Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Jaki najlepszy motocykl 125cc

honda yamaha suzuki kawasaki derbi senda cbr nsr yzf

• Please log in to reply
13 replies to this topic

KondzioZiomal129 20/04/2019 - 09:18

KondzioZiomal
  • Gracz
Witam tak jak napisałem wyżej jaki jest najlepszy motocykl 125cc? Głównie wzorowałem się na marce Yamaha i Honda, lecz kolega polecił mi kawasaki, ktoś kto się bardziej zna na moto pomoże mi w tej sprawie? Co jest najlepsze na teren, a co na ulicę?
Czekam na odpowiedzi, z góry dzięki :)
  • Back to top
    • 0

Madness The Owner1034 20/04/2019 - 09:31

Madness The Owner
  • Gracz

*
POPULAR

No akurat zaczerpnę tutaj zdania, bo motoryzacją interesuje się od dziecka, a tym bardziej motocyklami. Jeździłem już prawie wszystkim, jest tylko jedna miłości, czyli supermoto. Na wakacje będę sprzedawał swoje Aprilla sx 125, doinwestowane. Vmax coś w granicach 160km/h, jak w rezo wchodzi to coś pięknego. Na koło leci do czwórki, jeżeli chętny jesteś mogę podesłać ssy.

• Back to top
    • 4

KondzioZiomal129 20/04/2019 - 09:34

KondzioZiomal
  • Gracz

No akurat zaczerpnę tutaj zdania, bo motoryzacją interesuje się od dziecka, a tym bardziej motocyklami. Jeździłem już prawie wszystkim, jest tylko jedna miłości, czyli supermoto. Na wakacje będę sprzedawał swoje Aprilla sx 125, doinwestowane. Vmax coś w granicach 160km/h, jak w rezo wchodzi to coś pięknego. Na koło leci do czwórki, jeżeli chętny jesteś mogę podesłać ssy.

Zapraszam kolegę na mojego discorda KondzioZiomal#5920 coś czuję że trochę dłużej popiszemy :D
  • Back to top
    • 0

Cytrynian Potasu 1956 20/04/2019 - 09:59

Cytrynian Potasu
  • Gracz

Pamiętaj, że jeżeli chodzi o 125ccm to pewnie mu chodzi o motocykl z uprawnieniami na kat B co oznacza, że ilość koni nie może przekraczać 11 jeżeli się nie mylę. Aprilka, która wyciąga 160km na pewno nie ma 11 a raczej 22km. W przypadku kontroli kolega ma wtedy lipę. ;)

• Back to top
    • 1

KondzioZiomal129 20/04/2019 - 10:02

KondzioZiomal
  • Gracz
@cytryna akurat chodzi mi o kat. A1 gdzie do 15KM można jeździć lub 13KM, zawsze w papierach moze widnieć napis że ma 15, a faktycznie ma podwojoną ilość ;)
  • Back to top
    • 0

Cytrynian Potasu 1956 20/04/2019 - 10:15

Cytrynian Potasu
  • Gracz

Tylko wiesz, to, że w papierach masz spoko, a moc jest inna, to w trakcie np. wypadku czy czegoś ubezpieczyciel może ci nie wypłacić odszkodowania.

• Back to top
    • 1

KondzioZiomal129 20/04/2019 - 10:22

KondzioZiomal
  • Gracz
O a tego to nie przewidziałem.. dobrze że mówisz to se może to przemyśle jeszcze.
I pytanie czy cross Honda cr 85 może posiadać 30KM? Jest to możliwe? Wsumie to cross ale chyba przyduzo trochę jak na 85cc :D
  • Back to top
    • 0

Madness The Owner1034 20/04/2019 - 10:29

Madness The Owner
  • Gracz

*
POPULAR

Pamiętaj, że jeżeli chodzi o 125ccm to pewnie mu chodzi o motocykl z uprawnieniami na kat B co oznacza, że ilość koni nie może przekraczać 11 jeżeli się nie mylę. Aprilka, która wyciąga 160km na pewno nie ma 11 a raczej 22km. W przypadku kontroli kolega ma wtedy lipę. ;)

Temat obadany dobrze, wszystko ogarnięte jest, nie raz miałem kontrole i nikt nigdy nie miał zarzutów do mocy, a ma 30km.

• Back to top
    • 4

Cytrynian Potasu 1956 20/04/2019 - 10:44

Cytrynian Potasu
  • Gracz

Temat obadany dobrze, wszystko ogarnięte jest, nie raz miałem kontrole i nikt nigdy nie miał zarzutów do mocy, a ma 30km.

A powiedz mi ile to było lat temu? Od tamtego roku troszkę się przepisy zmieniły ;)

• Back to top
    • 1

Madness The Owner1034 20/04/2019 - 10:57

Madness The Owner
  • Gracz

*
POPULAR

A powiedz mi ile to było lat temu? Od tamtego roku troszkę się przepisy zmieniły ;)

Nie pamiętam tak z pamięci, ale kupiłem to od kumpla, który był pierwszym właścicielem w kraju, a miał to z pieć lat.

• Back to top
    • 4

KondzioZiomal129 20/04/2019 - 20:34

KondzioZiomal
  • Gracz
Jak ktoś się zna na motocyklach to nieobraze się jak się wypowie :D
  • Back to top
    • 0

Cytrynian Potasu 1956 20/04/2019 - 21:12

Cytrynian Potasu
  • Gracz

Jak ktoś się zna na motocyklach to nieobraze się jak się wypowie :D

Ja ci powiem tak, miałem junaczka racer'a, 10,5km. Co prawda wyciągał tylko 90km/h przy mojej masie na 9k obrotów, ale zryw miał bardzo dobry, na miasto idealny więc polecam. Jeżeli chcesz coś poza miasto, to właśnie musisz poszukać coś, co nieco wolniej się rozpędza, ale za to vmax sięga tych 110-120km/h,np. cbrka, yamaszka. 

• Back to top
    • 0

KondzioZiomal129 21/04/2019 - 09:33

KondzioZiomal
  • Gracz

Ja ci powiem tak, miałem junaczka racer'a, 10,5km. Co prawda wyciągał tylko 90km/h przy mojej masie na 9k obrotów, ale zryw miał bardzo dobry, na miasto idealny więc polecam. Jeżeli chcesz coś poza miasto, to właśnie musisz poszukać coś, co nieco wolniej się rozpędza, ale za to vmax sięga tych 110-120km/h,np. cbrka, yamaszka.

Junaka 122 ma mój kolega, niby poleca motor ale nie przepadam zbytnio za tą marką. Nie mówił że sie psół, a prędkość osiągał nawet zadowalająca. Zgadza się pochodzę ze wsi głównie to celowałem w Yamahę R125 lub CBR'ke. Ale tak mi przyszło do głowy że są jeszcze Kawasaki i Suzuki przeciez, dlatego napisałem ten temat myśląc że padnie jakąś odpowiedź na temat tych moto lecz tu nic o nich :D
Bo ogólnie to mam taki skuter biegowy Ogar 900 VMax 75-80 (z modułem sportowym) ale pod górę to już tylko 40-50km/h więc właśnie szukam czegoś lepszego. :)
  • Back to top
    • 0

Grizzlli29 05/05/2019 - 08:21

Grizzlli
  • Gracz

Kup sobie WSK, jak zrobisz to jeździsz az do śmierci.

• Back to top
    • 0

Also tagged with one or more of these keywords: honda, yamaha, suzuki, kawasaki, derbi, senda, cbr, nsr, yzf

0 user(s) are reading this topic