Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Admiral vs LSPD - Parowozy

• Please log in to reply
28 replies to this topic

Harimau 469 01/05/2019 - 11:52

Harimau
  • Gracz

*
POPULAR

• Back to top
    • 12

Przemek69810 01/05/2019 - 12:02

Przemek69
  • Gracz

takie są realia  :s

• Back to top
    • 1

Norbercik251 01/05/2019 - 12:05

Norbercik
  • Gracz

*
POPULAR

Jestem ciekawy kto był SV przy tej akcji i zezwolił na takie derbowanie.  :>

Edited by Norbercik, 01/05/2019 - 12:06.

• Back to top
    • 3

woolf34 01/05/2019 - 12:26

woolf
  • Gracz
Kocur
  • Back to top
    • 1

Lubek_493 01/05/2019 - 13:43

Lubek_
  • Gracz

przyjemnie się ogląda ten event derby 

• Back to top
    • 2

RMati29 01/05/2019 - 13:46

RMati
  • Gracz

Ładny pościg.  ;)

• Back to top
    • 1

Cytrynian Potasu 1956 01/05/2019 - 14:36

Cytrynian Potasu
  • Gracz

*
POPULAR

Ale bym pobił taką Sydney Hoverstone za to strzelanie.

• Back to top
    • 4

littlewheezy659 01/05/2019 - 14:55

littlewheezy
  • Gracz

*
POPULAR

Kox uciekanko ale co racja to racja zawsze derby wlatują jak ucieka się któryś tam raz z kolei wiem z autopsji. Zostawiam zielonego i czekam na więcej materiałów, peace

• Back to top
    • 5

Capanierooo10 01/05/2019 - 16:22

Capanierooo
  • Gracz

Muszą derbować bo jeździć zupełnie nie potrafią, widać na nagraniu że dostawali ostre fory - A i tak musieli pod koniec "przytryhardować" i postrzelać z MP5 żeby pokazać moc xdd

• Back to top
    • 0

Zagubiony1570 01/05/2019 - 18:36

Zagubiony
  • Gracz

0Gh9hZ5.png

No ładnie ten ten admiral derbuje blokujące go jednostki. 

I w ogóle dziwny zbieg okoliczności, że akurat gdy auto było ku kresu wytrzymałości, Fernando postanowił wjechać na ośkę gangu w którym gra jego druga postać Keyshawn Peal i to właśnie tam się kończy pościg, a za chwilę członkowie ów organizacji czają się na nas z deaglami na dachu. :P Ale co tam, lspd tylko złe. :P

Edited by Zagubiony, 01/05/2019 - 18:52.

• Back to top
    • -6

Harimau 469 01/05/2019 - 21:13

Harimau
  • Gracz

*
POPULAR

0Gh9hZ5.png

No ładnie ten ten admiral derbuje blokujące go jednostki. 

I w ogóle dziwny zbieg okoliczności, że akurat gdy auto było ku kresu wytrzymałości, Fernando postanowił wjechać na ośkę gangu w którym gra jego druga postać Keyshawn Peal i to właśnie tam się kończy pościg, a za chwilę członkowie ów organizacji czają się na nas z deaglami na dachu. :P Ale co tam, lspd tylko złe. :P

Opisz członków z Deaglami.

Nikt do was nie strzelił.

Rozwaliliście na dachu typa z Bloods więc nie wiem o co się prujesz. Lepiej odinstaluj tą podmiankę bo Ci handling zmienia. ;p

Edited by Harimau, 01/05/2019 - 21:24.

• Back to top
    • 4

Sheldonek 1 01/05/2019 - 22:03

Sheldonek
  • Gracz

nie wiem ludzie czemu popieracie takie akcje chłop podczas pościgu zjada sobie /p streaki co by BW nie dostać od kolizji, nie odgrywa wypadków już nie mówiąc o tym że wybuchnął w aucie i uciekał sobie przed LSPD na pieszo fajne RolePlay warto dodać o tych filmikach gdzie co chwilę jako organizacja przestępcza strzelacie do LSPD co powinno być rzadkością a wy to chyba co dwa dni robicie średnio to widzę  :>

• Back to top
    • 1

Zagubiony1570 01/05/2019 - 23:09

Zagubiony
  • Gracz

Opisz członków z Deaglami.

Nikt do was nie strzelił.
Rozwaliliście na dachu typa z Bloods więc nie wiem o co się prujesz. Lepiej odinstaluj tą podmiankę bo Ci handling zmienia. ;p

Po prostu uważam, że niepowinieneś celowo kończyć pościgu w miejscu ośki swojego gangu na innej postaci licząc, że ten ci pomoże, narażając ich i siebie. ;) a co do podmianek pojazdów, których używam - są na forum to sobie sprawdź czy zmieniają handling, choć najpierw polecam zapoznać się z tym jak działa gta i ile wspólnego ma model pojazdu z handlingiem.

Edited by Zagubiony, 01/05/2019 - 23:11.

• Back to top
    • -5

Alienated 308 01/05/2019 - 23:27

Alienated
  • Gracz

nie wiem ludzie czemu popieracie takie akcje chłop podczas pościgu zjada sobie /p streaki co by BW nie dostać od kolizji, nie odgrywa wypadków już nie mówiąc o tym że wybuchnął w aucie i uciekał sobie przed LSPD na pieszo fajne RolePlay warto dodać o tych filmikach gdzie co chwilę jako organizacja przestępcza strzelacie do LSPD co powinno być rzadkością a wy to chyba co dwa dni robicie średnio to widzę  :>

DM na filmach RedTigera który przeważnie odbywał się na jednostkach LSPD to był pewnego rodzaju "bunt" na wprowadzone zmiany. Od dłuższego czasu nie strzelamy masowo do PD wręcz mogę powiedzieć że w ogóle. Wyjątkami są mini-eventy tworzone przez frakcje lub organizacje przestępcze gdzie faktycznie możemy się z nimi postrzelać bez żadnych konsekwencji w ramach "ćwiczeń".

Co do samego pościgu to odgrywanie kolizji podczas dynamicznej akcji nie jest narzucane bo może to zmienić cały pościg o 180 stopni. Streak to dobra opcja żeby nie wysiadać z auta i ładować sobie jedzeniem całe HP.

Patrząc na logi Twoich kar to wnioskuje że jesteś rekinem RP - trochę dystansu, to jest luźne RP.

//Może nie jest to temat do takich dyskusji ale odnosząc się stricte do filmu to jest fajny jak zwykle. Zielonego zostawiam.

Edited by Alienated Yorio, 01/05/2019 - 23:29.

• Back to top
    • 0

Harimau 469 01/05/2019 - 23:34

Harimau
  • Gracz

*
POPULAR

Po prostu uważam, że niepowinieneś celowo kończyć pościgu w miejscu ośki swojego gangu na innej postaci licząc, że ten ci pomoże, narażając ich i siebie. ;) a co do podmianek pojazdów, których używam - są na forum to sobie sprawdź czy zmieniają handling, choć najpierw polecam zapoznać się z tym jak działa gta i ile wspólnego ma model pojazdu z handlingiem.

Sami mnie tam zepchneliście derbujac to w jaki sposób miałem jechać? No faktycznie palącym autem wyjade poza teren strefy.
Nikt mi nie pomagał nikt nie interweniował z mojej org.
Co do podmianek. To nie pierwsza taka sytuacja sam zglaszalem razem z MKL'em twoje podmianki które dają przewage nad innymi.
  • Back to top
    • 7

STANDARD KACPER170 01/05/2019 - 23:53

STANDARD KACPER
  • Gracz

wspaniala produkcja bije brawo i czekam na wiecej

• Back to top
    • 1

STANDARD SZYMON 1 02/05/2019 - 06:31

STANDARD SZYMON
  • Gracz

Jeden z lepszych kierowcow w Los Santos

• Back to top
    • 0

Zagubiony1570 02/05/2019 - 09:38

Zagubiony
  • Gracz

Sami mnie tam zepchneliście derbujac to w jaki sposób miałem jechać? No faktycznie palącym autem wyjade poza teren strefy.
Nikt mi nie pomagał nikt nie interweniował z mojej org.
Co do podmianek. To nie pierwsza taka sytuacja sam zglaszalem razem z MKL'em twoje podmianki które dają przewage nad innymi.

Nikt cię nigdzie nie zepchnal, a wręcz przeciwnie jeszcze próbowaliśmy sprawić byś tam nie wjechał gdzie zajechałem ci drogę na oske gdzie i tak wjechaleś sam z własnej inicjatywy a później gdy od wybuchu dzieliło kilka hp wjechales między drzewa gdzie mnie staranowales, pojazd się zapalił i już drugi raz próbowałeś we mnie wjechać palącym się wrakiem. Twierdzisz inaczej, chodź dałeś filmik, który pokazuje moją wersję. ;P i nie pruje się, a wyrażam swoje zdanie. No to całe szczęście, że nie interweniowali, bo jeśli faktycznie z dachu dwie osoby nie były z twojej org to gut gut, bo gdybyśmy nie zareagowali to by strzelali.;) A co do drugiej kwestii, skoro zglaszales a nic z tego nie wynikło wniosek jest jeden. ;)

Edited by Zagubiony, 02/05/2019 - 09:47.

• Back to top
    • -10

Harimau 469 02/05/2019 - 10:01

Harimau
  • Gracz

*
POPULAR

Nikt cię nigdzie nie zepchnal, a wręcz przeciwnie jeszcze próbowaliśmy sprawić byś tam nie wjechał gdzie zajechałem ci drogę na oske gdzie i tak wjechaleś sam z własnej inicjatywy a później gdy od wybuchu dzieliło kilka hp wjechales między drzewa gdzie mnie staranowales, pojazd się zapalił i już drugi raz próbowałeś we mnie wjechać palącym się wrakiem. Twierdzisz inaczej, chodź dałeś filmik, który pokazuje moją wersję. ;P i nie pruje się, a wyrażam swoje zdanie. No to całe szczęście, że nie interweniowali, bo jeśli faktycznie z dachu dwie osoby nie były z twojej org to gut gut, bo gdybyśmy nie zareagowali to by strzelali. ;) A co do drugiej kwestii, skoro zglaszales a nic z tego nie wynikło wniosek jest jeden. ;)

Wynikło.

Zmieniałeś swoje podmianki wtedy, prułeś się o zbugowane krawężniki, że jak to tak przecież ma nie wybijać X_D

I skończ temat odnośnie organizacji skoro Bloods było na dachu a nie BNG i robisz zbędny spam.

Edited by Harimau, 02/05/2019 - 10:02.

• Back to top
    • 4

Zagubiony1570 02/05/2019 - 10:12

Zagubiony
  • Gracz

Wynikło.
Zmieniałeś swoje podmianki wtedy, prułeś się o zbugowane krawężniki, że jak to tak przecież ma nie wybijać X_D

I skończ temat odnośnie organizacji skoro Bloods było na dachu a nie BNG i robisz zbędny spam.

To ty twierdzisz, że były to bloods, ale ja nie wiem kto z jakiej organizacji jest, zwłaszcza, że byli bez duty w pobliżu twojej ośki, ale pewnie masz rację, co nie zmienia faktu, że nie fajnie się zachowales, konczac poscig na swojej ośce z innej postaci a teraz mowisz, ze cie zepchnelismy, co sam filmik temu przeczy, tyle w mojej kwestii. Co do drugiej kwestii, przytaczasz sprawy z kilku lat temu, to skąd miałem wiedzieć o co ci chodzi. Poza tym w tym czasie dużo osób takich podmianek uzywalo i nikt się o to nie prul. Ale mylisz kwestie, handling jest całkowicie czymś innym i nie da się go zmienić z poziomu podmianki pojazdu.

Edited by Zagubiony, 02/05/2019 - 10:21.

