Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Zrealizowano][SKARGA] Javier Matthews

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

Mateusz25 13 08/05/2019 - 17:49

Mateusz25
  • Zbanowani

*
POPULAR

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: https://net4game.com...1116-remix1964/
Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Javier Matthews

Opis sytuacji: A więc tak, wbiłem do apteki moreno po lek, była tam Lindsey Kelly czyli członek organizacji BNG. Pierwsze co zrobił to podał info na słuchawie:   [17:21:19] Lindsay Kelly (słuchawka): king moreno
I zjawila sie cała gildia. Pan Javier Matthews bez większego prowo odpalił duty i wbił mi bw. Następnie porwał mnie do siebie na ośke co można zobaczyc na tym ssie: https://imgur.com/GA5kBpZ ((porwał żeby móc tam mnie okraść co będzie niżej udowodnione ssem)) oraz w logach ze porywa cywila:

Spoiler

Następnie pan gangster chciał okraść mnie przez /do z digla chociaż skrypt mu na to nie pozwalał: 
[17:35:37] ** W takim razie zabrał ją wraz z kabura oraz wyciagnal telefon z jego kielni rozpierdalajac o

Następnie gdy sobie przypomniał że łamie regulamin tym wbił mi bw po bw i okradł z digla: 
https://imgur.com/mT3wK5t

A więc, oskarżam owego gangstera za wbicie bw po bw oraz na porywanie cywila jak i użycie duty organizacji przestępczej do wbicia bw przed 21.

1. sytuacja w której cywil lub członek projektu bierze udział w ataku na organizacje przestępczą na ich strefie - Wtedy organizacja ma prawo do porwania cywila/członka projektu na gorącym uczynku bez planowania.

2.  Na terenie neutralnych stref idlewood oraz centrum obowiązuje totalny zakaz używania /duty grupy przestępczej przed 21:00 w celu wbicia BW innemu graczowi z pieści. Wyjątek stanowi:

3. Obowiązuje totalny zakaz wbijania BW po BW - w czasie gdy gracz straci przytomność macie wystarczająco dużo czasu na odegranie odpowiednich akcji. Wyjątkiem jest sytuacja w której gracz po pierwszej utracie przytomności nie odczuwa respektu, lub jest to wymagane do dalszego kontynuowania akcji.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

Spoiler

Edited by Mateusz25, 10/05/2019 - 20:13.

• Back to top
    • 9

Lisuuuu186 10/05/2019 - 14:56

Lisuuuu
  • Gracz

Okej, poinformuj proszę Remix1964 o skardze. Jestem ciekaw jego wypowiedzi. Standardowo 24 godziny na wypowiedź od momentu poinformowania.

• Back to top
    • 0

Mateusz25 13 10/05/2019 - 16:00

Mateusz25
  • Zbanowani

*
POPULAR

Okej, poinformowany

Dodatkowo dodam, że info ze słuchawki które dała Lindsay Kelly było wyczytywane bez wiedzy o moim nazwisku, ponieważ jedynie co podawałem to swoje imię; 

[17:21:19] Lindsay Kelly (słuchawka): king moreno

• Back to top
    • 3

Remix196496 10/05/2019 - 16:24

Remix1964
  • Gracz
Nie mam co się zbytnio tłumaczyć. Wszystko jest widoczne na przedstawionych screenach. Z tego co mi było wiadomo kilka chwil zanim cię rozjebalem strzelales do naszej organizacji. Miałem ewidentnie prowo żeby cię rozjebac więc w czym problem bw po bw? Owszem ponieważ zająć się gra ic to masz w swoich screenach że se na pw pisałeś zamiast grać z nami ic.
  • Back to top
    • 2

Mateusz25 13 10/05/2019 - 16:29

Mateusz25
  • Zbanowani

Dobra, powiem tyle - w ten sam dzień, nie strzelałem do was. Nawet jeżeli mamy jakąś wojne IC to nie możesz porywać cywila na swoją strefe dodatkowo okradając go na /me. Widze że świeżakiem nie jesteś, to jak mogłeś nie wiedzieć że nie da się okradać /me? Pierwsze bw było w moreno, a gdy dowiedziałeś się że poprzez /me nie da się okraść, postanowiłeś wbić mi drugie bw i okraść 

Edited by Mateusz25, 10/05/2019 - 16:30.

• Back to top
    • 2

Remix196496 10/05/2019 - 18:33

Remix1964
  • Gracz

*
POPULAR

Sytuacja tego wymagała, odgrywalem ciągle na tobie /me /do a ty mi nie odpisywales, chcieliśmy na tobie odgrywać po prostu przyznam się kilka godzin :D. Ale nie odpisywales nic więc puściły mi nerwy. Jeżeli tak bardzo chodzi ci o digla którego Ci zabrałem to mogę Ci go zwrócić, noł problemo..
  • Back to top
    • 3

Mateusz25 13 10/05/2019 - 18:53

Mateusz25
  • Zbanowani

Dobra, o digla mi tu nie chodziło, tylko o to że złamałeś regulamin porywając mnie, czyli cywila. To fakt, że dłuższą chwile nie odpisywałem na /me, /do ponieważ dogadywałem się z GM, nie jestem doświadczonym graczem, chciałem dowiedzieć się, czy możesz mnie porwać a co ważniejsze, czy możesz mnie okraść z przedmiotów odgrywając na /do, /me. Mogłeś równie dobrze okraść mnie w moreno. Widze, że jesteś doświadczonym graczem, a nie wiedziałeś o tym, że nie możesz mnie zawiązać i wywieźć na swoją ośke, po to by wbić bw po bw. Dziwne, że nie wiesz o takich rzeczach, będąc tu długo.

Edited by Mateusz25, 10/05/2019 - 18:56.

• Back to top
    • -10

Remix196496 10/05/2019 - 19:22

Remix1964
  • Gracz

*
POPULAR

Czasami człowiek popełnia błędy :)
  • Back to top
    • 4

Lisuuuu186 11/05/2019 - 19:42

Lisuuuu
  • Gracz

Obie strony chcą się jakoś dogadać w sprawie tej akcji?

• Back to top
    • 0

Mateusz25 13 11/05/2019 - 19:57

Mateusz25
  • Zbanowani

Nie, chce żeby poniósł za to kare.

• Back to top
    • -30

Remix196496 12/05/2019 - 08:59

Remix1964
  • Gracz
Pamiętaj kolego że karma wraca :*.kazda rzecz z kradzieży posiadam.
  • Back to top
    • 0

Lisuuuu186 12/05/2019 - 10:44

Lisuuuu
  • Gracz

*
POPULAR

Osoba wystawiająca skargę nie wyraziła chęci do ponownego dogrania tej akcji, więc przedstawię werdykt w tej sprawie. Oczywiście oskarżony nie powinien wbijać BW na strefie neutralnej, jaką jest Idlewood, bo na takiej znajduje się Moreno Pharmacy (49x10) bez prowokacji. Prowokacji do wbicia BW nie było, lecz mimo tego takie BW otrzymał Thony.

Wracając do sprawy porwania: osoba porywana nie posiadała w tamtym momencie panelu organizacji - więc porwanie było niezgodne z regulaminem, ponieważ nie było wymaganego planowania.
Wobec tego werdykt jest następujący:

Javier Matthews - Blokada zabierania HP na 5 dni + Blokada organizacji przestępczych na 30 dni - Wbijanie BW na strefie neutralnej Idlewood na /duty organizacji bez prowokacji oraz porywanie osoby niezrzeszonej z organizacjami bez wymaganego planowania.

• Back to top
    • 9

0 user(s) are reading this topic