Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Zrealizowano][Skarga] Tony Werner

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

Capanierooo10 23/04/2019 - 23:47

Capanierooo
  • Gracz

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: https://net4game.com...183158-badziuu/ 

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Tony Werner

Opis sytuacji: Witam, dziś około 14 przyjęliśmy do firmy taxówkarskiej - CartageTaxi, Tony Werner'a.. Osoba na pierwszy rzut oka porządna i doświadczona (Posiada 4000GS), IC odegrała wszystko jak najbardziej poprawnie.. Nie mieliśmy podstaw do odrzucenia jego podania. Na początku wykonywał on swoją prace IC poprawnie, wieczorem zaczęło się odwalanie - Od 21:10:58 do  21:44:53 rozbijał się służbowym moonbeamem i zabrał mu 300 jednostek stanu, po tym gdy ktoś przestrzelił mu koło przesiadł się na firmowego Admirała którym rozbijał się od 21:45:01 aż do 22:25:54 - Admirałowi zabrał ponad 700 jednostek stanu. Ja rozumiem pojedyńczy wypadek, jednak w logach widać wiele kolizji w różnych godzinach - Musiał działać on z całkowitą premedytacją bo zgodnie z logami uczestniczył on w ciągu 2 godzin w ponad 20 wypadkach. Nie zapłacił za wyrządzone firmie straty. Pojazdy zostały już przez nas naprawione, nie prosimy o odszkodowanie bo po części jest to nasza wina. Jego wybryk nie jest już sprawą IC - Przez ponad 2 godziny szkodnikował i nie jesteśmy w stanie określić ile wypadków z innymi osobami spowodował ale wiemy ze jego działanie było celowe. Liczymy na karę dla owego delikwenta. Pod spodem załączam screeny z logów pojazdów oraz ich UID.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

Spoiler

• Back to top
    • 2

Skino818 24/04/2019 - 19:42

Skino
  • Gracz

*
POPULAR

Zaakceptuję skargę. Zobaczymy co oskarżony ma do powiedzenia. ;) Poinformuj Badziuu , standardowo 24h na wypowiedzenie się od momentu poinformowania.

• Back to top
    • 3

Badziuu -2 24/04/2019 - 20:00

Badziuu
  • Zbanowani

No cóż, nie miałem co robić to pojechałem sobie pojeździć na iwood i okolice po czym jakis gangster wbil mi bw i dwie oponki - wiec wiadomo probowalem wrócić do centrum mając przy tym jeszcze efekt drunka co poskutkowało tym ze co chwile lądowałem na słupie - podobna sytuacja była przy admiralcu, dodatkowo troche kaski z firmy mi pobrało a ja mam jeszcze zamiar tu grać.

• Back to top
    • -7

Capanierooo10 24/04/2019 - 20:14

Capanierooo
  • Gracz

*
POPULAR

Znalazłem świadków twoich "wyczynów" na drodze - W jednego wjechałeś pod metrem, z tego co wiem żadnego z wypadków nie odegrałeś. Ponadto efekt drunka utrzymuje się 3 minuty, ty rozbijałeś się regularnie ponad 2 godziny różnymi pojazdami. Do tego "Nie miałem co robić więc pojechałem na I-WOOD".. Taxówka i przestrzelili cie opony za nic - Nawet tego nie skomentuje. 

Zaraz dam znać świadkowi żeby się wypowiedział w tym temacie 

I jeszcze słówko dla osób które uważają że skarga jest niezasadna, ja nie będę tolerować żadnego odwalania w mojej firmie jak i na całym serverze - Nie pisze tego w celu zemsty tylko po prostu zawiodłem się na oskarżonym użytkowniku. Idziesz pracować do Taxi.. Pracujesz w taxi, a nie odwalasz na IDLE w pojeździe służbowym i tyle w temacie

Pozdrawiam 

Edited by Capanierooo, 24/04/2019 - 20:16.

• Back to top
    • 3

Fenomenalny2 24/04/2019 - 22:31

Fenomenalny
  • Gracz

Witam serdecznie, poproszono mnie abym wypowiedział się w tej skardze więc jestem. Miałem nie przyjemną sytuacje które zdarzyła się właśnie 23.04 w czasie wieczornym w okolicy metro station w centrum. Tony Werner jadący firmowych autem admiral z firmy CartageTaxi wjechał mi na maskę, oczywiście z mojej strony odegrane zostało jak należy lecz osoba która uderzyła we mnie i straciła przytomność (BW) odegrała wypadek na /do, że lekkie uderzenie nic poważnego, coś w tym stylu, odegranie według mnie dość słabo rozwinięte i nie na miejscu. Wysłałem na niego reporta, lecz nikt z administracji nie odpowiadał więc zignorowałem sprawę, żeby ułatwić szukanie w logach podam UID mojego pojazdu: 57012. 

• Back to top
    • 1

Badziuu -2 25/04/2019 - 14:14

Badziuu
  • Zbanowani

Znalazłem świadków twoich "wyczynów" na drodze - W jednego wjechałeś pod metrem, z tego co wiem żadnego z wypadków nie odegrałeś. Ponadto efekt drunka utrzymuje się 3 minuty, ty rozbijałeś się regularnie ponad 2 godziny różnymi pojazdami. Do tego "Nie miałem co robić więc pojechałem na I-WOOD".. Taxówka i przestrzelili cie opony za nic - Nawet tego nie skomentuje. 

Zaraz dam znać świadkowi żeby się wypowiedział w tym temacie 

I jeszcze słówko dla osób które uważają że skarga jest niezasadna, ja nie będę tolerować żadnego odwalania w mojej firmie jak i na całym serverze - Nie pisze tego w celu zemsty tylko po prostu zawiodłem się na oskarżonym użytkowniku. Idziesz pracować do Taxi.. Pracujesz w taxi, a nie odwalasz na IDLE w pojeździe służbowym i tyle w temacie

Pozdrawiam

Prowadząc firmę poza zyskami musisz też niestety ponosić straty, z mojej strony nie widzę powodu dla którego napisałeś skargę bo to powinno zostać w grze ic, poza tym ty jesteś odpowiedzialny za to kogo zatrudniasz.
  • Back to top
    • -4

Capanierooo10 25/04/2019 - 16:01

Capanierooo
  • Gracz

Prowadząc firmę poza zyskami musisz też niestety ponosić straty, z mojej strony nie widzę powodu dla którego napisałeś skargę bo to powinno zostać w grze ic, poza tym ty jesteś odpowiedzialny za to kogo zatrudniasz.

Liczę się se stratami które już poniosłem - Bo jest to sprawa IC i ja jako zarząd firmy ja się tym zajmuje.(Dlatego tez nie proszę o żadne odszkodowanie) Jednak twoje odwalanie na IDLE, celowe powodowanie wypadków drogowych poprzez wjeżdzanie w innych w centrum jest już sprawą OOC którą postanowiłem zgłosić do administracji bo ja nie mam prawa cie za to ukarać. 

Tyle mam do powiedzenia, załączam jeszcze PW które otrzymałem po napisaniu skargi od jednej z osób odgrywającej na IDLE.

Y5BNhNc.png

• Back to top
    • 1

Skino818 27/04/2019 - 11:29

Skino
  • Gracz

Dzisiaj przeanalizuje sobie wszystkie dowody zawarte w skardze, wypowiedzi zarówno w tym temacie, jak i te, które otrzymałem na PW. O ile nic mi nie wyskoczy, werdykt pojawi się dzisiaj późnym wieczorkiem. 

• Back to top
    • 0

Skino818 27/04/2019 - 20:44

Skino
  • Gracz

*
POPULAR

Tak jak pisałem, przychodzę z werdyktem.

Zaczynając od początku. Fakt, za osoby pod panelem biznesu i uprawnienia odpowiada sam owner, dlatego nie będziemy mogli zwrócić kosztów naprawy, bądź też naprawić samych pojazdów. Autor temat był świadomy tego pisząc ten temat. Jak słusznie zauważył, koszty to sprawa IC. Szkodnikowanie natomiast to inna sprawa i oskarżony musi liczyć się z konsekwencjami wykazując naganne zachowanie w świecie gry za co też zostanie ukarany.

Podczas weryfikacji skargi prócz samego autora, swoje trzy grosze dorzuciły aż trzy osoby, w tym temacie lub na moim PW. Oczywiście sytuacje te zostały zweryfikowane z logami i są one autentyczne. Dotyczą one m.in. taranowania innych graczy na south central, specjalne zastawianie zaułków podczas wyścigów organizowanych przez projekt ścigantów na naszym serwerze.

Przez ponad godzinę oskarżony doprowadził do ponad 25 kolizji. Nieważne, czy spadek HP z pojazdu wynosił 10hp, czy był rzędu 100hp, jego odegranie na /do wyglądało:

[21:08:00] [chat] [Tony Werner][ENV:a42x14] *lekkie uderzenie nic pwoaznego*
[21:13:09] [chat] [Tony Werner][ENV:a49x11] *Dosc mocne uderzenie nic powaznego*
[21:14:25] [chat] [Tony Werner][ENV:a51x17] *Dosc mocne uderzenie nic powaznego*
[21:39:22] [chat] [Tony Werner][ENV:a47x10] *lekkie uderzenie, uderzył w kierownice i stracił przytomnosc*
[21:45:38] [chat] [Tony Werner][ENV:a40x15] *dosc mocne uderzenie nic powaznego sie nie stalo*
[22:18:20] [chat] [Tony Werner][ENV:a49x11] *lekkie uderzenie nic powaznego*
[22:18:34] [chat] [Tony Werner][ENV:a49x11] *lekkie uderzenie nic powaznego*
[22:25:32] [chat] [Tony Werner][ENV:a38x17] *lekkie uderzenie nic powaznego*
[22:26:00] [chat] [Tony Werner][ENV:a37x15] *lekkie uderzenie nic powaznego*

Jak widać, potem już się nawet nie fatygował do wymyślania nowej odgrywki, tylko strzałka w górę i enter. ¯\_(ツ)_/¯

Co do samych kolizji. 
Moonbeam:
Gdy oskarżony wchodził do moonbeam o [21:06:28] pojazd miał równo 1000hp, do godziny [21:43:20] zbił mu hp do 742.8 przez łącznie 8 kolizji. Ciężko wierzyć w tak niesamowity pech, lub przypadek.

Admiral:

Do admirala wsiadł o  [21:45:10] i już po 7 sekundach doprowadził do kolizji. Do godziny [22:25:52] zbił HP do 373.4 przez łącznie 17 kolizji.

Podczas kolizji z innymi graczami, ponad 6 osób na skutek derbowań oskarżonego straciło łącznie 260hp + części.
nie ulega wątpliwości, że oskarżony miał na celu psucie gierki innym. W związku z tym, werdykt jest następujący:

Tony Werner - blokada prowadzenia pojazdów na 30 dni - Masowe szkodnikowanie pojazdem, ciagle derbowanie innych. Tragiczny poziom prezentowany w grze.

• Back to top
    • 5

0 user(s) are reading this topic