Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Dostałem bana nie słusznie dnia 19.05.2019

Best Answer * Skino, 22/05/2019 - 20:41

Nie dostałeś bana, a jedynie admin jaila za brak odpowiedzi na akcje RP innego gracza, którego już z resztą zbiłeś.

W momencie, gdy ktoś na Tobie odgrywa jakąkolwiek akcje, która wymaga Twojej odpowiedzi to musisz jej udzielić, wyjątkiem jest sytuacja kiedy afczysz.

Niemniej, dział raporty na graczy nie jest odpowiedni do pisania takich tematów, więc przenoszę go do prawidłowego miejsca.

Polecam przed dalszą rozgrywką przeczytać regulamin serwisu.

Potem zerknij na poradniki, spis większości z nich znajdziesz tutaj. Przeczytanie tego uchroni Cie przed dalszymi nieprzyjemnościami, miłej gierki. :P

Go to the full post

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 Maciek Jg0 19/05/2019 - 12:15

Maciek Jg
  • Świeżak

Witam dostałem bana chciałbym sie odowołać ponieważ nic nie zrobiłem czy moze ktoś mi pomóc prosze o prywatne wiadomości lub odpowiadać tutaj dziekuje bardzo i licze na waszą pomoc 

• Back to top
    • 0

#2 * Skino810 22/05/2019 - 20:41

Skino
  • Gracz

Best Answer

Nie dostałeś bana, a jedynie admin jaila za brak odpowiedzi na akcje RP innego gracza, którego już z resztą zbiłeś.

W momencie, gdy ktoś na Tobie odgrywa jakąkolwiek akcje, która wymaga Twojej odpowiedzi to musisz jej udzielić, wyjątkiem jest sytuacja kiedy afczysz.

Niemniej, dział raporty na graczy nie jest odpowiedni do pisania takich tematów, więc przenoszę go do prawidłowego miejsca.

Polecam przed dalszą rozgrywką przeczytać regulamin serwisu.

Potem zerknij na poradniki, spis większości z nich znajdziesz tutaj. Przeczytanie tego uchroni Cie przed dalszymi nieprzyjemnościami, miłej gierki. :P

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic