Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Zrealizowano][Skarga] Kristopher Campbell

samp raport

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 niderlandzki-54 22/04/2019 - 19:41

niderlandzki
  • Gracz

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: https://net4game.com...r/22401-daanko/

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Kristopher Campbell

Opis sytuacji: Moja postać została sprowokowana (widać to na czacie filmie), więc postanowiłem zaatakować oskarżonego. On jednak zamiast ponieść konsekwencje z tego, że posiada dostęp do duty organizacji przestępczej postanowił zejść z niej, aby nie dostać bw. Oskarżam gracza o schodzenie z /duty panelu organizacji celem uniknięcia bw.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)
https://streamable.com/eezzk

Edited by niderlandzki, 24/04/2019 - 11:26.

• Back to top
    • -8

#2 * Cobraa367 23/04/2019 - 11:10

Cobraa
  • GameMaster SA-MP

Cześć, w takim razie akceptuję Twoją skargę. Poinformuj proszę gracza Daanko. Standardowo na wypowiedzenie się ma 24 godziny od momentu poinformowania.

• Back to top
    • 1

#3 niderlandzki-54 23/04/2019 - 11:12

niderlandzki
  • Gracz

Cześć, w takim razie akceptuję Twoją skargę. Poinformuj proszę gracza Daanko. Standardowo na wypowiedzenie się ma 24 godziny od momentu poinformowania.

Poinformowany.

• Back to top
    • 1

#4 Daanko137 23/04/2019 - 15:05

Daanko
  • Gracz

*
POPULAR

Witam,

tak więc zacznę od samego początku. Godzina 20, wszyscy się zebraliśmy by pograć trochę HG, tak jak to zawsze bywa. Od samego początku pojawiało się pełno odwalaczy - gość ze szkoły jazdy w Admirale, chyba dwa Faggio, nie ważne. Odbiłem od naszej grupy by wejść sobie na dach jednego z domków i stamtąd chwilę `poobserwować`. Czarny Huntley, który widać na filmie należy do mnie - powyższy gracz, który złożył skargę skakał mi po nim. Postanowiłem IC jakoś zaregować, co zresztą widać na czacie tzn: "Pojebało Cię?" - choć w głowie miałem cały czas myśl, że był to kolejny z odwalaczy. Ten bez żadnego słowa zeskoczył i zaczął mnie bić, zapewne widział że byłem na /duty. Nie ukrywam spanikowałem, wyłączyłem duty i tyle. Mieliśmy mieć za moment akcję i wolałem uniknąć nerwów przez odwalacza. Dokładnie tak jak napisałem - ODWALACZA. Bo tak się zachowałeś mój drogi kolego. Gdybyś rozegrał akcję normalnie i poczułbym że chcesz grać a nie DM`ić wszystko potoczyłoby się inaczej.

Szkoda, że filmik jest ucięty i widać na nim tylko to co chciałeś żeby było widać. Dodam jeszcze, że na samym początku ów gracz był zupełnie sam, jego kolegów widać nie było w tym Huntleyu także tym bardziej pomyślałem że jest tu po to by odwalać, nic innego. W momencie gdy do mnie zeskoczył, podjechał Huntley z trzema jego koleżkami - MG?

Myślę, że to wszystko co mam do powiedzenia.

Pozdrawiam.

@Edit: Z ciekawości wszedłem na profil kolegi który złożył na mnie skargę - w jego logach znajduje się kilka kar o DM, czy też prowokacje. Według mnie nudzi mu się normalna gra Role Play, postanowił przyjechać na dzielnicę gangu i wykorzystać to że miałem duty w celu wbicia BW :) Ja go pierwszy nie zaatakowałem. Dziwna sytuacja, zwłaszca że za moimi plecami było około 10 osób, które również należały do org. przestępczej. Na filmiku doskonale widać jak Byron wyjmuje deagla. :)

Edited by Daanko, 23/04/2019 - 15:38.

• Back to top
    • 7

#5 niderlandzki-54 24/04/2019 - 09:43

niderlandzki
  • Gracz

Bardzo obszerna wiadomość, szkoda że nic nie da.

"Postanowiłem IC jakoś zaregować, co zresztą widać na czacie tzn: "Pojebało Cię?" - choć w głowie miałem cały czas myśl, że był to kolejny z odwalaczy."

"Mieliśmy mieć za moment akcję i wolałem uniknąć nerwów przez odwalacza"

Skoro twierdzisz, że jestem odwalaczem to po co w ogóle zaczynasz ze mną interakcję?

"Gdybyś rozegrał akcję normalnie i poczułbym że chcesz grać a nie DM`ić wszystko potoczyłoby się inaczej."

Jesteś zwykłym hipokrytą, bo po tej akcji cała wasza śmieszna organizacja zaczęła jeździć i nas szukać, żeby tylko coś podmić i łamaliście regulamin przez atakowanie mnie mimo upływu bardzo krótkiego czasu co podlega jako BW po BW, ale to już w innej skardze.

"Szkoda, że filmik jest ucięty i widać na nim tylko to co chciałeś żeby było widać."

Uczyłem się od najlepszych.

"MG?"

Nie, po prostu dostałem timeouta w tamtym miejscu i to było naturalne, że wrócą po mnie jak się zaloguję do gry, a że taka organizacja tak ochoczo zachciała grać RP to stało się jak stało.

"w jego logach znajduje się kilka kar o DM"

Argumentum ad personam, znowu. Po za tym nie wiem, z Yellows jesteście braćmi? Jeden nie potrafi liczyć, a drugi czytać to moglibyście się załapać za PRL'u na pracę w policji także polecam się cofnąć do tych pięknych czasów.

13/04/2019 - 18:11 Remington Ward
AdminJail Szkodnik. Bije wszystko i wszystkich - Uprzykrzasz swoim zachowaniem gre innym.
SA-MP Nigdy nie wygasa

~Kilka kar.

"Według mnie nudzi mu się normalna gra Role Play, postanowił przyjechać na dzielnicę gangu i wykorzystać to że miałem duty w celu wbicia BW :)"

Według mnie nudzi mu się gra zgodnie z zasadami, postanowił wyłączyć duty organizacji i wykorzystać to, że nie będę mógł go bić w celu uniemożliwienia wbicia BW :(

"Ja go pierwszy nie zaatakowałem"

Ale sprowokowałeś.

"Na filmiku doskonale widać jak Byron wyjmuje deagla. :)"

Ja tam widzę tylko akcje RP na czacie, a równie dobrze to on mógł wyciągnąć palec z ucha i strzelić na komendzie jak typowy gangsta z South Central.

Słowem zakończenia dodam tylko, że gdybyś przeprosił i przyznał się do błędu to bym anulował te skargę, bo co mi tam po tym, że jednego BW nie wbiłem, przecież faktycznie gra polega nie tylko na zabawie w taki sposób, ale skoro wysuwasz roszczenia do mnie to oczekuje na werdykt skargorozpatrywacza.

ps. nowym graczem nie jesteś, więc powinieneś znać zasady.

Edited by Cobraa, 24/04/2019 - 18:00.

• Back to top
    • -3

#6 Daanko137 24/04/2019 - 17:11

Daanko
  • Gracz

*
POPULAR

Skoro twierdzisz, że jestem odwalaczem to po co w ogóle zaczynasz ze mną interakcję?

Jesteśmy na serwerze Role Play, tak? Więc staram się grać z każdym, niezależnie od jego poziomu. Jak widać na filmie, Tobie ciężko było rozpocząć jakąkolwiek interakcję.

Jesteś zwykłym hipokrytą, bo po tej akcji cała wasza śmieszna organizacja zaczęła jeździć i nas szukać, żeby tylko coś podmić i łamaliście regulamin przez atakowanie mnie mimo upływu bardzo krótkiego czasu co podlega jako BW po BW, ale to już w innej skardze.

Naprawdę ciekawe, ciekawe - a mi się wydawało, że zacząłem odgrywać rozwalony nos i pełno krwi. Administracja ma dostęp do logów, może sprawdzić kto mówi prawdę.

Uczyłem się od najlepszych.

Cwaniactwo nie zna granic.

Nie, po prostu dostałem timeouta w tamtym miejscu i to było naturalne, że wrócą po mnie jak się zaloguję do gry, a że taka organizacja tak ochoczo zachciała grać RP to stało się jak stało.

Jeżeli według Ciebie Role Play to obijanie członka gangu, na jego własnej DZIELNICY, przy DZIESIĘCIU innych chłopakach to naprawdę nie wiem co powiedzieć - chyba przez całą karierę żyłem w błędnym przekonaniu o pojęciu RP, no cóż.

Argumentum ad personam, znowu. Po za tym nie wiem, z Yellows jesteście braćmi? Jeden nie potrafi liczyć, a drugi czytać to moglibyście się załapać za PRL'u na pracę w policji także polecam się cofnąć do tych pięknych czasów.

13/04/2019 - 18:11 Remington Ward
AdminJail Szkodnik. Bije wszystko i wszystkich - Uprzykrzasz swoim zachowaniem gre innym.
SA-MP Nigdy nie wygasa

~Kilka kar.

?????????????????

Według mnie nudzi mu się gra zgodnie z zasadami, postanowił wyłączyć duty organizacji i wykorzystać to, że nie będę mógł go bić w celu uniemożliwienia wbicia BW  :(

Tutaj nic się nie zmienia, moje zdanie nadal jest takie samo - wykorzystałeś /duty do wbicia mi BW. Gdybym go nie miał, jakbyś się zachował? 

Ale sprowokowałeś.

Według Ciebie, tekst typu "Pojebało Cię?" na to, że skaczesz po moim aucie jest prowokacją? To Ty mnie sprowokowałeś i gdybym kochał DM`ić jak Ty to twierdzisz zacząłbym strzelać do Ciebie z tego dachu. No! Ale znając życie skarga wpłynęłaby wtedy za co innego.

Ja tam widzę tylko akcje RP na czacie, a równie dobrze to on mógł wyciągnąć palec z ucha i strzelić na komendzie jak typowy gangsta z South Central.

Zostawię to bez komentarza.

• Back to top
    • 4

#7 * Cobraa367 24/04/2019 - 18:00

Cobraa
  • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

Odniosę się do samego autora skargi - proszę abyś nie wstawiał żadnych fotografii oraz gifów odnoszących się do wyznań religijnych. Kolejne takie posty będą traktowane z największą surowością. Oczywiście przypominam również o kulturalnym słownictwie w waszych wypowiedziach oraz pamiętajcie aby odnosić się tylko do przedstawionych zarzutów i przede wszystkim nie tworzyć niepotrzebnych kłótni w tym temacie.

• Back to top
    • 4

#8 Daanko137 24/04/2019 - 19:06

Daanko
  • Gracz

Jestem całkowicie świadom tego, że przebywając na /duty organizacji przestępczej mogę niemal od każdego otrzymać BW. Lecz administracjo, wyobraźmy sobie sytuację w której znajdowałbym się na Idlewood, czy chociażby nawet poza dzielnicą Jefferson. Nigdy w życiu do głowy nie wpadłby mi pomysł, żeby z tej służby zejść, by uniknąć ubrażeń czy też BW. Chociaż i wtedy, jestem tego niemalże pewien - akcja miałaby ręce i nogi. Tutaj sytuacja miała miejsce gdzie indziej, potraktowałem go jako odwalacza, spanikowałem i wpisałem /duty. Czasami ma się po prostu dość, chyba mnie rozumiecie? Wróciłem do gry po ponad pięciu latach przerwy, nie będę oceniał czy poziom w jakikolwiek sposób spadł czy też poszedł w drugą stronę.

Więcej się w skardze nie będę wypowiadał, bo mijamy się z celem. To co od siebie miałem do wyjaśnienia, wyjaśniłem. Czekam na werdykt.

Dziękuję i pozdrawiam!

• Back to top
    • 1

#9 niderlandzki-54 25/04/2019 - 11:59

niderlandzki
  • Gracz

"Naprawdę ciekawe, ciekawe - a mi się wydawało, że zacząłem odgrywać rozwalony nos i pełno krwi. Administracja ma dostęp do logów, może sprawdzić kto mówi prawdę."

Co z tego, że odgrywałeś, skoro wyłączyłeś duty organizacji w trakcie bijatyki?

"Jeżeli według Ciebie Role Play to obijanie członka gangu, na jego własnej DZIELNICY, przy DZIESIĘCIU innych chłopakach to naprawdę nie wiem co powiedzieć - chyba przez całą karierę żyłem w błędnym przekonaniu o pojęciu RP, no cóż."

No i musisz się z tym pogodzić xD

"Tutaj nic się nie zmienia, moje zdanie nadal jest takie samo - wykorzystałeś /duty do wbicia mi BW. Gdybym go nie miał, jakbyś się zachował? "

Nie biłbym, bo nie zadawałbym obrażeń, proste.

"Według Ciebie, tekst typu "Pojebało Cię?" na to, że skaczesz po moim aucie jest prowokacją? To Ty mnie sprowokowałeś i gdybym kochał DM`ić jak Ty to twierdzisz zacząłbym strzelać do Ciebie z tego dachu. No! Ale znając życie skarga wpłynęłaby wtedy za co innego."

Chodzenie po aucie to nie prowokacja i możesz se to sprawdzić w regulaminie przestępczych albo tipach.

Odniosę się do samego autora skargi - proszę abyś nie wstawiał żadnych fotografii oraz gifów odnoszących się do wyznań religijnych. Kolejne takie posty będą traktowane z największą surowością. Oczywiście przypominam również o kulturalnym słownictwie w waszych wypowiedziach oraz pamiętajcie aby odnosić się tylko do przedstawionych zarzutów i przede wszystkim nie tworzyć niepotrzebnych kłótni w tym temacie.

Ale dlaczego skasowałeś mi tego drugiego gifa tego ze śmiejącym się gościem? On akurat był antykościelny. Po za tym nie rozumiem co jest złego w tym, że zabawnego gifa z papieżem dawnym wstawiłem.

• Back to top
    • -5

#10 * Cobraa367 29/04/2019 - 14:34

Cobraa
  • GameMaster SA-MP
Hej, powracam do Was z werdyktem. Sytuacja wygląda jasno - oskarżony przyznał się do popełnionego czynu, dlatego musi ponieść tego konsekwencje. Autorowi skargi na drugi raz radziłbym zachowywać się profesjonalnie i nie próbować być na siłę śmiesznym, bo nie o to tu chodzi. Również w samej grze In Character proponuje zmienić swoje nastawienie do pewnych sytuacji, bo naprawdę słabo to wygląda.
Werdykt brzmi następująco:

Kristopher Campbell - Blokada zabierania HP na okres 5 dni - Zejście z /duty organizacji podczas bójki.

• Back to top
    • 1

0 user(s) are reading this topic