Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucono][SKARGA] Hisoka Yamato

raport samp

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 AyeBoy0 30/04/2019 - 00:31

AyeBoy
  • Gracz

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: https://net4game.com.../169455-ayeboy/

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Hisoka Yamato

Opis sytuacji: Chciałbym poprosić o perm bana. Taki ban pozwoli mi "ochłonąć" a przy okazji już nigdy nie wrócę na wasz roleplay. Nie da się grać normalnego cywila. LSPD praktycznie nie ma, więc panuje całkowita anarchia nawet w centrum miasta. Dzisiaj przytrafiła mi się najlepsza z możliwych sytuacji. Podjechałem pod hotel, aby się wylogować i skończyć grę na dzisiaj. Zauważyłem pod hotelem nieprzytomnego. Podszedłem, chciałem się zapytać o co chodzi. Zobaczyłem, że ten nieprzytomny zaczął omijać swoje BW za pomocą /do. Zaczął wyzywać swojego napastnika, więc napisałem na kropce "niezłe omijanie BW'. Zaraz po tym zaczął mi wyzywać moją mamę na /w. Zapytałem się na kropce o co chodzi, czemu mnie chcą atakować, jeżeli tylko stoję z boku w swoim aucie. Zamiast odpowiedzi dostałem wjazd freewayem na maskę mojego samochodu, przez to też utraciłem przytomność, bo miałem z 10% hp. Po chwili nieprzytomny wstał i razem ze swoim kolegą raidowcem zawodowym zaczęli okładać moje auto gołymi pięściami. Zaraz potem przyłączyło się więcej osób. Wszyscy zaczęli niszczyć mi auto. Jakiś gość przejeżdżał obok, stanął i wyciągnął swój pistolet. Zestrzelił mi opony w moim aucie po czym uciekł. Po tych trzech minutach karnawału ocknąłem się. W zemście za takie zoo, które zagwarantowali mi wspaniali gracze net4game rozjechałem gościa, który zapoczątkował to wszystko. Dostałem kolejne BW. Przez tyle czasu straciłem dostęp do chatu i wiadomości z tamtej sytuacji, więc nie mogłem nawet wymienić dokładnie nicków tych wzorowych graczy. Po tym jak znowu się ocknąłem i po kilkukrotnym błaganiem o pomoc w tej sprawie - dostałem wiadomość, że nie da się nic zrobić. Zdenerwowany tą całą sytuacją miałem nadzieję, że gdy zapytam się kilku osób, które były przy tej sytuacji, wymienią mi nicki tych graczy. Niestety nic, więc zacząłem każdego się pytać "czy to ty cwaniaku", aby sprowokować tego trzymającego się regulaminu gracza. Niestety nic. Gościa, który najbardziej wydawał mi się podejrzany, rozjechałem po czym zacząłem prosić o bana reportując się samego siebie za przejeżdżanie niewinnych ludzi. Nawet o to nie można prosić GM ów, więc proszę tutaj. Perm ban zablokuje moją chęć do gry tutaj i przestanę psuć grę innym graczom ;). Mogę wam też matki zwyzywać jak tamten gracz, aby upewnić się, że dostanę perm bana.
Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

https://imgur.com/a/I5ZZRCA

• Back to top
    • 0

#2 * LisuLbn184 30/04/2019 - 11:27

LisuLbn
  • GameMaster SA-MP

Niestety nie stosujemy tzw. "kar na życzenie" - sytuacja, z którą się spotkałeś zapewne była jednorazowa i nie ma co się zniechęcać przez jeden taki epizod ;)

Chciałbym poprosić o perm bana. Taki ban pozwoli mi "ochłonąć" a przy okazji już nigdy nie wrócę na wasz roleplay. Nie da się grać normalnego cywila. LSPD praktycznie nie ma, więc panuje całkowita anarchia nawet w centrum miasta.

Akurat wczoraj miał miejsce mini-event między służbami porządkowymi a także organizacjami przestępczymi. Zapewne po evencie niektóre osoby miały protekcję po BW i dlatego nie spotkałeś żadnego patrolu w tym dniu.

Dzisiaj przytrafiła mi się najlepsza z możliwych sytuacji. Podjechałem pod hotel, aby się wylogować i skończyć grę na dzisiaj. Zauważyłem pod hotelem nieprzytomnego. Podszedłem, chciałem się zapytać o co chodzi. Zobaczyłem, że ten nieprzytomny zaczął omijać swoje BW za pomocą /do. Zaczął wyzywać swojego napastnika, więc napisałem na kropce "niezłe omijanie BW'. Zaraz po tym zaczął mi wyzywać moją mamę na /w. Zapytałem się na kropce o co chodzi, czemu mnie chcą atakować, jeżeli tylko stoję z boku w swoim aucie. Zamiast odpowiedzi dostałem wjazd freewayem na maskę mojego samochodu, przez to też utraciłem przytomność, bo miałem z 10% hp. Po chwili nieprzytomny wstał i razem ze swoim kolegą raidowcem zawodowym zaczęli okładać moje auto gołymi pięściami. Zaraz potem przyłączyło się więcej osób. Wszyscy zaczęli niszczyć mi auto. Jakiś gość przejeżdżał obok, stanął i wyciągnął swój pistolet. Zestrzelił mi opony w moim aucie po czym uciekł. Po tych trzech minutach karnawału ocknąłem się. W zemście za takie zoo, które zagwarantowali mi wspaniali gracze net4game rozjechałem gościa, który zapoczątkował to wszystko. Dostałem kolejne BW. Przez tyle czasu straciłem dostęp do chatu i wiadomości z tamtej sytuacji, więc nie mogłem nawet wymienić dokładnie nicków tych wzorowych graczy. Po tym jak znowu się ocknąłem i po kilkukrotnym błaganiem o pomoc w tej sprawie - dostałem wiadomość, że nie da się nic zrobić.

Kwestię złego zachowania gracza/graczy możesz zgłosić GameMaster'owi jeżeli jest online przez komendę /raport, lub jeżeli takowego aktualnie nie ma przez PW Forum/Discord.

Skargę oczywiście odrzucam.

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic