Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

DO BM'A

serwer dalsze losy społeczność

• Please log in to reply
73 replies to this topic

Giboner410 20/07/2019 - 00:20

Giboner
  • Gracz

*
POPULAR

Krótko i na temat, na początku od razu proszę administracje, moderatorów o nie usuwanie tego posta dopóki sam założyciel serwera się nie wypowie w tej kwestii.
Bartek, ratuj ten serwer póki jeszcze ktoś tutaj gra, nie powiem - 7 lat przygody? Zajebista przygoda, nigdy nie grałem tak długo w jedną grę, tym bardziej na tym samym serwerze.. Moja propozycja? Nie masz czasu, chęci? Znajdz kogoś, kto się tym wszystkim zajmie. Zyski? Na pewno lepiej się z kimś podzielić kto będzie coś robił niż brać wszystko dla siebie i mieć przysłowiową wyjebkę. Serwer każdy kojarzy, czy to z lepszej strony czy z gorszej .Większość na pewno kojarzy go z dobrej strony, pamiętaj to Ty zawiodłeś graczy a nie gracze Tobie. Nie jest to żaden hejt, po prostu przez te 7 lat spędzonych tutaj, przegrałem tysiące godzin czasami robiąc maniane, aczkolwiek zrozumiałem błędy i zacząłem pomagać nowym graczom - jest sens tak wszystko zaprzepaścić? Na pewno znalazłyby się osoby, które chciałby to uratować. Reklamy, skrypty to nie jest problem w dzisiejszych czasach - wystarczy sporo czasu i przede wszystkich chęci które Ty straciłeś już kilka lat temu (Jestem szczery, nie jest to żaden hejt, cała prawda) Jeżeli to przeczytasz? Przemyśl, serwer ma potencjał, żaden inny nie jest tak dobrze znany na scenie RP. Ja tutaj zostanę do końca, nie interesują mnie inne serwery - padnie? Zakończę swoją przygodę z SAMPEM pewnie tak jak większość starych wyjadaczy, teraz spoglądając na czas przegrany w wirtualnym świecie można jedynie złapać się za głowę i spojrzeć w lusterko. Pamiętaj, serwer jest dla ludzi, wystarczy odrobinę chęci żeby wszystko wróciło do normy. Na końcu wspomnę, że nie pisałem tego na trzezwo aczkolwiek mam nadzieje, że nie uraziłem nikogo gdy chce dla wszystkich jak najlepiej.

Społeczność proszę o nie hejtowanie ekipy, serwera - po prostu wypowiedzcie się.. Ja już jestem stary, ale smutno mi patrzeć na nowe twarze na serwerze, które nie wiedzą jak było dawniej.. 40-50 osób w dzień? Przecież w nocy grało dwa razy tyle.. Jestem otwarty na hejt, mnie możecie wyzywać od najgorszych, zwisa mi to.. Chciałbym aby serwer jeszcze przywrócił do tych 150-200 osób aktywnych, teraz? Nie muszę tego pisać, dostać jedzenie czy karnet? Graniczy z cudem - piszcie szczerze i otwarcie, kiedyś trzeba napisać prawdę bo jest naprawdę słabo. Pozdrawiam wszystkich graczy oraz administracje.

• Back to top
    • 36

0ne 5 20/07/2019 - 00:42

0ne
  • Gracz
BM od dwóch tygodni nie zaglądał na forum nawet, a ty myślisz, że on coś z serwerem będzie chciał zrobić XD
  • Back to top
    • 0

Giboner410 20/07/2019 - 00:43

Giboner
  • Gracz

BM od dwóch tygodni nie zaglądał na forum nawet, a ty myślisz, że on coś z serwerem będzie chciał zrobić XD

Wiesz co - lepiej napisać niż siedzieć cicho, nie sądzisz? Gdybyś się jakoś rozpisał? Może by to coś zmieniło, ale lepiej napisac nic nie robią "XD"

• Back to top
    • 1

0ne 5 20/07/2019 - 00:49

0ne
  • Gracz

No bo to prawda - nic nie robią XD. Myślisz, że dlaczego gracze odeszli? Serwer z aktualizacjami i swoimi "nowościami" znajduję się aktualnie 300 lat za murzynami, więc większość osób poszła na konkurencje  :-/. Na serwerze została gromadka, która niestety nie może się pogodzić, że ich "Największy polski serwer RolePlay w GTA" upada, no unlucky.

• Back to top
    • 0

Kazig 10 20/07/2019 - 02:16

Kazig
  • Zbanowani
Chłop dobrze napisał serio. Teraz trzeba od biznesu do biznesu latać po coś, kiedyś to ludzie sami pytali czy coś chcesz. Ma rację administarcja nic zrobić nie może; może poradzić, pomóc. Pan Bartosz musi to naprawić wszystko.
  • Back to top
    • 1

Kubuś216 20/07/2019 - 03:19

Kubuś2
  • Gracz
Przygotował się na końcówe, Misiek wprowadzil i ustawił taki skrypt, który miał wszystko robić sam, za niego, za graczy i za osoby z administracji.
Musicie przyznać, że maszynkę do hajsu stworzył niezłą
  • Back to top
    • 1

2323221 0 20/07/2019 - 08:17

2323221
  • Zbanowani

Wiesz co - lepiej napisać niż siedzieć cicho, nie sądzisz? Gdybyś się jakoś rozpisał? Może by to coś zmieniło, ale lepiej napisac nic nie robią "XD"

To tak jakbyś chciał podnieść tytanika który już tonie, może o n4g też nagrają jakiś melodramat.

• Back to top
    • 0

Watsonn702 20/07/2019 - 08:26

Watsonn
  • Gracz

Przez te 10 lat ewidentnie już skończył się Bartkowi zapał. Nic dziwnego. Przynajmniej przez ten czas net4game zdążył spłodzić kilka innych serwerów, które jeszcze ten zapał mają.

• Back to top
    • 2

xNeqqu33 20/07/2019 - 09:01

xNeqqu
  • Gracz

Pan od posta ma racje, zgodze się z nim racja BM zawalił sprawe, całą akcje ale można to postawić na nogi jeszcze - są to ostatnie chwile tego serwera, moze tam gdzieś jest ta nadzieja i ją widać. Kto wie dobrze ze chociaż ktoś to napisał.

• Back to top
    • 1

KVBSON269 20/07/2019 - 09:56

KVBSON
  • Gracz

Ma rację administarcja nic zrobić nie może; może poradzić, pomóc. Pan Bartosz musi to naprawić wszystko.

Aktualna administracja nawet tego nie może skoro dla nich problemem jest odpisać na wiadomość przy 25 osobach na serwerze. xd Moim zdaniem da się naprawić to wszystko zaczynając od adminów i biorąc kompetentne osoby na te stanowiska.
  • Back to top
    • 1

PabloZet28 20/07/2019 - 10:04

PabloZet
  • Gracz

Aktualna administracja nawet tego nie może skoro dla nich problemem jest odpisać na wiadomość przy 25 osobach na serwerze. xd Moim zdaniem da się naprawić to wszystko zaczynając od adminów i biorąc kompetentne osoby na te stanowiska.

Pamiętaj drogi użytkowniku że na tym serwerze obowiązuje potężne kolesiostwo, nikt ci od tak ze stołka nie zejdzie, a gracze przecież nie mają nic do gadania.

• Back to top
    • 1

NeXxuSs100 20/07/2019 - 10:22

NeXxuSs
  • Gracz

*
POPULAR

Moim zdaniem ten serwer jest jak unia europejska - Powinna zostać zniszczona. 

• Back to top
    • 6

Criff 1 20/07/2019 - 10:37

Criff
  • Gracz
Śmieszą mnie ludzie co jeszcze mają nadzieje w ten serwer.
  • Back to top
    • -1

ogureeek-1 20/07/2019 - 11:05

ogureeek
  • Gracz

*
POPULAR

Jedyną opcją na uratowanie serwera moim zdaniem to amnestia banów z np. klątwami, wiele graczy by na pewno wróciło do gry gdyby dostali ub. Wielu graczy dostało niesłusznie bany, albo zostali udupieni za nic.

• Back to top
    • 3

Maxroo9 20/07/2019 - 11:47

Maxroo
  • Gracz

*
POPULAR

We Giboner, statsie. Nic Ci nie pomoże, że napiszesz jakiś temat do Bartka. On ma w to wywalone, co zarobił to zarobił. Ludzi na misiaku trzyma jeszcze majątek, dobrym przykladem tego jesteś Ty. Elo
  • Back to top
    • 4

* FaFaRaFa277 20/07/2019 - 11:50

FaFaRaFa
  • Gracz

Szanuje Gibonera za napisanie tego tematu. Kazdy dobrze wie ze administrator nie ma mozliwosci edycji tylko i wylacznie sam Bartek. Tez spedzilem kilka tysiecy godzin w grze, poznajac ludzi z ktorymi trzymam sie badz jzu nie trzymam sie. Szansa na reaktywacje jest jak najbardziej ale potrzeba tu dodatkowej osoby ktora bedzie przejmowala obowiazki badz tez inne sprawy jak Bartek nie ma czasu badz checi.

Szanuje Gibonera za napisanie tego tematu. Kazdy dobrze wie ze administrator nie ma mozliwosci edycji tylko i wylacznie sam Bartek. Tez spedzilem kilka tysiecy godzin w grze, poznajac ludzi z ktorymi trzymam sie badz jzu nie trzymam sie. Szansa na reaktywacje jest jak najbardziej ale potrzeba tu dodatkowej osoby ktora bedzie przejmowala obowiazki badz tez inne sprawy jak Bartek nie ma czasu badz checi.

We Giboner, statsie. Nic Ci nie pomoże, że napiszesz jakiś temat do Bartka. On ma w to wywalone, co zarobił to zarobił. Ludzi na misiaku trzyma jeszcze majątek, dobrym przykladem tego jesteś Ty. Elo

Giboner stats? Tyle co on kasy porozdawał wszystkim to ty nigdy nie miałeś wiec po co pisac głupoty i oszczerstwa?

• Back to top
    • 2

Maxroo9 20/07/2019 - 11:51

Maxroo
  • Gracz

Stats statsa broni

[w=Nabijacz postów - nic nie wnosi do tematu.]

• Back to top
    • 0

TheSilny5-13 20/07/2019 - 12:04

TheSilny5
  • Gracz

Narzekacie, że nie ma graczy, to wejdźcie do gry i będą.  ;)
Zapewne Bartek ma lepsze rzeczy do roboty, niż siedzenie i granie w grę która ma więcej lat od niektórych w tym temacie.
Pozdrawiam.

Edited by TheSilny5, 20/07/2019 - 12:07.

• Back to top
    • 0

FlLKUS805 20/07/2019 - 12:16

FlLKUS
  • Gracz

Zapewne Bartek ma lepsze rzeczy do roboty, niż siedzenie i granie w grę która ma więcej lat od niektórych w tym temacie.
Pozdrawiam.

Za wypisywanie takich głupot już nawet gma nie dostaniesz. Tu nie chodzi o aktywną grę na serwerze, a o prowadzeniu go i zainteresowaniu. Bartek od lat nie wprowadził nic ciekawego na serwer. Wszystko co przez te lata robił to dodatkowe ograniczenia względem graczy, poprawki AC, aby gracze mogli w ogóle wejść na serwer i waluta euro wraz z nowymi sposobami płatności. Jak coś innego dodawał to wycofywał to po krótkim czasie, albo w ogóle nie dodawał mimo ogłoszenia zmian (??). Gracze nie mają na co wchodzić póki BM sam nie zainteresuje się serwerem. 

Dla zainteresowanych polecam wygooglować odpowiednie frazy związane z net4game i porównać zarobki z ostatnich 2 lat. 

Edited by FlLKUS, 20/07/2019 - 12:20.

• Back to top
    • 0

Brokol110 20/07/2019 - 12:22

Brokol
  • Gracz

Pozdrawiam.

Ale mordeczko mordunio ty moja, nikt nie pisze aby Bartek grał w grę xD

Kolejny temat dla mnie z którego mam bekę to najeżdżanie na administracje która fakt faktem jest winna- kilka niesprawiedliwych banów itp itd.. ale to nie oni są winni upadku serwera, to nie jest ich działka wprowadzanie zmian na serwer, od skryptów tylko i wyłącznie jest BM także nie ma co narzekać tylko czekać aż Bartosz się obudzi, co jeśli nie? Odpowiedź prosta: przejdziemy wszyscy na jego nową grę :D

• Back to top
    • 0

proe84 20/07/2019 - 12:50

proe
  • Gracz

Nie wiem na co ty liczysz giboner, na serwerze jest 15 osób aktualnie BM nie ma i nie będzie, serwer już upadł kilka miesięcy temu teraz aby to się pogarsza.. Gdyby chciał naprawić serwer to by to już zrobił po prostu trzeba się pogodzić że net4game to koniec czy nawet chcesz czy nie chcesz. 

I to nie hejt. essa

• Back to top
    • 0

TheSilny5-13 20/07/2019 - 12:55

TheSilny5
  • Gracz

Za wypisywanie takich głupot już nawet gma nie dostaniesz. Tu nie chodzi o aktywną grę na serwerze, a o prowadzeniu go i zainteresowaniu. Bartek od lat nie wprowadził nic ciekawego na serwer. Wszystko co przez te lata robił to dodatkowe ograniczenia względem graczy, poprawki AC, aby gracze mogli w ogóle wejść na serwer i waluta euro wraz z nowymi sposobami płatności. Jak coś innego dodawał to wycofywał to po krótkim czasie, albo w ogóle nie dodawał mimo ogłoszenia zmian (??). Gracze nie mają na co wchodzić póki BM sam nie zainteresuje się serwerem. 

Dla zainteresowanych polecam wygooglować odpowiednie frazy związane z net4game i porównać zarobki z ostatnich 2 lat. 

Gdzie napisałem, ze chce gma? xD I po co mi GM na serwerze gdzie średnio ktoś dostaje bw raz na godzinie? 
Niby tak Ci nie zależy na tym serwerze, aktywnie prowokujesz wszystkich, a nadal to bronisz. Po prostu wyloguj się z konta i zapomnij o tym serwerze jeśli masz jakiś problem typie. Za niedługo to Ci żyłka pęknie przez net4game. XD

Gdzie napisałem, ze chce gma? xD I po co mi GM na serwerze gdzie średnio ktoś dostaje bw raz na godzinie? 
Niby tak Ci nie zależy na tym serwerze, aktywnie prowokujesz wszystkich, a nadal to bronisz. Po prostu wyloguj się z konta i zapomnij o tym serwerze jeśli masz jakiś problem typie. Za niedługo to Ci żyłka pęknie przez net4game. XD

• Back to top
    • 0

Numasek99 1 20/07/2019 - 12:57

Numasek99
  • Gracz
Serwer umarł już w 2016 roku, teraz jest to już jedynie końcówka jego żywotności.
Wszystkie dobre czasy ma już za sobą, 10 lat to tak na prawdę dużo czasu,a nic nie trwa wiecznie.
Aktualnie wychodzą coraz nowsze gry i serwery, nie wiem co Bartek musiałby zrobić żeby przywrócić jakoś swoich graczy.

Edited by Numasek99, 20/07/2019 - 12:59.

• Back to top
    • 0

xNeqqu33 20/07/2019 - 13:03

xNeqqu
  • Gracz

Serwer umarł już w 2016 roku, teraz jest to już jedynie końcówka jego żywotności.
Wszystkie dobre czasy ma już za sobą, 10 lat to tak na prawdę dużo czasu,a nic nie trwa wiecznie.
Aktualnie wychodzą coraz nowsze gry i serwery, nie wiem co Bartek musiałby zrobić żeby przywrócić jakoś swoich graczy.

Bez sensu napisane, co musiałby zrobić... Po 1 zobaczyc ten post i wkońcu posłuchać sie graczy, a dalej pisać nie będę bo wiadomo jakby sytuacja wtedy wyglądała.

• Back to top
    • 0

Jan Łoś-1 20/07/2019 - 13:14

Jan Łoś
  • Gracz

Prawda jest taka, że poziom był pod przyzwoleniem ekipy prez nowe "update'y"  stopniowo zaniżany doszło to do mnie najbardziej w dzień pierwsze zautomatyzowanej rozprawy sądowej.Organizacje porządkowe były bardzo faworyzowane wszyscy "porządni" gracze byli z tego tytułu zadowoleni administracja też uśmiechnięta pod nosem iż gnoiło się złych cheater'ów z przestępczych + odnośnie rywalizacji pomiędzy organizacjami na serwerze powstały lepsze warunki aby udupiać się pomiędzy organizacjami niż kminić jak kogoś uciszyć z klasą IC a powiedzmy sobie jasno ile osób grało w orgniazacjach, ile nawet grajacych w centrum miało drugą postać w org. i myślę, że takie zabiegi a nie inne zniwelowały ilość graczy.Odnośnie samej administracji, po co taki dystans?Czemu zawsze do administratora trzeba tu zwracać się jak do Boga, który robi łaskę, że odpisze, mniejsza już o to, że i tak nie odpisze.Wystarczy spojrzeć na takiego człowieka jak administrator Rafcio (kto miał z nim do czynienia ten wie jaki to typ człowieka) pamiętam jak do administracji przyszła Kasiek i ludzie ją z początku bardzo propsowali bo była w stanie pogadać jak człowiek z człowiekiem, pomóc wysłuchać pamiętam jak mi pomogła z pozycji starszego GM'a i potem administratora.Pozdrawiam jak to czytasz.Potem ponoć się zmieniła ale już nie byłem tu obecny więc się nie wypowiadam.

Dobra podsumowywując: Serwer powoli zabijało od końcówki 2016r. kiedy to słyszeliśmy, że "gracze wrócą" zaniżanie poziomu na ilość (co jak widać dało odwrotny efekt) faworyzowanie pewnych frakcji, pojedynczych graczy  a przede wszystkim postawa i nastawienie ekipy serwera do graczy.

Pozdro dla wszystkich, też szkoda mi tego serwera bo kawał życia tu spędziłem i brakuję mi pykania z ekipą, nie wierzę, że się naprawi serwer ba! Nie wierzę nawet, że jego założyciel kiedy kolwiek powie, że coś jest nie tak ale mimo wszystko trzymam kciuki.

• Back to top
    • 0

komentarz11 20/07/2019 - 13:17

komentarz1
  • Świeżak

Moim zdaniem ten serwer jest jak unia europejska - Powinna zostać zniszczona. 

Zgadzam się z tym oczywiście. - Tak powinno być, święte słowa.

Serwer umarł w połowie 2018 roku, nie grało już tam po 300-200, graczy tylko zmniejszyło się do stu maksymalnie, później z liczbą tygodni liczba graczy ciągle malała, nikt nie miał zamiaru grać bo nie miał by co na serwerze robić. - Grać samemu Hood Gaming? - Grać samemu w LSPD/FBI, i we frakcjach? Dla tego nikt nie ma zamiaru już grać, i sobie Ci gracze odpuścili. - Teraz gra maksymalnie trzydzieści osób z haczykiem.

akurat w twoim przypadku bardzo dobrze się to kończy w końcu zaczniesz płacić alimenty na swoje dziecko i normalnie pracować.

Ty dostałeś pozwolenie i teraz gadasz do FaFaRaFafy, żeby płacił alimenty. - To nie Twój interes, i on może sobie robić co chcę ty nie jesteś jego Matką ani ojcem, więc nie powinieneś kogoś hejtować i wpierdalać się w jego życie. - Zajmij się lepiej sobą i patrz na siebie.

Stats statsa broni

[w=Nabijacz postów - nic nie wnosi do tematu.]

A chuj, chujowe komentarze pisze. 

No bo to prawda - nic nie robią XD. Myślisz, że dlaczego gracze odeszli? Serwer z aktualizacjami i swoimi "nowościami" znajduję się aktualnie 300 lat za murzynami, więc większość osób poszła na konkurencje  :-/. Na serwerze została gromadka, która niestety nie może się pogodzić, że ich "Największy polski serwer RolePlay w GTA" upada, no unlucky.

Ty jesteś szkodnikiem, masz to w logach. - I serwer po pierwsze nie znajduje się aktualnie jak napisałeś ''300 lat za murzynami.'' Tak, większość osób poszło na konkurencje ponieważ tam gra po 100 osób a nawet dosięga do dwustu osób. - ''gromadka'', hm możliwe możliwe. - Ale Pedryl, pomagał tym nowszym graczom, dawał im wskazówki, pomagał im i statsem nie jest więc się od niego odpierdol.

Jedyną opcją na uratowanie serwera moim zdaniem to amnestia banów z np. klątwami, wiele graczy by na pewno wróciło do gry gdyby dostali ub. Wielu graczy dostało niesłusznie bany, albo zostali udupieni za nic.

Jestem za, Ferrum lub Kasia, która teraz sprawdzała ostatnio podania na MK, powinna więcej tych pozwoleń dawać i gracze by na pewno wrócili, bo prawie każdy ma szaraka za; cheaty, odwalanie, hejt. - Administracja powinna dawać szansę starszym graczom, to liczba osób na serwerze na pewno się powiększy.

Przygotował się na końcówe, Misiek wprowadzil i ustawił taki skrypt, który miał wszystko robić sam, za niego, za graczy i za osoby z administracji.
Musicie przyznać, że maszynkę do hajsu stworzył niezłą

To prawda, Bartek zrobił sobie ''maszynkę do hajsu'' - Czyli, ludzie którzy jak debile dosłownie kupują jeszcze EURO ale po co? - B M dalej zarabia pieniądze z nieświadomego wyboru graczy. - Teraz EURO kupuje praktycznie kilka osób. - B M zarobił tysiące, przez ludzi którzy naiwnie kupowali Konta Premium, lub GOLD. - Strata pieniędzy i marnowanie swojego czasu, i marnowanie pieniędzy rodziców (większość przypadków), lub pieniądze zarobione własną ręką (mniej ludzi), wpłacają hajs i mają wirtualne e-hajsy. - CEO zarabia na tym więcej niż myślicie. - Były propozycje na forum przez graczy, które popieram by pieniądze z GOLDÓW były przeznaczane na cele charytatywne, na przykład wpłacić na chorą dziewczynkę która ma białaczkę, a CEO Bartosz Misiek ma to gdzieś, bierze sobie pieniądze a graczy ma w czterech literach.

Co do Pedryla, czysta prawda. - A nazywanie go od statsa jest błędem, pozdrawiam to tyle ode mnie.

• Back to top
    • 1

Tabasko18 20/07/2019 - 13:17

Tabasko1
  • Gracz
Typek napisał prawdę w poście bez hejtu i administracja już usunęła to - nie ma sensu to serio ludzie.
  • Back to top
    • 1

0ne 5 20/07/2019 - 13:49

0ne
  • Gracz
^Pewnie sam te logi sprawdzałeś XD Z serwerem nic się nie dzieje to postanowiłem trochę rozluźnić graczy wpierdalajac im się w auta na esc hehe. (Przykro mi, że musiałeś sobie stworzyć osobne konto do napisania tego komentarza, bo wstyd Ci na głównym napisać XD)
  • Back to top
    • 0

ToNieMikolaj335 20/07/2019 - 14:15

ToNieMikolaj
  • Gracz
Dobrze napisany temat. Czy coś przyniesie to zobaczymy. Ja nie gram tu długo, ale było fajnie bo w sumie w odróżnieniu od konkurencji, tutaj skrypt jest stosunkowo prosty, i ma ''coś'' w sobie. Jeżeli już szukać winnego (bo wiem że pare osób o tym pisało) tej sytuacji to każdy mógłby obwinić obie strony - I graczy, i administrację. (to nie jest hejt iksde, a jedynie moja subiektywna opinia) pozdro
  • Back to top
    • 0

Detwell28 20/07/2019 - 14:24

Detwell
  • Gracz

dobrze mordo, ze to napisałeś, teraz misiek będzie mógł przysiąść wiedząc co jest nie tak i naprawić serwer
myśle, że wszystko wróci do normy po majówce ;)

Spoiler

• Back to top
    • 0

JamesBong28 20/07/2019 - 15:04

JamesBong
  • Gracz
Z mojej strony wygląda to tak, nie wiem po co było te głosowanie na nowych gm skoro panowie nie mają co robić. Nie dziwię się że Bartosz zapomniał że ma serwer sampa skoro dzięki mikropłatnościa jest ustawiony do końca życia. Tak czy tak też jest mi przykro widząc aktualną sytuację serwera, aczkolwiek jeżeli sam Bartosz nie wykaże zainteresowania naprawą aktualnej sytuacji to ani ferum ani gartska gm nic tutaj nie zdziała. Coś się kończy a coś się zaczyna, chyba że Bartosz specjalnie tak postąpił aby wrócić z podwójną siłą. Tego nie wie Nikt! Wiadomo osobą z majątkami będzie trudno pogodzić się z klęska ale tak już w życiu bywa ;) Eldorado i bajabongo i do przodu :D
  • Back to top
    • -1

xNileox-12 20/07/2019 - 15:21

xNileox
  • Gracz

Ten serwer dawno się skończył, no cóż to tylko gra - nic nie trwa wiecznie.

• Back to top
    • 0

1774TenNumerToKlopoty70 20/07/2019 - 17:13

1774TenNumerToKlopoty
  • Gracz

*
POPULAR

Jest jak najbardziej szkoda tylu lat spędzonych jak i samej działalności serwera. Masa wspomnień i chwil, o których teraz ze względu na zaistniały od kilku lat poziom nie byłoby mowy. Jak najbardziej szkoda postaci, do których wielu niewątpliwie się dość mocno przywiązało i tego, co gracze przez te 10 lat zdobywali poświęcając często tysiące (!) godzin, lecz kiedy widzę, że to wszystko upada teraz w tak żałosny sposób, odczuwam zwykłą frustrację tym, że ten cały dorobek został tak potraktowany przez BM'a. Czas, który jest bezcenny stał się bezwartościowy.

Zawsze szkoda gdy coś się kończy, ale żyjemy w czasach, w których nie powinno być przyzwolenia na takie traktowanie graczy.
  • Back to top
    • 3

Docent Żbik 1819 20/07/2019 - 17:40

Docent Żbik
  • Gracz

Ten serwer to już przegrane sprawa, amnestia kar zakończyłaby się tym, że wróciłaby tutaj garstka osób które koniec końców wroca na szarość. Ludzie poodchodzili na inne serwery i z tego co widzę to mają się tam dobrze. Współczuję tym którzy się tutaj jeszcze w coś angażują, skoro przecież dobrze wiecie jakie podejście ma właściciel. 

Edited by br90, 20/07/2019 - 17:46.

• Back to top
    • 1

ToJa966 20/07/2019 - 20:06

ToJa96
  • Gracz

Bardzo fajnie że ktoś napisał taki o to właśnie temat, prosto do Bartosza Misiaka - choć i tak nic z tym nie zrobi, pokazał to już na dniach że ma graczy poniżej pasa, oczywiście zaraz dostane hejt od GM czy kogoś innego ale to prawda jest, jeśli nie będzie graczy to nie będzie serwera, zgadza się? Zgadza, więc jeśli BM nic nie zrobi to my możemy pisać co chcemy, i robić co chcemy - szkoda tylko naszego czasu spędzonego na tym serwerze.. Jeśli byśmy wiedzieli co Nas czeka, a nikt tego nie wiedział. Dlatego BM jak nic nie zrobi to większość z Was stracić majątek i zesra się w portki.

• Back to top
    • 0

krabonszczyk3 20/07/2019 - 22:36

krabonszczyk
  • Świeżak

*
POPULAR

Wymienię wam kilka punktów których przyczynia się do tego że nie ma graczy.

- Zawiść graczy dla dolara zjedli by gówno spod siebie.

- Gra oparta pod wyłącznie /stats (grindowanie gotówki, robienie z każdej postaci biznesmena brak jakichkolwiek interakcji między graczami a jak już są to tylko te wyłącznie z 'nie mam co robić to wbije se komuś BW z nudów a co tam!' albo 'pouciekam se z nudów przed LSPD'.

- Brak aktualizacji.

- Brak kompetentnej administracji, mam na myśli marny kontakt z nimi oraz podejście do graczy.

- Brak szacunku do frakcji porządkowych LSPD ze strony organizacji przestępczych strzelaniny na każdym kroku mimo że zawsze lspd>organizacje przestępcze, brak poszanowania życia swoich postaci każda sprawa z lspd rozwiązywana jest strzelaninami.

Co uratowałoby serwer?
- Jakiś update ale to dosyć porządny.

- Zmniejszyć nacisk na grindowanie gotówki (zmienić gospodarke serwera w pewnym stopniu) Zmienić nastawienie graczy do odgrywania fajnych interakcji bo obecnie wygląda to tak że jak stoi koleś za ladą to na jakimś megabocie i /me podaje żarcie albo /me kopsa szamke takie coś powinno być karcone.

- Opiekun organizacji przestępczych który posiada jakiś staż za sobą i ma łeb na karku.

- Amnestia kar które zostały dotychczas nadane ewentualnie więcej wniosków z pozytywnym rozpatrzeniem lepszy kontakt z graczami.

Aa i kolejny minus to SAMP który jest gówniany może pora w końcu na MTA? net4game na mta coś pięknego tam nie będzie e ten to chyba jakieś cleo ma.

Edited by krabonszczyk, 20/07/2019 - 22:40.

• Back to top
    • 3

Carlo336 20/07/2019 - 22:43

Carlo
  • Gracz
Cóż, jak pisałem w statusie. Dawno nie grałem więc ciężko mi ocenić co mogło pójść w złym kierunku. Pominając fakt olewania, itd...myślę że zbyt duża automatyzacja zjadła serwer. Wystarczyło że zabrakło jednego trybika w systemie i wszystko zaczęlo się sypać. Mniejsza liczba graczy oznaczała mniej punktów gsm, mniej urzędników itd...system nie był przygotowany na zbyt małą liczbę graczy i osoby chcące teraz coś załatwić najzwyczajniej nie mogą bo nie ma osób z danych bizbesów. Do tego zbyt rozbudowany system org. przępczych zjadł głowny filar serwera czyli gangi i mafie. Możliwe że upraszczając niektore automatyzacje można by tchnąć drugim życiem w serwer...tylko czy gracze by zdecydowali się wrócić? Być może to ostatnie chwile na jakieś zmiany dla serwera...

Edited by Carlo, 20/07/2019 - 22:46.

• Back to top
    • 0

Sigem2511 21/07/2019 - 15:51

Sigem
  • Gracz

Serwer chuj strzelił w momencie, gdy powstały kasyna w każdym biznesie gdzie się dało. Od kiedy do siłowni czy ASG idzie się 'kulać'? 

- poproszę kebaba na cienkim, mieszany

- (w tle) to teraz kto kula?

Poziom żenady zjadł jeszcze w miarę fajnie utrzymany poziom rozgrywki. To tyle.

Edited by Sigem, 21/07/2019 - 15:54.

• Back to top
    • 1

k e v i n5 21/07/2019 - 22:48

k e v i n
  • Gracz

wydaje mi się, że skoro ktoś prowadził serwer tyle lat i jakoś prosperował to pisanie o tym co byś mu doradził, dzielenie się z kimś i jakieś inne twoje wypociny są strasznie zbędne. Nikt nie robi czegoś za darmo, ani nikt nie robi czegoś jak się to po prostu nie opłaca (a wątpię żeby ktoś odsunął kurę znoszącą złote jaja gdzieś w bok) - podejrzewam, że twój post nic nie wniósł do życia założyciela serwera i śmiało mogę stwierdzić, że były przez niego brane pod uwagę te rzeczy, które pisałeś ale wiele wcześniej

• Back to top
    • -3

Pixos De Blood6626 22/07/2019 - 10:33

Pixos De Blood
  • Gracz

*
POPULAR

Nic mnie tak bardzo nie cieszy jak widok tego tonącego okrętu, z którego cały czas ktoś wypada za burte. Wspaniale się patrzy na ten wasz żal, lament i próbe ratunku czy wsparcia, żeby chociaż troche podratować ten stracony czas i majątek. Jestem praktycznie wychowankiem tego serwera, jeśli chodzi o SAMP i RP. Po prawie przeszło 9 latach obecności na tym serwerze mogę powiedzieć tylko jedno - w końcu. Nie ukrywam (w sumie dotychczas trzeba było), że do serwera pałam nienawiścią. Dlaczego? Przez toksyczną, a zarazem niezdrową atmosfere w środowisku zarządu i graczy oraz niesprawiedliwą politykę administracji. Przeżyłem wszystkich adminów, gmów i graczy, którzy nierzadko byli banowani poprzez podejmowanie przez zarząd horrendalnych decyzji. Jednak nikt nie uzna tego za reklamacje lub feedback, tylko jako hejt albo zaczepny post. Nie liczcie prosze na żadną poprawe sytuacji, naprawde. Good luck and have fun :D

• Back to top
    • 13

Also tagged with one or more of these keywords: serwer, dalsze losy, społeczność

0 user(s) are reading this topic