Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Zrealizowano][Skarga] Pablo Wolff

• This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#1 * Kubonzo46 21/04/2019 - 14:47

Kubonzo
  • Gracz

*
POPULAR

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: https://net4game.com...182172-kashtan/

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Pablo Wolff

Opis sytuacji: Dnia 21.04 w godzinach 00:50 - 1:02. Ujrzawszy zgłoszenie na radiu dotyczące sprzedaży pojazdu Sunrise, generalnie zadzwonilem do powyzej wymienionej osoby po czym umówilem sie z nia na stacji idlee.. - Ustawilem strzelcow po czym wynegocjowalem z nim Cene. W momencie zakupu pojazdu momentalnie sprzedawca dał /q

Domagam się kary za /q podczas akcji RP.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

• Back to top
    • 6

#2 * Skino772 21/04/2019 - 15:47

Skino
  • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

Okej, skargę akceptuję, poinformuj proszę oskarżonego Kashtan o skardze. Standardowo 24h na wypowiedź od momentu poinformowania.

• Back to top
    • 5

#3 Kashtan5 21/04/2019 - 17:26

Kashtan
  • Gracz

Hmm nie zauważyłem strzelców, lecz nie wątpie że to było RP ponieważ sam napisałeś że musisz lecieć, i nie odgrywałeś żadnej akcji na /do bądź /me a po ujrzeniu tej wiadomości odrazu po kupnie wyszedłem z gry ponieważ nie miałem czasu tak jak ty  ;)

EDIT: Możesz wysłać ss'y z wynajęcia strzelców, bądź ich ustawienie jeśli można ? Ewentualnie można sprawdzić logi przez administratorów.

Edited by Kashtan, 21/04/2019 - 17:30.

• Back to top
    • -3

#4 * Kubonzo46 21/04/2019 - 17:33

Kubonzo
  • Gracz

*
POPULAR

Jeżeli jest mozliwosc przez administracje, to naturalnie na sluchawce Royal Protection napialem. świndel na stacji idlee. Generalnie na focie widac tez jednego z nich wybiegajacego zza płotu. Ponad to nie upoważnia Cie to do dobrowolnego wychodzenia w trakcie zakupu. Napisalem Ci odrazu na forum pw wbij, masz czas do 10minut
  • Back to top
    • 3

#5 Kashtan5 21/04/2019 - 17:36

Kashtan
  • Gracz

Niestety jak zauważyłeś, bądź nie przeczytałem to już nad ranem, a po drugie nie wyszedłem w trakcie zakupu tylko po zakupie.

• Back to top
    • -2

#6 * Kubonzo46 21/04/2019 - 17:50

Kubonzo
  • Gracz

Po przedyskutowaniu sytuacji z GM Whizz, oddelegował mnie tutaj, do działu skarg, ponieważ było to /q podczas akcji RP, także też tak zrobiłem. Grając na serwerze RP jesteś zobowiązany do rozgrywki, dobrze wiedziałeś ponad to ze chcemy cie okrasc, dodawales cos w stylu jedźmy na idlee i  takie tam na strefe na ktorej jest nie mozliwe okradanie... - Momentalnie po potwierdzeniu zakupu dales /q. Pozdrawiam

• Back to top
    • 2

#7 Kashtan5 21/04/2019 - 18:00

Kashtan
  • Gracz

Nie wątpie że moje wyjście z gry było podczas RP ponieważ napisałeś "O kurka muszę sprawdzić" i nie wątpie iż musiałem w jakikolwiek sposób zareagować, I przecież nie jestem jasnowidzem żeby wiedzieć że chcesz mnie okraść napisałem tak ze względu na to że wolałem zrobić to bezpiecznie. A jeśli chodzi o granie RP to proszę w takim razie o ss z planowania bo czuję że nie było robione to przez grę ic.

• Back to top
    • 2

#8 * Kubonzo46 21/04/2019 - 18:36

Kubonzo
  • Gracz

Z uwagi iż nie było to porwanie, planowanie nie jest potrzebne do zwyklej kradziezy po 21:00.

Poza tym jak na screenie widac i na odgrywce, wyjąłem Deagle'a wymierzajac oraz biegl gosciu z Deaglem tam zza płotu, jest to dośc powazna interkacja w Twoją strone

Edited by Kubonzo, 21/04/2019 - 19:34.

• Back to top
    • 2

#9 Kashtan5 21/04/2019 - 20:44

Kashtan
  • Gracz

*
POPULAR

Niestety jak możesz u siebie ujżeć godzinę mojego wyjścia a twojego wyjęcia broni. Nie sądzisz że musiałbym mieć nadludzki refleks ?

Bo ja niestety nie widziałem żeby ktoś wyjmował a tym bardziej jakiegoś gościa z krzaków. A przecież nikt nie ma pewności że mogłeś tego screena zrobić po tym jak wyszedłem z gry.

To tyle z mojej strony, i mam nadzieję że Admin rozpatrzy każdy argument mój i także twój. Dziękuje !

Edited by Kashtan, 21/04/2019 - 20:25.

• Back to top
    • 4

#10 * Skino772 24/04/2019 - 19:44

Skino
  • GameMaster SA-MP

Czy obie strony wyrażają chęć na dogranie akcji? Oczywiście na takich samych warunkach, jak została ona zakończona tj. ta sama ilość osób, oraz ta sama ilość gotówki przy sobie.

• Back to top
    • 2

#11 * Kubonzo46 24/04/2019 - 19:59

Kubonzo
  • Gracz

Czy obie strony wyrażają chęć na dogranie akcji? Oczywiście na takich samych warunkach, jak została ona zakończona tj. ta sama ilość osób, oraz ta sama ilość gotówki przy sobie.

Jeżeli druga strona wyrazi zgodę, oczywiscie jestem Za! Dwie osoby ode mnie, stacja idlee. Gotówka jaka była posiadan 5800$.

• Back to top
    • 2

#12 * Skino772 25/04/2019 - 19:11

Skino
  • GameMaster SA-MP

To tyle z mojej strony, i mam nadzieję że Admin rozpatrzy każdy argument mój i także twój. Dziękuje !

* Kubonzo jest chętny na dogranie akcji. Co z Tobą Kashtan?

• Back to top
    • 2

#13 Kashtan5 25/04/2019 - 23:06

Kashtan
  • Gracz

Jestem za tym abym oddał koledze pieniądze a on odda mi mój pojazd i każdy pójdzie w swoją stronę. Z drugiej strony potrzebuje pojazdu bo dzisiaj ciężko coś kupić. I mam nadzieję że będzie w takim samym stanie.

• Back to top
    • -2

#14 * Kubonzo46 26/04/2019 - 09:21

Kubonzo
  • Gracz

*
POPULAR

RP raczej nie działa wstecz, w gruncie rzeczy każdy gracz uklada RP i kreuje swoją postać. Twoja postanowiła sprzedać pojazd na stacji.. - Generalnie wiadomo jakby sie to zakończyło, a postanowiłeś złamać regulamin tym czasem dając /q. Także takowa propozycja nie wchodzi w gre Kashtan. Skino, ma racje i zamiast rozejść sie z karami to zaproponował kontynuacje akcji, jaka miała miejsce. Nadal stoje przy jego decyzji i czekam na powtórkę określoną w poście.

• Back to top
    • 3

#15 Kobalty43 26/04/2019 - 19:02

Kobalty
  • Gracz
Mam takie pytanie A co jak losowe osoby będą akurat przy stacji? Nie można tego wykluczyć A zawsze akcja wtedy może potoczyć się inaczej 🤨
  • Back to top
    • 0

#16 * Kubonzo46 26/04/2019 - 20:04

Kubonzo
  • Gracz

Chodzi o sam początek, dwie osoby odemnie ustawione, ja z Pablo Wolffem w tym samym miejscu, odliczamy OOC start i akcja toczy sie jak chce. Chodzi  o sam początek, a nie odwzorowanie czegoś co było. Tylko odtwarzamy pozycje oraz moment przekazania $

• Back to top
    • 2

#17 Kashtan5 26/04/2019 - 22:20

Kashtan
  • Gracz

No tak, tylko jeżeli pozwolę na odegranie akcji wiadomo jak się skończy to tak jakbym oddał komuś pieniądze poprostu - A dlaczego ja mam tracić, skoro nie moja wina że wyszedłem równo bądź przed nawet z tą akcją co wyjąłeś Deagla. Już wolałbym moją opcje właśnie z takiego powodu, każdy dostanie to co stracił.

Edited by Kashtan, 26/04/2019 - 22:22.

• Back to top
    • -1

#18 * Kubonzo46 26/04/2019 - 23:09

Kubonzo
  • Gracz
Dlaczego masz stracic? - Juz Ci odpowiadam. Bo wedlug rozgrywki Rp i tak czy tak byś stracil. Akcja byla ustawiona, doszlo do nieprzymusowej sprzedaży w ktorej dales login i tyle. Odpowiedz dla Skino, bo to GM zadal Ci pytanie czy chcesz powtorzyc akcje
  • Back to top
    • 2

#19 * Skino772 27/04/2019 - 19:50

Skino
  • GameMaster SA-MP

Przepychanka słowna i gdybanie jest tutaj zbędne. Autor tematu wyraził chęć na dogranie akcji na takich samych warunkach jak została ona zakończona. Pytanie do oskarżonego, czy zgadza się na dogranie akcji, czy nie? Kashtan

• Back to top
    • 2

#20 * Skino772 29/04/2019 - 11:49

Skino
  • GameMaster SA-MP

*
POPULAR

Brak chęci ze strony oskarżonego do ponownego odegrania akcji. Przed dalszą grą na naszym serwerze radzę zapoznać się z regulaminem. 

Pablo Wolf - blokada postaci - /q podczas akcji RP, brak checi do ponownego odegrania.

• Back to top
    • 4

0 user(s) are reading this topic