Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Pojazd zniszczony przez bug

Best Answer ShowTime , 22/05/2019 - 17:12

Hej.

FCR zostanie Ci naprawiona do stanu z przed niefortunnego wybuchu.

[15:03:33] [chat] [Nicholas Montana][OOC:g13254] /radio -> apex fm 

Pamiętaj, aby nie prosić o ustawianie /radia na czatach OOC, bo w kolejnym takim przypadku zakończy się to blokadą OOC.

Go to the full post

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 * Emerytowana Emerytka44 22/05/2019 - 14:32

Emerytowana Emerytka
  • Gracz

Witam, dnia dzisiejszego (22.05) około godziny 15:04 przyjechałem fcr'ką na parking i stanąłem nią na uboczu przy budynku Apex Gym, kiedy pisałem coś na słuchawce grupy nagle, bez żadnej przyczyny, prawdopodobnie w wyniku bugu pojazd wybuchł za moimi plecami, tym samym zbił hp fcr'ki z około 950 na 407 (https://imgur.com/a/dCyHd8T). Prosiłbym bardzo o przeanalizowanie tej sytuacji oraz o przywrócenie pojazdu do poprzedniego stanu.

• Back to top
    • 2

#2 valeriyeh-8 22/05/2019 - 14:39

valeriyeh
  • Gracz

To chyba normalne, że jak jakiś pojazd wybuchnie obok Twojego, to on się spali oraz zbije mu HP? Przecież to nie żaden bug, tylko Twoja wina, że zaparkowałeś motor obok huntleya który wybuchł.

• Back to top
    • -6

#3 Kazikoox44 22/05/2019 - 15:17

Kazikoox
  • Gracz

To chyba normalne, że jak jakiś pojazd wybuchnie obok Twojego, to on się spali oraz zbije mu HP? Przecież to nie żaden bug, tylko Twoja wina, że zaparkowałeś motor obok huntleya który wybuchł.

Miałem kiedys taką samą sytuacje że tylko u mnie wszystko wybuchało a u kolegi nic się nie działo i przez to zepsuło mi pojazd

• Back to top
    • 0

#4 NozownikHere419 22/05/2019 - 15:23

NozownikHere
  • Gracz

Bug moze byc(a raczej problem sampa), Bo jesli komus wybuchnie pojazd to spoko. Lecz jesli nowy gracz wjedzie na te "strefe" ten wybuch ładuje mu sie od nowa i znow wybucha tym razem tylko u niego. Lub jakis gracz jesli zrespi wybuchniety samochod ponownie wybuchnie. Sam zniszczylem tak z 3 pojazdy xD ale naprawiałem z własnej reki

Edited by NozownikHere, 22/05/2019 - 15:31.

• Back to top
    • 0

#5 * Grul3y143 22/05/2019 - 16:02

Grul3y
  • Gracz

Nie jest to normalne, dzieje sie tak jeśli respi sie jeden pojazd pod drugim, typowe na pakrolu, niejeden widzial pojazd który przewrocił sie na dach, odlecił i wybuchł. Jego winą jest jedynie to że znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie :P

• Back to top
    • 0

#6 Archi966300 22/05/2019 - 16:23

Archi966
  • Gracz
Mi ostatnio rancher wybuchł z niewiadomych przyczyn i nie otrzymał pomocy...
  • Back to top
    • 0

#7 ShowTime 3021 22/05/2019 - 17:12

ShowTime
  • Gracz

Best Answer

Hej.

FCR zostanie Ci naprawiona do stanu z przed niefortunnego wybuchu.

[15:03:33] [chat] [Nicholas Montana][OOC:g13254] /radio -> apex fm 

Pamiętaj, aby nie prosić o ustawianie /radia na czatach OOC, bo w kolejnym takim przypadku zakończy się to blokadą OOC.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic