teksturami i po prostu mi zniknęło. Troszkę się zdenerwowałem... Dobra i tym razem auto zostało naprawione przez administrację... Więc postanowiłem się przejechać moim admiralem. No to jadę sobie. Miałem zamiar przejechać główną ulicę i wjechać na tą biegnącą obok urzędu, jednak nie zdarzyłem bo na skrzyżowaniu Rozpędzony radiowóz PD (albo jakiejś firmy ochroniarskiej) uderzył we mnie z ogromną siłą (w bok auta). Przelecieliśmy koło 20 metrów i obydwa nasze auta wybuchły. Przyznam się, że troszkę mnie wtedy poniosło i odruchowo wpisałem "/q".
Rozumiem radiowóz był na sygnałach, ale nie zauważyłem go i nie mam tak świetnego komputera. Sądzę, że tamci panowie również powinni w miarę jeździć RP, bo w jakim miejscu policja jeździ z taką prędkością.

Moim zdaniem jechałem wtedy w sposób RP i jeżeli mój wniosek zostanie odrzucony proszę bardzo o wyjaśnienie mi dlaczego.
Za tamten błąd przepraszam!
Mam(miałem) spore plany co do tej postaci i mam nadzieję, że dacie mi nią jeszcze pograć. Taki błąd się więcej nie powtórzy!

JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM :))

Pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

#2 skb5247 18/02/2010 - 15:08

skb
  • Gracz
Kara jest jak najbardziej słuszna, graj na nowej postaci.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych