Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

DO BM'A

serwer dalsze losy społeczność

• Please log in to reply
73 replies to this topic

bfly23 22/07/2019 - 10:54

bfly
  • Gracz

Niestety od X lat serwer nie zmierzał w dobrą stronę pod względem automatyzacji. Przez parę dobrych lat (moje parę dobrych lat) wiele aktualizacji było strzałami w stopy, kolana etc. Wielu graczy zostało zbanowanych za konstruktywną krytykę, która nie równa była hejtowi - dosięgnęło to również moją osobę, osobę która na przestrzeni lat organizowała wielu graczom rozgrywkę. Jednak jakiekolwiek próby kontaktu z administracją kończyły się odpisaniem tej samej formułki typu "możesz apelować poprzez przycisk, jeżeli go nie ma to nie możesz". Jakiś czas temu chciałem spróbować wrócić tutaj i jeszcze pograć, niestety znowu spotkałem się ze ścianą, której nie jestem w stanie przeskoczyć. Kolejna próba kontaktu z administracja zakończyła się standardową formułką, którą dostaję od prawie pięciu lat, więc nie ma co się dziwić aktualnemu stanowi serwera. Jak to mówią: "żarło, żarło i zdechło" Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy, którzy jeszcze siedzą tutaj - jak to napisał Pixos "na tym tonącym okręcie" 

A pozdrawia was: dzikski aka Michaś (ponoć hejter) 

- YOG Rollin 21st Mafia Groves (zarząd)
- Diputado La Mara Salvatrucha XIII (współprowadzenie)
- Capitan Jamaican Shottas(zarząd/współprowadzenie)
- Special Agent in Charge Federal Bureau of Investigation (zarząd)
- Orginal Nine Ninestown Dawgz (lider)
- Orginal Nine 9'Kelly Black Nation (współprowadzenie)
- Orginal Nine EAST 9'S - TOWN GANGSTERS (lider)

Edited by bfly, 22/07/2019 - 10:54.

• Back to top
    • 2

Tabasko18 22/07/2019 - 11:04

Tabasko1
  • Gracz

Niestety od X lat serwer nie zmierzał w dobrą stronę pod względem automatyzacji. Przez parę dobrych lat (moje parę dobrych lat) wiele aktualizacji było strzałami w stopy, kolana etc. Wielu graczy zostało zbanowanych za konstruktywną krytykę, która nie równa była hejtowi - dosięgnęło to również moją osobę, osobę która na przestrzeni lat organizowała wielu graczom rozgrywkę. Jednak jakiekolwiek próby kontaktu z administracją kończyły się odpisaniem tej samej formułki typu "możesz apelować poprzez przycisk, jeżeli go nie ma to nie możesz". Jakiś czas temu chciałem spróbować wrócić tutaj i jeszcze pograć, niestety znowu spotkałem się ze ścianą, której nie jestem w stanie przeskoczyć. Kolejna próba kontaktu z administracja zakończyła się standardową formułką, którą dostaję od prawie pięciu lat, więc nie ma co się dziwić aktualnemu stanowi serwera. Jak to mówią: "żarło, żarło i zdechło" Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy, którzy jeszcze siedzą tutaj - jak to napisał Pixos "na tym tonącym okręcie" 

A pozdrawia was: dzikski aka Michaś (ponoć hejter) 

- YOG Rollin 21st Mafia Groves (zarząd)- Diputado La Mara Salvatrucha XIII (współprowadzenie)- Capitan Jamaican Shottas(zarząd/współprowadzenie)- Special Agent in Charge Federal Bureau of Investigation (zarząd)- Orginal Nine Ninestown Dawgz (lider)- Orginal Nine 9'Kelly Black Nation (współprowadzenie)- Orginal Nine EAST 9'S - TOWN GANGSTERS (lider)

Ziomeczku, od ponad miesiąca pisze do administracji i jestem zlewany, to administracja obecna zabiła ten serwer w dużym stopniu niestety. Widać, że BM nawet ich nie kontroluje i nie wie co robią.
  • Back to top
    • 1

blr2 22/07/2019 - 18:09

blr
  • Świeżak

Nic mnie tak bardzo nie cieszy jak widok tego tonącego okrętu, z którego cały czas ktoś wypada za burte. Wspaniale się patrzy na ten wasz żal, lament i próbe ratunku czy wsparcia, żeby chociaż troche podratować ten stracony czas i majątek. Jestem praktycznie wychowankiem tego serwera, jeśli chodzi o SAMP i RP. Po prawie przeszło 9 latach obecności na tym serwerze mogę powiedzieć tylko jedno - w końcu. Nie ukrywam (w sumie dotychczas trzeba było), że do serwera pałam nienawiścią. Dlaczego? Przez toksyczną, a zarazem niezdrową atmosfere w środowisku zarządu i graczy oraz niesprawiedliwą politykę administracji. Przeżyłem wszystkich adminów, gmów i graczy, którzy nierzadko byli banowani poprzez podejmowanie przez zarząd horrendalnych decyzji. Jednak nikt nie uzna tego za reklamacje lub feedback, tylko jako hejt albo zaczepny post. Nie liczcie prosze na żadną poprawe sytuacji, naprawde. Good luck and have fun :D

Cytując te słowa zakończył bym ten temat :)

• Back to top
    • 1

Skino820 22/07/2019 - 20:22

Skino
  • Gracz

*
POPULAR

Nie ma się co dziwić. Bartek się po prostu wypalił po 10 latach robienia tego serwera. 
Wiadomo było można uratować serwer 4,3,2 lata temu - gdy liczba graczy sięgała jeszcze 300. Ludzie byli po prostu przyzwyczajeni do luźnego RP, które na przestrzeni lat stawało się coraz bardziej "luźniejsze". Gracze, którzy chcieli coś jeszcze poklimacić musieli przenieść się na inne serwery, część została do tego siłą zmuszona, przez niesprawiedliwe kary, które nie oszukujmy się - były. 
Bartosz po zdarzeniach sprzed lat chyba bał się dać komukolwiek większych uprawnień, mimo to, że chęci wśród administracji były  :nope: Co było błędem, lepiej chyba, dać komuś większe uprawnienia i zaufać osobie, która jest x lat w administracji niż skazać serwer na wymarcie. 

Ostatnio szczyt uprawnień to było ściąganie szaraków, a większe sprawy trzeba było kierować do BM. Nadawanie sgmów, czy ściąganie 2FA z kont GMów, mógł robić tylko BM, co zajmowało niekiedy po pare tygodni.

Bartek sam spieprzył serwer z takim dobrym skryptem, anty-cheatem, który ostatnio jeszcze był edytowany. Na koniec byłoby fajnie, gdyby chociaż to komuś oddał/sprzedał - skoro i tak nie ma z tego zarobku, a na serwerze gra maks 40 osób.

Edited by Skino, 22/07/2019 - 23:11.

• Back to top
    • 9

Zdrada Dobrych Rani1515 22/07/2019 - 21:25

Zdrada Dobrych Rani
  • Gracz

Nic mnie tak bardzo nie cieszy jak widok tego tonącego okrętu, z którego cały czas ktoś wypada za burte. Wspaniale się patrzy na ten wasz żal, lament i próbe ratunku czy wsparcia, żeby chociaż troche podratować ten stracony czas i majątek. Jestem praktycznie wychowankiem tego serwera, jeśli chodzi o SAMP i RP. Po prawie przeszło 9 latach obecności na tym serwerze mogę powiedzieć tylko jedno - w końcu. Nie ukrywam (w sumie dotychczas trzeba było), że do serwera pałam nienawiścią. Dlaczego? Przez toksyczną, a zarazem niezdrową atmosfere w środowisku zarządu i graczy oraz niesprawiedliwą politykę administracji. Przeżyłem wszystkich adminów, gmów i graczy, którzy nierzadko byli banowani poprzez podejmowanie przez zarząd horrendalnych decyzji. Jednak nikt nie uzna tego za reklamacje lub feedback, tylko jako hejt albo zaczepny
post. Nie liczcie prosze na żadną poprawe sytuacji, naprawde. Good luck and have fun :D

Dobrze mówisz, każdy niewygodny był banowany. Albo jak nie mogli w żaden sposób usunąć Ic smirnov bratvy pan Dawid ksiazkiewicz skasował ich ze śmieszna adnotacja która była bzdura.
  • Back to top
    • 2

N0VU143 22/07/2019 - 21:30

N0VU
  • Gracz

Jak tu ktokolwiek ma grać, skoro aby sobie autem pojeździć gdy masz 70h musisz wynająć/kupić dom. Gdzie przy takiej ilości graczy bez MG (za które pewno zaraz kara by poleciała) to nie znajdziesz nic, godzinami można łazić po tym mieście, aż się /q wpisuje samo.

• Back to top
    • -2

ogureeek-1 22/07/2019 - 21:39

ogureeek
  • Gracz

Amnestia banów to jedyna opcja, wiele osób zostanie odbanownych i chętnie pewnie wrócą do gry - dostaną swoją szanse i oni wybiorą czy ją zmarnują czy nie, jeżeli nie to dostaną bana na nowo, to chyba jedyne wyjście by uratować obecną sytuacje.

Edited by ogureeek, 22/07/2019 - 21:39.

• Back to top
    • 0

PeRfidny-3 23/07/2019 - 00:34

PeRfidny
  • Gracz
Wybanowali 80% serwera, to nie ma kto tu grać też, fuck logic.
  • Back to top
    • 0

Tabasko18 23/07/2019 - 01:01

Tabasko1
  • Gracz

*
POPULAR

I dobrze że nie ma kto grać, to może w końcu zaczną szanować graczy, a nie że na odpisanie przez admina czeka się ponad miesiąc.
  • Back to top
    • 6

Trendsetter4 23/07/2019 - 13:23

Trendsetter
  • Gracz
Trudno inne serwery na tym skorzystają 🤷‍♂️
  • Back to top
    • 0

blr2 23/07/2019 - 14:47

blr
  • Świeżak

też racja

• Back to top
    • 0

rageplayer-12 23/07/2019 - 15:14

rageplayer
  • Gracz
Czy istnieje możliwość odkupienia serwisu net4game? Dysponuje duża ilością pieniędzy.
Proszę o kontakt na email: pitro334@gmail.com
Pozdrawiam.
  • Back to top
    • -2

Pixos De Blood6626 23/07/2019 - 18:40

Pixos De Blood
  • Gracz
Te wasze durne pomysly z amnestia, odbanowaniem wszystkich graczy jest rowniez o kant dupy rozbic. Wy tak w tym pokladacie swoje wielkie nadzieje, ze to glowa mala i az wstyd mi to za was czytac. No i co z tego, ze na serwer kazdy wbije? Spora czesc graczy ma sluszne bany za cheaty, szkodnikowanie, sprzedawanie, wyzbywanie sie majatku, wykorzystywanie bugow, odwalanie i psucie gry innym. Na 100 zbanowanych, moze 10 ma prawo bytu i ulaskawienia. Na tym chcecie odbudowywac ilosc aktywnych graczy? To dalej nie jest zadne rozwiazanie. A nawet jak tak, to po co? Co to zmienia? Nic.
  • Back to top
    • 0

PaigeMagenta11 23/07/2019 - 19:56

PaigeMagenta
  • Gracz

*
POPULAR

Strata czasu, zwijamy się panowie nim to upadnie, BM dokładnie ma serwer w czterech literach, rozumiem Samp stary już, ale bez Jaj mahonek wbijal na serwer ostatnio to 300 osób było, teraz gra ledwo 20, chyba wiadome przez co gdyby był inny CEO albo wrócił sully lepiej by było i grałoby dalej zapewne minimum 100 osób, już lepsza była kasiek na stanowisku opiekuna org niż ferrum który nie ma pojęcia o organizacjach, siema
  • Back to top
    • 6

Numasek99 1 24/07/2019 - 14:19

Numasek99
  • Gracz

sami sobie odpowiedzcie, gdzie podziali się gracze.

Niekompetencja niektórych osób wszystko zamieniły w proch i pył.

• Back to top
    • 0

Tabasko18 24/07/2019 - 18:57

Tabasko1
  • Gracz
Mam nadzieję, że upadek tego serwer uratuje niektóre osoby od uzależnienia i sztucznego życia w wirtualnym świecie. Życie nie kończy się na wbijaniu jotek i szukaniu miłości pokazując Net_worth lasce. Lepiej wyjść i zrobić siłkę OOC, albo chociaż pobiegać i poznać znajomych. Pozdro dla dobrych mordeczek
  • Back to top
    • 0

Mimikczek 0 25/07/2019 - 01:53

Mimikczek
  • Gracz

Serwer chuj strzelił w momencie, gdy powstały kasyna w każdym biznesie gdzie się dało. Od kiedy do siłowni czy ASG idzie się 'kulać'? 

- poproszę kebaba na cienkim, mieszany

- (w tle) to teraz kto kula?

Poziom żenady zjadł jeszcze w miarę fajnie utrzymany poziom rozgrywki. To tyle.

Grraczu masz racje 

[w=Nabijacz postów, nic nie wnosi do tematu.]

• Back to top
    • 0

ZivciO2298 25/07/2019 - 19:48

ZivciO
  • Gracz

*
POPULAR

No i macie co chcieliście.
-Pozwalanie na nijaka (Postać co krawaty wiąże lub usuwa ciąże - kucharz, mechanik, policjant w jednym ciele)

-Sąd który daje dochód za głosowanie (WAT!?)
-Kasyna w każdym biznesie 
-Sprzedaż usług premium
-Faworyzowanie frakcji
-Brak aktualizacji
-I wiele wiele więcej

Pamiętajmy, że to nie administracja a gracze napędzają grę.  Czerwoni powinni słuchać głosu graczy, rozważać ich pomysły. Nie raz gadało się co jest potrzebne, co trzeba zmienić, czego chcemy aby grało się lepiej. Olewka - to teraz gracze olewają serwer. Proste? Proste. Upadek widać było już dawno, była to kwestia czasu. Większość starych graczy albo przestała grać, albo przeniosła się na konkurencje, która oferuję coś więcej.

• Back to top
    • 4

FrDodo43 25/07/2019 - 20:45

FrDodo
  • Gracz
BM sam tego chciał. Skoro olewał graczy, to znaczy że nie zależało mu na serwerze i na samych graczach. Odbiło się i serwer dostał rykoszetem.
  • Back to top
    • 0

Player9835 26/07/2019 - 08:05

Player98
  • Gracz
Dobra, każdy napisał już chyba co chciał. Zamykamy serwer i trzeba iść dalej. :)
  • Back to top
    • 0

Kapiulek23 26/07/2019 - 11:02

Kapiulek
  • Gracz

Nie mam pojecia, po co jest ten temat. Dlaczego on tutaj jeszcze jest ale no. Pisanie, wam tutaj nic nie da, zeby ratowac serwer, bo on zaczal juz upadac w 2k16. Ja sam nie powiem, zaczalem grac w 2k15 i jeszcze jako tako sie gralo. Ale potem sie wszystko zaczeło, ktos wchodzil do centrum i tylko "jest ktos z papierami?" i starczylo /g zapros. - Zero odgrywanie czegokolwiek, kiedys sie gralo, proszenie o smieszne Cv, dowod. Co jest w nim opisane itd. A teraz? Od 2k16 juz tego nie ma. Tak samo na iwood, moze tam sie przymykalo oko, ale tez zazwyczaj bylo cos odgrywane. Hmm, rowniez no Bm, ma juz gdzies ten serwer, a pisanie zeby ratowac go nic nie da, sam mialbym to w dupie co sie tutaj dzieje. Tutaj, jest kazdego wina, zarzadu, gm'ow oraz graczy. A dlaczego? - Ile razy ktos z zarzadu lecial zbanowany, bo zawsze byl jakis problem, ktos sie pokłocił czy cokolwiek i nagle nie ma osoby w zarzadzie zostawal szary na forum i czesc, koniec tematu. Tak samo, zarzad jaki i gm'y ciezko odpisac na wiadomosci. Na głupie pytania czy cokolwiek, ale nie po co? Najlepiej udawac ze nic nikt nie widzi i tyle. Tu jest głowny powod czemu ten serwer upadl. Także, dodam żeby ktoś mogl zostać gm'em to jedynie jaki był warunek to musiales być w lspd, albo w fbi. Taka jest prawda każdy to powie, mało ktoś zostawal gm'em jak nie był w lspd albo fbi. Nastepnie gracze, macie swoje sprzedawanie kont, jakis przelewanie, rozne inne bajki tutaj tez jest duzo waszej winy, zero checi do odgrywania tylko najlepiej /g zapros i tyle w temacie. Gta po tylu latach zrobiło sie nude, no chyba nikt nie powie ze nie. A takze wyszlo wiecej tego gowna, ciekawych cleo, sobeitow i tego wszystkiego co niszczy przyjemnosc z gry. Nie ma co sie starac, bo to i tak nie ma juz sensu. Tak jak wiekszosc osob tutaj pisze jest prawda. A glownie to co mowi ten pan - Pixos De Blood

• Także chca, nie ukrywajmy sie trzeby bylo byc naprawde slepym żeby, nie widzieć co się dzieje z tym serwerem. Znajac zycie polowa osob to widziala, ale po co. Najlepiej mieć to wszystko gdzies, niech się dzieje co się dzieje. Ten serwer dawno stal się typowym serwerem pod Dm. Marne karanie osob, ze dmili nic nie dawalo, a dlaczego? - Bo mieli z tego już zwykla frajde ze ich zbanowali, kupili nowe konto, czy nawet dostali i gramy dalej tak. Starte wyjadacze tego serwera, albo co jeszcze zaczynali swoja gre +/- w 2k15 do 2k17 wiedza jak ten serwer spadl na psy i nic więcej. Oraz smieszny placz ludzi jak nawet dostawali bw na iwood czy gdziekolwiek. Po co zalatwic sprawę w grze, jak IC - Nie pierwsze co to ss i cyk na forum dzial skarg bo był placz o bw hah. Tyle do chciałem powiedzieć, to nie jest hejt ani nic daje swoja opinie jak każdy tutaj piatka!

Edited by Kapiulek, 26/07/2019 - 16:11.

• Back to top
    • 2

blr2 27/07/2019 - 12:16

blr
  • Świeżak

"Gorący  60 postów

Na 60 postów mi to nie wygląda, nieźle administracja usuwa posty które im nie pasują :D

[w=Nabijacz postów, nic nie wnosi do tematu.]

• Back to top
    • 0

RadioActiveSky269 27/07/2019 - 12:37

RadioActiveSky
  • Gracz

"Gorący  60 postów

Na 60 postów mi to nie wygląda, nieźle administracja usuwa posty które im nie pasują :D

Dlaczego się podszywasz pod bluura? :v

Cóż, nie grałem tu prawie wcale - jednak tutaj zaczynałem swoje RP w 2012 (tak, to nie jest pierwsze konto XD) i zawsze do net4game miałem sentyment. Od dawna wiedziałem, że serwer spadł na psy, ale jednak trochę szkoda... 1 z 3 dinozaurów ojczystej sceny, zawsze fajnie będzie cokolwiek powspominać :)

Ale tak, serwer od zawsze był maszynką do mielenia kasy - myślę, że całkiem udaną. Od jakiegoś czasu RP umiera, a Bartosz chyba zebrał tyle ile potrzebował. No, chyba, że faktycznie zaraz wybuchnie na MTA i rozpieprzy deva XD Ale wątpię. Po prostu... Musimy się pogodzić.

Zapalmy znicz [*]

• Back to top
    • -1

Mrozu13873 27/07/2019 - 19:51

Mrozu138
  • Gracz

Serwerów jest wpizdu, nad czym tu płakać :D

[w=Brak kultury.]

• Back to top
    • 1

blr2 27/07/2019 - 21:01

blr
  • Świeżak

jaki kur

Dlaczego się podszywasz pod bluura? :v

Cóż, nie grałem tu prawie wcale - jednak tutaj zaczynałem swoje RP w 2012 (tak, to nie jest pierwsze konto XD) i zawsze do net4game miałem sentyment. Od dawna wiedziałem, że serwer spadł na psy, ale jednak trochę szkoda... 1 z 3 dinozaurów ojczystej sceny, zawsze fajnie będzie cokolwiek powspominać :)

Ale tak, serwer od zawsze był maszynką do mielenia kasy - myślę, że całkiem udaną. Od jakiegoś czasu RP umiera, a Bartosz chyba zebrał tyle ile potrzebował. No, chyba, że faktycznie zaraz wybuchnie na MTA i rozpieprzy deva XD Ale wątpię. Po prostu... Musimy się pogodzić.

Zapalmy znicz [*]

jaki kurwa bluur???

[w=Brak kultury.]

• Back to top
    • 1

grajekfajnyPL1 29/07/2019 - 14:19

grajekfajnyPL
  • Świeżak

Jest wszystko w porządku jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git.

• Back to top
    • 1

Fakmak99 3 09/11/2019 - 13:28

Fakmak99
  • Zbanowani

• Back to top
    • 1

LisiastyLis0 10/11/2019 - 23:14

LisiastyLis
  • Gracz

Trzymam kciuki, pozdrawiam. 

• Back to top
    • 0

Gooy0 11/11/2019 - 08:52

Gooy
  • Świeżak

To już jest koniec, dowidzenia. 

W sumie nigdy tutaj nie grałem dlugo bo mi sie nie podobał, wolalem coś luźniejszego Mrp:)))))

• Back to top
    • 0

Olekx4184 27/01/2020 - 20:05

Olekx
  • Gracz

Cześć,

Byłem aktywnym graczem od 2008 roku do 2014roku, gdzie aktywnie potrafiłem grać przez cały swój wolny czas, następnie przez kolejne lata wchodziłem opłacać wirtualne nieruchomości i czasem zagrać jakąś jedną, dwie akcje.

Powiedzmy, że byłem graczem, który obserwował rozwój tego serwera. Od czasów, gdzie w 2009 roku znaczna częśc środowiska graczy była ogarnięta - mieliśmy myśl, którą bez pomocy skryptu przenosiliśmy do świata gry.Z czasem otrzymywaliśmy wsparcie w postaci gotowych funkcji, ale my kreatywnością dobijaliśmy reszty. Lato 2010, bo wtedy na tym serwerze miałem okazje poznać środowisko graczy oraz użytkowników forum (miałem okazje być moderatorem). Czasy,gdzie znaczna większość graczy wchodziła w dorosłe życie, stawiała pierwsze kroki na uczelni; rynku pracy badź w drugą stronę - uczyła się do testów gimnazjalnych lub maturalnych. Czas spędzony na net4game to czas, gdzie się zabijało nude, nawiązywało wirtualne znajomości oraz tworzyło coś z niczego. I tak chcę zapamiętać ten projekt, jakim było hrp, a następnie net4game. Potem podobno było gorzej i większa automatyzacja - tu się wstrzymam od głosu.

Ratunkiem dla tego serwera nie będzie żadna amnestia, ani naprawy bugów, nowe skrypty itp. Nie będzie tak jak dawniej, ponieważ początkowi gracze, którzy od początku tworzyli ten projekt, mają już swoje rodziny, kariere zawodową i inne zobowiązania. Nowsi gracze rozpoczeli tu przygode przy innych standardach, przy gotowych produktach. Nowsze wersje GTA wymuszają śmierć dla San Andreas, tymbardziej dla wersji Multiplayer. My jako stara banda - możemy kiedyś tak, jak DRUZYNA A  - Na chwile powrócić do przeszłości. Nic więcej, bo młodsi nie będziemy.

Pozdrawiam, Olekx!

• Back to top
    • 0

Family Guy3591 31/01/2020 - 11:46

Family Guy
  • Gracz

Ratunkiem dla tego serwera nie będzie żadna amnestia, ani naprawy bugów, nowe skrypty itp.

To tylko pretekst dla osób słusznie zbanowanych do wyłudzenia pozwolenia, mimo iż system karania, sprawiedliwość i resocjalizacja na tym serwerze nie działała.

Nie będzie tak jak dawniej, ponieważ początkowi gracze, którzy od początku tworzyli ten projekt, mają już swoje rodziny, kariere zawodową i inne zobowiązania.

Konkurencja której nie wskażę palcem sobie radzi, osoby uczciwe mimo przeciwności jakimi są w/w argumenty wspierają się i współpracują - nawet podczas wośp potrafią uzbierać wśród 1/5 ilości tej społeczności kolosalne sumy na cele charytatywne. Ten serwer został zbudowany i rozwijany na nieuczciwości, zawiści i komercjalizacja co sprawiło że uczciwi gracze wyemigrowali, niekoniecznie do nowszych wersji gta czy mta, inni wracają ze względu na sentyment jak ty. Sukcesem każdego projektu jest wizja i atmosfera, gdyby tak nie było to starsze gry jak gothic stawiane na mocniej zacofanych silnikach nie miały by bytu, a mają, tudzież większy od sampa aktualnie. Podkreślam - wizja a nie marketing.

Nowsi gracze rozpoczeli tu przygode przy innych standardach, przy gotowych produktach. Nowsze wersje GTA wymuszają śmierć dla San Andreas, tymbardziej dla wersji Multiplayer. My jako stara banda - możemy kiedyś tak, jak DRUZYNA A  - Na chwile powrócić do przeszłości. Nic więcej, bo młodsi nie będziemy.

[...] oraz wyznaczać standardy i wzorować decyzje na błędach przeszłości, dbając o opinie jednocześnie nawiązywać dialog ze społecznością. B.M nie ma charakteru ani wiedzy którą mógłby zaimplementować w rozgrywce, nie oszukujmy się ale zawsze korzystał z sugestii innych osób z ekipy.

• Back to top
    • 0

Mahatma Gandhi201 31/01/2020 - 15:10

Mahatma Gandhi
  • Gracz

qMdiXpt.png

Serwer MTA RP na którym właściciel też nie udziela się za bardzo ze względu na natłok obowiązków w 2020 roku osiąga ponad 500 graczy online w jednym czasie (warto dodać, że jeszcze niedawno ta liczba oscylowała do tej samej z net4game). Konkurencja SAMP która już raz wypadła z gry i przez niską frekwencję przenosili się do Fort Carson osiąga teraz codziennie 300 osób w grze. Projekt na którym nie ma dosłownie żadnych skryptów, administracja na scenie RP działa od 2018 roku ma 100+ graczy - z czego 99% to społeczność która przeniosła się z net4game. Bartek przynajmniej dał pole do popisu dla nowych serwerów. Szkoda wspomnień, pozdro

• Back to top
    • 0

Magda287 01/02/2020 - 11:24

Magda
  • Gracz

Cześć,

Byłem aktywnym graczem od 2008 roku do 2014roku, gdzie aktywnie potrafiłem grać przez cały swój wolny czas, następnie przez kolejne lata wchodziłem opłacać wirtualne nieruchomości i czasem zagrać jakąś jedną, dwie akcje.

Powiedzmy, że byłem graczem, który obserwował rozwój tego serwera. Od czasów, gdzie w 2009 roku znaczna częśc środowiska graczy była ogarnięta - mieliśmy myśl, którą bez pomocy skryptu przenosiliśmy do świata gry.Z czasem otrzymywaliśmy wsparcie w postaci gotowych funkcji, ale my kreatywnością dobijaliśmy reszty. Lato 2010, bo wtedy na tym serwerze miałem okazje poznać środowisko graczy oraz użytkowników forum (miałem okazje być moderatorem). Czasy,gdzie znaczna większość graczy wchodziła w dorosłe życie, stawiała pierwsze kroki na uczelni; rynku pracy badź w drugą stronę - uczyła się do testów gimnazjalnych lub maturalnych. Czas spędzony na net4game to czas, gdzie się zabijało nude, nawiązywało wirtualne znajomości oraz tworzyło coś z niczego. I tak chcę zapamiętać ten projekt, jakim było hrp, a następnie net4game. Potem podobno było gorzej i większa automatyzacja - tu się wstrzymam od głosu.

Ratunkiem dla tego serwera nie będzie żadna amnestia, ani naprawy bugów, nowe skrypty itp. Nie będzie tak jak dawniej, ponieważ początkowi gracze, którzy od początku tworzyli ten projekt, mają już swoje rodziny, kariere zawodową i inne zobowiązania. Nowsi gracze rozpoczeli tu przygode przy innych standardach, przy gotowych produktach. Nowsze wersje GTA wymuszają śmierć dla San Andreas, tymbardziej dla wersji Multiplayer. My jako stara banda - możemy kiedyś tak, jak DRUZYNA A  - Na chwile powrócić do przeszłości. Nic więcej, bo młodsi nie będziemy.

Pozdrawiam, Olekx!

Ten serwer przestał istnieć od 2013 roku.
I masz rację - dzisiaj jesteśmy dorosłymi ludźmi i raczej nie ma czasu na takie zabawy :)
  • Back to top
    • 0

riplerakanikosbozy1 01/02/2020 - 12:53

riplerakanikosbozy
  • Świeżak

Został zmieniony zarząd, szykują oni nową aktulizację, niestety powoli, bo brakuje rąk. Mówie całkiem poważnie. :D 

• Back to top
    • 1

Also tagged with one or more of these keywords: serwer, dalsze losy, społeczność

0 user(s) are reading this topic