• Back to top
    • -5

Harimau 469 02/05/2019 - 10:31

Harimau
  • Gracz

*
POPULAR

To ty twierdzisz, że były to bloods, ale ja nie wiem kto z jakiej organizacji jest, zwłaszcza, że byli bez duty w pobliżu twojej ośki, ale pewnie masz rację, co nie zmienia faktu, że nie fajnie się zachowales, konczac poscig na swojej ośce z innej postaci a teraz mowisz, ze cie zepchnelismy, co sam filmik temu przeczy, tyle w mojej kwestii. Co do drugiej kwestii, przytaczasz sprawy z kilku lat temu, to skąd miałem wiedzieć o co ci chodzi. Poza tym w tym czasie dużo osób takich podmianek uzywalo i nikt się o to nie prul. Ale mylisz kwestie, handling jest całkowicie czymś innym i nie da się go zmienić z poziomu podmianki pojazdu.

Mogłem ten pościg skończyć nawet w Honolulu według mojego uznania. Skoro uznałem, że między drzewami jest najlepszy moment na wybuch to tam pojechałem. :motherofgod:

• Back to top
    • 3

FlLKUS805 02/05/2019 - 10:38

FlLKUS
  • Gracz

*
POPULAR

Nikt cię nigdzie nie zepchnal, a wręcz przeciwnie jeszcze próbowaliśmy sprawić byś tam nie wjechał gdzie zajechałem ci drogę na oske gdzie i tak wjechaleś sam z własnej inicjatywy a później gdy od wybuchu dzieliło kilka hp wjechales między drzewa gdzie mnie staranowales, pojazd się zapalił i już drugi raz próbowałeś we mnie wjechać palącym się wrakiem. Twierdzisz inaczej, chodź dałeś filmik, który pokazuje moją wersję. ;P i nie pruje się, a wyrażam swoje zdanie. No to całe szczęście, że nie interweniowali, bo jeśli faktycznie z dachu dwie osoby nie były z twojej org to gut gut, bo gdybyśmy nie zareagowali to by strzelali. ;) A co do drugiej kwestii, skoro zglaszales a nic z tego nie wynikło wniosek jest jeden. ;)

Próbowaliście uniemożliwić mu wjazd na anzac, bo gra tam na innej postaci? LSPD raczej nie ma zakazu wchodzenia na komisariat na innych postaciach, nie przesadzaj Lostu.

Spoiler

• Back to top
    • 6

Pixos De Blood6624 02/05/2019 - 12:07

Pixos De Blood
  • Gracz

Widze po płynności sampa, że masz dobry sprzęcik. Plus za wysoką jakość filmiku. Po poprzednim filmiku z ucieczkami spodziewałem się większej ilości subtelnych ośmieszeń PD :(

P.S. zabiłeś tego PDka na końcu?

• Back to top
    • 1

Król Lew2093 02/05/2019 - 12:18

Król Lew
  • Gracz

*
POPULAR

Fajne, tylko mało śmiesznych akcji. :P

• Back to top
    • 3

* FaFaRaFa277 02/05/2019 - 12:40

FaFaRaFa
  • Gracz

Większość akcji nagranych mam ja bo ciągle spoglądałem na PD. Wiec jak znajdę chwile czasu wrzucę dobre momenty. 

• Back to top
    • 2

proe84 02/05/2019 - 12:56

proe
  • Gracz

Puacz Puacz Puacz. Dobry ten admiral.

• Back to top
    • 1

Cytrynian Potasu 1956 02/05/2019 - 13:17

Cytrynian Potasu
  • Gracz

*
POPULAR

Niektórym z LSPD bym odradził wpierdalanie na potęgę tabletek "Must Win"

IRQhGMC.jpg

Sam jakiś czas temu uciekając przed pd miałem okazję otrzymać ostrzał, czy dostać derba od napalonego pidika, który siedzi tam może z dwa tygodnie mimo zachowania przyzwoitego poziomu pościgu. Dlatego mi się odechciało interakcji z tą frakcją.

Edited by Cytrynian Potasu, 02/05/2019 - 13:21.

• Back to top
    • 5

Łysyy97 02/05/2019 - 16:11

Łysyy
  • Gracz

super 

• Back to top
    • 1

Ceeesar4 02/05/2019 - 21:01

Ceeesar
  • Gracz

Kozacko