Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Zrealizowano][SKARGA] Dillon_Bozzo

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 damun-13 09/07/2019 - 10:26

damun
  • Gracz

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: https://net4game.com.../147689-snicky/

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Dillon_Bozzo

Opis sytuacji: Krótko - po sprzeczkach słownych przeszliśmy do bójki, kiedy gracz przegrywał dał tradycyjne /q. Po chwili wrócił na serwer, grzecznie się go zapytałem czy powtarzamy akcję a on nie raczył mi nawet odpowiedzieć. Zjadł dwie zapiekanki i z powrotem zaczął cwaniakować IC. Myślałem, że gracz który ma przegrane 1600h na postaci, a na koncie ma prawie 50k GSów zachowa się jak przystało na osobę z takim doświadczeniem w grze, niestety się pomyliłem...

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com:
https://imgur.com/m1PqnyS

https://imgur.com/m1PqnyS
https://imgur.com/DZXjcaR

Użytkownik suuchy był świadkiem całej sytuacji i od niego wziąłem ssy, ponieważ sam nie zdążyłem ich zrobić. Pozdrawiam.

• Back to top
    • 1

#2 * Cobraa408 09/07/2019 - 13:30

Cobraa
  • GameMaster SA-MP

W porządku, poinformuj proszę gracza Snicky o skardze w grze lub na forumowym PW. Standardowo na wypowiedzenie się ma 24 godziny od momentu poinformowania.

• Back to top
    • 1

#3 damun-13 09/07/2019 - 15:11

damun
  • Gracz
Poimformowany. (nie mam jak wstawić ss, jestem na telefonie)
  • Back to top
    • 0

#4 Snicky37 09/07/2019 - 18:06

Snicky
  • Gracz

*
POPULAR

Hej, damun lekko przekoloryzowal na swoja korzysc. Sytuacja wygladala tak, ze on wraz ze swoim kolega cwaniakowali na skuterku i po potyczce slownej sledzili mnie i utrudniali spokojne granie, kiedy znaleźli sie w jednej restauracji wraz z moja postacia postanowili rozladowac sie i obaj zaczeli uderzac LPM'y. Gracze ewidentnie szukali dm'u na serwerze. Moje /q bylo odruchowe, tak jak napisalem pozniej na kropce bylo to przyzwyczajenie z serwerow DM, jednak nie usprawiedliwia to mojego zachowania. Odrazu wrocilem do gry i po raz kolejny po prosilem o zapiekanki w restauracji. Obaj gracze wyrazali gleboka chec dokonczenia bojki a raczej chodzilo im o to, abym oddal kontratak. Sugerujac sie poprzednia sytuacja nie zareagowalem na ich zaczepki i jedynie odpowiedzialem w kilku zdaniach co o tym mysle.  Według mnie obaj gracze kreują swoje postacie na terminatorów i nie reprezentują żadnego poziomu, który wiąże się z graniem na serwerze RP. Po raz drugi chciałbym przeprosić za /q podczas bójki. Tak, jestem starym graczem tego serwera i po powrocie na serwer zareagowałem tak, jak zawsze reagowałem w takich sytuacjach kiedy gracz wyrażał wielką chęć do dm'u. Dziękuję i licze na sprawiedliwe podejście do sprawy. 

Dodatkowo chciałbym zaznaczyć, że gracz zrobił jedynie ssy, które pokazują Go w dobrym świetle, pomijając jego zapędy do DM'u widoczne w kilku minutach przed screen'em.

• Back to top
    • 4

#5 * Cobraa408 09/07/2019 - 18:24

Cobraa
  • GameMaster SA-MP

Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie ponowne odegranie danej akcji i dogadanie się co do tej sprawy. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy obie strony wyrażają na to chęć? 

• Back to top
    • 1

#6 damun-13 09/07/2019 - 20:49

damun
  • Gracz

Nic nie przekoloryzowałem, pisałem jak było. Jechałem skuterem ze znajomym, zajechałeś nam drogę to zwróciliśmy Ci uwagę. Zacząłeś nas straszyć, że dostaniemy w dziób, więc zaczęliśmy się za Tobą kierować żeby to sobie wyjaśnić (nie było żadnego utrudniania gry). Lpm dałem tylko JA, mój znajomy stał obok i nawet się bardzo nie odzywał. Nie szukaliśmy na siłe dmu, sprowokowałeś nas, więc doszło do bójki. Po całej sytuacji oczywiście wyraziłem chęć dalszej gry, wielokrotnie na kropce pytaliśmy czy gramy dalej, nawet nie odpowiedziałeś... Na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem terminatorem? Graliśmy na /me i /do? NIE. Ja Cię wcale nie zmuszałem do oddania mi kontrataku. Sam wyraziłeś chęć do bójki, którą przegrałeś i dałeś /q.

Nie mam zamiaru odgrywać z graczem ponownie tej akcji. Wczoraj wyraziłem do tego chęć po tym jak oskarżony wrócił do gry, ale najwidoczniej on nie był tym zainteresowany.

• Back to top
    • -10

#7 damun-13 16/07/2019 - 09:40

damun
  • Gracz
Minął tydzień czasu, żadna ze stron nic nie piszę - proszę o werdykt skargi, pozdrawiam.

Edited by damun, 16/07/2019 - 09:40.

• Back to top
    • -4

#8 * Cobraa408 16/07/2019 - 15:14

Cobraa
  • GameMaster SA-MP

Hej, po dłuższym oczekiwaniu wracam do Was z werdyktem. Tłumaczenie się, że /q wynikało z przyzwyczajenia z serwerów DM nie przemawia do mnie i tak jak sam oskarżony przyznał - nie usprawiedliwia to jego zachowania. Jednak zaraz po jego wyjściu z gry, od razu wrócił ponownie na serwer po minucie. Również słabym zachowaniem było to, że zamiast wrócić do akcji, oskarżony kupił jedzenie i od razu go użył, co diametralnie zmieniło przebieg całej akcji. 

Dillon Bozzo - Blokada zabierania HP na okres 14 dni - /q podczas bójki.

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic