Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
* * * - - 2 votes

Nathalie Cimmino

• Please log in to reply
11 replies to this topic

BartexPlus22 25/05/2019 - 23:30

BartexPlus
  • Gracz

*
POPULAR

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6xBBelB.png

Imię oraz nazwisko: Nathalie Cimmino

Data i miejsce urodzenia: 15.03.1993r, California.

Miejsce zamieszkania: Los Santos, Unity Station 59.

Stan cywilny: Mężatka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.03.1993r.

Ten dzień był dla mnie jednym z piękniejszych dni jak i dla moich rodziców. Moja matka Nicole Valente, oraz ojciec Michael Valente również nie mogli się doczekać tego cudownego dnia. Jak każdej nocy, każdy człowiek musiał kłaść się spać do łóżka, jednak moja mama odczuwała jakieś dziwne bóle brzucha.. Od razu ojciec zawiózł ją do szpitala, tym samym dowiedział się, że tego dnia urodzi się mała córeczka. Tak też się stało, ten dzień był jednym z nie zapomnianych w życiu moich rodziców, ponieważ tego dnia się właśnie urodziłam...

03.09.2000r.

Jak zwykle podczas swojego dzieciństwa czyli pięknych czasów których nie mogłam zapomnieć jak każde dziecko spędzałam je głównie się bawiąc z przyjaciółkami. Niestety po kilku latach a dokładnie po dziesięciu musiałam pójść pierwszy raz do szkoły.. Jak każde dziecko nienawidziłam tam chodzić, dlaczego? A no dlatego, że ta szkoła zabierała mi część mojego życia które mogłabym spędzić powiedzmy na zabawę z przyjaciółkami, tak jak robiłam to do tej pory. Jednak trzeba się z tym pogodzić, nic z tym nie zrobię. Pierwszy dzień w szkole - bałam się okropnie, że coś mi się stanie, rodzice po mnie nie przyjadą. Jednak Pani która tam uczyła zapoznała mnie z kolegami, przyjaciółkami. Po pierwszym dniu czułam się niesamowicie, ponieważ chciałam już tam chodzić. Dziwne pewnie, co?

21.06.2008r.

Minęło ponad 8 lat od momentu gdy zaczęłam pierwszy raz chodzić do szkoły. Podczas tych ośmiu lat poznałam bardzo dużo osób, z którymi mam kontakt do dzisiaj. Pomogą oni mi w każdej chwili, nawet w tych bardziej potrzebnych. Jednak czas trwania Szkoły Podstawowej się skończył i musiałam się przenosić do kolejnej szkoły a zmian na prawdę nienawidziłam. Byłam już świeżo po egzaminach, które oczywiście zaliczyłam z wynikiem pozytywnym, dlatego też niezwłocznie złożyłam podanie do Liceum Ogólnokształcącego. Po ogłoszeniu wyników, gdy zobaczyłam siebie na liście przyjętych byłam bardzo zaskoczona oraz szczęśliwa, że dostałam się do szkoły! Wiadomo, wakacje były, całe dwa miesiące i tak dalej. Lecz znowu nastał ten trzeci września i znowu trzeba było iść do szkoły się uczyć...

21.06.2014r.

Ponownie zakończyłam swoją naukę w Liceum. Napisałam maturę, zdałam ją z wynikiem celującym. Nic mi nie zostało jak złożenie podania do pracy. Jednak musiałam przylecieć do Los Santos. Po kilku dniach udało mi się w końcu zakupić bilet, szybko się spakowałam i poleciałam. Lot trwał wtedy całe 10 godzin.. Przez ten czas rozmyślałam, co mam robić, gdzie się udać na sam początek. Nareszcie nadszedł moment lądowania... Ten moment był najgorszy w moim życiu, ponieważ jeden pilot zasłabł, drugi ledwo co żył. Jednak po kilku minutach szczęśliwie wylądowaliśmy i udałam się w stronę centrum miasta. Tam wzięłam kluczyki z recepcji do pokoju, po czym udałam się do niego. Złapałam za laptopa, włączyłam internet następnie wpisałam Los Santos Medical Center. Tym samym zauważyłam odbywający się nabór do akademii. Od razu bez czekania złożyłam podanie, udałam się na rozmowę i finalnie zostałam przyjęta. Akademia trwała całe pięć dni... Podczas wykładów poznałam pewną osobę, która również prowadziła owy wykład. Słucham uważnie, lecz nadal nic nie rozumiałam. Umówiłam się więc z nim na indywidualny wykład, wcześniej jednak sobie porozmawialiśmy i na prawdę był fajną osobą, która mogłaby mi na prawdę dużo pomóc...

01.7.2015r.

Ten dzień był równoznaczny z zakończeniem akademii do LSMC, egzaminami które przeszłam pomyślnie z największym wynikiem. Z osobą którą wspomniałam wcześniej znam się do dziś i mówimy sobie normalnie jak kolega z przyjaciółką. Bardzo dużo mi pomógł w wykładach, dzięki niemu zawdzięczam dostanie się w szeregi Los Santos Medical Center. Początkowo zaczynałam patrole właśnie z nim, ponieważ wolałam się od niego uczyć. Leciały tygodnie, czynnej służby. Aż w końcu zaczęłam od Paramedic I, pod koniec wakacji osiągnęłam stopień Senior Paramedic. Następnie dowiedziałam się od niego, że jest nabór do San Andreas State Prison i czy by nie chciałabym napisać podania, ponieważ on tam również jest na dosyć wysokim stopniu. Pomyślałam i powiedziałam, czemu nie? Tak jak pomyślałam, tak też zrobiłam. Dostałam się na akademię, zdałam egzaminy i uczestniczyłam na różnych akcjach razem z nim.

05.10.2015r

Ten dzień był równoznaczny z opuszczeniem szeregów Los Santos Medical Center. Jednak nadal zostałam w szeregach San Andreas State Prison. Po kilku tygodniach został ogłoszony nabór do pewnej jednostki, do której złożyłam podanie. Dostałam się, musiałam uczestniczyć w wykładach, uczyć się w terenie podczas groźnych i niebezpiecznych sytuacji. Zdałam jak zawsze egzaminy za pierwszym razem i musiałam być dostępna 24 godziny na dobę. Jak to mówią służba i pomaganie innym osobom jest ważniejsze, niż cokolwiek. Nie zapominajmy również tutaj o własnej rodzinie, oraz o osobie której kochamy...

09.12.2016r.

Ciągle leciały tygodnie ciężkiej pracy.. W jednostce, o której wspomniałam wcześniej miałam dosyć duże stanowisko, ponieważ dzieliło mnie dosłownie trzy stopnie od szefa tejże jednostki. No ale cóż, coś się kiedyś zaczyna, coś się kiedyś kończy. Po ponad rocznej służbie w tej jednostce zrezygnowałam, z powodu występującej tam atmosfery. Zdecydowałam, że napiszę podanie do Los Santos Police Department, dostałam się jak zawsze, zdałam egzaminy z największą średnią egzaminów od wszystkich moich kolegów poznanych na akademii oraz przyjaciółek. Do tego dnia pełnię służbę w tych szeregach i bardzo dobrze się czuję, nie planuję opuszczać tych szeregów w raz z moją osobą którą kocham.

31.08.2018

W końcu nastał ten moment, kiedy wezmę ślub. Zaprosiliśmy na prawdę dużo osób, dodatkowo całe San Andreas State Prison oraz poboczni przyjaciele. Wszyscy przyszli, jednak SASP zorganizowało nam na prawdę miłą niespodziankę. Była ona taka, że przyjechali pod nas limuzyną, za którą kierowcą był członek głównego zarządu. Dodatkowo limuzyna posiadała konwój za sobą i przed sobą. Były to radiowozy SASP który pomagały limuzynie w transporcie. Nastąpiła ta godzina, udaliśmy się do urzędu. Tam odbył się publiczny ślub, wszystko odbyło się pomyślnie. Po ślubie udaliśmy się na East Beach Los Santos, tam spędziliśmy resztę dnia wraz z osobami. Finalnie wróciliśmy do domu i zasnęliśmy.

INFORMACJE OOC

(( Hej! To moja pierwsza biografia postaci tak więc prosiłbym o zrozumienie za jakiekolwiek błędy czy coś tego typu. Od razu mówię, że będę starał się dopisywać różne dni, przeżycia itd. Również dziękuję za przeczytanie owej biografii, uwierzcie mi, że na prawdę zajęło mi to dość dużo czasu przypominanie wydarzeń itd. gdyż gram tutaj praktycznie rok. Wiadomo, że ciężko sobie jest przypomnieć od A do Z te czasy. Jeszcze raz dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam cieplutko. ))

Edited by BartexPlus, 25/05/2019 - 23:31.

• Back to top
    • 10

Grimm50 26/05/2019 - 02:44

Grimm
  • Gracz

*
POPULAR

Szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, trzeci września początkiem semestru w Stanach i przespana noc poślubna. Trochę polska ta California, mógłbym się przyczepic do wielu rzeczy, ale na powyższych skończę wymieniać :)
  • Back to top
    • 3

Barlyy16 26/05/2019 - 07:01

Barlyy
  • Gracz
Jak na Twoją pierwszą biografię to myślę że nie jest źle. Leci plusik
  • Back to top
    • 1

Szymon25 354 26/05/2019 - 07:33

Szymon25
  • Gracz
Spoko się czyta, wielki plus. 👌
  • Back to top
    • 2

SPN -13 26/05/2019 - 08:36

SPN
  • Gracz
Nie czytalem ale przelecialem wzrokiem widze napracowales sie

Edited by SPN, 26/05/2019 - 08:37.

• Back to top
    • 1

Karoj-71 26/05/2019 - 08:51

Karoj
  • Gracz

lMriI1p.png

Co do biografii - tak jak napisały inne osoby wyżej są rzeczy do których można się doczepić, ale rozumiem że to twoja pierwsza biografia więc nie czepiam się.

Edited by Karoj, 26/05/2019 - 08:51.

• Back to top
    • -1

SPN -13 26/05/2019 - 08:53

SPN
  • Gracz
Ogar @up atencjuszu.
  • Back to top
    • 0

BartexPlus22 26/05/2019 - 09:45

BartexPlus
  • Gracz

Szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, trzeci września początkiem semestru w Stanach i przespana noc poślubna. Trochę polska ta California, mógłbym się przyczepic do wielu rzeczy, ale na powyższych skończę wymieniać :)

Dzięki za opinie, być może było to spowodowane późną godziną o której tą biografię pisałem, lecz postaram się niedługo zmienić.

Jak na Twoją pierwszą biografię to myślę że nie jest źle. Leci plusik

Dzięki serdeczne! :D

Spoko się czyta, wielki plus. 👌

Dzięki :lol:

Mimo to dzięki. Jak widać, posiedziałem nad tym troszkę i w końcu wyszło.

lMriI1p.png

Co do biografii - tak jak napisały inne osoby wyżej są rzeczy do których można się doczepić, ale rozumiem że to twoja pierwsza biografia więc nie czepiam się.

Dzięki za opinie.

• Back to top
    • 0

Anoonymous120 26/05/2019 - 13:22

Anoonymous
  • Gracz

Nie jest źle.

• Back to top
    • 2

Świerku2216 26/05/2019 - 13:35

Świerku22
  • Gracz