Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[IC] Serwis informacyjny Los Santos Government


 • Please log in to reply
2 replies to this topic

Karmela112 05/08/2019 - 23:10

Karmela
 • Gracz

** Wchodząc na stronę Los Santos Government zauważasz serwis informacyjny. Po kliknięciu w zakładkę widzisz najnowsze informacje. **

 

 

 

 

 

hEsSXEh.png
lE5tqAv.pngvZqbc7d.pngARoGm0L.pngH2E6y4u.png

DH8GUNf.gif
3EWD5Fm.pngFzjDChQ.pngy7Jtq6T.pngM4PF8w2.png

 


Serwis informacyjny to miejsce, w którym wykwalifikowana grupa rzeczników prasowych zamieszcza najważniejsze informacje z tego co dzieje się w naszym mieście oraz po za jego granicami. Są odpowiedzialni za prowadzenie strony internetowej, rządowego twetter'a czy przeprowadzaniem audycji z ważnych wydarzeń naszego miasta. 

 

 

 

Out of Character
W tym temacie będziemy zamieszczać ciekawe artykuły związane z tym, co dzieje się w rządzie oraz ważniejszych wydarzeń w świecie gry.

 


 • Back to top
  • 0

Karmela112 06/08/2019 - 14:26

Karmela
 • Gracz

 

 

Nowy burmistrz Los Santos - Charlotte Howell! [14.02.2019]

2PKJVM6.png

 

 

Początek roku za którymi przyszły diametralne zmiany w urzędzie miasta! Decyzją komisji pod koniec stycznia tego roku, Burmistrz Gael Shaw został odsunięty od stanowiska, któremu przesyłamy ogromne podziękowania za wkład oraz zaangażowanie w rozbudowanie naszego miasta. Nową decyzją podjętą na początku tego miesiąca, gubernator George Rothman wraz z komisją rekrutacyjną jednogłośnie potwierdziła, iż nowym Burmistrzem miasta Los Santos dnia 10/02/2019 zostaje Charlotte Howell.

Pani Howell przed swoim obecnym stanowiskiem pełniła role Sekretarza Miasta w 2016 roku, nadzorowała oraz przeprowadzała różnego rodzaju wydarzenia w których brało udział wielu obywateli naszego miasta. W trakcie swojej kariery Pani Howell odgrywała kluczową rolę w kwestiach szkoleniowych, kadrowych oraz związanych z zarządzaniem.

Od momentu rozpoczęcia współpracy z Panią Howell,  doszło do wielu zmian. Między innymi gruntownego przebudowania wnętrza głównego gmachu urzędu, przeniesienia Białego Domu do starej lokalizacji, podwyżki płac dla pracowników, zmiany funkcjonowania godzin w urzędzie oraz zakupie nowych pojazdów dla urzędowej floty. Dodatkowo, decyzją Pani Burmistrz Carmelina Ventura nadal pozostaje na stanowisku Sekretarza Miasta. Nowym głównym rzecznikiem prasowym została Scarlett Goodwin.

Nowej Pani Burmistrz oraz całemu zarządowi składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy powodzenia na pełnionych stanowiskach.

 

 

 

gGDNPdB.png

 

 


 

 

 

Akcja walentynkowa w urzędzie! [15.02.2019]

AfeROPS.png

 


Długoletnia tradycja walentynek to piękna celebracja miłości czy uczuć. W różnych częściach kraju można było napotkać na okolicznościowe imprezy czy wydarzenia. Za to w urzędzie Los Santos nie mogło zabraknąć atrakcji! Przez cały dzień można było napotkać Radnych Stanu oraz Administratorów, którzy rozdawali czekoladki w kształcie serc petentom, przychodzącym załatwić urzędowe sprawy. Administracja urzędu rozdała ponad sto czekoladek a odbiór osób był wspaniały!

Administracja życzymy zakochanym wszystkiego dobrego, mamy nadzieję, że spędziliście ten dzień w miłej i przyjemnej atmosferze!
 

gGDNPdB.png

 

 

 

Wielka awaria systemów informatycznych w Urzędzie Miasta! [19.02.2019]

EM51W3R.png


Jedne z najważniejszych systemów informatycznych urzędu uległy awarii już w w Poniedziałek rano (18.02.2019). Na razie nie wiadomo co jest przyczyną awarii oraz kiedy działanie poszczególnych systemów zostanie przywrócone. Na ten moment służby techniczne wciąż prowadzą prace serwisowe, przez awarię doszło do tymczasowej zmiany godzin otwarcia urzędu miasta, od 16:00 do20:00.

Zarząd Urzędu Los Santos serdecznie przeprasza wszystkich petentów za utrudnienia oraz prosimy o cierpliwość z Państwa strony.

 

gGDNPdB.png

 

 

 

 

Przeniesienie siedziby Białego Domu oraz gruntowny remont, to wszystko już za nami! [20.02.2019]

gRjRzkU.png

 

Siedziba Białego Domu która zaledwie jeszcze kilka dni temu mieściła się w bogatej dzielnicy Mulholland, przy ulicy Rich Street została przeniesiona. Z decyzji Pani Burmistrz Charlotte Howell, doszło do renowacji starego wnętrza gmachu na wzgórzu Verdant Bluffs, przy ulicy ERP Road i właśnie tam administracja postanowiła przenieść placówkę.

Wcześniejszy budynek został zaniedbany, a odnowione wnętrze wygląda o dużo przyjemniej oraz komponuje się w całość z nowo powstałym wnętrzem urzędu miasta. Aktualnie w Białym Domu mieści się sala zebrań, sala balowa, gabinet Pani Burmistrz oraz część mieszkalna. Ekipa budowlana kończy jeszcze prace nad elewacją od strony wzgórza, mimo to efekt końcowy robi wrażenie! 

 

gGDNPdB.png

 

 

Zaprzysiężenie Burmistrz Miasta Charlotte Howell! [5.03.2019]

 

To był dzień pełen wrażeń! Dnia 03.03.2019 na wzgórzu Verdant Bluffs, miało miejsce zaprzysiężenie nowej Burmistrz Miasta, Charlotte Howell! O godzinie 18:20 nowa burmistrz złożyła przysięgę przed zgromadzonymi mieszkańcami i wygłosiła orędzie! W trakcie półtora godzinnej uroczystości, Pani Howell wypowiedziała się m.in na temat dotychczasowych zmian w rządzie, przyszłości oraz wsparcia finansowego związanego z lokalami biznesów w centrum miasta oraz o otwartości Rady Stanu na mieszkańców naszego miasta!

O godzinie 17:40 Pani Howell opuściła urząd w asyście ochrony rządowej, z którą udała się na lotnisko Los Santos by uroczyście przywitać Gubernatora Stanu San Andreas - George Rothman'a.

eY0NpPs.png

 

O godzinie 17:50 rządowa kolumna wjechała na wzgórze, gdzie została uroczyście przywitana. Około pół godziny, na przygotowanej scenie z ust Pani Howell została wygłoszona przemowa:

IBz1cNO.png

Fragment przemowy Burmistrz Miasta...

"Odkąd tylko zostałam mianowana Burmistrzem Miasta Los Santos i pierwszy raz przekroczyłam próg urzędu z takim stanowiskiem od razu wzięłam się do pracy! Urząd Miasta przeszedł gruntowne zmiany - nie tylko te wizualne ale i organizacyjne. Podwyżki wypłat dla urzędników, reorganizacja zbędnych, pustych stanowisk czy nowy system premii dla pracowników to tylko kilka zmian. Jak mogliście zauważyć - zmieniliśmy godziny otwarcia urzędu, dzięki czemu jest o wiele większa szansa na załatwienie swoich spraw.. oczywiście są takie przypadki, w których nie ma Was - obywateli w mieście, możecie wtedy umówić się osobiście poza godzinami pracy. Idąc dalej nie tylko z wewnątrz, ale również i na zewnątrz - ekipa budowlana się postarała i w błyskawicznym tempie zaprowadziła tam porządek, dzięki czemu teraz cieszy oko. Również przenieśliśmy siedzibę Białego Domu tutaj - na Verdant Bluffs, poprzednia znajdowała się w willi na Mulholland, jednak uznałam, że tu jest jest miejsce. Zmiany przeszła również strona rządowa, która jest teraz o wiele bardziej intuicyjna i przejrzysta. Znalazłoby się o wiele, wiele więcej rzeczy, które zostały zmienione, jednak bardziej istotne są plany na przyszłość! Na ten moment pracujemy nad Biurem Inspekcji, pod czujnym okiem Pana Gubernatora.. Biuro będzie nadzorowało biznesy w naszym mieście, chcielibyśmy ruszyć coś w kwestii kasyn i gier hazardowych a także ich reklamowaniu. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się niebawem - prace trwają, na ten moment mamy gotowe ustawy i wytyczne, jednak naszym celem nie jest tylko karanie wszelkich nieprawidłowości! Chcemy wspierać ciekawe, wyjątkowe projekty! Wraz z Biurem Inspekcji planujemy wdrożenie programu wsparcia dla mniejszych, niestandardowych i kreatywnych biznesów w formie dofinansowania, porady dotyczącej wnętrz lub prowadzenia strony internetowej! Wszystkiego dowiecie się Państwo jak projekt już ruszy.
 
Jeszcze w tym miesiącu zabierzemy się za kolejny remont! Tym razem zajmiemy się kościołem  mieszczącym się przy cmentarzu Los Santos. Razem z Księdzem, a zarazem Radnym Stanu Prince Moorem zaprojektujemy nowe, lepsze i przyjemniejsze do spotkań z Bogiem.

Rada Stanu otwiera się na ludzi! Od kilku dni możecie wysyłać swoje projekty i pomysły dotyczące modernizacji i zmian w naszym mieście. Wszystkie informacje znajdują się na stronie rządu w zakładce Projekty Obywatelskie, prowadzonej przez Przewodniczącego Rady Stanu - Timothy'ego Venturę. Raz w miesiącu będziecie mogli przyjść na zebranie Rady Stanu - Timothy'ego Venturę. Raz w miesiącu będziecie mogli przyjść na zebranie Rady Stanu - będzie ono otwarte dla każdego mieszkańca niezależnie od rasy, wyznania czy orientacji. Razem możemy zmienić to miasto na lepsze.

Na koniec orędzia chciałabym podziękować niestety nieobecnej Sekretarz Miasta, Carmelinie Ventura, za  pomoc w uporządkowaniu urzędu i wprowadzenie w bieżące sprawy. Chciałabym również podziękować Głównej Rzecznik Prasowej - Scarlett Goodwin, która od początku mnie wspierała i pomagała zrealizować dotychczasowe przedsięwzięcia. Dziękuję za uwagę!"

  

 

ejXpE9I.png

Po uroczystej przemowie Pani Howell wywołała na środek osoby, które zostały wyróżnione do Instytutu Pamięci Stanowej i w ciągu całego wydarzenia odznaczyła łącznie 7 osób! Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za pojawienie się na tak ważnej uroczystości dla naszego miasta!

zSEAGaP.png

*** *** 

gqp1ZnX.png


*** ***

F4Fa4ca.png


*** ***

 

gXom1y3.png

gGDNPdB.png

 

Zdjęcia: Siedem, Magiczny375, Nicole DelRey.

 

 

 

 

Dzień kobiet, w urzędzie miasta! Za to tragedia na ulicach miasta? [10.03.2019]


Malm8AI.png

 Za nami już jeden z najciekawszych i najpiękniejszych dni w roku dla Kobiet. Z okazji tego dnia, administratorzy urzędu rozdawali urzędniczkom oraz petentkom przepiękne kwiaty, oraz składali najserdeczniejsze życzenia! Każda z Pań, która była w urzędzie miasta ósmego marca mogła spędzić czas w miłej i przyjemnej atmosferze. Urząd jak i całe miasto nie byłoby bez Was tym samym, drogie Panie!

 


Niestety, nie dla wszystkich ten dzień był dniem spokojnym i udanym. W godzinach wieczornych w południowej części miasta służby porządkowe przez kilka godzin uczestniczyły w strzelaninie, w której brały udział jednostki antyterrorystyczne SWAT, agenci federalni oraz lokalny departament policji. W trakcie strzelaniny zostało rannych kilku funkcjonariuszy, jednak największą stratą w tamtym momencie był Officer Christopher Redson. Po długiej reanimacji, zginął na służbie dnia 08/03/2019 w godzinie 22:00 w wyniku kilkukrotnego postrzału.

 

"To ogromny cios dla wszystkich, po raz kolejny nasze wspaniałe miasto straciło osobę, która latami w bohaterski sposób poświęcała się oraz służyła dla nas wszystkich. Całej rodzinie oraz znajomym oficera Redsona, składam wyrazy współczucia oraz najszczersze kondolencje. Razem z Wami jestem pogrążona w ogromnej żałobie!"

Na najbliższym spotkaniu Rady Stanu, Pani Burmistrz Howell rozważa uhonorowanie oficera Christophera Redsona pośmiertnym Medalem Szlachetności!

 

gGDNPdB.png

 

 

 

 

Zamach terrorystyczny na urząd? Zwiększona ochrona rządowego gmachu! [22.03.2019]

2PKJVM6.png

 


To jeden z najmroczniejszych dni urzędu miasta, dokładny motyw ataku nie jest nam znany, jednak z uwagi na ostatnie wydarzenia została powołana Rada Bezpieczeństwa.

Dnia 18/03/2019 jeden z byłych administratorów Warrane D. urzędu nieleganie wtargnął do środka gmachu, przed oficjalnym otwarciem z ukrytą bronią. Po niedługim czasie doszło do sprzeczki z jednym z administratorów, który informował mężczyznę o tym, że nie można przebywać przed oficjalnymi godzinami otwarcia w urzędzie. Zdesperowany mężczyzna wyciągnął broń i oddał w jego kierunku strzały, po czym udał się w kierunku biura Pani Burmistrz. Na miejsce w ciągu kilkudziesięciu sekund pojawiły się jednostki departamentu LSPD, które bez zastanowienia weszły do środka gmachu od razu wdając się w wymianę ognia z napastnikiem.

W wyniku strzelaniny, napastnik został kilka razy raniony, mimo obrażeń przeżył a jednostki ratownicze udzieliły mężczyźnie pomocy. Ze skierowanego wniosku do Rady Bezpieczeństwa, Warrane D. został skazany na dożywocie w wyniku ataku terrorystycznego, targnięcie na życie osób oraz funkcjonariuszy publicznych na służbie. Aktualnie odbywa swoją karę w więzieniu stanowym San Andreas. 

 

W związku z zaistniałą sytuacją, Burmistrz Miasta, Charlotte Howell otworzyła przetarg na rządową ochronę, która w godzinach otwarcia urzędu będzie ochraniać gmach, oraz przebywającym tam pracowników i klientów. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy do:przetarg na ochronę urzędu miasta. Mimo to Pani Howell zastanawia się się ku stworzeniu własnej ochrony, przez wyznaczony do tego specjalny personel.
 

gGDNPdB.png

 

 

 

 

Zamachy w Urzędzie Miasta Los Santos, została powołana tajna służba rządowa! [30.03.2019]

qFobFoy.png


Seria ataków terrorystycznych z ostatnich dni, które miały miejsce w gmachu rządowego budynku, w Los Santos. Ataki rozpoczęły się 18/03/2019, kiedy to jeden z administratorów Warrane D. nie podporządkował się poleceniom i z bronią palną nielegalne wtargnął do urzędu miasta. W niedługim odstępie czasu, do najkrwawszego ataku doszło 26/03/2019. Zamachowca wziął zakładników i wdrożyli się w wymianę ognia z policją oraz służbami federalnymi. Jednostki antyterrorystyczne przypuściły szturm budynku, który po kilkugodzinnych negocjacjach zakończył się w okolicach 22:10 czasu lokalnego. Zneutralizowano jednego sprawcę, dwóch zakładników zostało rannych w wyniku odniesionych obrażeń.
 

jH6Fbue.png

 

 

 


Trzeci zamach miał miejsce 29/03/2019, kiedy to jeden z urzędników państwowych z niewiadomych przyczyn wyciągnął ostre narzędzie oraz dźgnął jedną z osób personelu w plecy. Zaraz po tym wybiegł do głównego holu zmierzając w stronę Burmistrz Miasta. Pani Burmistrz Howell, wycelowała do mężczyzny z broni palnej, jak zeznają świadkowie - ten zamarł bez ruchu i użył ostrego narzędzia na sobie i śmiertelnie ugodził się nim w głowę. Napastnik, Mark W. zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

 


uGkjhWG.png

 Były to jedne z najkrwawszych ataków w ostatnim czasie. W odpowiedzi na ataki, Burmistrz miasta Los Santos Charlotte Howell powołała tajną służbę rządową, której zadaniem będzie ochrona osób i mienia na terenie urzędu miasta i białego domu. Dodatkowo, zostały również powołane służby federalne oraz służby antyterrorystyczne by wzmocnić ochronę oraz bezpieczeństwo wszystkich osób. Do tego, departament policji Los Santos otrzyma specjalne wytyczne, do patroli oraz kontroli w okolicy urzędu.
 

gGDNPdB.png

 

 

 

 

Tajna służba ochrony Urzędu miasta Los Santos! [1.04.2019]

2PKJVM6.png

 

Wraz z końcem marca nadeszły nowe, ekscytujące zmiany! Jednostka SHG podlegająca pod Los Santos Police Department przeszła reorganizację - od teraz funkcjonuje pod nazwą Special Response Team. Głównymi jej zadaniami jest zapewnienie bezpieczeństwa dla osób przebywających w rządowych gmachach oraz przeciwdziałanie atakom terrorystycznym. Dowódcą niezmiennie pozostaje Kapitan I stopnia Danny Niles - South Patrol Division.
Ze względu na ostatnie ataki, jakie dokonano na Urząd - Burmistrz Charlotte Howell przy współpracy z Szefem policji Rayanem Carterem powołała odpowiednią jednostkę do ochrony tego miejsca. SRT ma zamiar skutecznie zapobiegać i przeciwdziałać tym atakom, dodatkowo niwelować wszelkie zagrożenia, których bać mogą się pracownicy Urzędu miasta.

 

                         

                                                                                                                                                                                 

feipe.png

 

 

 

Spotkanie zarządu z nową Gubernator Miasta, Emily Rothman! [16.05.2019]gRjRzkU.png

 


Jakiś czas temu cały stan obiegła informacja o rezygnacji George’a Rothmana ze stanowiska Gubernatora San Andreas, władze nie czekały długo z wyborem nowej osoby na to stanowisko i kilka dni temu mogliśmy usłyszeć, że objęła je Emily Rothman. Najmłodsza do tej pory kobieta na tym stanowisku od razu zapowiedziała swoją wizytę w Los Santos, a 14 maja jej samolot wylądował na lotnisku, gdzie oczekiwała na nią Burmistrz Miasta - Charlotte Howell, wraz z Zarządem Los Santos Government oraz obstawą.
 

Gubernator wraz z Zarządem wybrały się do Białego Domu, by omówić cel wizyty kobiety w Los Santos. Pani Rothman została zaprowadzona na tyły Białego Domu do specjalnie przygotowanego miejsca z widokiem na miasto, gdzie została jej przedstawiona Sekretarz Miasta - Carmelina Ventura, jej mąż Timothy, czyli Przewodniczący Rady Miasta oraz Główna Rzecznik Prasowa, Scarlett Goodwin. 
 

Podczas oficjalnej rozmowy Pani Gubernator wyjawiła cel swojego przybycia, jakim jest kontrola urzędu oraz służb porządkowych w naszym mieście. Kontroli będą podlegały wszystkie elementy zaczynając od samej pracy Burmistrza przez działanie urzędu aż do takich małych spraw jak prowadzenie strony internetowej.
Rozmowa zeszła stricte na działania Burmistrza, a Pani Howell szczegółowo opisywała zmiany, które zaszły po objęciu przez nią stanowiska, a także zapoznała ją z planami na przyszłość - dotyczące Biura Inspekcji i innych aspektów rządu.

 

Po rozmowie Pani Rothman zwiedziła Biały Dom, w którym zatrzyma się na czas kontroli departamentów oraz urząd, którego pracę mogła od razu zaobserwować.

Burmistrz Howell dodała też od siebie kilka słów następnego dnia.

“Cieszymy się, że możemy gościć Panią Rothman w Los Santos, ja jak i cały Zarząd mamy nadzieję, że współpraca z nią będzie owocna i uda nam się w końcu wystartować z projektem Biura Inspekcji oraz wsparcia dla biznesów, a także zająć problemem kasyn w naszym mieście.”
 

* * * * * * * * * * * *

 

stXswLK.png

 

* * * * * * * * * * * *

 

NUulfEg.png


* * * * * * * * * * * *


kAGJlQ9.png

 

* * * * * * * * * * * *

ZsIOmnG.png

 

 
Zdjęcia wykonane przez:
 Miley McQueen

 

gGDNPdB.png

 

 

 

 

Zakończona wizyta Gubernator Emily Rothman - nowy system więziennictwa w Los Santos. [22.05.2019]


ML29IXo.png

 


Kontrole instytucji publicznych dobiegły końca, a Gubernator Rothman opuściła Los Santos zostawiając miasto z ogromną zmianą w systemie więziennictwa. Dnia 24.05.2019 zapadła decyzja o zamknięciu San Andreas State Prison i otworzeniu mniejszego więzienia w miejscowości nieopodal Los Santos - Dillimore.

Budynek starego centrum szkoleniowego Los Santos Police Academy został wyremontowany i przystosowany do przetrzymywania tam przestępców skazanych wyrokiem sądowym. Nowe, lokalne więzienie będzie nosiło nazwę 
Dillimore Prison a władzę nad nim będą sprawowały zarządy Los Santos Police Department oraz Federal Bureau of Investigation.

Obywatele naszego miasta wciąż będą mogli odwiedzać bliskie im osoby, osadzone w areszcie po wcześniejszym kontakcie z funkcjonariuszami departamentu LSPD lub agentami federalnego biura śledczego. Stara siedziba więzienia stanowego przy Panopticon Ave, zostanie oddana w ręce departamentu policji Los Santos, a dokładniej zostanie ona zagospodarowana dla funkcjonariuszy z 3 komisariatu południowej dywizji patrolowej.

 

 

gGDNPdB.png

 

 

 

Rezygnacja burmistrz miasta, Charlotte Howell [20.07.2019]

AOmTMKx.png


Dnia 18.07.2019 roku obecna Burmistrz Miasta Charlotte Howell złożyła rezygnację na biurku Gubernatora Stanu. Swoją decyzję uargumentowała wypaleniem zawodowym i problemami w życiu osobistym. Do czasu wyboru nowego Burmistrza Pani Howell postanowiła dać wolną rękę w podejmowaniu decyzji obecnej Sekretarz Miasta - Carmelinie Ventura, jedynie nadzorując pracę jej i całego urzędu. Tego samego dnia, rezygnacje ze stanowiska również złożyła Główna Rzecznik Prasowa, Scarlett Goodwin z powodów prywatnych.


Sama Burmistrz Howell skomentowała swoje odejście następującymi słowami:

"W moim życiu wiele się zmieniło, zarówno prywatnie jak i zawodowo. Stanowisko Burmistrza Miasta bardzo mnie wymęczyło psychicznie, a problemy w życiu osobistym jedynie dobiło i skłoniło do takiej a nie innej decyzji. Do czasu wyboru kogoś na moje miejsce większość decyzji powierzam mojej niezastąpionej Sekretarz Miasta - Carmelinie, która mam nadzieję przejmie w przyszłości mój gabinet. Zrealizowałam swoje cele i w jakimś stopniu podniosłam urząd na nogi, jednak sądzę, że to już czas by zacząć robić to co naprawdę lubię i wrócić do rodzinnego miasta."

 

gGDNPdB.png

 

 

 

 

Autorzy tekstów: Siedem, MarcoW


Edited by Karmela, 06/08/2019 - 14:31.

 • Back to top
  • 0

Metz60 15/08/2019 - 12:04

Metz
 • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

Nowy Burmistrz Los Santos - zmiany w zarządzie Urzędu!

 

 

2PKJVM6.png

 

Po kilku dniach od rezygnacji Charlotte Howell ze stanowiska Burmistrza dnia 26.07.2019 roku został wybrany nowy Burmistrz Los Santos, została nim Carmelina Ventura która wcześniej sprawowała rolę Sekretarza Miasta. Powołała ona nowy zarząd i jednocześnie usuwając Radę Miasta. Nowym 0Sekretarzem Miasta został Timothy Ventura, dawny Przewodniczący Rady a jego zastępcą został Denzel Russel który piastował wcześniej stanowisko Administatora drugiego stopnia. Głównym Rzecznikiem Prasowym została Mitsuha Miyamizu z decyzji zarządu.

 

Życzymy całemu zarządowi oraz Burmistrz sukcesów i dalszego polepszania miasta!


 • Back to top
  • 4
0 user(s) are reading this topic