Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBlock] Robbie Smith

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 robcio993 0 13/02/2010 - 18:55

robcio993
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Robbie Smith

Administrator/moduł nadający karę:Administrator przez panel.

Powód kary:Obraza na kanale OOC

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Kieruje prośbę do Was administratorzy o odblokowanie mojego konta. Powodem jest obraza OOC. Wiem, że calkowicie ja zawiniłem. Gracz z niejego winy dostał 'losta' zostawiając swój samochód na środku jezdni. Ja akurat jechałem skuterem i niezauważyłem tego auta po czym walnełem w nie. Po chwili gracz wrócił na serwer i natychmiast mu napisałem obraze na OOC Tutaj jest link: http://h-rp.pl/thread-28077.html Dostałem blokade czatu OOC i nawet niemogę teraz wejść na serwer. Ja to wszystko przemyślałem i wiem, że źle zrobiłem. Mam dużą nauczkę, lecz bardzo chciałbym jeszcze pograć na tym serwerze na tej postaci. Prosze o ostatnią szanse napewno jej nie zmarnuje. Zapewniam, że się całkowicie zmienie i nigdy nieobraże nikogo na kanele OOC. Proszę o ostatnią szanse i o odblokwoanie mojego konta, abym mógł grać dalej. Napewno nie popełnie już takiego błędu.
  • Do góry
    • 0

#2 Kuras26 13/02/2010 - 19:04

Kuras
  • Gracz
Fakt faktem że każdemu nerwy wyszły by spod kontroli. Myśle że należy się mu ta szansa, nieraz widziałem jak gra - i musze przyznać że jeśli jest jakaś akcja potrafi bardzo dobrze ją kontynuować.
Z skargi wyszła kara a mianowicie blokada czatu OOC, więc nie wiem za co dostałeś blokade konta.
Jestem jak najbardziej za unblockiem postaci.
  • Do góry
    • 0

#3 Deny256 13/02/2010 - 19:51

Deny25
  • Świeżak
Pisałem na niego skargę. Lecz jestem naprawdę mile zaskoczony z tego powodu, że napisał do mnie bardzo miłą wiadomość, że przeprasza za swoje błędy i za przezwiska kierowane w moim kierunku. Dlatego też myślę, że druga szansa mu się należy.
  • Do góry
    • 0

#4 Gator246 13/02/2010 - 23:28

Gator
  • Gracz
Cały czas nadużywasz OOC. Co chwilę handlujesz i wyzywasz ludzi. Kiedyś napisałem na ciebie skargę w tej sprawię i dostałeś AJ i blokadę czatu. Poczekaj jeszcze jakiś czas i zacznij kreować postać IC, a nie wszystko robisz poprzez OOC.
  • Do góry
    • 0

#5 robcio993 0 14/02/2010 - 15:14

robcio993
  • Zbanowani
Ja wiem, że źle narobiłem tego wszystkiego i są na mnie plusy i minusy ale uwierzcie mi wszyscy, że naprawde się zmieniłem. Dajcie mi szansę a zobaczycie moją zmianę. Naprawdę się zmieniłem.
Ta ostatnia szansa niebędzie dla nikogo błędem, bo naprawde się moje zachowanie w grze zmieni. A z tym przesadzaniem OOC to chyba jakaś pomyłka, bo ja wogóle oprócz teraz niedostałem blokady. I bez przesady, że nadużywałem OOC. Juz niech będzie nawet to na mnie choć myśle, że jest to pomyłka z innym graczem.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych