Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Bounty Hunter Bloods

• Please log in to reply
11 replies to this topic

GBS-1 14/04/2020 - 16:19

GBS
  • Świeżak
9kk0Yqw.png

Bounty Hunter Bloods - jest to jeden z wielu odłamów BLOODS - gangu o charakterze ulicznym, które osiedliło się na swoim pierwotnym terenie jakim jest Grove Street. Jego członkowie charakteryzują się czerwoną barwą, licznymi tatuażami dotyczącymi ich kultury oraz różnego rodzaju ubraniami z logiem swojej ukochanej drużyny, której kibicują od dawien dawna - CHICAGO BULLS. W swoich szeregach zrzeszają głównie czarnoskórych mieszkańców SOUTH CENTRAL - weteranów, jak i gówniarzy, którzy wkraczają w świat gangsterki. Set został utworzony przez jego byłych członków, którzy opuścili niedawno więzienie stanowe w LOS SANTOS po rozbiciu przez LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT poprzedniego setu osiadłego na JEFFERSON. Od początku swojego istnienia, prowadzą nieustanną walkę o terytoria, wpływy oraz zarobki z wszystkimi gangami na SOUTH CENTRAL, lecz ich największym wrogiem jest gang CRIPS. Gang zajmuje się głównie handlem narkotykami, handlem nielegalną bronią, wymuszeniami, kradzieżami, porwaniami oraz różnego rodzaju rozbojami. Jedną z głównych zasad w kulturze Bloods jest FIVE POINT STAR wyryty na policzku, który posiada każdy czarnuch z czerwoną bandaną - każde z ramion przedstawia jedną z zasad.

HLLbLqM.png
Czerwona bandana - Każdy członek gangu posiada ową bandanę. Jeśli wstąpił w szeregi organizacji przez tzw. Blood In, musi reprezentować barwę i rodzinę do końca życia, w wypadku dopuszczenia się zdrady, gangster zostaje zamordowany przez swoich kumpli z dzielnicy.

Czarna bandana - Otrzymuje ją osoba która się czymś wykazała, ktoś ją pochwalił że jest warta by dać jej szanse, właśnie w tym okresie musi starać się jak najbardziej, bo jest brana pod uwagę, jedno złe słowo czy krzywa akcja i może skończyć trzy metry pod ziemią. To właśnie on dostaje najwięcej zleceń.

Blood Alfabet:

ZW2Olo9.jpg

Blood In - Gdy czarnuch z dzielnicy wykaże się lojalnością i góra gangu postanowi wprowadzić go w szeregi organizacji, zaciąga się go w odosobnione miejsce i włącza do rodziny dając mu czerwoną bandanę. Wcześniej musi wykazać się lojalnością wobec gangu i wykonać jedno z trudniejszych zadań typu zabicie członka wrogiego gangu.

Blood Out - Jeśli gangster wykaże się nielojalnością, lub dopuści się zdrady jest mordowany przez członków gangu do którego należy. Zabiera mu się wtedy jego bandanę.

Tatuaże - Oznaczają przynależność do gangu, setu czy danej dzielnicy. Dziary dotyczące Bloods mogą posiadać tylko i wyłącznie prawowici członkowie gangu.

Blood Walk - Jest to taniec związany z setami Bloods, wykonują go przeważnie pełnoprawni członkowie gangu, wykonują go w przypadku np. wygrania ustawki lub w obecności członków Crips, by ich obrazić.

Chicago Bulls - Drużyna, której kibicują członkowie gangu, często wspólnie zbierają się na dzielnicy i słuchają transmisji w radiach, lub spotykają się w domach przy piwie i oglądają mecze.

nPgMItW.png

Original Gangster (O.G.) - Założyciel setu gangu, najbardziej szanowana osoba na dzielnicy, to on wydaje rozkazy i on rządzi dzielnicą, zlewając jego słowa lub nie okazując mu szacunku, można zginąć szybka i bolesną śmiercią.

Young Original Gangster (Y.O.G.) - Prawa ręka OG, pod jego nieobecność YOG sprawuje rządy na dzielnicy, jest respektowany tak samo jak jego przełożony i odpowiada tylko przed nim.

Hood Protector - Kieruje czarnuchami na dzielnicy, jest przykładem dla innych gangsterów, przeżył tu nie jedno lato i wie jak się zachować w danej sytuacji. Kieruje także rozprowadzaniem narkotyków po dzielnicach.

Member Of Blood M.O.B - Pełnoprawny członek gangu, można mu zawsze zaufać, jest gotowy oddać życie za dzielnicę i rodzinę. Przed niczym się nie cofnie. Ma na koncie kilka zabójstw i handluje prochami na większa skalę. Ma w opiece OutSiderów. Dumnie nosi czerwone barwy.

