Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Niektóre klawisze nie działają co jakiś czas

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Julek0411 30/04/2019 - 17:31

Julek04
  • Gracz

Witam wszystkich. 

Mam problem z drugim laptopem, który służy głównie do grania - MSI. Problem ten dotyczy kilku klawiszy, które raz działają, a raz nie. Przykładowo piszę jedno słowo, które zawiera literkę 'L' - jedna literka się napisze, druga już nie. Problem występuje tylko z klawiszami "L", "9" na numpad no i strzałka w dół. 

Raz działa raz nie, bez znaczenia jest siła nacisku na klawisz. Dziwne też jest to, że problem nie występuje przy naciśnięciu klawisza (który nie działa) razem z innym klawiszem, przykładowo "L + z" itp. 

Nie mam pomysłu co z tym robić, macie jakiś pomysł, czy tylko serwis?

• Back to top
    • 0

#2 Brush10 30/04/2019 - 20:15

Brush
  • Gracz

Wyjmij przyciski bo może przez brud w środku Ci nie pisze. 

• Back to top
    • 0

#3 Julek0411 01/05/2019 - 09:38

Julek04
  • Gracz

Wyjmij przyciski bo może przez brud w środku Ci nie pisze. 

Nie mam możliwości raczej wyciągnąć przycisków. Jeśli byłby brud, to raczej połączenie z innym klawiszem be nie pomagało dużo...

• Back to top
    • 0

#4 * bladzioch1 05/05/2019 - 11:51

bladzioch
  • Gracz

Witam wszystkich. 

Mam problem z drugim laptopem, który służy głównie do grania - MSI. Problem ten dotyczy kilku klawiszy, które raz działają, a raz nie. Przykładowo piszę jedno słowo, które zawiera literkę 'L' - jedna literka się napisze, druga już nie. Problem występuje tylko z klawiszami "L", "9" na numpad no i strzałka w dół. 

Raz działa raz nie, bez znaczenia jest siła nacisku na klawisz. Dziwne też jest to, że problem nie występuje przy naciśnięciu klawisza (który nie działa) razem z innym klawiszem, przykładowo "L + z" itp. 

Nie mam pomysłu co z tym robić, macie jakiś pomysł, czy tylko serwis?

Jezeli nadal masz gwarancje to oddaj, jak nie no to do serwisu - no chyba że posiadasz takie zdolności aby takową wymienić.

Mozesz też pomyśleć o zakupie klawiatury zewnętrznej.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic