Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[CANCELLED][EP] Event - ASG Game

event asg game idlewood south central

• Please log in to reply
11 replies to this topic

JamesBong28 11/05/2019 - 22:46

JamesBong
  • Gracz

*
POPULAR

2o4Pwxi.jpg Witam Serdecznie!

Już w najbliższą niedziele, postanowiłem przygotować dla Was wydarzenie! Jakim jest event ASG!
Odkąd gram bardzo rzadko widywałem eventy organizowane w ASG dlatego postanowiłem dla Was taki przygotować, ale samo strzelanie nie będzie jedyną atrakcją. O wszystkim opowiem poniżej!

Na wstępie dodam...
Widzimy się już w niedziele!

Termin: 16.06.2019
Godzina 19:15
Lokalizacja?: Samo serce I-wood, mianowicie tył głównego budynku I-wood!
Z pewnością będzie zapewniony transport autobusowy z centrum.
Oraz na mapie pojawi się flaga z miejscem eventu.
Zdjęcia lokalizacji:

Spoiler

Będzie to event ASG na specjalnie przygotowanej arenie pod to wydarzenie! Z pewnością będzie to coś wyjątkowego! Nie będzie to zwykła arena ASG oraz zabawa na niej będzie wyjątkowym przeżyciem! Ponieważ dodajemy tu dawkę emocji w postaci nagród do zgarnięcia!

Jak wziąć udział w zabawie?
Wystarczy, że zbierzesz swoją ekipę 4-5 osób i zapiszecie się tutaj na forum zgodnie z poniższym wzorem i to wszystko! Widzimy się szesnastego czerwca  na arenie!

Zabawa będzie w trybie instagib!

Spoiler

Grupy zostaną podzielone godzinę przed eventem oraz na forum pojawi się informacja z danymi meczami.

Zostaniecie o tym poinformowani na forum, ale nie martwcie się organizator będzie od 20:10 na samym starcie również informował kto z kim się zmierzy!
Pokrótce zasady:
-Każda z drużyn musi posiadać 4 zawodników oraz najlepiej jednego rezerwowego;
-Każdy mecz będzie trwał nie więcej niż 10 minut, bądź też dopóki jedna drużyna nie zdobędzie 100 pkt w trybie instagib;
-Każda drużyna musi posiadać kapitana;
-Wpisowe dla drużyny to 299 dolarów; - w cenie macie zapewniony prowiant oraz broń którą będziecie się strzelać;

Oczywiście pomimo, iż jest to zwykła zabawa to posiada ona również regulamin:
Regulamin udziału w Evencie ASG:
1. Zakazuje się używania broni palnej oraz białej w trakcie trwania całego wydarzenia.
2. Opuszczenie rozgrywki ASG = automatyczna dyskwalifikacja.
3. Dołączenie dodatkowego zawodnika do drużyny = przerwanie meczu oraz dyskwalifikacja zawodnika.
4. Zakazuje się wprowadzania własnej broni ASG. ((celem uniknięcia sytuacji z pkt 3))
5. Zakazuje się chowania się po kątach, aby uniknąć punktów ujemnych. Przyłapanie takiej osoby = dyskwalifikacja!
6.((Wszelkie cheaty AIM itp. będą weryfikowane przez ekipe net4game przez czas trwania eventu)).

To teraz przejdźmy do tej najmilszej części...
Nagrody jakie są przygotowane dla zwycięskiej drużyny to:

- 2x Nowe PCJ-600
Obie nagrody w momencie zwycięstwa drużyny otrzymuje ich kapitan który będzie miał za zadanie rozdać bądź też spieniężyć nagrody do podziału ze swoją drużyną.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla wszystkich obserwatorów dodatkową atrakcję jaką jest losowanie!
Losować będziemy Admirala, a jeden los na tak zacne auto będzie wynosił jedynie 25$!
Dlatego rezerwuj sobie czas szesnastego czerwca i wpadaj do South Central ASG!

Zapisy są możliwe do 15.06.2019 do godziny 16:00 zgłoszenia wysyłamy w tym temacie!
Wszelkie komentarze oraz sugestie mile widziane. :)

Zapisane drużyny:

Spoiler

Partnerzy:

Spoiler

Edited by JamesBong, 07/06/2019 - 21:26.

• Back to top
    • 3

Avrell 64 12/05/2019 - 07:29

Avrell
  • Gracz
A co jak ktoś nie ma takiej ekipy?
  • Back to top
    • 0

JamesBong28 12/05/2019 - 08:59

JamesBong
  • Gracz

A co jak ktoś nie ma takiej ekipy?

To niech szuka ;)
  • Back to top
    • 0

Jakuubson156 12/05/2019 - 10:27

Jakuubson
  • Gracz

*
POPULAR

1. Nazwa Drużyny: Bushes
2. Imiona zawodników z drużyny: Charlie, Shaquile, Jeezy, Lance
3. Gotowość do wygranej?: Ta

4. Czy posiadacie gracza rezerwowego?: Henry
Jeżeli tak, podaj jego imię.

5.Imie kapitana drużyny: Jeezy

Edited by Jakuubson, 12/05/2019 - 10:33.

• Back to top
    • 5

Spenek 0 12/05/2019 - 13:49

Spenek
  • Zbanowani

Powodzenia ogólnie jamarku moze fajny ivent byc

Edited by Spenek, 12/05/2019 - 13:49.

• Back to top
    • 0

young ghost244 12/05/2019 - 15:00

young ghost
  • Gracz

''Widzimy się już w niedziele! Termin: 16.06.2019''

Data nieaktualna, no chyba, że to wydarzenie jest za miesiąc, tak czy siak powodzenia, może wpadnę.

• Back to top
    • 0

JamesBong28 12/05/2019 - 17:02

JamesBong
  • Gracz

''Widzimy się już w niedziele! Termin: 16.06.2019''

Data nieaktualna, no chyba, że to wydarzenie jest za miesiąc, tak czy siak powodzenia, może wpadnę.

no tak a data mówi jasno kiedy to jest 16.06

• Back to top
    • 0

Lenkaa1620 28/05/2019 - 19:04

Lenkaa
  • Gracz

*
POPULAR

Witaj. Przede wszystkim dawno nie było organizowanego takiego turnieju ASG na naszym serwerze, dlatego bardzo podoba mi się Twój pomysł i jak najbardziej zaakceptuję propozycję Eventu. Oczywiście wszystkie najważniejsze informacje dotyczące organizacji ustalimy w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że zgłosi się wystarczająca ilość drużyn do wzięcia udziału w Twoim turnieju, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia i zaprosić wszystkich chętnych graczy do zapisów by zmierzyć się na arenie. Niech wygra najlepsza drużyna!  :P

Widzimy się 16 czerwca o godzinie 19:15

• Back to top
    • 4

YelIows -75 28/05/2019 - 20:54

YelIows
  • Zbanowani

Mam mieszane uczucia, widziałem to już gdzieś, event w zasadzie taki sam jak wszystkie inne związane z ASG

wiem że głównie ma na celu zareklamowanie waszej firmy, no nic.. Może ktoś wpadnie. 

• Back to top
    • -4

Archi966300 28/05/2019 - 22:40

Archi966
  • Gracz
Mi się bardzo podoba, nie było dawno takiego wydarzenia, jeżeli czas mnie puści to wpadnę. Powodzenia!
  • Back to top
    • 1

JamesBong28 06/06/2019 - 22:28

JamesBong
  • Gracz
Zostało nie wiele czasu, zachęcamy do brania udziału ;)

Edited by JamesBong, 06/06/2019 - 22:28.

• Back to top
    • 0

JamesBong28 13/06/2019 - 05:37

JamesBong
  • Gracz
W związku z zaistniałą sytuacja, Administrator postanowił odrzucić pomoc na rzecz tego eventu, więc muszę pozostać w przekonaniu że Lenka zaoferowała mi pomoc w szerokiej perspektywie. A jedynie co to ten plan legł na penewce. Dlatego też moim skromnym zdaniem nigdy już nie będę prosił o pomóc w evencie tego użytkownika. Obiecywał mi góry a zostałem zignorowany. Dlatego zamykam ten event. Niebawem inna propozycja ale przygotuje go z kimś innym kto jest bardziej odpowiedzialny i rzetelny. Pozdrawiam Serdecznie.

Spoiler

Edited by JamesBong, 13/06/2019 - 05:40.

• Back to top
    • -1

0 user(s) are reading this topic