Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Problem ze skinem

Best Answer * ShowTime, 19/05/2019 - 21:27

Hej

Naprawimy to jak będzie tylko okazja. Bartek musi go dodać do bazy, bo został prawdopodobnie pominięty. Dzięki za zgłoszenie, dam Wam znać jak będzie już można go używać.

Go to the full post

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 noozbuK34 19/05/2019 - 21:16

noozbuK
  • Gracz

*
POPULAR

Czesc.

Mam problem ze skinem. Mianowicie mając skin podstawowy latynoski (184) nie mam możliwości założenia drugiego skina latynoskiego, mianowicie Cesara (292). Wyskakuje błąd z rasą postaci. Po rozmowie z jednym z gamemasterów dowiedziałem się, ze moja postać nie jest tej samej rasy co owy skin. Przepraszam, ale śmiem wątpić. Skin Cesara jest jak najbardziej skinem latynoskim. Tutaj dodaje wycinek z opisu postaci, bo niektórzy mogą nie wiedzieć kto to jest (jak owy gm)

Cesar Vialpendo - postać występująca w Grand Theft Auto: San Andreas. Jest liderem meksykańskiego gangu Varrios Los Aztecas.

Prosze o rozwiązanie tego problemu. Założyłem postać latynoską z myślą o owym skinie. Specjalnie również nazwałem ją "Cesar".

• Back to top
    • 5

#2 * Todżer746 19/05/2019 - 21:21

Todżer
  • Gracz

Cesara nie może założyć nikt - latynos, azjata, ani czarny. Mnie też to osobiście "boli" bo jednak jest to jeden z kilku lepszych (jak nie jedyny warty uwagi) dla latynosa który jest dostępny w zamawianiu dla organizacji przestępczych.

• Back to top
    • 0

#3 BielikSv7805 19/05/2019 - 21:25

BielikSv7
  • Gracz

Kubzoon, czas wrócić na stary skin Fidela DiMare. Mimo, że jak najbardziej powinno się go założyć to się po prostu nie da.

• Back to top
    • 0

#4 * ShowTime3028 19/05/2019 - 21:27

ShowTime
  • Zarząd

Best Answer

*
POPULAR

Hej

Naprawimy to jak będzie tylko okazja. Bartek musi go dodać do bazy, bo został prawdopodobnie pominięty. Dzięki za zgłoszenie, dam Wam znać jak będzie już można go używać.

• Back to top
    • 5

#5 * ShowTime3028 21/05/2019 - 21:48

ShowTime
  • Zarząd

*
POPULAR

Fixed  ^_^

• Back to top
    • 5

0 user(s) are reading this topic