Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Zrealizowano][ACCEPTED][EZ] KIDNAPPING OF THE LSPD INSPECTOR, 2.06.2019, 19:30

event lspd fbi event team

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 young ghost244 20/05/2019 - 08:40

young ghost
  • Gracz

*
POPULAR

uPgD3y2.png

* * * *
NAZWA WYDARZENIA: KIDNAPPING OF LSPD INSPECTOR
GRUPY POWIĄZANE: LSPD, FBI, SWAT, LSMC, LSRD, EVENT TEAM
DATA: 2.06.2019
GODZINA: 19:30
CZAS TRWANIA: Około półtorej godziny.
* * * *

* * * *
1. POCZĄTEK.

Informacja z ostatniej chwili, za pomocą popularnych portali społecznościowych jedna z ogólnoświatowych organizacji przestępczych publikuje niestosowne pogróżki i wyjawia informacje na temat przeszłości i związku Inspektora Los Santos Police Department - Matthewa Heisenberga. 
Zagłębiając się w obszerny post zamieszczony na portalu, możemy wywnioskować jedynie iż persona znanego policjanta jest na celowniku jednej z koerańskich mafii. 
Po internecie krążą zdjęcia twarzy zagłębionego w politykę inspektora z dodatkiem krwi.

Post zamieszczony w mediach:

Tee Lunh Ayef
17 min temu

"Heisenberg? Mam nadzieję, że to czytasz... Zadarłeś z niewłaściwymi, zapamiętasz te słowa na zawsze. 
Twój udział w polityce zagranicznej kraju wypłynął na niekontrolowane wody. 
Wiemy o tobie wszystko, z iloma kobietami dzieliłeś łóżko w czasie, gdy byłeś żonaty. 
Trzymaj się z dala od polityki, masz na dymisję 24 godziny - inaczej tego pożałujesz...

tto bwa."

Wysoko postawiony funkcjonariusz nie wypełnił żądań, przez co podobno czeka go "boska kara"...

Wszelkie służby dochodzeniowe oraz porządkowe zaczęły namierzać osobę, która wrzuciła post do sieci. Póki co nic więcej nie wiadomo, oprócz codziennie wysyłanych "pocztówek" z twarzami inspektora i zdjęciami zmasakrowanych poprzednich ofiar. 

Federal Bureau of Investigation rozpoczęło śledztwo.

Kilka dni później...
Agenci federalni natrafiają na ślady zamieszczone w jednej z restauracji na Downtown Los Santos, zbliża ich to do ujęcia przestępców grożących jednej z głów LSPD. 
[...]

* * * *
2. ZADANIA.

PORWANIE; miejsce tej części eventu jest mobilne, zależy ono tylko i wyłącznie od porywaczy, kiedy to oni wkroczą do akcji.

EVENT TEAM; ich zadaniem jest napadnięcie na patrol z Heisenbergiem, natychmiastowe przeniesienie go do furgonetki i uprowadzenie na swoją posesję.

LSPD; mają w jak najszybszym czasie dojechać na miejsce porwania, zająć się ewentualnymi poszkodowanymi, zebrać informację od świadków, czy też poszkodowanych i udać się w ewentualny pościg zmotoryzowany.

FBI; zebranie tropu, poszlak z miejsc przekazania inspektora pomiędzy porywaczami, miejsca te zostaną przedstawione przez naocznych świadków, informatorów + negocjacje w miejscu docelowym. 

SWAT; szturm posesji, do której doprowadziły ślady porywaczy oraz pojmanie sprawców.

Event kończy się uwolnieniem Inspektora, zakładnika oraz zatrzymaniem wszystkich porywaczy.

3. Informacje, zasady.

* Podczas trwania eventu zakazuje się zabierania broni przeciwnikom, tworzenia dokumentacji w postaci zdjęć do działań po za wydarzeniem (porwania, rozpracowania, inne)
* Event ma charakter mobilny, często będzie zmieniana lokalizacja, lecz na sam koniec wszyscy będą skupieni w jednym miejscu i na konkretnym celu.
* Wszelkie informacje na temat miejsc, pojazdów, broni zostaną przekazane kilka dni przed wydarzeniem.

OOC:
Hi, ostatnie moje eventy były dla wszystkich graczy, którzy chcieli się dobrze pobawić, tym razem będzie to event stricte dla frakcji porządkowych, medyków, jak i dla wybranych osób z Event Team.
Na przestrzeni ostatnich miesięcy były dwa podobne wydarzenie i cieszyły się sporym poparciem, a pomyślałem, żeby zaproponować Wam kolejny pomysł na ciekawą grę i dobrą zabawę.
Myślę, że każda grupa uczestnicząca w wydarzeniu znajdzie tu coś dla siebie i będzie mogła pokazać swoje umiejętności. 
W razie pytań zapraszam na PW forum.

Autor grafiki: Nikii

• Back to top
    • 18

#2 * Stiflersko140 20/05/2019 - 08:45

Stiflersko
  • Gracz

Kozak

• Back to top
    • 0

#3 Łysyy90 20/05/2019 - 09:21

Łysyy
  • Gracz
zajebiste
  • Back to top
    • 0

#4 Focusowsky80 20/05/2019 - 10:07

Focusowsky
  • Gracz

Jak najbardziej wchodzę w to  :o

• Back to top
    • 0

#5 * Astroo295 20/05/2019 - 10:28

Astroo
  • GameMaster SA-MP
kozak
  • Back to top
    • 0

#6 Pan Simba 17 20/05/2019 - 10:35

Pan Simba
  • Gracz

powodzonka!

• Back to top
    • 0

#7 Vinley176 20/05/2019 - 12:24

Vinley
  • Gracz
Sztos.
  • Back to top
    • 2

#8 * Spamerr995 20/05/2019 - 12:49

Spamerr
  • Gracz
Wow gm ghost jestem za
  • Back to top
    • 0

#9 Łazarz -2 20/05/2019 - 13:45

Łazarz
  • Zbanowani

powodzenia

• Back to top
    • 0

#10 * Lenkaa1621 29/05/2019 - 17:52

Lenkaa
  • Zarząd

Hej. Z tego co zdążyłam zauważyć w ostatnim czasie bardzo mocno angażujesz się w organizowanie przeróżnych eventów na naszym serwerze i niezmiernie cieszy mnie to iż w dalszym ciągu chcesz urozmaicać rozgrywkę graczom. Fajnie, że pojawiła się Twoja kolejna, ciekawa koncepcja na zorganizowanie interesującego wydarzenia i widzę, że zainspirowałeś się pomysłem * Siedem, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak zatwierdzić tą propozycję. Na pomoc jak i wsparcie również możesz liczyć i z pewnością Event Team z chęcią weźmie udział w tym wydarzeniu. Oczywiście jesteśmy w stałym kontakcie i wszystkie szczegóły będziemy ustalać na bieżąco. Powodzonka!

Do zobaczenia już w tą niedzielę 2 czerwca o godzinie 19:30;)  

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic