Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
- - - - -

Biuro Gubernatora Stanu San Andreas


  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

ShowTime 3051 11/05/2019 - 15:28

ShowTime
  • Gracz

*
POPULAR

** Wchodząc na stronę Gubernatora Stanu San Andreas mogłeś/aś znaleźć następujące informację - Takie same informacje można znaleźć na wszystkich stronach instytucji rządowych w Los Santos i całym stanie. **

 

 

 

Szanowni Państwo!
W związku z wyborem i objęciem stanowiska przez nowego Gubernatora Stanu San Andreas 

Emily Rothman zawiadamiamy o zmianie danych kontaktowych biura.

 
Przypominamy również, że Gubernator stanowi najwyższą instancję w hierarchii urzędowej Stanu San Andreas i posiada wiele istotnych obowiązków służbowych. W związku z tym prosimy, aby przez złożeniem wniosku lub skargi na adres biura zweryfikowali Państwo czy zostały wyczerpane wszelkie możliwości niższych instancji.

 

W kwestiach niecierpiących zwłoki i wysokiego priorytetu, jak i w sytuacji skarg i wniosków dotyczących wysokich rangą urzędników państwowych prosimy kontaktować się za pomocą podanego niżej adresu e-mail.

 

Biuro Gubernatora Stanu San Andreas

E-mail: governor.sa@gmail.com

 

 

Dyrektor ds. informacji i spraw społecznych

Zander McCarthy

 

 

Informacje OOC

 

Gubernator jest to osoba, która jest nadrzędnym organem dla frakcji porządkowych oraz ich liderów. Ma on prawo do ingerowania w funkcjonowanie frakcji oraz wyciągania konsekwencji w grze IC wobec liderów i członków frakcji. Dodatkowo postać Gubernatora będzie uczestniczyła w różnych wydarzeniach w świecie gry oraz przyjmowała skargi na liderów frakcji porządkowych, farmacji uprzywilejowanych lub rządu.

 

Wszelkie skargi na liderów oraz wnioski będą rozpatrywane przez cały zarząd serwera oraz ostatecznie zatwierdzane przez Team Leadera Chcemy w ten sposób zagwarantować Wam jak najbardziej obiektywne spojrzenie, oraz odpowiedni ostateczny werdykt w danej sprawie.

 

 W kwestii skarg na członków frakcji zawsze kierujcie się do lidera danej frakcji, bo to on jest odpowiedzialny za członków swojej frakcji. Jeśli jednak nie przynosi to efektów i lider nie reaguje, możecie napisać odpowiednią wiadomość do administracji opisująca całą sytuację.

 

Kontakt z biurem Gubernatora OOC oraz IC

 

W kwestii skarg na liderów frakcji możecie kierować swoje wiadomości w formie OOC na wyżej podanego maila, lub bezpośrednio na PW  dodając do wiadomości każdego z administratorów.

Wiadomości dotyczące spraw In-Character należy pisać w odpowiedniej formie wypowiedzi tak jak w dziale Życia społeczności oraz innych działach o tematyce IC.

W celu skontaktowania się z biurem Gubernatora należy odpowiednio zatytułować wiadomość poprzedzając tytuł wiadomości jednym z prefixów: [IC] lub [OOC].


  • Back to top
    • 5
0 user(s) are reading this topic