Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Rollin' 30s Harlem Crips

• This topic is locked This topic is locked
43 replies to this topic

Grizz-12 09/09/2019 - 20:00

Grizz
  • Gracz

grafa.gif

Rollin' 30s Harlem Crips znane również jako “Original Harlem Crips Rollin 30s”, “Original Harlem Mafia Crips” lub najkrócej jak tylko można “The Dirt Gang” (TTG), to od dawna Afro-Amerykański gang uliczny z West Los Santos, Jefferson Park, mieszczący się pod Rollin 0’s, które wywodzi się z karty Deuce (2x). 

Historia formowania gangu sięga lat siedemdziesiątych dwudziestego wieku. Set znany jest z najpotężniejszych i najbardziej zorganizowanych zestawów w większej grupie Crips. Ogarnięci biedą niektórzy Blizeanie stali się członkami większych gangów. Po fali przemocy gangów etniczni członkowie gangu zostali deportowani z powrotem do kraju pochodzenia, gdzie tam rozpowszechnili kulturę setu. Nazwa pochodzi od ulic od trzydziestej piątej do trzydziestej dziewiątej. Podczas, gdy każdy gang uliczny Crips ma członków, którzy bardziej skłonni do udziału w przestępczości ulicznej, nieproporcjonalna liczba członków Harlem Crips znana jest z tego, że jest bardziej biznesowa i ambitna, co czyni gang zorganizowaną grupą przestępczą. Jeden z członków setu zachęcał młodych ludzi, których znał do udziałów w biznesach gangu. Rollin 30's pierwotnie nazywali siebie „Harlem Godfathers” i składali się z The Avenues , Denker Park i 39th Street cliques ; skąd pochodzili najstarsi członkowie. The 35th i 37th Street kliki pojawiły się w połowie 1990 roku i składa się z młodszych członków gangu. Każda klika wyznaczyła „dzwoniących” do kierowania przestępczą działalnością gangu. Szacunki organów ścigania obejmują od 700 do 1000 członków gangu Rollin '30s . Częstym gestem ręki używanym przez członków do reprezentowania gangu jest skierowanie dwóch kciuków w górę, aby przedstawić „H” „Harlemie” . Członkowie znani są również z czapek baseballowych Texas Rangers i Texas Longhorns z literą logo „T” reprezentującą „30s”.

Jefferson - Dzielnica zamieszkiwana przez członków gangu ulicznego Rollin' 30s Harlem Crips. Wysoki poziom przestępstw to codzienność w tych okolicach, mieszkańcy nie mogący przyswoić sobie panujących tu zasad, nie przetrwają. Znajdują się też tacy, co w tym środku piekła potrafią wyciągnąć coś z życia i dbają o swoje czarne dupsko. Mieszkańcy dzielnicy od zawsze żyli w strachu przed jutrem, który nie wiadomo co mógł przynieśćKażdy zamieszkujący te dzielnice czarnuch myśli, że jedynym sposobem na wyrwanie się z biedy i getta jest droga gangstera. Za dnia okolica wygląda jak każda inna w South Central.

Edited by Grizz, 09/09/2019 - 20:01.

• Back to top
    • -10

KanibaL97220 09/09/2019 - 20:51

KanibaL97
  • Gracz

Crips na Jefferson na terenie naszych bloodsow? no way. żegnamy z papciem w plecach.

• Back to top
    • 1

xRajder12 09/09/2019 - 20:51

xRajder
  • Gracz

jak dla mnie bomba chetnie wpadne po inva do super crips

• Back to top
    • 0

Ceeesar5 09/09/2019 - 21:01

Ceeesar
  • Gracz
Ciekawe, powodzenia!
  • Back to top
    • 0

Zdrada Dobrych Rani1515 10/09/2019 - 02:15

Zdrada Dobrych Rani
  • Gracz

Crips na Jefferson na terenie naszych bloodsow? no way. żegnamy z papciem w plecach.

Sam się żegnaj z krzyżem na plecach
  • Back to top
    • -1

Mandraszewsky692 10/09/2019 - 11:46

Mandraszewsky
  • Gracz

Jak pierwszy raz robiliśmy bloodsów na Jefferson X lat temu, to też było zdziwienie, bo na tamte czasy były to dzielnice latynowskie. Zresztą bloods było na Glen Parku, na Grove Street, potem zaraz przy Seville i dopiero wtedy przenieśliśmy to na Jefferson za sprawą Maja.

Zresztą ten serwer jest dead, to niech sobie mają to tam. Na moje czasy to się po prostu zbierało ekipę i gnoiło się takie organizacje, które potem były zamykane. Poziom grania w organizacjach i tak był już niski jak na rok 2k16, kiedy ostatni raz grałem. Zjadliwy poziom był jeszcze przed Jefferson, kiedy było łatwo o CK - podczas wchodzenia z mieszka na outka (czy jak to się tam nazywało) lider w Bloodsach potrafił rzucać kostką i jak źle Ci wypadło to żegnałeś się z karierą na postaci. Teraz to smyracie się po jajkach tylko i trzymacie wszyscy za siusiaki.

Edited by Mandraszewsky, 10/09/2019 - 11:46.

• Back to top
    • 1

Sons8 10/09/2019 - 18:59

Sons
  • Gracz

XD tak bo nikt inny nie może tam być tylko wasi bloodsi - kupiliście tą ziemie na własność od państwa?

Jak pierwszy raz robiliśmy bloodsów na Jefferson X lat temu, to też było zdziwienie, bo na tamte czasy były to dzielnice latynowskie. Zresztą bloods było na Glen Parku, na Grove Street, potem zaraz przy Seville i dopiero wtedy przenieśliśmy to na Jefferson za sprawą Maja.

Zresztą ten serwer jest dead, to niech sobie mają to tam. Na moje czasy to się po prostu zbierało ekipę i gnoiło się takie organizacje, które potem były zamykane. Poziom grania w organizacjach i tak był już niski jak na rok 2k16, kiedy ostatni raz grałem. Zjadliwy poziom był jeszcze przed Jefferson, kiedy było łatwo o CK - podczas wchodzenia z mieszka na outka (czy jak to się tam nazywało) lider w Bloodsach potrafił rzucać kostką i jak źle Ci wypadło to żegnałeś się z karierą na postaci. Teraz to smyracie się po jajkach tylko i trzymacie wszyscy za siusiaki.

XDDDDDDDDDDDDD nie no nigdzie nie mogą indziej grać tylko muszą tam być bo ktoś se ubzdurał, że jest to dzielnica latynoska

• Back to top
    • 0

KanibaL97220 10/09/2019 - 19:19

KanibaL97
  • Gracz

*
POPULAR

XD tak bo nikt inny nie może tam być tylko wasi bloodsi - kupiliście tą ziemie na własność od państwa?

XDDDDDDDDDDDDD nie no nigdzie nie mogą indziej grać tylko muszą tam być bo ktoś se ubzdurał, że jest to dzielnica latynoska

niee, nie kupiliśmy.. My ją poprostu sobie wzielismy :) zresztą grajta gdzie chceta! IC to IC, jeśli dacie rade to dacie good luck!

• Back to top
    • 4

Ceeesar5 10/09/2019 - 20:49

Ceeesar
  • Gracz

No tutaj akurat Pan Sons, ma rację.

• Back to top
    • 0

Brokol110 13/09/2019 - 13:23

Brokol
  • Gracz

nie ma się co spinać, gracze którzy przyszli po 2k16/2k17 roku nie mają wbite zasad serwera, coś w stylu "gimby nie znajo" 

W przyszłości widze groszki na glen i bloodsy na patelni heh..  piona

Edited by Brokol, 13/09/2019 - 13:26.

• Back to top
    • 2

5iy60r283 13/09/2019 - 14:25

5iy60r
  • Gracz
 lider w Bloodsach potrafił rzucać kostką i jak źle Ci wypadło to żegnałeś się z karierą na postaci.

X D ja pierdole

• Back to top
    • 0

Sons8 16/09/2019 - 19:30

Sons
  • Gracz

nie ma się co spinać, gracze którzy przyszli po 2k16/2k17 roku nie mają wbite zasad serwera, coś w stylu "gimby nie znajo" 

W przyszłości widze groszki na glen i bloodsy na patelni heh..  piona

A co za problem, żeby tak było? XD

• Back to top
    • 0

Brokol110 17/09/2019 - 11:42

Brokol
  • Gracz

A co za problem, żeby tak było? XD

1. Zacznijmy od tego że co niektórzy wzorowali się na GTA Single Player, więc to było niedorzeczne aby Bloodsy panowały na patelni.

2. Nie ma żadnego problemu, po za zasadami.. młodzi w tych czasach bratają się z największymi wrogami a przyjaciele stają się właśnie wrogami, tak jest wszędzie nie tylko w grze, to samo się tyczy właśnie gry- Ludzie latami na tym serwerze budowali społeczność/kulturę serwerową w taki a nie inny sposób, teraz przychodzą nowi i wszystko psują, ja jeszcze grając jakiś czas temu nie wyobrażałem sobie takiej sytuacji a teraz to chyba normalne dlaczego? bo nie macie właśnie wbitych do głowy takich zasad, stara gwardia serwera w grobach się przewraca.

(z własnego doświadczenia ci powiem, prowadząc taką organizację która jest kontrowersyjna względem położenia, ośki, kultur itd itp, nigdy nie będzie głaskana po głowie, zawsze znajdzie się hejt a dlaczego? Dlatego ze właśnie próbują wam coniektórzy wpoić pewne zasady które nie powinny mieć miejsca)

Miłego dnia mordeczko :)

• Back to top
    • 0

Sons8 17/09/2019 - 15:12

Sons
  • Gracz

1. Zacznijmy od tego że co niektórzy wzorowali się na GTA Single Player, więc to było niedorzeczne aby Bloodsy panowały na patelni.

2. Nie ma żadnego problemu, po za zasadami.. młodzi w tych czasach bratają się z największymi wrogami a przyjaciele stają się właśnie wrogami, tak jest wszędzie nie tylko w grze, to samo się tyczy właśnie gry- Ludzie latami na tym serwerze budowali społeczność/kulturę serwerową w taki a nie inny sposób, teraz przychodzą nowi i wszystko psują, ja jeszcze grając jakiś czas temu nie wyobrażałem sobie takiej sytuacji a teraz to chyba normalne dlaczego? bo nie macie właśnie wbitych do głowy takich zasad, stara gwardia serwera w grobach się przewraca.

(z własnego doświadczenia ci powiem, prowadząc taką organizację która jest kontrowersyjna względem położenia, ośki, kultur itd itp, nigdy nie będzie głaskana po głowie, zawsze znajdzie się hejt a dlaczego? Dlatego ze właśnie próbują wam coniektórzy wpoić pewne zasady które nie powinny mieć miejsca)

Miłego dnia mordeczko :)

Jednak del

Edited by Sons, 19/10/2019 - 16:22.

• Back to top
    • -1

WickeeD892 20/09/2019 - 23:41

WickeeD
  • Gracz
Jak tam gang? Kiedy ss'ki?
  • Back to top
    • 0

JedynyFzl-1 21/09/2019 - 22:29

JedynyFzl
  • Gracz

XDDD. Koneser RP, mistrz nad mistrzami, diament sceny RP; Jak dla mnie prosta sprawa - napierdalanka albo dogadansko, wszystko ic a nie na forum placzesz ze ty tam masz strefe.

• Back to top
    • -1

Sons8 23/09/2019 - 14:43

Sons
  • Gracz

XDDD. Koneser RP, mistrz nad mistrzami, diament sceny RP; Jak dla mnie prosta sprawa - napierdalanka albo dogadansko, wszystko ic a nie na forum placzesz ze ty tam masz strefe.

+1

• Back to top
    • -2

proe84 14/10/2019 - 16:37

proe
  • Gracz

Gra się kręci? 

• Back to top
    • 0

Gruby z Norte 27 15/10/2019 - 14:06

Gruby z Norte
  • Zbanowani

tylko bloods

• Back to top
    • 0

MindFuck301 16/10/2019 - 18:19

MindFuck
  • Gracz

tylko bloods

a nick gruby z NORTE

• Back to top
    • 0

Gruby z Norte 27 19/10/2019 - 02:27

Gruby z Norte
  • Zbanowani

norte też kozak

• Back to top
    • 0

VisheR29 20/10/2019 - 07:49

VisheR
  • Gracz

tylko bloods

bloods trzymało z psami, haha wśród członków byli agenci FBI poczytaj sobie

• Back to top
    • 0

* xGameR23241 20/10/2019 - 14:40

xGameR2324
  • Gracz

Daj link do miejsca w którym jest tak napisane

• Back to top
    • 0

Maakaveli41 20/10/2019 - 16:13

Maakaveli
  • Gracz

kiedy hg

• Back to top
    • 0

VisheR29 20/10/2019 - 19:37

VisheR
  • Gracz

Daj link do miejsca w którym jest tak napisane

Na Wikipedii masz, musisz się w to zagłębić bardziej w necie bo ja to już od dawna wiem i gdzieś czytałem, też w jakimś dokumencie telewizyjnym było chyba. Niby skąd nagle Bloodsi stali się tacy silni? Bo dostawali broń od policji na lewo, żeby się czarni sami wytłukli (;

" W trakcie tzw. „Rampart Scandal” związanego z ekipą C.R.A.S.H. (policyjnej grupie przeciw gangom) w latach 90, wyszło na jaw, że wielu członków L.A.P.D. było ściśle powiązane z gangiem Bloods i samym Suge Knight'em. "

Edited by VisheR, 20/10/2019 - 19:39.

• Back to top
    • 0

Lil Young Mizder Gang237 22/10/2019 - 18:20

Lil Young Mizder Gang
  • Gracz

Nie rób z siebie pośmiewiska dzieciaku, "WASZE" bloods śmierdziało i śmierdzi typową amatorką z centrum nie stworzyliście nic tylko kolejnego gówno chwasta z tym że próbowaliście "grać"- jak widać z chwasta nawet salamon nie zrobi róży 

• Back to top
    • -1

Gruby z Norte 27 22/10/2019 - 19:23

Gruby z Norte
  • Zbanowani

*
POPULAR

Nie rób z siebie pośmiewiska dzieciaku, "WASZE" bloods śmierdziało i śmierdzi typową amatorką z centrum nie stworzyliście nic tylko kolejnego gówno chwasta z tym że próbowaliście "grać"- jak widać z chwasta nawet salamon nie zrobi róży 

twój stary idź się lecz

stary Cię musiał mocno ruchać jak czytasz wikipedie, właśnie przeczytałem na wikipedi że ruchali Ci starą i drugą też idę spać bo 20:22 jutro do przedszkola elo

• Back to top
    • 4

Lil Young Mizder Gang237 22/10/2019 - 20:46

Lil Young Mizder Gang
  • Gracz

twój stary idź się lecz

stary Cię musiał mocno ruchać jak czytasz wikipedie, właśnie przeczytałem na wikipedi że ruchali Ci starą i drugą też idę spać bo 20:22 jutro do przedszkola elo

bardzo konwencjonalna odpowiedź pewnie się bardzo napociłeś żeby to napisać, i dobrze wreszcie jakaś odskocznia od ciągłego siędzenia przed komputerem

• Back to top
    • -1

Taichi175 22/10/2019 - 20:53

Taichi
  • Gracz
Gratulacje, przechodzicie dalej.
  • Back to top
    • 0

KanibaL97220 22/10/2019 - 21:21

KanibaL97
  • Gracz

Chwasta? czyż nie tak mówił twój Ojciec kiedy wyszedłeś z macicy? "a mówiłem, usuńmy chwasta!" to raz, dwa? Nie wiesz co się działo? to po kiego uja się w ogóle wypowiadasz? najwyraźniej mało wiesz, lepiej śpisz -ale coś Ci powiem. Jeśli takie jest twoje zdanie to zatrzymałeś się na 2018 "dzieciaku". śpij słodko, jutro szkoła, buzi -kolorowych.

• Back to top
    • 1

Sekta Świrów813 24/10/2019 - 17:13

Sekta Świrów
  • Gracz

Chwasta? czyż nie tak mówił twój Ojciec kiedy wyszedłeś z macicy? "a mówiłem, usuńmy chwasta!" to raz, dwa? Nie wiesz co się działo? to po kiego uja się w ogóle wypowiadasz? najwyraźniej mało wiesz, lepiej śpisz -ale coś Ci powiem. Jeśli takie jest twoje zdanie to zatrzymałeś się na 2018 "dzieciaku". śpij słodko, jutro szkoła, buzi -kolorowych.

Ale on ma rację, amatorka to I tak mało powiedziane
A TwOJ projekt kanibali to już w ogóle komedio dramat XD za duzo polskiego party serwera

Edited by Sekta Świrów, 24/10/2019 - 17:14.

• Back to top
    • -3

aka EaZy152 24/10/2019 - 17:13

aka EaZy
  • Gracz

widze że nawyki tego serwera, bloods na Jefferson, crips willow/seville, surenos el corona, norte collinas, grove ganton XD

• Back to top
    • -1

KanibaL97220 24/10/2019 - 19:13

KanibaL97
  • Gracz

Ale on ma rację, amatorka to I tak mało powiedziane
A TwOJ projekt kanibali to już w ogóle komedio dramat XD za duzo polskiego party serwera

Mój projekt, był jako org. Ale nie to było celem, celem była gra IC małej liczby osób, która chce pograć coś innego. Jedzenie ludzi i klimatyczne odgrywki, coś co Cię przerosło. Więc nie pieprz mi tu, że amatorka to bloods, bo to ty nie potrafiłeś utrzymać panelu przez miesiąc, mianowicie cripsow, i kazdy jechal na s0bku. żal dupkę ściska? to idź się popłacz gdzieś indziej, że mi wyszedł projekt bloodsów, a zaczepki tego typu nie mają sensu pod jakimś postem. Więc pogrzeb swoje smutki w alkoholu, polecam Lech Premium.

• Back to top
    • 2

Sekta Świrów813 24/10/2019 - 19:46

Sekta Świrów
  • Gracz

Mój projekt, był jako org. Ale nie to było celem, celem była gra IC małej liczby osób, która chce pograć coś innego. Jedzenie ludzi i klimatyczne odgrywki, coś co Cię przerosło. Więc nie pieprz mi tu, że amatorka to bloods, bo to ty nie potrafiłeś utrzymać panelu przez miesiąc, mianowicie cripsow, i kazdy jechal na s0bku. żal dupkę ściska? to idź się popłacz gdzieś indziej, że mi wyszedł projekt bloodsów, a zaczepki tego typu nie mają sensu pod jakimś postem. Więc pogrzeb swoje smutki w alkoholu, polecam Lech Premium.

Co ci wyszło? Kupno rodzinki za 11 zł? Gościu, weź się otrząsnij. Kup se gang było w modzie już jakos od 2016 tak wiem i właśnie taka ameba jak ty skorzystała, Co tu dużo mówić?
'Jedzenie ludzi i klimatycznie odgrywki' XDDDD
  • Back to top
    • -2

KanibaL97220 24/10/2019 - 20:26

KanibaL97
  • Gracz

Co ci wyszło? Kupno rodzinki za 11 zł? Gościu, weź się otrząsnij. Kup se gang było w modzie już jakos od 2016 tak wiem i właśnie taka ameba jak ty skorzystała, Co tu dużo mówić?
'Jedzenie ludzi i klimatycznie odgrywki' XDDDD

"jedzenie ludzi i klimatyczne odgrywki" pozwól że to rozwinę. granie spożywania to jedno, ale uczty, rozwijanie struktury gnijącego mięsa w grze IC ma spore znaczenie. -Żeby zabrać się za to, nie wystarczy odegrać /do zjada człowieka. ;) trzeba to rozwinąć, wiedzieć jak się zabrać za ciało. Do tego trzeba sporo wyobraźni której jak widać nie masz, skoro tak osądzasz moich "Kanibali" więc przestań i odpuść, bo do niczego to nie prowadzi.

• Back to top
    • 2

VisheR29 25/10/2019 - 14:42

VisheR
  • Gracz

twój stary idź się lecz

To ciekawie masz w tej murzyńskiej chacie, chyba eazye Cię tym aidsem zaraził, ciepły
  • Back to top
    • 0

Sons8 25/10/2019 - 17:55

Sons
  • Gracz

widze że nawyki tego serwera, bloods na Jefferson, crips willow/seville, surenos el corona, norte collinas, grove ganton XD

Bo cofnęli się do 2012 roku, zamiast dalej

• Back to top
    • 1

Lil Young Mizder Gang237 25/10/2019 - 22:13

Lil Young Mizder Gang
  • Gracz

"jedzenie ludzi i klimatyczne odgrywki" pozwól że to rozwinę. granie spożywania to jedno, ale uczty, rozwijanie struktury gnijącego mięsa w grze IC ma spore znaczenie. -Żeby zabrać się za to, nie wystarczy odegrać /do zjada człowieka. ;) trzeba to rozwinąć, wiedzieć jak się zabrać za ciało. Do tego trzeba sporo wyobraźni której jak widać nie masz, skoro tak osądzasz moich "Kanibali" więc przestań i odpuść, bo do niczego to nie prowadzi.

weteranie nawet nie wiesz do czego sluzy do, zrob sobie nowa postac i przejdz jeszcze raz samouczek, ono opisuje  co widać/czuć/słychać etc. 

• Back to top
    • -1

FarmerPL1500 10/11/2019 - 14:57

FarmerPL
  • Gracz

xd

• Back to top
    • 1

RazoR9347 04/12/2019 - 18:01

RazoR9
  • Gracz

Rollin' 30s Harlem Crips

Jefferson 

No cóż, czytając te dwa słowa od razu nasuwa się słówko "Niestety". To nie współgra, do grania polecam Willowfield. Piona.

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic