Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
* * * * - 4 votes

Roman Zicaro

• Please log in to reply
24 replies to this topic

Xawus15 25/05/2019 - 18:24

Xawus
  • Gracz

ziYcb8B.jpg

Imię i Nazwisko: Roman Zicaro
Data i miejsce urodzenia: Francja 19.01.1995
Stan cywilny: Singiel

19.01.1995r Francja, Paryż (Narodziny)
Był to piękny sobotni poranek w Paryżu, kiedy Camille Zicaro trafiła do szpitala z ciężkimi bólami brzucha. Okazało się, że będzie rodzić. Po dość szybkim porodzie, przyszedłem na świat. Poraz pierwszy spojrzałem na moją mamę i mojego tatę Pierre Zicaro

20.01.1995r - 30.05.2001 Francja, Paryż(Pierwsza nauka)
Pierwsze dwa lata swojego życia spędziłem na nauce chodzenia oraz dość szybko zacząłem mówić. Gdy miałem 3 lata tragicznie zginął mój tata Pierre. Codziennie mama odwiedzała go na cmentarzu, a w wieku 4 lat poraz pierwszy poszedłem do przedszkola. Za ten czas nic ciekawego się nie wydarzyło nie licząc rutyny chodzenia do przedszkola w te i spowrotem.

dT3xFZb.jpg

01.09.2002r Francja, Paryż (Pierwsza szkoła)

Poszedłem pierwszy raz do szkoły w Paryżu. Dobrze pamiętam ten dzień. Nikogo nie znałem, każdy się krzywo na mnie patrzał jak bym był jakiś inny. Myślałem wtedy, czy nie uciec z tego miejsca, lecz przyszedł do mnie mój do tej pory przyjaciel z którym mam kontakt po dzień dziś Blaise Clavel. Podtrzymał mnie na duchu, zapoznaliśmy się i oprowadził po naszej klasie. Kolejne dni były milsze oraz ciekawsze. Poznawałem coraz więcej osób a w 5 klasie spotkałem moją pierwszą miłość... niestety Jessica Boulot nie odwzajemniła moich uczuć, może i dobrze, byłem wtedy małym gnojkiem i to było przelotne uczucie...

27.04.2006r Francja, Lyon (Przeprowadzka)

Przeprowadziłem się wraz z mamą Camille do miasta jakim był Lyon. Znowu zaczęło się zapoznanie ze szkołą, miastem i otoczeniem. Tutaj nie było tak łatwo, byłem przez każdego odrzucany, nikt mnie nie lubiał. Na dodatek nie miałem kontaktu z moim najlepszym przyjacielem Blaise'm...

t9Vfegw.jpg
19.01.2012r Francja, Nice'a (18'ste urodziny)

Ach... 18 urodziny tego dnia szybko nie zapomnę. Zrobiłem imprezę u babci w Nice'i na którą zaprosiłem wielu dawnych znajomych w tym Blaise'a. Wspominaliśmy dobrze stare czasy. Tego dnia również dostałem bilet wylotu do Stanów Zjednoczonych. Był ważny 2 lata, także się nie śpieszyłem z jego użyciem. Mój brat cioteczny ze stanów Michael oświadczył się swojej dziewczynie. To było bardzo romantyczne. Wtedy również poraz pierwszy spróbowałem alkocholu... no i troszkę za dużo go spróbowałem, gdyż urwał mi się film i dalej niczego nie pamiętam.Rok pózniej wyleciałem do Stanów Zjednoczonych. Moim celem było San Fierro położone w stanie San Andreas.

3zAWZQl.jpg
26.03.2013r Francja, Lotnisko Lyon (Pierwszy lot)

N
a lotnisku, przed wylotem do San Fierro, napotkałem problemy... Zgubiłem swój bagaż, co mi utrudniło dalszą przygodę. Na szczęście bardzo pomocna była starsza pani której imienia nie znam do dziś. Dała mi trochę gotówki na jedzenie i nowe ubrania w nowym mieście. Kobieta również leciała do San Fierro. Spytała mnie się, czy mam gdzie mieszkać w owym mieście bez bagaży. Pewnie chciała mnie przygarnąć, lecz ja jej odmówiłem gdyż leciałem tam, do już wynajętego wcześniej mieszkania. W samolocie przed lotem troszkę się stresowałem, gdyż to był mój pierwszy lot, lecz po starcie i wzbiciu się w górę ponad chmury, strach przeszedł a ja podziwiałem piękne widoki z małego okienka w samolocie. Lot trwał 18 Godzin, w tym czasie byłem zmartwiony, gdyż mój bagaż gdzieś się zapodział na lotnisku. Mogłem w sumie nie lecieć ale by przepadła moja jedyna nadzieja na jakąś podróż. Gdy doleciałem na lotnisko San Fierro, okazało się, że mój bagaż ze wszystkim był w luku bagażowym w samolocie, i odzyskałem go. Kobiecie która dała mi trochę pieniędzy oddałem wszystko. Ruszyłem więc do mojego nowego domu...

27.03.2013r Stany Zjednoczone, San Fierro (Nowe życie)

P
o dojechaniu do mojego nowego mieszkania, na dzielnicy Queen, okazało się, że całe mieszkanie jest do remontu... może dlatego taka mała cena? Długo w nim nie pobyłem. Tydzień pózniej sprzedałem ten dom w fatalnym stanie i jedynie na co mnie było stać to pokój u kobiety z którą miałem zaszczyt poznać na lotnisku. Wynajęła mi pokój prawie że za darmo, za co jej bardzo dziękuje, niestety nadeszła pora. 3 lata studiowania w San Fierro Prawa zostało przerwane przez niespodziewaną śmierć kobiety. Musiałem opuścić owe mieszkanie, gdyż po śmierci kobiety, przejął go jej syn który mnie z niego wyrzucił. Zamieszkałem więc w małej wynajmowanej kawalerce.

17.02.2018r Stany Zjednoczone, San Fierro (Cel)

Porzucenie studiów dało mi dużo do myślenia co robić dalej w życiu. Rozwiązanie przyszło samo, gdy na jednej z reklam została ogłoszona reklama poboru do San Andreas State Prison. Po tej reklamie pomyślałem, że będzie to wkońcu moja stała praca. Zacząłem przeglądać ceny mieszkań w Los Santos, mieście gdzie się owe więzienie znajdowało. Niestety szybko okazało się, że owe domy są bardzo drogie i stać mnie na hotel. Lecz wiedząc jaki uparty jestem, spakowałem się i wyruszyłem w strone Los Santos. Udałem się więc na metro w San Fierro, wsiadłem do pociągu, kupiłem bilet do Los Santos i zostało mi dosłownie 200 dolarów. Brak żadnej pracy ani nic utrudniało mi bardzo życie.

20.03.2018r Stany Zjednoczone, Los Santos (Miasto przygody)

Dojechałem na Stacje Market w Los Santos, odrazu wyszedłem z pociągu i ruszyłem w strone wyjścia. Na szczęście hotelów tu nie mało. Poszukałem więc tego najtańszego, wynająłem pokój i udałem się na zwiedzanie miasta. Na ścianach było dużo ogłoszeń o tym, że poszukują pomocy w warsztacie jako praca dorywcza. Bez zastanowienia udałem się w wyznaczone miejsce i po krótkiej rozmowie, dostałem prace dorywczą jako pomocnik mechanika w Sheen Workshop. To tu zarobiłem swoje pierwsze pieniądze.

13.05.2018r Stany Zjednoczone, Los Santos (Nowa praca?)

Na stronie internetowej wynająłem pokój na Santa Maria Beach, mieszkanie dosyć drogie ale i ładne, a że miałem już pieniądze nie stanowiło to dla mnie większego problemu. Po dojechaniu na miejsce i obejrzeniu owego miejsca, włączyłem komputer i wszedłem na stronę San Andreas State Prison, gdzie napisałem podanie na akademię. Szybko dostałem wiadomość zwrotną, gdzie okazało się, że zostałem przyjęty. Akademia miała trwać 5 dni w zamkniętym miasteczku Montgomery. Troszkę się przeraziłem lecz wiedziałem czego chcę i nic mnie miało nie powstrzymać... no właśnie.. miało...

18.05.2018 Stany Zjednoczone, Montgomery (Akademia)

Po przyjezdzie do akademika, zapoznałem się z innymi kadetami jak i ze sztabem prowadzącym całą akademię. Zapoznałem się tam z wieloma znakomitymi przyjaciółmi, jak i na ten moment z wrogami. Po wielu wyczerpujących wykładach przyszedł czas na egzaminy.... które oblałem. Byłem mocno załamany, gdyż wszyscy moi nowi przyjaciele zdali. Po chwili załamania wiedziałem, że nie warto się poddawać. Wtedy również poznałem kobietę w której się zakochałem. Ona niestety nie odwzajemniała moich uczuć... Po napisaniu kolejnego podania na akademię, zostałem przyjęty ponownie. Tym razem po wielu wykładach udało mi się zdać i zostałem pełnoprawnym strażnikiem więziennym. Najlepsze jest to, że wykłady prowadzili dla mnie osoby będące ze mną na poprzedniej akademii co było troszkę zabawne.

JNqTeSH.jpg

22.06.2018r Stany Zjednoczone, Los Santos (kariera strażnika)

Zostałem przyjęty do mojej nowej pracy. San Andreas State Prison pojechałem na swój pierwszy konwój. Byłem mocno podniecony jak i przerażony, gdyż byłem świadom, że będę zaraz wiózł niebezpiecznego przestępce. Na moje szczęście wszystko poszło z planem i dojechaliśmy bezpiecznie do więzienia. Kolejne dni w pracy były rutyną... aż do pierwszego konfliktu z uciekającym więzniem. Miesiąc po zdobyciu pracy, zostało wezwane pilne wsparcie, gdyż niebezpieczny przestępca Roberto Crivaro próbuje uciec z więzienia. Jako trzeci dojechałem na miejsce, niestety... mężczyzna był już w drodze ucieczki, poprostu nie zdążyliśmy go złapać. Jeszcze widziałem jego złowrogie spojrzenie, myślałem że to koniec. Szybko wezwałem medyków do rannej strażniczki którą okaleczył. Po dość długich poszukiwaniach, na kolejny dzień mężczyzna został znaleziony i przywrócony do więzienia. Na początku myślałem, że więcej do niego się nie zbliżę, ale praca na to wymagała. O dziwo był dużo spokojniejszy milszy i fajniejszy. Pracowałem w więzieniu prawie 6 miesięcy, dorobiłem się dość wysokiego stanowiska aż musiałem odejść ze służby gdyż zostałem zaproszony na akademię LSPD. Jak dla mnie była to życiowa szansa zostania funkcjonariuszem policji, po to właśnie studiowałem Prawo...

22.07.2018r Stany Zjednoczone, Los Santos

Założyłem swoją pierwszą firmę, złożyłem papiery do urzędu, kupiłem auta jak i ubezpieczyłem ją. Nazwałem ją MAXI TAXI która istnieje do dziś. Na początku zatrudniłem wielu znakomitych pracowników, bardzo dobrze funkcjonowała lecz po chyba dwóch miesiącach firma upadła ze względu na brak mojego zainteresowania w nią.

18.12.2018r Stany Zjednoczone, Montgomery (Kolejna Akademia)

Po odejściu ze służby w więzieniu poszedłem na akademię Los Santos Police Departmet. Akademia miała trwać 8 dni... Na niej ponownie poznałem nowych ludzi. O dziwo na niej znalała się osoba z pierwszej akademii SASP. Znaliśmy się już to razem zapoznawaliśmy się z akademią. Po wykładach, testach sprawnościowych i różnych ćwiczeniach, finalnie nadeszła pora na testy. Te zaliczyłem pozytywnie po czym zostałem przyjęty do szeregów Los Santos Police Department

610lfO2.jpg

07.01.2019r Stany Zjednoczone, Los Santos (Kariera funkcjonariusza)

Po powrocie do Los Santos pojechałem na przyjęcie do LSPD, dostałem ekwipunek oraz odznakę. Został mi przydzielony policjant sprawdzający czy się nadaje do tej pracy. J.Crasher. Ocenił mnie o dziwo pozytywnie po czym dostałem awans. Po kolejnych czterech tygodniach służby musiałem odejść. Mam zamiar wrócić na służbę ale nie wiem kiedy...

27.05.2019 Stany Zjednoczone, Los Santos (Powrót)

Minęło trochę czasu od służby dzisiaj zasiadłem w swoim domu na komputerze, wszedłem na stronę LSPD patrząc rekrutację. Długo się nie zastanawiałem by klinkąć w odpowiednią zakładkę na stronie pisząc podanie do LSPD na weterana. Długo na odpowiedz czekać nie musiałem gdyż następnego dnia skontaktowała się ze mną osoba która przeprowadziła ze mną rozmowę o prace. Tego dnia również powróciłem na służbę jako funkcjonariusz Los Santos Police Department.

05.06.2019r Stany Zjednoczone, Los Santos (Co teraz?)

A
ktualnie jestem samotnym mężczyzną prowadzącym warsztat z przyjaciółmi, jestem również funkcjonariuszem LSPD.

(Hej to moja pierwsza biografia, mam nadzieje ze się spodoba. Będę starać się ja aktualizować z przebiegiem wydarzeń jakie się mogą wydarzyć. Włożyłem w to troszkę pracy, wiec zapraszam do komentowania :))

Edited by Xawus, 05/06/2019 - 19:00.

• Back to top
    • -1

Fabi165 25/05/2019 - 20:29

Fabi
  • Gracz

Bardzo dobrze się czyta, zielone pozostawiłem. :P

• Back to top
    • 0

FrDodo42 25/05/2019 - 20:36

FrDodo
  • Gracz
Hejo. Fajnie że napisaleś tą biografię. Fajnie się to czyta i szanuje to - że ci się chciało. ;)
  • Back to top
    • 1

Stiflersko141 25/05/2019 - 20:40

Stiflersko
  • Gracz

Widzisz dałeś 10K, a ona kocha innego :D

• Back to top
    • 2

Xawus15 25/05/2019 - 20:45

Xawus
  • Gracz

*
POPULAR

..

Edited by Xawus, 25/05/2019 - 21:16.

• Back to top
    • 4

xMKDx50 25/05/2019 - 21:32

xMKDx
  • Gracz

Ładnie, ładnie, Romuś. Akademia była z tobą przyjemnością do SASP'u hah! Pozdrawiam z rodzinką.  :) 

Edited by xMKDx, 25/05/2019 - 21:33.

• Back to top
    • 1

Xawus15 25/05/2019 - 21:48

Xawus
  • Gracz

*
POPULAR

Ładnie, ładnie, Romuś. Akademia była z tobą przyjemnością do SASP'u hah! Pozdrawiam z rodzinką.  :) 

A pozdrawiam pozdrawiam 😚😚
  • Back to top
    • 3

SPN -13 25/05/2019 - 22:12

SPN
  • Gracz
Roman McQueen sie zapowiada
  • Back to top
    • -6

Avrell 64 25/05/2019 - 22:28

Avrell
  • Gracz

Fajna ta biografia  :D

• Back to top
    • 1

SPN -13 25/05/2019 - 22:30

SPN
  • Gracz

Fajna ta biografia  :D

nawet nie czytales tylko od buta by plusy dostac. 😊
  • Back to top
    • -6

Avrell 64 25/05/2019 - 22:38

Avrell
  • Gracz

nawet nie czytales tylko od buta by plusy dostac. 😊

czytałem ;)

• Back to top
    • 0

Barlyy16 26/05/2019 - 07:11

Barlyy
  • Gracz
Mi się bardzo fajne czytało, wpada zielony
  • Back to top
    • 1

SPN -13 26/05/2019 - 08:49

SPN
  • Gracz
Haha dzielnica Queen ogar
  • Back to top
    • -1

Xawus15 26/05/2019 - 13:10

Xawus
  • Gracz

Haha dzielnica Queen ogar

Nie wiem co cię śmieszy. Jeżeli nie wiesz, że taka dzielnica w San Fierro istnieje, polecam zapoznać się z miastem :>

Mi się bardzo fajne czytało, wpada zielony

A no miło mi

Bardzo dobrze się czyta, zielone pozostawiłem. :P

Dzięki Fabi

Hejo. Fajnie że napisaleś tą biografię. Fajnie się to czyta i szanuje to - że ci się chciało. ;)

Dla chcącego nic trudnego ;)

• Back to top
    • 2

MasnyCiul42 27/05/2019 - 16:59

MasnyCiul
  • Gracz

git gut.

• Back to top
    • 1

theven62 28/05/2019 - 07:58

theven
  • Gracz
swietna biografia
  • Back to top
    • 2

Maniu123445 28/05/2019 - 10:05

Maniu1234
  • Gracz
Takie se, pomieszane wątki.
  • Back to top
    • 0

Sta1owy5 28/05/2019 - 11:49

Sta1owy
  • Gracz

Fajna biografia, bardzo przyjemnie się czyta

• Back to top
    • 2

Kazuro0 28/05/2019 - 16:19

Kazuro
  • Gracz
Nice
  • Back to top
    • 0

Xawus15 29/05/2019 - 20:34

Xawus
  • Gracz

swietna biografia

Dzieki

Takie se, pomieszane wątki.

Nie dziwie się, moja pierwsza biografia ;)

Fajna biografia, bardzo przyjemnie się czyta

Również dziękuje

Nice

No dzięki ;)

• Back to top
    • 1

BIALAS769 30/05/2019 - 07:28

BIALAS
  • Gracz
Przeczytałem twoją biografię, lecz znajduje się w niej sporo błędów np "alkochol" Praktycznie każdy segment twojego opowiadania zaczyna się od "Tego Dnia" "Po dojechaniu" etc. Popracuj jeszcze nad nią. Oczywiście propsuje za napisanie jej.

Edited by BIALAS, 30/05/2019 - 07:28.

• Back to top
    • 2

Xawus15 30/05/2019 - 07:43

Xawus
  • Gracz

Przeczytałem twoją biografię, lecz znajduje się w niej sporo błędów np "alkochol" Praktycznie każdy segment twojego opowiadania zaczyna się od "Tego Dnia" "Po dojechaniu" etc. Popracuj jeszcze nad nią. Oczywiście propsuje za napisanie jej.

Dzięki za rady. Nie dziwię się gdyż to moja pierwsza. Myślę że aktualizację będą lepsze ;)
  • Back to top
    • 1

Xawus15 05/06/2019 - 19:01

Xawus
  • Gracz

UPDATE

Został dodany rozdział "Powrót" oraz kilka poprawek we wcześniejszym tekście

• Back to top
    • 0

BIALAS769 06/06/2019 - 10:01

BIALAS
  • Gracz