Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucono][Skarga] Spamer + 3 Nieznajomych

raport gamemaster samp

• This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1 VotedKubonzo64 04/07/2019 - 18:34

Kubonzo
  • Gracz

*
POPULAR

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: Postacie Ukryte, widoczne na Screenach i 

https://net4game.com...169592-spamerr/

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Percival Crutchfield, Nieznajomy 96E9FD, Nieznajomy 96E594

Opis sytuacji:Rodeo, godzina 19:00-19:30. Uzbrojona grupa z mojej organizacji podążała w strone naszych biznesów obok granicy, w momencie ucieczki raportowanych wyczekiwali na osoby przed wejściem. Co raz pukali, wzywali na szturm służby porządkowe oraz miedzy czasie podczas strzelaniny w wyniku której raportowani doznali uszkodzeń (BW) postanowili postać chwile i wyjść z gry, a tak to porzadkowe by tam wparowały i siadło by pare stów w sadzie

Wnoszę o ukaranie tych osób które uciekli od konsekwencji IC, wpisując /q, wychodząc oczywiscie z gry.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

• Back to top
    • 7

#2 LisuLbn188 05/07/2019 - 16:32

LisuLbn
  • Gracz

*
POPULAR

Okej, na początek proszę poinformuj o skardze osoby z nią powiązane, czyli: Spamerr Kazig xHejteR. Standardowo 24 godziny na wypowiedź od momentu poinformowania.

W skardze wypowiadają się osoby wyłącznie z nią powiązane. Jeśli ktoś będzie chciał dodać coś od siebie w tej sprawie to zapraszam na moje forumowe PW.

• Back to top
    • 5

#3 xHejteR302 05/07/2019 - 16:41

xHejteR
  • Gracz

A więc witam bardzo serdecznie :> Wypowiem się tylko krótko i na temat - Nie złamałem regulaminu. Zakazu /q nie miałem, do tego nikt na mnie nic nie grał - A miałes taką możliwość. Siedziałeś tam na przetrzymaniu, więc na spokojnie mogłes odgrywać z nami, kto ci bronił? Lecz postanowiłeś omijać i zbijać przetrzymanie. Tak jak wspomniałem; Zakazu /q nie miałem, do tego nikt nic na mnie nie grał - Nie obchodzi mnie, że ktoś pukał, nie jest to zabronione. Dałem /q gdy jeszcze nawet z pewnośćia porządkowych nie bylo, a stałem tam gdzieś bite 15 minutek. Nikt nie grał, zakazu nie było - To wyszedłem, proste. Miłego dzionka.  ^_^

• Back to top
    • 0

#4 Kazig17 05/07/2019 - 16:43

Kazig
  • Gracz

Popieram osobe wyżej, regulaminu nie złamałem. Zakazu /q nie miałem, nikt nie odgrywał, więc dawałem /q. Odgrywać mogłeś to prawda, lecz tego nie zrobiłeś. - Trudno. Miłego dnia.

• Back to top
    • 0

#5 VotedKubonzo64 05/07/2019 - 17:44

Kubonzo
  • Gracz

*
POPULAR

Nigdy nie było dozwolone /q podczas interakcji pomiędzy interiorami.

Zostaliście zauważeni na granicy, momentalnie schowaliście się w interiorze nieopodal. Po kilku minutach wyszliście, jeden z Was dostał bw, lecz ponownie wbiegliście do baru, wiedzieliście że przeciwna organizacja czeka na Wasze wyjście (wielokrotne pukanie do drzwi).

Co zrobiliście? Daliście po prostu /q, czekając 30 min na respawn w domku, jak to wyglądało w świecie ROLEPLAY?

Wyparowaliście.

Podam idealną analogię dla skargorozptarywacza. Trwa pościg; LSPD goni PCJ-600 na której jest uzbrojony mężczyzna, ten postanawia schować się w interiorze, lspd melduje do SWAT o szturm budynku, zaś uzbrojony czeka kilka minut, po czym daje /q bo tzw. GRAJ DO schodzi

W jaki sposób osoba zakneblowana, ma odgrywać na graczach znajdujących się w innym pomieszczeniu

Edited by Kubonzo, 05/07/2019 - 17:54.

• Back to top
    • 7

#6 xHejteR302 05/07/2019 - 18:04

xHejteR
  • Gracz

*
POPULAR

A więc tak, odpowiem się co do tego.. Nawet nie wiedzieliśmy, że LSPD czy SWAT jest, nikt nam nie dał znaku - Nikogo nie mogliście zauważyć na granicy, gdyż nawet tam nie byliśmy, a siedzieliśmy w budynku, ale tutaj już się nie będę wypowiadał do czego doszło, bo nie mam na to dowodów. Ale tak jak mówię, nic nie było na nas grane, zakaz q minął - A czekaliśmy w sumie z 10-15 minut, przez ten czas na spokojnie SWAT zdążyło by zeszturmować. Dziekuje za uwagę i czekam na werdykt. ;)

• Back to top
    • 8

#7 VotedKubonzo64 05/07/2019 - 18:35

Kubonzo
  • Gracz

Faktycznie, czekaliscie 5 minut do momentu skryptowego odlozenia deagle jak i czasu Graj do, następnie olaliście pukania podczas gdy osoby trzecie informowały o szturmie i osobach uzbrojonych w budynku

• Back to top
    • 1

#8 xHejteR302 05/07/2019 - 18:38

xHejteR
  • Gracz

*
POPULAR

Zakaz /q miałem dość długo, mówienie.. Na jakieś 10-15 minut, ale skoro mamy sie już bawić w "udupianie" To wspomniałeś wyżej tak...

"W jaki sposób osoba zakneblowana, ma odgrywać na graczach znajdujących się w innym pomieszczeniu" - Czyli byłeś zakneblowany.. A co robiłes podczas szturmu? 

https://imgur.com/a/S8XhahN

Podkreslam, tego SSa sam podeślałes, sam potwierdziłeś, że byłeś zakneblowany - A jednak! Krzyczałeś itd, to wkoncu mogłes coś odgrywac itd czy nie mogłes? Mówisz, że nie - A jednak to zrobiłeś, podczas gdy wleciało LSPD, no i do tego - Jak osoba zakneblowana może krzyczeć "Halo, ratunku!" 

Tyle odemnie, mam nadzieje, że administracja wezmie to pod uwage.

Ahh no i tak, koledzy ze słuchawki nagle tez znikąd wiedzieli, że jesteś tam TY itd - No dziwne, dziwne.. Po czym to mówie? Przecież pisali na słuchawce, "Tam jest Ken" - A skąd to wiedzieli? Tego nie wie już nikt. ;)

Edited by xHejteR, 05/07/2019 - 18:42.

• Back to top
    • 5

#9 VotedKubonzo64 05/07/2019 - 18:45

Kubonzo
  • Gracz

Tam jest Ken' - Wsadzali mnie tam z złotego sultana oraz FCR która stała pod barem, potem mieli strzelanine i org moja wbiła Bw nawet dla tego z sultana...

Zakneblowany? - Prosze sprawdzić logi aż po dziś pamiętam jak odegrałem /do zaciska szczeke z całej siły czy coś w tym stylu aby uniknąć, kneblowania.

• Back to top
    • 0

#10 xHejteR302 05/07/2019 - 18:48

xHejteR
  • Gracz

*
POPULAR

Wariat - Ale sam napisałeś, że byłeś zakneblowany - Nie mówie ja tego, tylko to są twoje słowa? No po prostu twoje "wyrazy" :> Czekam na werdykt.

• Back to top
    • 3

#11 Spamerr995 05/07/2019 - 19:55

Spamerr
  • Gracz

Około godziny 19:00 zostałem poproszony na słuchawce przez Rafael Hetfield o dostarczenie mu kanistra w okolice granicy. Tak też zrobiłem, wyjeżdżając wcześniej z baru na Downtown. Przez cały ten czas nikt nie oddał w moim kierunku strzału, ani nikt mnie nie śledził. Od razu po przekazaniu kanistra udałem się z kompanami do baru, gdzie w spokoju chciałem przelogować się na swoją drugą postać, więc Twoje stwierdzenie...

Opis sytuacji:Rodeo, godzina 19:00-19:30. Uzbrojona grupa z mojej organizacji podążała w strone naszych biznesów obok granicy, w momencie ucieczki raportowanych 

...jest po prostu fantasmagoryczne.

raportowani doznali uszkodzeń (BW)

Fałsz. Moja postać nie doznała jakichkolwiek obrażeń, co zapewne potwierdzą logi. W samym barze spożyłem sushi, bo były mi po prostu niepotrzebne i prędzej, czy później by się przeterminowało. 

postanowili postać chwile i wyjść z gry, a tak to porzadkowe by tam wparowały i siadło by pare stów w sadzie

Faktycznie, czekaliscie 5 minut do momentu skryptowego odlozenia deagle jak i czasu Graj do, następnie olaliście pukania podczas gdy osoby trzecie informowały o szturmie i osobach uzbrojonych w budynku

Czekałem 10 minut od wejścia do interioru, przez ten czas nic nie było na mnie odgrywane. Sam nie posiadałem przy sobie broni. Pukanie do drzwi nie odnosiło się bezpośrednio do mojej osoby, tym samym nie uznałem tego jako odegranie. Nie byłem w stanie przewidzieć szturmu lokalu przez służby porządkowe, zwłaszcza, że ich aktywność w ostatnim czasie jest bardzo niska. Wykluczyłem z góry szturm przez Waszą organizację, bo jest to po prostu niemożliwe, nie ma takiej możliwości.

W jaki sposób osoba zakneblowana, ma odgrywać na graczach znajdujących się w innym pomieszczeniu

Spoiler

Jakim prawem zawołałeś funkcjonariuszy? Twoja postać była osłabiona, ponadto było odegrane wcześniej, że zostałeś zakneblowany. Mimo wszystko zlałeś to, grając najzwyczajniej w świecie terminatora, w związku z czym proszę o przeanalizowanie tego przez skargorozpatrywacza i w przypadku przyznania racji - wyciągnięcie konsekwencji.

Spoiler

Ponadto proszę o przyjrzenie się kwestii "śledzenia" przez członków organizacji, w której gra oskarżający. O nic nie oskarżam, chciałbym żeby po prostu wszystko było jasne. Niepokojąco brzmi Twoje zeznanie, bowiem jadąc do baru cały czas oglądałem się za siebie i nikt za nami nie podążał. Dobre kilka minut później ten sam lokal, w którym Ty jesteś przetrzymywany zostaje obstawiony przez Twoich kolegów, akurat jak byliśmy w środku

Jeszcze wracając do samego oskarżenia, pretensje możesz mieć do samego siebie. Mimo zakneblowania miałeś wiele możliwości do odegrania czegokolwiek w naszą stronę, ograniczała Cię wtedy tylko wyobraźnia. 

• Back to top
    • 2

#12 VotedKubonzo64 05/07/2019 - 22:04

Kubonzo
  • Gracz

Sprawa dotyczy zarzutu dania /q. Nie odbijaj piłeczki w drugą stronę i odpowiadaj na sprawe dotyczącą skargi... 

Skarga dotyczy również 4 osób, nie napisałem że akurat Ty miałeś BW.

Edited by Kubonzo, 05/07/2019 - 22:05.

• Back to top
    • 2

#13 LisuLbn188 07/07/2019 - 10:07

LisuLbn
  • Gracz

*
POPULAR

Skargę aktualnie zamykam - werdykt pojawi się na dniach.
  • Back to top
    • 3

#14 * Metz66 09/07/2019 - 17:30

Metz
  • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

Hej. Po przeanalizowaniu wszystkiego wraz z ekipą skargę odrzucam. Czas między ich /q a przybyciem LSPD do budynku wynosi godzinę a dodatkowo nikt nic na nich grał więc mogli wyjść z gry.

Jednak zaniepokoiło mnie skąd wzięła się informacja dotycząca przetrzymywanego w tym budynku. Niech gracz Hodun wypowie się i udokumentuje skąd zdobył taką wiedzę zgodnie z punktem w regulaminie organizacji przestępczych:

3. Gdy członek organizacji informuje służby o miejscu przetrzymywania uprowadzonego kolegi, musi przedstawić odpowiednie dowody na posiadanie takowej wiedzy - Forma dokumentowania dowolna( screeny, nagrania, chatlog itp)
  • Back to top
    • 9

#15 Spamerr995 09/07/2019 - 23:51

Spamerr
  • Gracz

*
POPULAR

Hi! No więc zacznę od tego momentu jak wroga organizacja porwała Kendricka Checco, akurat wtedy polowaliśmy na nich i zauważyliśmy jak to Sultan, PCJ i FCR krążą, więc zaczęliśmy ich gonić, po pewnym czasie ich zgubiliśmy i nadal szukaliśmy, zobaczyliśmy jak Sultan i FCR jadą pod bar Szwagierosa, szybko wpakowali Kendricka na meline i Sultan odjechał

Czy posiadasz screen, chatlog, czy jakikolwiek inny dowód potwierdzający Twoją wypowiedź, że wprowadzamy akurat do tego lokalu Kendrick'a?

Przed wprowadzeniem go do lokalu upewniliśmy się raz jeszcze, czy aby na pewno nikogo nie ma w okolicy. Od razu po wprowadzeniu porwanego wyszedłem z lokalu i o ile dobrze pamiętam został mi wypożyczony motocykl. Jechałem w stronę kortów tenisowych. Po chwili Wy przyjechaliście od strony stacji benzynowej Mulholland kierując się na granicę, więc jeśli byliście wcześniej pod lokalem i widzieliście, jak wprowadzamy Kendrick'a, to proszę o potwierdzenie tego.

Spoiler

Jechaliśmy od strony granicy - gdyby ktoś nas śledził, to po prostu byśmy odpuścili sobie wprowadzanie go w to miejsce, niemniej tamta droga była czysta. Tak samo na screenie widać, że droga od strony kortów tenisowych jest również czysta. Czyżbyś kłamał?

Swoją drogą to bardzo dziwne, że akurat po wprowadzeniu go, kiedy to został zdjęty mu skryptowo worek Wy się zjawiliście.  :-/

tym samym czasie krążyła obok nas PCJ którą zestrzeliliśmy. 

Wcale nie, wyjechałem motocyklem dopiero po wprowadzeniu porwanego do lokalu.

Chyba dwa dni później chcieliśmy odbić Kendricka, zadzwoniłem na LSPD i FBI żeby szturmowali budynek, 

Spoiler

Proszę o zweryfikowanie zgłoszenia nadanego przez członków organizacji porwanego. Nie mieliście prawa zgłosić, że w lokalu jest przetrzymywany Kendrick, skoro nie posiadaliście screena, czy innego dowodu, że to właśnie tam go wprowadzamy. Poza tym, skoro LSPD dokonało szturmu z powodu komunikatów o strzelaninie, to kto się strzelał, skoro Wy oddaliście do nas strzały...

Czas między ich /q a przybyciem LSPD do budynku wynosi godzinę

...godzinę wcześniej?

Po około 10 minutach gdy to cały czas pukaliśmy wszyscy dali /q, część poszła na inne postacie a inna część grała w coś innego. Dodam tylko, że to nie pierwszy raz organizacja Sinners daje /q jeżeli chcemy wbić się do nich, raz była taka sytuacja że rozwaliliśmy ich członka tóż przed ich Barem na Downtown, siedziało tam chyba nawet 6 osób i po tym jak chcieliśmy się wbić do środka nagle nie ma nikogo. :)

Zostało to już wyjaśnione, nie wiem po co droczysz wyczerpany temat.

Hej. Po przeanalizowaniu wszystkiego wraz z ekipą skargę odrzucam. Czas między ich /q a przybyciem LSPD do budynku wynosi godzinę a dodatkowo nikt nic na nich grał więc mogli wyjść z gry.

https://imgur.com/a/qMgqQuN (ss zrobiony już po całym zajściu jak to tylko FCR stała pod barem, reszta uciekła a 1 typ na PCJ dostał BW w wodzie przy granicy, można wszystko ładnie zobaczyć w logach)

No właśnie, screen zrobiony PO całym zajściu (edit dla jasności; na screenie wcześniej widać, że wprowadzamy Kendrick'a o 17:10, a Hodun wysłał screen zrobiony o 17:15), czyli jajo nie dowód macie, że to właśnie do tego lokalu wprowadziliśmy Kendrick'a, bo zapewne tego nie widzieliście. Co do typa w wodzie; tak, ja dostałem BW. Żeby z góry rozwiać wątpliwości, po zejściu mi BW, upewniłem się, że nie ma nikogo wokół mnie. Nikt na mnie nic nie odgrywał, w związku z czym udałem się za granicę. Po zejściu mi zakazu /q, wyszedłem z gry. Było to 01.07.2019 o godzinie 17:26. W razie konieczności dostarczę screena z chwili przed wyjściem z gry osobie rozpatrującej skargę.

Edited by Spamerr, 10/07/2019 - 00:09.

• Back to top
    • 5

#16 Spamerr995 10/07/2019 - 11:35

Spamerr
  • Gracz

Po 1 gdy już wbiliscie do lokalu po około 1 minucie znaleźliśmy złotego Sultana, od razu odjechał od nas uciekając na górną drogę w stronę sądu, około 2 minuty pewnie po tym ty wyjechałeś PCJ i uciekałeś w stronę granicy, gdzie zeskoczyłeś z motorka i wpadłeś do wody. Nie wiem po co kłamać, skoro doskonale widzieliście całe zajście.

Tak, ale Wy zaczęliście ostrzał w moją stronę, jak już Kendrick był przetrzymywany w lokalu. Chodzi cały czas o Wasz dowód w kwestii wprowadzania Kendrick'a do lokalu. Zapytam więc raz jeszcze, bo widzę, że trzeba Ci tłumaczyć jak dziecku. Posiadasz screen, na którym widać że wprowadzamy Kendrick'a do lokalu?

• Back to top
    • 2

#17 * Metz66 11/07/2019 - 17:37

Metz
  • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

Dobrze, po przeanalizowaniu wszystkiego wraz z logami nie mogłeś widzieć jak Kendrick Checco został wprowadzany do budynku co oznacza że doszło MetaGamingu.

Zakary Rockstone - blokada OOC na 30 dni oraz klątwa na 60 dni - MetaGaming podczas akcji RP.

Co do skargi wszystko zostało wyjaśnione i została odrzucona.

• Back to top
    • 3

0 user(s) are reading this topic