Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Pytania i dyskusje nt. frakcji LSPD.

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Astroo286 14/07/2019 - 16:00

Astroo
  • Gracz

1Oxf0Z0.png

Hej, jak zawsze udostępniamy Wam możliwość zadawania pytań w tym temacie. Pytania mogą być z każdej dziedziny frakcji, włącznie z pytaniami dotyczącymi rekrutacji. Do udzielania odpowiedzi zobligowany jest cały zarząd LSPD. Skargi proszę zamieszczać w specjalnie do tego przeznaczonym innym temacie. Posty, które nie pokrywają się z tematem będą systematycznie usuwane.

• Back to top
    • 1

Ertel227 14/07/2019 - 20:56

Ertel22
  • Gracz
Czy nowy lider pozwoli na granie skorumpowanego policjanta?
  • Back to top
    • 0

Astroo286 14/07/2019 - 23:50

Astroo
  • Gracz

Czy nowy lider pozwoli na granie skorumpowanego policjanta?

Jest zgoda na granie lekkiej korupcji, lekkiej w dywizji 77'th Street Division. Trzeba to podkreślić, nie zezwalamy na korupcję na skalę "przemysłową".

• Back to top
    • 2

DavSOON14 15/07/2019 - 00:32

DavSOON
  • Gracz
Na co będą przeznaczane kwoty z czesnych? Może będą przeznaczane na zakup wyposażenia dla oficera?
  • Back to top
    • 1

Seeba1265 15/07/2019 - 15:42

Seeba
  • Gracz

Na co będą przeznaczane kwoty z czesnych? Może będą przeznaczane na zakup wyposażenia dla oficera?

Na podstawy funkcjonowania LSPD. Lider z własnej kieszeni wraz z zarządem wykładają wirtualną gotówkę na: obiekty za każdą ze stref LSPD, premie dla funkcjonariuszy, opłaty związane z prowadzeniem radia departamentu, czyli - Department of Public Affairs, itd.
  • Back to top
    • 2

EviT870 15/07/2019 - 19:29

EviT
  • Gracz

Powodzenia dla nowego lidera! :)

• Back to top
    • 2

Zdrada Dobrych Rani1514 15/07/2019 - 22:48

Zdrada Dobrych Rani
  • Gracz
Ile osób macie aktywnych we frakcji?
  • Back to top
    • 0

Seeba1265 16/07/2019 - 13:18

Seeba
  • Gracz

*
POPULAR

Ile osób macie aktywnych we frakcji?

+/- 15 osób które zaznaczam aktywnie grają. Niedługo będzie nabór oraz jest rekrutacja dla weteranów gdzie wpadnie kilka osób. Będzie dobrze.

Witam, zacznę od tego, że jest mi niezmiernie przykro, że nieznajoma mi osoba bez żadnego doświadczenia została przyjęta na lidera legendarnej jednostki Los Santos Police Department. Nadal utrzymuję zdanie, że liderem powinien zostać KrystianA. Zadam jednak kilka pytań i z niecierpliwością liczę na odpowiedź.

1) Czy wyżej wymieniony KrystianA będzie piastował wysokie stanowisko w jednostce, czy z racji tego, że był Twoim konkurentem automatycznie dostanie wejściu black-listę?

2) Czy lider zna pojęcie słowa korupcja? Na podstawie jego powyższych wypowiedzi nie jestem do końca pewny.

3) Ile osób aktywnych jest we frakcji?

4) Jakiej muzyki słucha lider LSPD?

5) Czy lider LSPD lubi małe dziewczynki z warkoczykami?

1. Nigdy, temat pytań do LSPD nie jest miejscem do pisania głupot, możesz to sobie zrobić pisząc z kolegami na Discord.
2. Tak, zna.
3. Moja odpowiedź @up
4. Idiotyczne pytanie.
5. Nie interesują nas twoje poglądy/fetysze oraz zainteresowania, w nagrodę dostaniesz ode mnie blokadę postowania żebyś w przyszłości użył mózgu i zastanowił się dwa razy - zanim cokolwiek napiszesz.

• Back to top
    • 5

Stiflersko141 16/07/2019 - 15:43

Stiflersko
  • Gracz

*
POPULAR

Jak będzie wyglądała ta podkreślam LEKKA korupcja.

• Back to top
    • 3

Seeba1265 16/07/2019 - 16:01

Seeba
  • Gracz

*
POPULAR

Jak będzie wyglądała ta podkreślam LEKKA korupcja.

Przedyskutuje to z liderem i postaramy się wrzucić post z możliwościami jakie będzie posiadał funkcjonariusz grający skorumpowanego. Myślę że to rozwieje niejasności no i od razu będzie można zgłaszać skargi; jeśli zostanie naruszony konkretny podpunkt.
  • Back to top
    • 3

ToNieMikolaj334 17/07/2019 - 13:21

ToNieMikolaj
  • Gracz

ile trwa działanie testów parafinowych to raz, a dwa czy będą wprowadzone jakieś gruntowne zmiany w LSPD. - Sposób działania, wytyczne i tak dalej

• Back to top
    • 1

Sevos228 18/07/2019 - 07:04

Sevos
  • Gracz

Na podstawy funkcjonowania LSPD. Lider z własnej kieszeni wraz z zarządem wykładają wirtualną gotówkę na: obiekty za każdą ze stref LSPD, premie dla funkcjonariuszy, opłaty związane z prowadzeniem radia departamentu, czyli - Department of Public Affairs, itd.

Nie do końca pytanie, ale nie rozumiem dlaczego lider LSPD (de facto org. porządkowej), który już samym poświęcaniem czasu pomaga serwerowi ma jeszcze płacić za dobro publiczne, z którego korzystać będą następni liderzy, a także wiele innych graczy przewijających się w ciągu różnych rekrutacji. Co z tego, że wirtualna gotówka, jak to konwertuje się w realną u innego gracza. Takie rzeczy powinny być dla LSPD darmowe; finansowane przez rząd lub administrację serwera.

W każdym razie, życzę powodzenia nowemu liderowi :)

• Back to top
    • 0

FlLKUS805 18/07/2019 - 09:04

FlLKUS
  • Gracz

Nie do końca pytanie, ale nie rozumiem dlaczego lider LSPD (de facto org. porządkowej), który już samym poświęcaniem czasu pomaga serwerowi ma jeszcze płacić za dobro publiczne, z którego korzystać będą następni liderzy, a także wiele innych graczy przewijających się w ciągu różnych rekrutacji. Co z tego, że wirtualna gotówka, jak to konwertuje się w realną u innego gracza. Takie rzeczy powinny być dla LSPD darmowe; finansowane przez rząd lub administrację serwera.

W każdym razie, życzę powodzenia nowemu liderowi :)

Pod panelem LSPD jest sporo zamrożonego $$, z którego administracja zabrania korzystać  :yaoming:

Kiedy na świat wejdą zmiany, które zapowiedział lider w swoim podaniu? 

• Back to top
    • 0

JurekMurek23 0 22/07/2019 - 08:55

JurekMurek23
  • Zbanowani

A jakie są Wymagania Rekrutacji do LSPD? 

• Back to top
    • 0

Astroo286 23/07/2019 - 13:37

Astroo
  • Gracz

A jakie są Wymagania Rekrutacji do LSPD? 

Wszystko będzie opisane w temacie LSPA.

Pod panelem LSPD jest sporo zamrożonego $$, z którego administracja zabrania korzystać  :yaoming:

Kiedy na świat wejdą zmiany, które zapowiedział lider w swoim podaniu? 

Większość zmian weszła życie, niektóre są w trakcie.

• Back to top
    • -4

TheSilny5-13 23/07/2019 - 16:16

TheSilny5
  • Gracz

W ciągu tygodnia ile jest średnio strzelanin, pościgów? Ogólnie ile jest zgłoszeń na 911, bo jestem ciekaw :P

• Back to top
    • 0

Astroo286 23/07/2019 - 17:33

Astroo
  • Gracz

W ciągu tygodnia ile jest średnio strzelanin, pościgów? Ogólnie ile jest zgłoszeń na 911, bo jestem ciekaw :P

Ciężko określić, najlepiej przyjdź i spróbuj swoich sił.  B)

• Back to top
    • 0

Zdrada Dobrych Rani1514 23/07/2019 - 21:15

Zdrada Dobrych Rani
  • Gracz
Czy mam szanse?
  • Back to top
    • 0

Astroo286 24/07/2019 - 11:34

Astroo
  • Gracz

Kiedy kolejna rekrutacja?

Dzisiaj lub jutro pojawi się temat odnośnie akademii.
  • Back to top
    • 0

FlLKUS805 25/07/2019 - 20:53

FlLKUS
  • Gracz

*
POPULAR

Dzisiaj lub jutro pojawi się temat odnośnie akademii.

Odnośnie zbliżającej się rekrutacji - mam szanse na grę pod panelem, gdy przebywam i udzielam się na discordach niezwiązanych z N4G i LSPD?

• Back to top
    • 4

MartinPanZycia 0 07/03/2020 - 13:08

MartinPanZycia
  • Zbanowani

keidy będzie otwarcie rekru ?

• Back to top
    • 0

xGameR23241 11/03/2020 - 17:39

xGameR2324
  • Gracz

Tak samo jak powyżej, kiedy LSPA ? Jakie są wymagania ?

• Back to top
    • 0

TenOdCalisa7 20/03/2020 - 04:27

TenOdCalisa
  • Gracz

wiktor kiedy rekrutacja na tym wspanialym serwerze bo chcialem poklimacic

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic