Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan]Annie Costa

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Gugel1 13/02/2010 - 17:52

Gugel
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Annie Costa

Administrator/moduł nadający karę:System

Powód kary:Banicja System UID: 1709 (Cheetah); Owner 9:5973, Z, Fotel 0, Ping 51 13/02/2010, 17:41

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
A więc wszedłem na serwer i dowiedziałem się o evencie powodzi, z James'em Lebronem wsiadłem do jego elegy i pojechaliśmy na górę Vinewood, na miejscu miałem okropne lagi i kilka razy robiłem reloga, ostatni raz postanowiłem wejść, gdy wyłączyłem Skype(myślałem, może teraz nie będę miał lagów). Byłem obok samochodu Dawida Lisu, miałem totalną ścinę i nic nie dało się zrobić, stałem chwile, stałem i postanowiłem się obrócić, zamiast d przycisnąłem F i takim sposobem, stojąc blisko auta wsiadłem do niego, wyskoczył napis ' Server closed to connection' Więc zrobiłem SS i popatrzyłem do logów, oczywiście mam banicje. Oto SS ze zdarzenia: http://iv.pl/images/...lvhg2f05sm.png.
Jak widać nie używam wspomagaczy(Jak widać pisze ping 51, ale spójrzcie na Tommiego Morientesa, wbiega on w ścianę, co jest związane z lagami). Moje łącze to 1mb/s.

P.S Proszę także o od banowanie reszty postaci. Widzę już drugą apelacje z tej samej sytuacji...
  • Back to top
    • 0

Shaft 196 13/02/2010 - 19:35

Shaft
  • Gracz
Hmm, jak by się zastanowić to ja też miałem lagi. Samej sytuacji nie widziałem, ale byłem świadkim innych dziwnych rzeczy związanych z lagami. Jestem za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic