Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

LSPD - Pościg za Landstalkerem.

lost lspd

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Zagubiony1570 04/05/2019 - 10:47

Zagubiony
  • Gracz
Zapraszam do oglądania ;)

• Back to top
    • 1

Astroo287 04/05/2019 - 11:10

Astroo
  • GameMaster SA-MP
Super jak zawsze :D
  • Back to top
    • 1

Newbie Busher188 04/05/2019 - 12:28

Newbie Busher
  • Gracz

*
POPULAR

Jako nieaktywny gracz starej daty sobie obejrzałem i tak zasugeruję na przyszłość zwrócić uwagę na stare poczciwe zasady...

Od kiedy S2 może jeździć cały czas pod prąd; po krawężnikach i tym podobne? (Takie coś było dozwolone tylko dla S1 - i to tylko w momencie gdy to samo robi uciekający - chociaż jeszcze dawniej nawet to było nie dozwolone - to że ktoś reprezentuje taki poziom nie znaczy że PD również ma tak robić - a dobry kierowca na sampie nie ścinając zakrętów traci ledwo pół sekundy, może sekundę więcej na tym...)

Takie obijanie się na siłę z zatrzymanym to taki narzucony przez was przymus żeby go złapać - będziecie mniej tego robić to i pościg będzie ciekawszy, dłuższy to i normalniejszy do oglądania - ale prawda box'ów się używa tylko trochę mało jest to wyćwiczone bym powiedział.

Ale na pewno + za połączenie się z Tahomą, dobrze że nie jesteście ustawieni na solo kierowców
Fajnie, że nie wyprzedzacie zatrzymanego (chociaż raz się zrównaliście ale no czasem tak jest)

Ogólnie jeżeli chodzi o montaż to super, ale poziom rozgrywki tak sobie skomentowałem dla zabicia czasu. - Wiem, jest pewnie teraz jak jest ale no to Wy tworzycie ten poziom więc możecie coś z nim robić. :)

• Back to top
    • 3

Zagubiony1570 04/05/2019 - 13:30

Zagubiony
  • Gracz
Często jeździmy przeciwnym pasem na kogutach aby uniknąć ewentualnego lagu, który może doszczętnie zniszczyć pojazd bo umierającego lub jednostkę w nas cofnie.
A czy jeździmy po kraweznikach czy nie dyktuje przeważnie uciekajacy. Jeśli on zetne a my nie jest spora szansa, że ucieknie, a jak ucieknie bo nie scielismy na krawezniku jak on to zaraz będzie fala hejtu, że pd jeździć nie umie bo gubi wolne pojazdu. Poza tym zauważ, że ja starałem się nie ścinać zakrętów, widać doskonale gdy czasem wchodzę normalnie w zakręt mimo że uciekajacy kraweznikiem. Gdyby nie było lagow pewnie by się jechało jeden centralnie za drugim, teraz tak ciężko zrobić bez szachownicy czasem bo głupi wjazd do centrum może skończyć się lagiem i nagle z 1000hp spada do 800, przez lag. Dlatego nie jeździmy w jednej lini; )
Poza tym jednostka u2 odkąd pamiętam (a gram od 2008r w PD)na n4g zawsze trzymała się blisko jednostki u1 i miała prawo robić to samo by byc gotowym w razie w na przejęcie. ;)
  • Back to top
    • 0

Farrmer 3 04/05/2019 - 14:10

Farrmer
  • Gracz

super akcja mordo

• Back to top
    • 1

PatrykSz2221 04/05/2019 - 21:42

PatrykSz22
  • Gracz

fajne