Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucono]skarga Roberto Ferzetti

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 ubiquitous 14 26/05/2019 - 18:21

ubiquitous
  • Zbanowani

*
POPULAR

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych:
Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Roberto Ferzetti

Opis sytuacji: Oskarżony używa aimbota który powoduje zawieszenie celownika na postaci w którą aktualnie celujemy. Autor filmu obiega go w kółko, Roberto nieudolnie próbuje go namierzyć, nagle jednak gdy celownik był w zasięgu peda to zamiast strzelić, ten obrócił się razem z nim i wykonał na tyle szybki strzał, że zdążył on wylecieć w momencie gdy oskarżony się jeszcze obracał (szczególnie widać to przy prędkości 0.5). Rozpatrującemu mogę podesłać aimbota który powoduje to co napisałem wyżej, bo to chyba jedna z najbardziej dostępnych wersji aima. Proponuję sprawdzić również logi Roberto pod kątem strzałów.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: 

https://streamable.com/w76s2

• Back to top
    • 4

#2 ShowTime 3021 26/05/2019 - 20:01

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Autor skargi został zbanowany, ze względu na posiadanie MK. Obecnie z konta korzysta . Mimo wszystko skargę akceptuję i proszę o wypowiedzenie się oskarżonego na temat zarzuconych mu zarzutów.

• Back to top
    • 3

#3 Madaraa411 26/05/2019 - 20:29

Madaraa
  • Gracz

*
POPULAR

Cześć. Na samym początku zaznaczę, że filmik został nagrany przez Lwa więc nie rozumiem dlaczego on nie złożył tej skargi, a osoba która leci na mk, ale okej mniejsza. Tak więc sytuacja wyglądała tak, że pojechałem z ziomeczkiem i szukaliśmy osoby z Bloods żeby wbić jedno jedyne bw za to że wczoraj wpadli do nas z resztą organizacji sobie postrzelać. Najpierw trafiliśmy na Laytona Rawlingsa oddaliśmy po strzale ale uciekł do domku, potem minęliśmy się z Zakarym po chwili zrobiłem zawrotke i uderzyłem w niego na v-maxie na samym początku jak na filmiku jest pokazane celowałem w puste miejsce bo u mnie właśnie tam stał Zakary i świecił mu się nick ale nie oddałem strzału bo nie zaliczyło by damage'a więc poczekałem aż się chociaż poruszy, ale pojawił się w innym miejscu nagle odwróciłem się i leciał na mnie Zakary z pięścią więc strzeliłem i dostał bw, potem odjechaliśmy i wróciliśmy do siebie na Verdant. Jak dla mnie poszło tutaj jakieś totalne desynchro lub wystąpił lag? oglądając ten filmik sam się zdziwiłem bo u mnie zupełnie to wyglądało inaczej. W każdym razie skoro jestem posądzany o aimbota to dlaczego na spowolnionym tempie widać jak strzelam nieudolnie w jego nogę? akcja była dosyć dynamiczna i przyznam że zrobiło mi się troche ciepło gdy zauważyłem go jak biegł na mnie z łapami, a Zakary mając 6k jota moglby mnie zlozyc na 3 strzały bez problemu. Teraz przedstawie jeden filmik Lwa:

https://youtu.be/nRJcUyl8feY?t=26

Zaznaczyłem tutaj odpowiednią minute, jak możemy zauważyć na samym początku gdy strzela to rusza mu się dziwnie celownik jakby to mogło wielu uznać "chłop leci na aimie" otóż nie, jemu najzwyczajniej w świecie od adrenaliny trzęsie się ręka. Zmierzam do tego, że czasami coś wygląda naprawde dziwnie, a prawda jest zupełnie inna. W moim przypadku jest podobnie, a wyciągane są jakieś rzeczy na siłe tylko żeby mi zaszkodzić. Usunąłem panel bo rzuciły się na mnie 3 org - czy to nie jest już wystarczająco dużo? nie rozumiem po co ludzie starają się na siłe zaszkodzić drugiemu czlowiekowi tylko dlatego bo zrobił coś IC. Boli mnie to że od jakiegoś czasu każde jakieś głupie bw albo kłótnia IC kończy się skarga, posądzaniem o coś lub chociażby wyciąganiem brudów na drugą osobe. Ludzie przychodzicie na ten serwer żeby się wyczillować a nie robić drugiej osobie na złość, ogarnijcie się.

• Back to top
    • 5

#4 ShowTime 3021 26/05/2019 - 20:52

ShowTime
  • Gracz

Proszę o wypowiedź osoby, która nagrała film, czyli Król Lew.

• Back to top
    • 0

#5 Król Lew2093 26/05/2019 - 22:17

Król Lew
  • Gracz

*
POPULAR

Skoro jestem proszony to się wypowiem w skardze, chociaż nie chętnie. Sytuacja wyszła taka jaka wyszła - przez to, że nie znam się na modyfikacjach i wyglądało to dziwnie postanowiłem zapisać powtórkę i wysłałem z zapytaniem do niektórych osób. Ale skoro już się pojawiła taka sytuacja to specjaliści mogą to sprawdzić przy okazji. Co do reszty rzeczy nie będę się wypowiadał bo myślę, że nie ma takiej potrzeby - nie chce robić zamieszania z niczego. Pozdrawiam i życzę miłej gierki!

• Back to top
    • 4

#6 ShowTime 3021 27/05/2019 - 05:28

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

Dobrze, w takim razie skoro osoba, która nagrała film nie ma żadnych zastrzeżeń do oskarżonego, to skargę mogę odrzucić. Miłego dnia!  ;)

Co do samego nagrania: Nie widzę na nim nic szczególnego, bo ciężko po jednej akcji stwierdzić, czy ktoś ma AIM, czy też nie. Gdybyśmy po takich filmikach stwierdzali, że ktoś ma AIM''a, to połowa serwera miałaby bana - Jeśli ktoś ma więcej dowodów na posiadanie AIM'a przez oskarżonego, to poproszę na PW forum.

• Back to top
    • 3

0 user(s) are reading this topic