OutSider - Czarnuch, który czymś się wykazał i dostał czarną bandanę. handluje prochami i stara się udowodnić że zasługuje na czerwony kolor.

YFCt17e.png

6Cct833.jpg

Grove Street - Osiedle codziennych bójek, wyzwisk, tagów oraz zamieszek, jedna z najciemniejszych miejsc na South Central. Co dziennie widać tam czarnuchów którzy kręcą się po osiedlu, w nocy są tam częste imprezy oraz wiele interwencji policji.

mzVUKQJ.png

Cześć tutaj ja GB, a dziś startuje sobie z apką na bloods postanowiłem z kolegami napisać aplikacje na spontanie i myślę że wyjdzie nam gierka i nie zrezygnujemy za szybko. Chcemy grać jak za dawnych lat. Może serwer będzie miał więcej graczy.

widzimy sie w gierce...

ekipke uzupełnie potem :*

Edited by GBS, 14/04/2020 - 16:24.

• Back to top
    • -1

Sheckklerrr21 14/04/2020 - 16:20

Sheckklerrr
  • Gracz
Kozak, powodzenia!
  • Back to top
    • 0

kamil22893 14/04/2020 - 16:23

kamil2289
  • Gracz

no cóż, Życzyć tylko powodzonka i miłej gierki :)

• Back to top
    • 0

B00yak0 14/04/2020 - 16:53

B00yak
  • Świeżak

Kozaczek! Powodzonka!!

• Back to top
    • 0

RazoR9347 15/04/2020 - 23:57

RazoR9
  • Gracz

6Cct833.jpg

Grove Street - Osiedle codziennych bójek, wyzwisk, tagów oraz zamieszek, jedna z najciemniejszych miejsc na South Central. Co dziennie widać tam czarnuchów którzy kręcą się po osiedlu, w nocy są tam częste imprezy oraz wiele interwencji policji.

Cześć tutaj ja GB, a dziś startuje sobie z apką na bloods postanowiłem z kolegami napisać aplikacje na spontanie i myślę że wyjdzie nam gierka i nie zrezygnujemy za szybko. Chcemy grać jak za dawnych lat. Może serwer będzie miał więcej graczy.

widzimy sie w gierce...

ekipke uzupełnie potem :*

Moim zdaniem za szybciutko na jakże zacną aplikację Bloods, GS' od dawien dawna było zamieszkiwane przez Zieleń, chciałbym również podkreślić słowa w/w "Chcemy grać jak za dawnych lat". Wybacz kolego ale mam nadzieję, że świeżo założony profil nie okażę się jednakże świeżutkim pączusiem nadawanym prosto z piecyka. Jeżeli sugerujesz "odbitkę" serwera wzwyż to daj też niektórym ludziom wlecieć na Patelnie i rozkręcić coś pozytywnego. Apeluję towarzyszu o cierpliwość, a wszystkie dobre uczynki wrócą do nas w najbardziej niespodziewanym momencie ;)

• Back to top
    • 0

Ksarel330 16/04/2020 - 21:01

Ksarel
  • Gracz

To niezły plagiat Walkerskiego xD

• Back to top
    • 0

J A K E N S39 20/04/2020 - 09:56

J A K E N S
  • Gracz

XD

• Back to top
    • 0

ksenoX8 20/04/2020 - 09:58

ksenoX
  • Gracz

Witam, jako koneser organizacji Bloods mam prawo głosu pod wyżej wystawioną aplikacją.

Niestety tworzenie organizacji przestępczej o charakterze gangu ulicznego na terenie, na którym stacjonował inny gang nie jest zbyt dobrym pomysłem, pozdrawiam cieplutko wraz ze starym pijanym.

• Back to top
    • 0

STANDARD KACPER170 20/04/2020 - 23:52

STANDARD KACPER
  • Gracz

Witam, jako koneser organizacji Bloods mam prawo głosu pod wyżej wystawioną aplikacją.

Niestety tworzenie organizacji przestępczej o charakterze gangu ulicznego na terenie, na którym stacjonował inny gang nie jest zbyt dobrym pomysłem, pozdrawiam cieplutko wraz ze starym pijanym.

tez rajmond lagos sie w grobie przewraca otco

• Back to top
    • 0

Lorey300 11/05/2020 - 15:36

Lorey
  • Gracz
Jak wam idzie
  • Back to top
    • 0

osek5739 0 22/07/2020 - 01:27

osek5739
  • Świeżak

Z powodu braku waszej gry, organizacja trafia do archiwum.

• Back to top
    • 0

MindFuck299 22/07/2020 - 21:15

MindFuck
  • Gracz

nie kłam grają tyle samo czasu co reszta serwera. podoba mi się ich zaangażowanie

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic