Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo
* * * * - 3 votes

Showtime, dziwny werdykt; Trochę smutne i prawdziwe.

• This topic is locked This topic is locked
43 replies to this topic

#41 N0VU146 25/04/2019 - 00:25

N0VU
  • Gracz
Otwieram na chwilę temat, aby sprostować jedną rzecz.

Nie łączyła mnie żadna rzecz z organizacjami wymienionymi w tym temacie oraz ich problemami. Tym bardziej nie był to temat aby uniewinniać ludzi lub poruszać temat organizacji, która została usunięta; Nie jest to w mojej ocenie twierdzić czy słusznie czy nie.
Jak nazwa działu wskazuje znaleziska w sieci, to też wstawiam ten filmik w odpowiednim dziale, ponieważ chciałem poznać opinie innych graczy co na ten temat sądzą, nie był to atak w którąkolwiek ze stron. Ci co obejrzeli filmik oraz przeczytali rózne opinie od różnych graczy sami sobie mogą odpowiedzieć na pytania dotyczące tej sprawy (chodzi o blokade BR i poruszanie nieprawdziwych informacji w jego kierunku). Życzę wszystkim spokojnej nocy, jeśli to czytasz teraz, lub miłego dnia jak już to czytasz rano.

Zamykam, ponieważ trochę od tematu zaczęło to wszystko odbiegać i każdy obracał kota ogonem.

• Back to top
    • 0

#42 * ShowTime3028 25/04/2019 - 05:40

ShowTime
  • Zarząd

*
POPULAR

Po małej weryfikacji:

Mareczeek - (Ban) MK GUID: 169264, 173270 - Osoba z panelu Blue Nation

Afrodytek - MK - Hejtera/Cheatera

hO1OHUs.png

Tak się zastanawiałem czemu akurat nick Mareczek  :-/ IP zmiennego też CI w pewnym momencie niestety brakło.

S752cKE.png

@Afrodytek W takim razie poczekasz sobie jeszcze długo, a MK szybko znajdziemy. ;)

• Back to top
    • 8

#43 N0VU146 25/04/2019 - 12:41

N0VU
  • Gracz
  1. Gracz Br90 został wykluczony z gry w organizacjach przestępczych, ze względu na jego podejście oraz tworzenie organizacji z osobami na MK oraz cheaterami, którzy łamali wielokrotnie regulamin. Dodatkowo jeśli jego granie w organizacjach skupiało się na pisaniu skarg oraz załatwianiu wszystkiego poprzez skargi na PW, to mija się z celem jego gry. Grze w organizacjach przestępczych towarzyszy wiele emocji, ale to nie oznacza aby tworzyć potem wojny OOC i pisać skargi na inne organizacje. Czasami warto pokazać poziom w grze i tam wyjaśnić wszystko, niż pisać skargi.

2.  
  3. br90 stworzył tylko jedną organizację w której jednej osobie udowodniono cheaty I był to WinterHere, czyli gracz starszej daty A nie mk które nie przekracza 7000 gs jak kłamałeś wcześniej. Sam pisałeś żeby w przypadku łamania regulaminu będziesz wynosił konsekwencje OOC, a teraz mówisz że trzeba to załatwiać IC. Rzeczywiste wykluczać kogoś z gry bo postąpił według tego co napisałeś.
  4.  
  5. Gracz próbował wiele razy wywoływać wojny poprzez forum i pisać skargi na inne organizacje, które nie posiadały ludzi na MK oraz cheaterów, a skupiały się na grze IG

6.  
  7. Wiele razy to słuszna skarga napisana jeden raz. Właśnie widać organizacje grające IG i dające przykład:
  8.  
  9. filmy w 100% skupione na dmie na LSPD na który tak kiedyś mi narzekałeś na PW żebym coś z tym zrobił.
  10.  
  11. Filmu to chyba nawet nie obejrzałeś skoro wypisujesz takie głupoty:
  12.  
  13.  
  14. Moment rekrutacji do Blue Nation trwał jakieś 15 minut i osoby zostały od tak dodane do niej.

15.  
  16. Tlumaczylem że org powstała w tym samym dniu kiedy powstał plan rzucenia molo. Wszystkie postacie które zostały dodane pod panel znają się ze sobą od dawna i wcześniej grały w innych wspólnych organizacjach. Jaki punkt został zlamany? Koncowo dodam że jesteś śmieszny, właśnie utwierdziles graczy że tu się nie da odwołać od decyzji nadanej kompletnie bez sensu. Nie chodziło mi o zdjęcie kary tylko przedstawienie jakimi idiotycznymi argumentami ty się posługujesz.
  17.  
  18. Temat nie był po to żebyś Ty to zamknął podając kolejne głupie argumenty, tylko żeby przeczytał go BM i sam ocenił. Był przez chwilę w temacie ale widocznie się tym nie chce zająć. Ocenianie mnie przez pryzmat conspiration jest nie na miejscu. Nie byłem liderem ani nikim decydujacym, a właśnie to Ty zwalasz na mnie całe zło które się tam działo. Mam nadzieję że gracze trochę się przekonali jaki jesteś i nie zmienią zdania przez jeden evencik i sztuczną miła atmosferę jaką robisz. Każdy przyznał mi racje, nawet ludzie których osobiście nie znam, a za Tobą jest tylko syndykacik którego chronisz. Macie tutaj przedstawioną politykę serwera w 1 temacie. PS. na cholerę tutaj wypisujesz typów zbanowanych MK? Nie wiem kim jest afrodytek, a Marasowi to już kilka razy sprawdzaliście multikonto. To jest temat skierowany do Ciebie, więc nie rozumiem. Jaki argument nie podasz to mi go odbijasz tym samym durnym tekstem. Żegnam ozięble
  19.  
  20. /autor filmu poprosił o wstawienie tego postu, nie są to moje słowa. Mimo że mój temat nie łamie żadnego regulaminu forum, oraz jest wstawiony w odpowiednim dziale to go zamykam i proszę aby go nie otwierano. Jeśli ktoś z administratorów chce coś więcej dopisać, niech kieruje to na PW odpowiednich osób których dotyczy ta akcja, gdyż ja osobiście nie mam nic wspólnego z tą sytuacją.
  21.  
  1. Gracz Br90 został wykluczony z gry w organizacjach przestępczych, ze względu na jego podejście oraz tworzenie organizacji z osobami na MK oraz cheaterami, którzy łamali wielokrotnie regulamin. Dodatkowo jeśli jego granie w organizacjach skupiało się na pisaniu skarg oraz załatwianiu wszystkiego poprzez skargi na PW, to mija się z celem jego gry. Grze w organizacjach przestępczych towarzyszy wiele emocji, ale to nie oznacza aby tworzyć potem wojny OOC i pisać skargi na inne organizacje. Czasami warto pokazać poziom w grze i tam wyjaśnić wszystko, niż pisać skargi.

2.  
  3. br90 stworzył tylko jedną organizację w której jednej osobie udowodniono cheaty I był to WinterHere, czyli gracz starszej daty A nie mk które nie przekracza 7000 gs jak kłamałeś wcześniej. Sam pisałeś żeby w przypadku łamania regulaminu będziesz wynosił konsekwencje OOC, a teraz mówisz że trzeba to załatwiać IC. Rzeczywiste wykluczać kogoś z gry bo postąpił według tego co napisałeś.
  4.  
  5. Gracz próbował wiele razy wywoływać wojny poprzez forum i pisać skargi na inne organizacje, które nie posiadały ludzi na MK oraz cheaterów, a skupiały się na grze IG

6.  
  7. Wiele razy to słuszna skarga napisana jeden raz. Właśnie widać organizacje grające IG i dające przykład:
  8.  
  9. filmy w 100% skupione na dmie na LSPD na który tak kiedyś mi narzekałeś na PW żebym coś z tym zrobił.
  10.  
  11. Filmu to chyba nawet nie obejrzałeś skoro wypisujesz takie głupoty:
  12.  
  13.  
  14. Moment rekrutacji do Blue Nation trwał jakieś 15 minut i osoby zostały od tak dodane do niej.

15.  
  16. Tlumaczylem że org powstała w tym samym dniu kiedy powstał plan rzucenia molo. Wszystkie postacie które zostały dodane pod panel znają się ze sobą od dawna i wcześniej grały w innych wspólnych organizacjach. Jaki punkt został zlamany? Koncowo dodam że jesteś śmieszny, właśnie utwierdziles graczy że tu się nie da odwołać od decyzji nadanej kompletnie bez sensu. Nie chodziło mi o zdjęcie kary tylko przedstawienie jakimi idiotycznymi argumentami ty się posługujesz.
  17.  
  18. Temat nie był po to żebyś Ty to zamknął podając kolejne głupie argumenty, tylko żeby przeczytał go BM i sam ocenił. Był przez chwilę w temacie ale widocznie się tym nie chce zająć. Ocenianie mnie przez pryzmat conspiration jest nie na miejscu. Nie byłem liderem ani nikim decydujacym, a właśnie to Ty zwalasz na mnie całe zło które się tam działo. Mam nadzieję że gracze trochę się przekonali jaki jesteś i nie zmienią zdania przez jeden evencik i sztuczną miła atmosferę jaką robisz. Każdy przyznał mi racje, nawet ludzie których osobiście nie znam, a za Tobą jest tylko syndykacik którego chronisz. Macie tutaj przedstawioną politykę serwera w 1 temacie. PS. na cholerę tutaj wypisujesz typów zbanowanych MK? Nie wiem kim jest afrodytek, a Marasowi to już kilka razy sprawdzaliście multikonto. To jest temat skierowany do Ciebie, więc nie rozumiem. Jaki argument nie podasz to mi go odbijasz tym samym durnym tekstem. Żegnam ozięble
  19.  
  20. /autor filmu poprosił o wstawienie postu, mimo że mój temat nie łamie żadnego regulaminu forum, oraz jest wstawiony w odpowiednim dziale to go zamykam i proszę aby go nie otwierano. Jeśli ktoś z administratorów chce coś więcej dopisać, niech kieruje to na PW odpowiednich osób których dotyczy ta akcja, gdyż ja osobiście nie mam nic wspólnego z tą sytuacją. Wybaczcie za numery przy zdaniach ale wysyłam to z telefonu.

Edited by N0VU, 25/04/2019 - 12:42.

• Back to top
    • 1

#44 * ShowTime3028 25/04/2019 - 12:55

ShowTime
  • Zarząd

*
POPULAR

BM przeczytał ten temat ;) Kolejne otwieranie tego tematu zakończy się nadaniem ostrzeżenia. Temat jest zakończony.

• Back to top
    • 6

0 user(s) are reading this topic