Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Ban za chety bez używania cheatów?

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

Eyrk0 16/05/2019 - 20:15

Eyrk
  • Świeżak

Cześć mam dziwny problem, zainstalowałem gta san adnreas oraz sampa po jakiś 3/4 latach miałem ochotę pograć sobie na role playu więc wybrałem ten serwer gram sobie chyba od 3 godzin już wkręcam się w grę wchodzę do urzędu i dostaje bana za cheaty zupełnie nie wiem skąd, robiłem wszystko tak jak normalny gracz nie używałem żadnych wspomagaczy i nagle ban. Możliwe, że to przez discord wykryto u mnie cheaty albo przez jakiś inny podobny program?

• Back to top
    • 0

Wayner459 16/05/2019 - 20:22

Wayner
  • GameMaster SA-MP

Może przez szybkie logowanie, inne mody cleo ;p Discord nie powoduje bana.

• Back to top
    • 0

Eyrk0 16/05/2019 - 20:24

Eyrk
  • Świeżak

Ale ja się nawet nie logowałem wszedłem do urzędu żeby odebrać prawo jazdy bo dostałem taką instrukcję i ban

• Back to top
    • 0

Kajlu698 16/05/2019 - 20:37

Kajlu
  • Gracz

Bana otrzymałeś od administracji, nie od systemu.

• Back to top
    • 0

Eyrk0 16/05/2019 - 20:42

Eyrk
  • Świeżak

Został mi na dzisiaj ostatni post do napisania, więc proszę niech mi ktoś wyjaśni z dlaczego dostałem bana za cheatowanie skoro tego nie zrobiłem? czy mam szanse na odbanowanie? Bo naprawdę chciałbym sobie tutaj pograć, co mam zrobić żeby dostać unbana bo serio nie zrobiłem niczego złego a zależy mi żeby tutaj grać bo spodobał mi się ten serwer i wszystkie mechaniki z nim związane. Też nie rozumiem dlaczego moja apelacja została odrzucona po kilku sekundach, zlitujcie się nad człowiekiem i dajcie grać. Naprawdę nie łamałem żadnych zasad rp i dostosowałem się do realiów serwera. 

• Back to top
    • 0

Avrell 64 16/05/2019 - 21:32

Avrell
  • Gracz

Latales przez ściany jak powalony ma dodatek dostałeś dwa bany i jeden nie dzialal

• Back to top
    • 0

ShowTime 3022 16/05/2019 - 21:40

ShowTime
  • Gracz

Hej.

W wyniku Twoich lagów przechodziłeś przez ściany, których nie widziałeś, bo po prostu Ci się nie załadowały przez co gamemasterzy ukarali Cie z powodem "cheater" - Wszystko zostało wyjaśnione, a kara została Ci zdjęta. Spróbuj naprawić problem z lagami, bo może to Ci bardzo utrudniać grę.

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic